Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> www.StadiondlaSzczecina.pl << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 5952 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 22/03/2015 12:18
a co ty k. porównujesz komune do obecnych czasów jest tyle innych pokus internet,komputery zjebane, kina i paintballe i milion innych atrakcji ze stadion musi być konkurencyjny, atrakcyjny bo inaczej nikt nie będzie na niego chciał chodzić zawsze a jedynie od wielkiego meczu (patrz Szczecin). Ludzie widza co sie dzieje głupi nie sa i nie doczekamy się dobrej, stałej frekwencji bez nowego stadionu.
Nie ma innej opcji żadne okazjonalne promocje, transy i inne atrakcje to na stałe ludzi ni eprzyciągne mają c+ wygodny fotel i piwo. I się im nie dziwe wcale.


Better dead than red!
Pgn.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4855 dni

*
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 22/03/2015 12:27

  j27 napisał:  

  Pyrgol napisał:  

  j27 napisał:  
Czy po meczu z Bełchatowem nadal niektórzy uważają ,że nowy stadion będzie wygrywał mecze ...nie po prostu moda kibicowanie Pogoni minęła-niestety.Nie pierdol. Jezeli bedzie widoczne zaangazowanie u pilkarzy frekwencja wzrosnie, jezeli bedzie mozna ogladnac mecz w normalnych warunkach to frekwencja wzrosnie. Kurwa to nie sredniowiecze zeby na ujebanych siedzeniach siedziec to nie sredniowiecse zeby z toi toi korzystac. Nie wspominajac o gastronomii.Masz racje ale jak Szczecin żył Pogonią to na tym stadionie z widzewem było 40tys. choć nie było toi toi a większość odlewała się pod płotem(wc było dla kobit) a atrakcjami gastronomicznymi były dropsy i lody bambino....Piszesz o czasach w których nie było emigracji na taką skalę, a szczanie pod płotem nikomu nie przeszkadzało i nie dostawało się zakazu stadionowego. Pogoń była często jedyną rozrywką dla ludzi. Dodatkowo frekwencję podbijały liczne wtedy zakłady pracy. Co tu porównywać w ogóle. Inne czasy i inne realia. Świat poszedł do przodu, ludzie chcą oglądać mecze w warunkach godnych XXI wieku. Może i ta frekwencja nie wzrosłaby w jakimś olbrzymim stopniu, ale wzrosłaby na pewno co widać po frekwencji na starej i nowej hali na meczach chociażby piłkarzy ręcznych.


Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3581 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 22/03/2015 15:03
Pod płotem to sie jeszcze za czasów 4 ligi lało :) Jak ktoś ma do wyboru iść na nasz stary brudny stadion, gdzie wieje jak w Kieleckim lub cieply pokój, canal + i piwo to wybierze drugą opcje, szczególnie, że widzi w całej Polsce nowe obiekty


Pyrgol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3581 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 22/03/2015 17:11
Za komuny byly inne wymagania ludzi, inna rozrywka inne ceny biletow adekwatne do zarobkow inny styl gry. Mimo ze druzyna przegraywala widac bylo zaangazowanie. W tym momencie mam 180 km do Szczecina. Mialem karnet. Bylem na wszystkich meczach. Na dzien dzisiejszy jak widze ze jeden z drugim na boisku ma wyjebane, jedynymi ktorym sie chce to Robak, Muras, Janota, Janukiewicz ... to sorry ale ja na pilkarzy mam wyjebane. Zaznaczam na nich nie na Pogon. Jezeli bede widzial zaangazowanie u calej druzyny ale wynikow nie bedzie ale beda gryzli piach to napewno zaczne jezdzic na wszystkie mecze. Jezeli tego nie ma to chceci z mojej strony tez nie ma. Takich ludzi jest wiecej. To odnosnie frekwencji a odnosnie stadionu nie mam wymagan zlotych klamek ale jezeli chodzi o warunki to czyste krzeselka, jezeli mam miejsce pod dachem to niech do cholery nie pada na mnie, normalna toaleta czy zamiast namiotu z kielbasa pozadniejszy punkt gastronomiczny. Nie wspominajac o dojsciu na stadion gdzie zima mozna na dupie zjezdzac ze schodow. Czysty przyzwoity standard ktory wplynie na to ze zamiast 5 tys ludzi zacznie przychodzic kolo 9 tys na mniej przyzwoite mecze


Seba549
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2893 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 07/04/2015 13:01
Rozmowy pod krawatem z krzystkiem jak ktoś zainteresowany temat stadionu się przewija


Fiołek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3923 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 08/04/2015 07:55
Moim zdaniem nawet jeżeli K.K. chciałby wybudować nowy stadion i zrezygnować z modernizacji nie ogłosi tego teraz, dopóki Azoty nie przejmą Pogoni. Po takiej nowinie wartość Pogoni by wzrosła, a wiadomo K.K. woli Azoty od Mroczka.


Pogoń Szczecin!!! I wszystko jasne.
Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6635 dni

**
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 08/04/2015 19:46

  Fiołek napisał:  
Moim zdaniem nawet jeżeli K.K. chciałby wybudować nowy stadion i zrezygnować z modernizacji nie ogłosi tego teraz, dopóki Azoty nie przejmą Pogoni. Po takiej nowinie wartość Pogoni by wzrosła, a wiadomo K.K. woli Azoty od Mroczka.Kim jest tajemniczy K.K. ?


1948
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3761 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 08/04/2015 20:42
Kutas Krzystek ;)


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5920 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 10/04/2015 21:21
Po tym, co powiedział Prezes w wywiadzie dla Radia Szczecin można wywnioskować, że o nowym stadionie możemy pomarzyć... Z jego wypowiedzi wynika, jakby przestał walczyć z Krzystkiem o nowy stadion. Szkoda tego braku konsekwencji...


INDIOS BRAVOS
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4354 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 11/04/2015 18:28
Raczej woli ugrac wiecej na modernizacji niz nie ugrac nic walczac o nowy stadion.


tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5920 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 14/04/2015 19:28
Patrząc i analizując zakończone inwestycje realizowane przez miasto, nie trudno oprzeć się wrażeniu, że ewentualna modernizacja zakończy się gdzieś w okolicy daty Floating Garden 2050 ;)
PS. Władze Katowic potwierdziły chęć budowy nowego stadionu na 12 tys.plus możliwość rozbudowy o 6 tys. jeśli będzie taka potrzeba.

Ostatnio edytowany przez: tm_tomcio, 29 kwietnia 2015, 22:20 [1 raz(y)]


INDIOS BRAVOS
SL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4240 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 19/05/2015 10:41
w Pogoni za stadionem coś więcej o tym?


zch
ted
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6668 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 19/05/2015 11:10

  SL napisał:  
w Pogoni za stadionem coś więcej o tym?http://mstadia.net/wp/2015/w-pogoni-1/


byliśmy, jesteśmy, będziemy... PS 1948 !
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4626 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 04/06/2015 19:36

  Marcin Dworzyński napisał:  
Dzisiaj lub jutro przedstawiciele biura projektowego mają spotkać się w Urzędzie Miasta, by znów rozmawiać o stadionie. Jest bardzo ciekawiePS 1948
Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3466 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 10/06/2015 15:37

  Marcin Dworzyński napisał:  
Dzisiaj lub jutro przedstawiciele biura projektowego mają spotkać się w Urzędzie Miasta, by znów rozmawiać o stadionie. Jest bardzo ciekawie
"bardzo ciekawie" te wszystkie dziennikarskie szuje z twittera tylko podjudzają atmosfere i piszę w stylu "wiem ale nie powiem"  Cytat:  
Trwają prace projektowe nad przebudową Stadionu Miejskiego im. Floriana Krygiera w Szczecinie. W ubiegłym tygodniu odbyło się kolejne spotkanie, na którym projektanci przedstawili obecny stan prac. Rozmawiano m.in. o kwestiach bezpieczeństwa.

Prace nad koncepcją przebudowy stadionu są już w zaawansowanej fazie. W wyniku wielu rozmów i konsultacji krystalizuje się ostateczny kształt obiektu po przebudowie. Projekt opiniowali m.in. Polski Związek Piłki Nożnej, Policja, Straż Pożarna, nadawca sygnału telewizyjnego oraz klub Pogoń Szczecin. W trakcie prac zespół projektantów wizytował kilka polskich stadionów by poznać m.in. zastosowane rozwiązania funkcjonalne, ich wady i zalety.

Zgodnie z wcześniej przyjętymi założeniami wyburzeniu i odbudowie ulegnie niska trybuna, w której mieścić się będzie m.in. budynek klubowy, sala konferencyjna, szatnie, pomieszczenia techniczne itp. Na trybunie zlokalizowane będą również loże VIP, super VIP, loże biznesowe oraz stanowiska dla dziennikarzy i komentatorów. Przebudowie ulegną również pozostałe trybuny. Obecna betonowa podbudowa zostanie zastąpiona nowymi elementami prefabrykowanymi.

Pojemność obiektu ma wynosić ponad 18 tysięcy kibiców. Zmieni się także zagospodarowanie wokół stadionu gdzie powstaną punkty gastronomiczne, sanitariaty oraz parkingi. Całość będzie dostosowana dla osób niepełnosprawnych.

Projekt stadionu jest przygotowywany m.in. w oparciu o podręcznik licencyjny, regulamin rozgrywek o mistrzostwo ekstraklasy oraz ustawy i rozporządzenia związane z organizacją imprez masowych. Dla inwestycji wydana już została decyzja środowiskowa.

Zgodnie z wcześniejszymi deklaracjami projekt budowlany będzie gotowy pod koniec roku. Kolejnym etapem będzie przygotowanie projektu wykonawczego. Po kilku miesiącach odbędzie się przetarg na roboty budowlane. Rozbudowa będzie podzielona na etapy co umożliwi normalne rozgrywanie spotkań ligowych. Według szacunków kompleksowa przebudowa będzie kosztować około 100 mln złotych.zrodlo vałka


pit26
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6095 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 11/06/2015 09:02
Dzis w papierowym wydaniu Kuriera jest artykul na temat modernizacji stadionu, rozmowa z projektantem, itd.
Nie mam dostepu do polskiej prasy, czy moglby ktos wrzucic skan? Z gory dziekuje!


Vi kommer sammen!
Danske liv... Odense...
Fiołek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3923 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 15/06/2015 21:58
wPogoni za stadionem

No i się zaczyna :) Projekt Stadionu nie spełnia wymagań UEFA


Pogoń Szczecin!!! I wszystko jasne.
Fryzjer Zwolaka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2953 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 26/06/2015 10:56

  Fiołek napisał:  
wPogoni za stadionem

No i się zaczyna :) Projekt Stadionu nie spełnia wymagań UEFAW Tychach które właśnie spadły do 2 ligi nowy stadion spełnia wszelkie wymogi.....


dominvip
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6520 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 28/06/2015 18:37

  weteran58 napisał:  

  Fiołek napisał:  
wPogoni za stadionem

No i się zaczyna :) Projekt Stadionu nie spełnia wymagań UEFAW Tychach które właśnie spadły do 2 ligi nowy stadion spełnia wszelkie wymogi.....Można...
Tytuł strony


Wstaję rano, robię przedziałek i mam fajrant...
giepe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2694 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 30/06/2015 09:04

  dominvip napisał:  

  weteran58 napisał:  

  Fiołek napisał:  
wPogoni za stadionem

No i się zaczyna :) Projekt Stadionu nie spełnia wymagań UEFAW Tychach które właśnie spadły do 2 ligi nowy stadion spełnia wszelkie wymogi.....Można...
Tytuł stronyAle o czym my w ogóle rozmawiamy. Z tym imbecylem krzystkiem tutaj nic nie powstanie sensownego do końca jego kadencji. Już XXXX razy mówiłem, ze Lubin zapłacił za stadion+halę (piękną, nowoczesną funkcjonalną, bijącą naszą w każdym względzie) łącznie 190 mln zł. To my za SAM halowy bubel daliśmy 195 mln. Więc gdzie tu logika?
Za ten stadion za który w Tychach zapłacono 125 mln zł krzystek zapłaciłby z 280 mln. Jestem tego pewny jak śmierci. Dlatego nigdy nie doczekamy się nowego stadionu, bo u niego nie ma mowy o takim do 150-180 mln (jak już budować to lepiej ciut większy niż w Tychach), z tego powodu, że jak pojawia się temat "NOWY STADION NA 20.000 MIEJSC" to u krzystka pojawiają się z kolei kwoty 300-400 mln i że nas na to nie stać. No i zgoda - na 300-400 mln nas nie stać, ale taki stadion nie kosztuje 300-400mln tylko właśnie do 180 SPOKOJNIE.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.16 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005