Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> www.StadiondlaSzczecina.pl << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5261 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 08/12/2014 17:31
Projekt fajny, tylko ze to kolejny projekt ktory dzieki dupkowi z miasta nie ma szans na realizacje. Mroczek przez to upublicznienie chyba sam pokazuje swoja desperacje w walce z 'wiatrakami' z magistratu, przy czym sam zaznacza ze miasto odrzuca jego pomysly...
Mroczek ma taka pozycje ze musi sie mocno gryzc w jezyk niestety, a jak widac nawet wsrod kibicow sa ludzie typu DP ze mozna mu napluc w twarz a on odpowie ze deszcz pada co Piotrek juz uczynil. Ciekawy jestem jaki postep zrobi Szczecin w ciagu kolejnej kadencji Piotra K. Moze to zabrzmi pesymistycznie ale nie zdziwie sie jak przy kolejnych wyborach Szczecin bedzie mial wizytowke - rozpadajacy sie stadion Pogoni - jako realny stan tego miasta. Obym sie bardzo pomylil...


Łukasz85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3471 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 08/12/2014 17:41
Mroczek w rozmowie pod krawatami mówi ze nawet Pogon zapłaci za ten chujowy konkurs te 100 tysięcy żeby tylko ta modernizacja Krzystkowa się nie odbyła. Wiec co temu pajacowi za różnica jaki ten stadion będzie. całe życie pod górkę :/


Pgn.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4855 dni

*
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 08/12/2014 19:30
Mroczkowy projekt moim zdaniem jest bardzo w porządku, w porównaniu do tego co chce nam zafundować miasto. Jeśli już zdecydowano się na modernizację, powinno się mocno przycisnąć miasto do realizacji właśnie tego projektu i mam nadzieję, że uda się coś w tym kierunku zrobić.


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6094 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 09/12/2014 13:32
Chyba najlepszym rozwiązaniem będzie jakaś sensowna przebudowa w obecnym miejscu. Stadion w centrum to skarb, bez sensu jest budowanie i jeżdzenie gdzieś na koniec miasta. Poza tym to miejsce jest historyczne.
Stadion na minimum 20.000 miejsc jest ok. Nie oszukujmy się - większy stadion nie jest nam potrzebny, chyba że mają być pustki jak na wielu stadionach w Polsce i mamy łożyć ciągle na niego kasę bo się nie będzie opłacał.
Dobry projekt i niedługo rozpoczęcie prac to jest to czego teraz potrzebujemy i czego musimy pilnować!


Pogoń Szczecin MKS!
BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5655 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 09/12/2014 21:18
Mam pytanie. Czy nas jako mieszkańców , kiboli, nie stać na zorganizowanie, porządnej manifestacji? Uważam że z tych 50000 tys kart kibica, znalazło by się z 5 może 7 koła ludzi którzy w związku z tym, że jesteśmy ostatnim miastem bez jakiekolwiek pomysłu na stadion, są zwyczajnie wkurwieni i chcieliby to zademonstrować? Może te minimum czyli klubowy pomysł na stadion, udało by się wymusić na Pinokiu.. Wybory wyborami, ale ludzie za Krzystka widzą zmiany w mieście, nie patrzą na to czy jest to przeinwestowana hala czy jakaś nowa droga. Dla nich prezydent zrobił dużo i po co mają to zmieniać? Dla nich nie ważne jest to że nasz Pinokio trafił z prezydentura na okres unijnych pieniędzy i byle Kononowicz jakoś by tym rozporządzil. Moim zdaniem nie zmienia to faktu że Szczecin chciałby i potrzebuje nowego stadionu i poprzez taki marsz dla nowego stadionu z zaproszonym pinokiem który miałby do wyborców przemówić, mogło by coś w temacie zmienić.. Nie wiem jak wygląda to od strony organizacyjnej, ale uważam że warto spróbować, konkretnie się zmobilizować i wymusić to na nim. Jak pokazało życie, to chyba jedna z ostatnich dróg i form dialogu.


No One Like Us....We don't Care...
Ozii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2336 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 10/12/2014 13:23

  BadBoy napisał:  
Mam pytanie. Czy nas jako mieszkańców , kiboli, nie stać na zorganizowanie, porządnej manifestacji? Uważam że z tych 50000 tys kart kibica, znalazło by się z 5 może 7 koła ludzi którzy w związku z tym, że jesteśmy ostatnim miastem bez jakiekolwiek pomysłu na stadion, są zwyczajnie wkurwieni i chcieliby to zademonstrować? Może te minimum czyli klubowy pomysł na stadion, udało by się wymusić na Pinokiu.. Wybory wyborami, ale ludzie za Krzystka widzą zmiany w mieście, nie patrzą na to czy jest to przeinwestowana hala czy jakaś nowa droga. Dla nich prezydent zrobił dużo i po co mają to zmieniać? Dla nich nie ważne jest to że nasz Pinokio trafił z prezydentura na okres unijnych pieniędzy i byle Kononowicz jakoś by tym rozporządzil. Moim zdaniem nie zmienia to faktu że Szczecin chciałby i potrzebuje nowego stadionu i poprzez taki marsz dla nowego stadionu z zaproszonym pinokiem który miałby do wyborców przemówić, mogło by coś w temacie zmienić.. Nie wiem jak wygląda to od strony organizacyjnej, ale uważam że warto spróbować, konkretnie się zmobilizować i wymusić to na nim. Jak pokazało życie, to chyba jedna z ostatnich dróg i form dialogu.Świetny pomysł, demonstracja odbije się echem na skalę krajowa wiec może skończy się większym naciskiem na pinokia. Teraz pałeczka leży po stronie Skps czy będą chcieli to zorganizować.


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3466 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 10/12/2014 14:10
Czemu przez te 8 lat kadencji nie zorganizowano manifestacji a teraz nagle po wyborach ludzie chcą wyjść na ulice ? Troche to głupie. SKPS moze pomóc zarządowi w rozmowach na temat modernizacji bo chyba to jest teraz najważniejsze, żeby nie doszło do zrealizowania miastowego projektu.


Łukasz85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3471 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 10/12/2014 14:19

  DP napisał:  
Czemu przez te 8 lat kadencji nie zorganizowano manifestacji a teraz nagle po wyborach ludzie chcą wyjść na ulice ? Troche to głupie. SKPS moze pomóc zarządowi w rozmowach na temat modernizacji bo chyba to jest teraz najważniejsze, żeby nie doszło do zrealizowania miastowego projektu.Ty już swoje powiedziałeś przed wyborami. Teraz się nie odzywaj zwłaszcza ze masz odmienne zdanie tak jak wtedy. Nie chcesz nie musisz wychodzić z domu. Wszyscy na ulicę !!! Jestem za.


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3466 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 10/12/2014 14:35
Mam przede wszystkim swoje zdanie. I pozwól sam zadecyduje kiedy mam się odzywać na jakiś temat.

Po wyborach zamiast manifestacji wszystkie oficjalne "grupy" na Pogoni - Zarząd, SKPS jako przedstawiciel kibiców muszą jak najwięcej rozmawiać z miastem, żeby nie doszło do modernizacji jaką ono planuje. To jest teraz najważniejsze. I tylko te dwie grupy (zarząd, skps) mogą wpłynąć na decyzje miasta.


Łukasz85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3471 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 10/12/2014 14:43
A mało z nim rozmów było ? Idź Ty z nim pogadaj. Jakaś rodzina Twoja ze tak za nim stajesz ?


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3466 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 10/12/2014 14:53
Uważam, że jakakolwiek manifestacja mało pomoże. Nie chcę żeby modernizacja stadionu projektem według miasta doszła do skutku więc ze wszystkich sił władze Pogoni muszą walczyć o to dyplomatycznie. Tak jak to zresztą robią.


ROJ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5268 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 10/12/2014 15:16
DP mam jedno pytanie masz rację trzeba rozmawiać.
Co jednak zrobić gdy jedna ze stron rozmawiać nie chce ?


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3466 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 10/12/2014 15:23
Wtedy jest problem (Tak wiem że miasto jest oporne) I trzeba szukać pomocy wyżej... Zbigniew Boniek i ogólnie PZPN kiedyś chyba rozmawiali z władzami Pogoni o stadionie, może gdyby pzpn albo ekstraklasa wsparły Pogoń to byłoby łatwiej. Pokazać raporty w których wypadamy blado, dać argumenty z centrali że modernizacja według planu miastowego nic nie poprawi i może komuś wreszcie się to odwidzi. Bo mi się wydaje, że na razie miasto traktuje Mroczka i jego koncepcje (bardzo przyzwoitą !) jako zachcianka i wydziwianie.


BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5655 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 10/12/2014 15:40

  ROJ napisał:  
DP mam jedno pytanie masz rację trzeba rozmawiać.
Co jednak zrobić gdy jedna ze stron rozmawiać nie chce ?Roj, zmusić ją do rozmowy i do tłumaczenia przed ludźmi. Czas "po wyborach" jest idealny, bo nie mieszamy sie bezpośrednio w polityke i nie popieramy nikogo! Przesłanie jest jasne "Nowy Stadion Dla Szczecina" , tylko tego chcemy. Przygotować żądania i być gotowym na ustępstwa, ale cel jest jeden i jasny dla wszystkich.


No One Like Us....We don't Care...
BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5655 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 10/12/2014 15:44

  DP napisał:  
Mam przede wszystkim swoje zdanie. I pozwól sam zadecyduje kiedy mam się odzywać na jakiś temat.

Po wyborach zamiast manifestacji wszystkie oficjalne "grupy" na Pogoni - Zarząd, SKPS jako przedstawiciel kibiców muszą jak najwięcej rozmawiać z miastem, żeby nie doszło do modernizacji jaką ono planuje. To jest teraz najważniejsze. I tylko te dwie grupy (zarząd, skps) mogą wpłynąć na decyzje miasta.Satry każdy mówi Pinokiowi, żeby się rozbiegł i zaj... barana w ściane z tą jego modernizacją..To jest ewidentne działanie na szkode miasta i wyrzucenie w błoto NASZYCH pieniędzy. On nawet nie chce rozmawiać tylko uparł się i stoi w kącie ssąc palca jak obrażone dziecko...Tu trzeba działań, nie spotkań jak pinokio będzie łaskaw i znajdzie czas.


No One Like Us....We don't Care...
Ozii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2336 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 10/12/2014 15:45

  DP napisał:  
Uważam, że jakakolwiek manifestacja mało pomoże. Nie chcę żeby modernizacja stadionu projektem według miasta doszła do skutku więc ze wszystkich sił władze Pogoni muszą walczyć o to dyplomatycznie. Tak jak to zresztą robią.Klub prowadzi swoją walkę a MY KIBICE powinniśmy prowadzić swoją.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2336 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 10/12/2014 19:11
Jeśli z tą Olimpiadą to prawda to tym bardziej nie zobaczymy nowego stadionu.


DL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3795 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 10/12/2014 22:46
a co ma niby wspólnego jedno z drugim? Przecież tu chodzi o udostępnienie istniejącej infrastruktury. Przecież zawodów w żeglarstwie w Berlinie nie zrobią...


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2336 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 11/12/2014 03:10

  DL napisał:  
a co ma niby wspólnego jedno z drugim? Przecież tu chodzi o udostępnienie istniejącej infrastruktury. Przecież zawodów w żeglarstwie w Berlinie nie zrobią...Czyli twierdzisz, że Szczecin jest już w 100 % gotowy do olimpiady ? żadnej złotówki na tą imprezę nie wyłoży ?


ROJ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5268 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 11/12/2014 10:27
DL, jaka istniejąca infrastruktura nadaje się do zorganizowania Olimpiady ?
Jako podpowiedź; jeżeli nie miałeś okazji być na Olimpiadzie to zobacz zdjęcia obiektów z ostatnich Olimpiad.
Wystarczy też sprawdzić co Berlin ma zamiar zrobić w przypadku ubiegania się o tą imprezę.

Sam pomysł jest super i przy dobrej realizacji dałby Szczecinowi kopa na kilkadziesiąt lat. Jednak, żeby to nie był tylko marketing to trzeba bardzo dużo pracy i fantazji. Nie może być tak jak z Euro, że przegraliśmy sami ze sobą to znaczy nawet nie powalczyliśmy, ponieważ nikt w Szczecinie nie wierzył w realność tej imprezy w Polsce.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.16 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005