Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> www.StadiondlaSzczecina.pl << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Paulvanday
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5602 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 10/05/2011 06:54
Na wp.pl dzis czytalem ze jestesmy krajem gdzie wybudowano lub unawoczesniono najwiecej aren sportowych w Europie ( pilka,zuzel,rugby).
A u nas dalej przepychanki .I znajac naszych kochanych rzadzacych to jeszcze dlugo se poczekamy na decyzje budowy.


Szczecin moim miastem,Pogon moim zyciem
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4670 dni

*
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 10/05/2011 11:24

  Cortez napisał:  
Na wp.pl dzis czytalem ze jestesmy krajem gdzie wybudowano lub unawoczesniono najwiecej aren sportowych w Europie ( pilka,zuzel,rugby).
A u nas dalej przepychanki .I znajac naszych kochanych rzadzacych to jeszcze dlugo se poczekamy na decyzje budowy.
  Cytat:  
Co najmniej 65 aren zbudowano lub unowocześniono w Polsce przez ostatnie pięć lat - wylicza "Rzeczpospolita".

Ta ilość stawia nas obecnie na pierwszym miejscu w Europie, jeśli chodzi o budowę nowych stadionów. Nigdy w naszej historii nie mieliśmy takiego boomu."Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 5632 dni

****
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 10/05/2011 11:42

  F. napisał:    Cytat:  
Co najmniej 65 aren zbudowano lub unowocześniono w Polsce przez ostatnie pięć lat - wylicza "Rzeczpospolita".


Nasz stadion tez przecież unowocześniono !!! ihaaaa Postawili nowy telebim, postawili nowe płoty zespawane lampami drogowymi, nowy tunel, szatnie. Panie... nigdzie nie wyrzucają tyle kasy w błoto:)


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5952 dni

*
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 10/05/2011 21:33

  Ambasador napisał:  

Nasz stadion tez przecież unowocześniono !!! ihaaaa Postawili nowy telebim, postawili nowe płoty zespawane lampami drogowymi, nowy tunel, szatnie. Panie... nigdzie nie wyrzucają tyle kasy w błoto:)w Chorzowie na śląskim wyrzucili o wiele więcej...


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
ROJ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5268 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 11/05/2011 00:06
65 sztuk to wszystko praktycznie nowe stadiony. Unowocześnienie oznacza np. budowę stadionu w Bydgoszczy.
Niestety mi po krótkim liczeniu wyszło ponad 65 nowych lub praktycznie nowych obiektów w Polsce.


jechanka
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3312 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 13/05/2011 22:24
Bracia , jutro w mojej wsi pojawi sie krzystek, na 100% pewne . Moze jakas ''mala akcja''? pokazmy sie , nie tylko w Szczecinie ludzie chca stadionu...Z kolezkami mamy juz przygotowany transparetn dotyczacy stadionu!! prezydent bedzie w Dolujach (pomedzy Mierzynem , a Lubieszynem) jutro w godzinach porannych napisze dokladnie o ktorej.. WOJNAAA!!!


Nq.
Nawiedzeni Fanatyzmem
IP: zapisany
Na forum od 3472 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 14/05/2011 00:13

  jechanka napisał:  
Bracia , jutro w mojej wsi pojawi sie krzystek, na 100% pewne . Moze jakas ''mala akcja''? pokazmy sie , nie tylko w Szczecinie ludzie chca stadionu...Z kolezkami mamy juz przygotowany transparetn dotyczacy stadionu!! prezydent bedzie w Dolujach (pomedzy Mierzynem , a Lubieszynem) jutro w godzinach porannych napisze dokladnie o ktorej.. WOJNAAA!!!Nie wiem jak ty to widzisz, ja widzę jutro sobotę. A jeśli sobota to MECZ!

Ostatnio edytowany przez: Nq., 14 maja 2011, 00:22 [1 raz(y)]


StadionDlaSzczecina
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4738 dni

*****
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 22/05/2011 00:48
SKPS: O stadionie na Radzie Miasta

StadionDlaSzczecina.pl: O stadionie na Radzie Miasta


Obrazek gif wstawiony na forum

www.StadionDlaSzczecina.pl [email protected]
SL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4240 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 23/05/2011 16:06
Ręce opadają, jak się koleś uparł żeby tego stadionu nie wybudować, a tam budować...nawet przygotowywać się do tego nie chce, co w przyszłości można było budować kiedy będzie kasa a nie marnując czasu załatwić wszystkie niezbędne rzeczy.


zch
Lemon
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3725 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 23/05/2011 17:15
Mroczek wszystko ładnie jak na dłoni, a ten swoje... noż kurwa co za cep...brak słów


SL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4240 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 24/05/2011 12:29
Coface Arena - Moguncja
Pojemność 33 500
Koszt budowy 44 mln euro

Obrazek jpg wstawiony na forum


zch
pogonifan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3900 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 25/05/2011 10:45
Obawiam się że za prezydentury tego/tej ... nie doczekamy się stadionu. Za parę lat jak już Pogoń będzie w Ekstraklasie to zostanie z niej spuszczona, za brak odpowiedniej infrastruktury. Wtedy oczywiście winnych tego nie będzie. Jak się Pogoń odradzała to wydawało mi się, że może być już tylko lepiej. Niestety rzeczywistość okazała się być brutalna i obawiam się, że skończy się to źle dla naszego klubu. Sponsorzy nadal będą z półki raczej tych biednych i opierających się na kasie z miasta. Kiedy kluby takie jak Wisła, Jagiellonia, Lechia, Śląsk, Legia, Górnik, Widzew, Lech, Ruch, Zagłębie, Korona, Arka, Cracovia będą za każdy mecz zgarniały po co najmniej 500 000zł to szybko okaże się że budżety na poziomie 10 milionów Euro staną się możliwe. My przy naszych 10 milionach złotych nie będziemy stanowić żadnej siły. Do tego z naszej ligi spokojnie można dodać Wartę, GKS, Piast, Podbeskidzie to wychodzi na to, że już się nie podniesiemy. Ja wiem, że nie grają pieniądze, ale fakt jest taki, że trzeba mieć kasę by zatrudnić odpowiedniego trenera i odpowiednich graczy. Obawiam się, że już w skarbie kibica nie przeczytamy, że Pogoń ma najwyższy albo 1 z wyższych budżetów w lidze, a już na pewno nie będziemy typowani w gronie faworytów do awansu. Obym się mylił.


Tobb
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3815 dni

*
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 25/05/2011 11:10
Zgadzam się. Nie wiedzieć dlaczego w większości miast dostrzega się marketingową wartość klubu. Klub to nie tylko wydatki, ale w dłuższej perspektywie ogromne zyski, w dużej mierze z medialności klubu. Dobrze by było budować Pogoń jako wartość całego regionu, rozpowszechniać markę Dumy Pomorza. Ale jak to zrobić jak stadion - który jest przecież materialnym symbolem klubu - to zaniedbany obiekt, na który trudno patrzeć ? Jak za kilka, kilkanaście lat Polska ma się zainteresować Pogonią, jeśli jej stadion będzie jedynie przypudrowana, a cała Polska będzie grać na nowoczesnych obiektach ? Niestety w tej kwestii nasi 'cudotwórcy' skupiają się jedynie na teraźniejszości...


verte
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6360 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 27/05/2011 18:21
Póki co jest plan zagospodarowania przestrzennego dla Pogodna. Mozna teraz jeszcze sprawdzić, czy nie ma w nim zapisów takich, które mogaw przyszłości być pretekstem do postawienia stadionu w rejonie istniejacego. Taką możliwość trzeba sobie zostawić. Może być tak, że jak plan powstanie, to się okaże, że z jakiegos powodu już ta lokalizacja jest niemożliwa.


21:37
pit26
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6095 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 27/05/2011 19:09
Za Radiem Szczecin:


  Cytat:  

Platforma Obywatelska chce rozpoczęcia prac przygotowawczych do budowy nowego stadionu piłkarskiego.

W poniedziałek podczas sesji Rady Miasta apelował o to do władz Szczecina Jarosław Mroczek, prezes Pogoni Szczecin i członek Społecznego Komitetu do Spraw Przygotowania Projektu Budowy Stadionu Miejskiego.

Po wystąpieniu Mroczka głos zabrał Piotr Krzystek. Stwierdził, że miasta w tej chwili nie stać na stadion i "mrożenie" środków na przygotowanie jego budowy. Rady PO Tomasz Grodzki dzisiaj skrytykował słowa prezydenta.

- Pan prezydent dość brutalnie dał do zrozumienia, że stadionu nie będzie. Pan prezes Mroczek prosił naprawdę o niewiele, o rozpoczęcie prac przygotowawczych. Nawet jeśli przyjmujemy, że nie jesteśmy w stanie jako miasto wygenerować teraz pieniędzy, to wydanie niewielkiej ilości pieniędzy byłoby dobrym gestem w kierunku tych, którzy kochają i kibicują Pogoni - stwierdził Grodzki.

Według wyliczeń prezesa Pogoni Szczecin, prace przygotowawcze kosztowałyby około 20 milionów złotych. - To jeden procent budżetu miasta - podkreśla Grodzki. - Jak pokazał prezes Mroczek, te działania potrwają co najmniej dwa lata.

Radny PO zarzucił Piotrowi Krzystkowi, że nie rozmawia ze Społecznym Komitetem do Spraw Przygotowania Projektu Budowy Stadionu Miejskiego, mimo, że zasiada w nim, jak określił, "wielu szacownych obywateli miasta".Vi kommer sammen!
Danske liv... Odense...
AdisWolin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3467 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 27/05/2011 19:37
A czym są tak de facto te prace przygotowawcze? Wybranie miejsca? Projekt? Pytam bo nie wiem. :]


du
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3254 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 27/05/2011 19:47
teraz zaczyna sie akcja lizoduPOwanie


kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5682 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 27/05/2011 20:10

  AdisWolin napisał:  
A czym są tak de facto te prace przygotowawcze? Wybranie miejsca? Projekt? Pytam bo nie wiem. :]Kampanią wyborczą do jesiennych wyborów parlamentarnych.


PL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5029 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 27/05/2011 20:15
Heh to troszeczkę jest takie przewrotne bo o ile Tusk w wali w kibiców to szczecińska platforma także obrywa mimo że parę razy pomogli Pogoni. No cóż taka polityka.


Lemon
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3725 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 27/05/2011 22:56

  du napisał:  
teraz zaczyna sie akcja lizoduPOwanieSzczerze to g*wno mnie obchodzi czy to lizanie czy nie. Każdy ma swój rozum i jak chce to pójdzie zagłosować na kogo chce. Każdy widział jak było. Nawet jeśli jest to robione na przekór Krzystkowi to i tak jest to dobre dla nas, nie ważne z której strony idzie "inicjatywa" ważne, że ktoś o tym głośno mówi i się "domaga".


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.12 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005