Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> www.StadiondlaSzczecina.pl << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Krzaku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4494 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 27/11/2010 23:58
BadBoy dobrze pisze. Głosować na Litiwińskiego, trzeba rozliczyć Krzystka za obietnice bez pokrycia.


PS !
RC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4679 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 28/11/2010 00:00

  Firley napisał:  
Czytając Wasze posty, odnoszę wrażenie że duża część z nas ma zamiar oddać swój głos na tego kandydata, który obieca stadion.. Nie wiem czy to dobrze, Ja przy wyborze będę się kierować głównie dobrem Szczecina.Stettin Floating Garden 2050 - to jest dobro Szczecina i to w chuj, powodzenia! jebać Krzystka, pokazał że jest gówno wart więc trzeba spróbować czegoś innego, lepiej może i nie będzie, ale gorzej na pewno też nie. Poza tym Litwiński prezentuje coś, czego nie ma od samego początku Krzystek - odwagę, dzięki której wiele może zdziałać. Oby.


Bukowe
ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6123 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 28/11/2010 00:07
racja, Krzystek out!


Pogoń Szczecin MKS!
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4655 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 28/11/2010 00:52
Mam pytanko do optujących za Krzystkiem. Czy jeśli wygra znowu będzie łożył sporą kasę na Pogoń?... Coś mi się nie wydaje skoro jest on skonfliktowany z prezesami którzy otwarcie go skrytykowali to jak wygra to będzie miał wyjebane na Pogoń praktycznie całkowicie a prezesi bez wielkich sponsorów i nowego stadionu będą mieli nie lada wyzwanie aby finansować Pogoń dlatego przyszłość Pogoni niestety nie rysuje się w jasnych barwach. Wracając do Litwińskiego otwarcie przyznał że raczej nie interesuje się sportem nie robiąc z siebie nie wiadomo jakiego kibica aby pozyskać wyborców. Moim zdaniem kibice Pogoni Szczecin powinni głosować na Litwińskiego jeśli nie zrobi nic w sprawie nowego stadionu to chociaż niech wykłada kasę na płynne funkcjonowanie klubu i modernizacje obiektu przy Twardowskiego. Krzystek jest jak to określił Litwiński człowiekiem bardzo zadufanym w sobie i źle przyjmuje krytykę dlatego uważam że po objęciu posady prezydenta Szczecina pokaże kto tu rządzi i będzie to tylko i wyłącznie na szkodę Pogoni Szczecin. Takie jest moje zdanie nikomu go nie narzucam ale zastanówcie się dobrze Panowie jeśli chcecie dobrze dla dobra Pogoni.


PS 1948
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4567 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 28/11/2010 01:04

  M.S. napisał:  
Mam pytanko do optujących za Krzystkiem. Czy jeśli wygra znowu będzie łożył sporą kasę na Pogoń?... Coś mi się nie wydaje skoro jest on skonfliktowany z prezesami którzy otwarcie go skrytykowali to jak wygra to będzie miał wyjebane na Pogoń praktycznie całkowicie a prezesi bez wielkich sponsorów i nowego stadionu będą mieli nie lada wyzwanie aby finansować Pogoń dlatego przyszłość Pogoni niestety nie rysuje się w jasnych barwach. Wracając do Litwińskiego otwarcie przyznał że raczej nie interesuje się sportem nie robiąc z siebie nie wiadomo jakiego kibica aby pozyskać wyborców. Moim zdaniem kibice Pogoni Szczecin powinni głosować na Litwińskiego jeśli nie zrobi nic w sprawie nowego stadionu to chociaż niech wykłada kasę na płynne funkcjonowanie klubu i modernizacje obiektu przy Twardowskiego. Krzystek jest jak to określił Litwiński człowiekiem bardzo zadufanym w sobie i źle przyjmuje krytykę dlatego uważam że po objęciu posady prezydenta Szczecina pokaże kto tu rządzi i będzie to tylko i wyłącznie na szkodę Pogoni Szczecin. Takie jest moje zdanie nikomu go nie narzucam ale zastanówcie się dobrze Panowie jeśli chcecie dobrze dla dobra Pogoni.Może nie dobra,ale najwyżej jeśli nikt się nie pożre to za 4 lata w ostateczności będziemy w podobnym miejscu jak teraz.Ja w stadion dalej nie wierze po dzisiejszym spotkaniu,ale zobaczymy.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5030 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 28/11/2010 09:54
Widzę że historia zatacza kierat i gro ludzi pod pretekstem odgrzewanego kotleta zwanego stadionem chcą zawierzyć Litwińskiemu czyli tak po prawdzie uległości Nitrasowi z Wieczorkiem na czele i dalszej marginalizacji Szczecina choćby kosztem Koszalina. Powodzenia.

Jak kiedyś napisałem-kaktus mi wyrośnie na dłoni jak za Krzystka ruszy cokolwiek w sprawie stadionu, teraz to zacznę po wodze śmigać jak coś drgnie w tej sprawie. Masakra, ile ludzie dają sie nabierać na tą samą bajere.

Swoja droga jacy to my zdeterminowani i juz nie nowy stadion tylko remont starego, juz nawet 25 tys wystarczy. Aż boje sie co będzie za 4 lata...


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
bal
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5285 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 28/11/2010 11:27
ja tam bede glosowal na Litwinskiego z prostego powodu- krzystek jest sklocony z PO, a to wlasnie ta partia ma wiekszosc w radzie miasta i sejmikach i to z nimi wspolpracowac bedzie musial prezydent. Poza tym jak ogladam obietnice przedwyborcze krzystka sprzed kilku lat w sprawie stadionu, to noz mi sie w kieszeni otwiera. Wiadomo, ze litwinski idealnym kandydatem nie jest i pewnie okaze sie takim samym klamcą jak krzystek, ale wole sie mile zaskoczyc, niz byc z gory skazanym na porazke.


J.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3903 dni

*
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 28/11/2010 12:10

  bal napisał:  
ja tam bede glosowal na Litwinskiego z prostego powodu- krzystek jest sklocony z PO, a to wlasnie ta partia ma wiekszosc w radzie miasta i sejmikach i to z nimi wspolpracowac bedzie musial prezydent.Nie siej farmazonów. PO nie ma większości w razie miasta. Na 31 radnych wprowadziła 15, z czego Stopyra już teraz zapowiedział, że zostanie radnym niezrzeszonym, tak więc prosta arytmetyka wskazuje, że będzie to liczba 14.

Zapowiedziana koalicja w Radzie PO z SLD obrzydza mnie jeszcze bardziej (wiceprezydencie Wijas, zajebiście będzie jak z kasy miasta polecą pieniążki na gejowskie klubiki i wszelką różowo-nienormalną kulturę, nieprawdaż?).

Argument rzekomej większości (nawet jeśli nie bezwzględnej) nie jest też trafny z innego powodu, bo jeśli PO zależy na dobru Szczecina, to będą współpracować z Krzystkiem (razem z jego KW - 16 szabel i większość). A jeśli nie zależy i ich rola będzie tylko i wyłącznie destrukcyjna - to po co głosować na ich kandydata?

Ja i tak namawiam do skreślenia obu. Po co wierzyć w kłamstwa jednego (ba! akceptować te kłamstwa!), czy dostać Nitrasa gratis w przypadku drugiego? Po raz kolejny wychodzi na wierzch, że Szczecin nie ma szczęścia do miejskich rajców. Przykro.

Ostatnio edytowany przez: J., 28 listopada 2010, 12:17 [1 raz(y)]


zostawiam więzy, wola odzyskała niepodległość
siłę i pewność, jeśli czujesz to chodź ze mną
jak nie zostawiam na którymś przystanku strach
i tych słabych, co marzenia umieją spełnić tylko w snach
wamude
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3750 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 28/11/2010 13:16
Litwiński chociaż nie czarował wyborców pięknymi słówkami tak jak robil to Krzystek i chociaż stara się żeby coś poszło do przodu (jest w komitecie budowy stadionu i podpisał ten dokument). Poza tym Krzystek to niezły przekręt czyt. sprawa mieszkania. Do tego buduje to co nie trzeba typu pedalska pleciuga i filharmonia gdzie taka muzyka która jest tam grana staje sie coraz mniej popularna


verte
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6389 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 28/11/2010 13:50
To nie farmazony. Krzystek ma tyły wszędzie. W sejmiku, radzie miasta i na górze w kręgach rządowych. Z takim kapitałem jest skazany na porażkę. To wbrew temu co piszesz ważne


21:37
Prawy jegomość
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4961 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 28/11/2010 14:23
wamude, filharmonia to akurat jedna z inwestycji na którą najbardziej czekam, mimo że bywam w takich miejscach raz na pół roku. Moim zdaniem jest bardzo potrzebna, biorąc pod uwagę jej planowany wygląd - będzie niewątpliwie atrakcją turystyczną. Stadion oczywiście też jest bardzo ważny, ale nie można kierować się tylko nim przy wyborze.
Jeszcze do RC, który czepiał się FG2050 - nie wszystko mi się podoba w tej marce (jakieś dziwne herby i nazwy), ale idea jest jak najbardziej słuszna.


RC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4679 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 28/11/2010 14:32

  Firley napisał:  
Jeszcze do RC, który czepiał się FG2050 - nie wszystko mi się podoba w tej marce (jakieś dziwne herby i nazwy), ale idea jest jak najbardziej słuszna.Elementy projektu FG2050 są słuszne, z pewnością na korzyść Szczecina, lecz cała realizacja, reklama tej idei działa na niekorzyść naszego miasta i brzmi czasem poprostu komicznie. Albo pracują nad nią mało kompetentni ludzie, albo nie mają pomysłu jak ten pomysł realizować.


Bukowe
bal
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5285 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 28/11/2010 14:48

  Jeran napisał:  

  bal napisał:  
ja tam bede glosowal na Litwinskiego z prostego powodu- krzystek jest sklocony z PO, a to wlasnie ta partia ma wiekszosc w radzie miasta i sejmikach i to z nimi wspolpracowac bedzie musial prezydent.Nie siej farmazonów. PO nie ma większości w razie miasta. Na 31 radnych wprowadziła 15, z czego Stopyra już teraz zapowiedział, że zostanie radnym niezrzeszonym, tak więc prosta arytmetyka wskazuje, że będzie to liczba 14.

Zapowiedziana koalicja w Radzie PO z SLD obrzydza mnie jeszcze bardziej (wiceprezydencie Wijas, zajebiście będzie jak z kasy miasta polecą pieniążki na gejowskie klubiki i wszelką różowo-nienormalną kulturę, nieprawdaż?).

Argument rzekomej większości (nawet jeśli nie bezwzględnej) nie jest też trafny z innego powodu, bo jeśli PO zależy na dobru Szczecina, to będą współpracować z Krzystkiem (razem z jego KW - 16 szabel i większość). A jeśli nie zależy i ich rola będzie tylko i wyłącznie destrukcyjna - to po co głosować na ich kandydata?

Ja i tak namawiam do skreślenia obu. Po co wierzyć w kłamstwa jednego (ba! akceptować te kłamstwa!), czy dostać Nitrasa gratis w przypadku drugiego? Po raz kolejny wychodzi na wierzch, że Szczecin nie ma szczęścia do miejskich rajców. Przykro.Mialem na mysli ze wiekszosc (najbardziej liczna partia w radzie) na pewno nie pojdzie na reke krzystkowi. Pewnie wiekszosci z nich zalezy wylacznie na cieplych posadkach, a nie na prawdziwym dobru Szczecina.


tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5949 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 28/11/2010 19:00

  Jeran napisał:  
jeśli PO zależy na dobru Szczecina, to będą współpracować z Krzystkiem (razem z jego KW - 16 szabel i większość). A jeśli nie zależy i ich rola będzie tylko i wyłącznie destrukcyjna - to po co głosować na ich kandydata? .??
moze po to, zeby ICH kandydat wspolpracowal z Rada Miasta dla dobra Szna...
z Krzystkiem sie nie da wspolpracowac....


INDIOS BRAVOS
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4567 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 28/11/2010 19:54

  tm_tomcio napisał:  

  Jeran napisał:  
jeśli PO zależy na dobru Szczecina, to będą współpracować z Krzystkiem (razem z jego KW - 16 szabel i większość). A jeśli nie zależy i ich rola będzie tylko i wyłącznie destrukcyjna - to po co głosować na ich kandydata? .??
moze po to, zeby ICH kandydat wspolpracowal z Rada Miasta dla dobra Szna...
z Krzystkiem sie nie da wspolpracowac....a z Litwińskim myślisz,że się da.Obu o kant potłuc bo ten dla odmiany będzie za sznureczki pociągany przez Nitrasa.

"Swoja droga jacy to my zdeterminowani i juz nie nowy stadion tylko remont starego, juz nawet 25 tys wystarczy. Aż boje sie co będzie za 4 lata... " Podpisuję się pod tym obiema rękami.


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5710 dni

***
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 28/11/2010 20:33
Akurat leciałem po kanałach i Gąsowski do jednym z tańców zagaił do Pyrek, że słyszał o tym, że Szczecinowi potrzebny jest stadion z prawdziwego zdarzenia. Pyrkowa chyba nie załapała i odpowiedziała, że wolałaby bieżnie na stadionie narodowym, tutaj, w Warszawie. Ot, taka ciekawostka [;


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 6796 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 28/11/2010 20:34

  Plm napisał:  
Akurat leciałem po kanałach i Gąsowski do jednym z tańców zagaił do Pyrek, że słyszał o tym, że Szczecinowi potrzebny jest stadion z prawdziwego zdarzenia. Pyrkowa chyba nie załapała i odpowiedziała, że wolałaby bieżnie na stadionie narodowym, tutaj, w Warszawie. Ot, taka ciekawostka [;wielka szkoda moim zdaniem że nie podłapała tematu


ranking kasyn online 2020 Polecamy darmowe spiny oraz kasyno bez depozytu a także online casino + Online Slot Reviews
KEDZIOR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6244 dni

**
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 28/11/2010 21:33
Jeżeli miasto by miało finansować budowę z własnych środków wiadomo nierealne i nie ma się co łudzić. A tak jak czytam co mówi Litwiński, jeżeli miasto wniesie grunt i znajdzie partnera, który będzie budował stadion, to może się to uda.


kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5711 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 28/11/2010 21:50
naiwnie wątpiłem, że kibice Pogoni nie dadzą się tak urobić jakiemuś politykowi kiedykolwiek ale niestety zrobiliśmy mu darmową kampanie i kto wie może decydujące głosy w II turze, a zapewniam Was, że dzień po wyborach zapomni co podpisał i Wam mówił.
Demokracja...


L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5876 dni

****
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 28/11/2010 21:54
Nie ma człowieka jeden dzień a tu takie cuda na kiju. SKPS poprało Litwińskiego ? Bzdura.
W gwoli wyjaśnienia takim użytkownikom jak min. kijevo.
SKPS nie popiera ani Litwińskiego, ani Krzystka. Nie było o tym pisane, ale spotkanie z Krzystkiem odbyło się przed I tura, w celu wyjaśnienia obietnic z przed 4 lat. Poszła delegacja, bo obecny prezydent srał w gacie, jak by miał się spotkać np na takich warunkach jak miało to miejsce z Litwińskim.
Czemu nie wybudowano stadionu, ba. Dlaczego nawet nie wbito łopaty. A no dlatego, że prąd poszedł w górę o 20% i wiecej pienidzy idzie na utrzymanie min. oświetlenia ulic.
Niestety bedzie dane Nam wybrac mniejsze zlo dla miasta. Ja tak do tego podchodzę.
Krzystek :
- stadionu nie bedzie, w przeciagu 4 lat planuje max 70mln na modernizacje obecnego
- finansowanie klubu bardzo watpliwe (to akurat moze byc nawet na plus - bo obecnym prezesom chyba cos sie pomylilo z kasa)
- rozwoj Szczecina ? Napewno bedzie ciag jakis tam inwestycji. To jest bolaczka Szczecina - brak ciaglosci prezydenta.
- pewna niezaleznosc, brak gory, ktora mowi co ma robic, ale tez brak porozumienia z wladzami centralnymi co moze wplynac na niekorzysc miasta

Litwinski :
- kielbasa wyborcza, jezeli zacznie sie budowa uderze sie w piers.
- kolejne decyzje podejmowane z brukseli, nie ma sie co oszukiwac, ale nitras to kawal kurwy.
- znowu wszystko od poczatku, ale byc moze bedzie to lepszy poczatek.

Naprawde ceizko dyskutowac co bedzie lepsze dla Nas jako mieszkancow miasta. Jezeli chodzi o przyszlosc Pogoni, to napewno przy Litwinskim dalej bedzie finansowanie klubu, ale na innych zasadach, to jest pewne. Czy bedzie stadion tego raczej bym sie nie spodziewal. Jak by nie patrzec jestesmy w gownie po uszy i albo za 4 lata ktos to miasto podniesie, albo chuj mnie strzeli.

PS. ten felieton na głownej, strasznei stronniczy :|


MW'03
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005