Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> www.StadiondlaSzczecina.pl << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Przemek07
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2720 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 25/04/2014 21:37
Polemizowałbym, szczególnie jeśli faktycznie Pogoń załapie się do Pucharów.[/cytat]

Niestety,polemizowalbym zTwoja polemika :-)jezeli wystrzeli przed samymi wyborami z tym aquaparkiem zbierze dużo punktów bo to zawsze ładnie wygląda i miło się kojarzy.Nawet dla ludzi którzy w zyciu nie zamierzają z tego przybytku skorzystac,tak jak z funkcji myślenia.niestety


kosialdo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2568 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 25/04/2014 21:51
kto ma iść do wyborów ten pójdie. WG. mnie taki aquapark jest bardziej potrzebny niż filharmonnia. Jeśli się ogarniemy i załosujemy na odpowiedniego kandydata to może coś z tego wyjdzie bo raczej nie wydaje mi się żeby ludzie biegli na wybory "bo aquapark" .


psychopig
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5181 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 25/04/2014 22:08

  Scarface napisał:  
Taka ciekawostka z oficjalnej strony Urzedu Miejskiego, slowa Krzystka:

To jest moje Miasto

Jestem szczecinianinem i to wpływa na moje życie, na to, jakie są moje marzenia i plany na przyszłość. Myślę, że niewiele różnią się one od tego, czego oczekują inni mieszkańcy Szczecina. Tak jak i szczecinianie, chcę mieszkać w mieście nowoczesnym, bezpiecznym, pełnym wydarzeń kulturalnych, w którym każdy czuje się dobrze i jest szczęśliwy.

Jako Prezydent Miasta Szczecin deklaruję, że:
Nowy stadion - Nie stać nas na kolejne remonty obecnego stadionu Pogoni. Każda zainwestowana tam złotówka jest stracona. Ostatnio oddano do użytku stadion w Kielcach. Nas także stać na nowy, nowoczesny stadion.

LINK  Cytat:  

Cytat:

W tej kwestii jesteśmy bezsilni, bo nie umiemy przekonać władz miasta do budowy nowego obiektu, a ich pomysł na modernizację niewiele da. Jestem też pewny, że koszty przerosną dwukrotnie to, co założono. Zamiast tego, za 200 mln – czyli pieniądze, za które można zbudować stadion – powstanie aquapark. Tak lekką ręką…”fragment z wywiadu z Mroczkiem w katowickim Sporcie. Nic o tym nie slyszalem wczesniej, ze zapadly jakies decyzje odnosnie aquaparku, ale jesli faktycznie to by sie potwierdzilo, ze jest decyzja o 200 milionach na ten cel, to maskara... Ja wiem,ze aquapark napewno sie przyda w miescie, ale w takiej sytuacji to my sie nigdy stadionu nie doczekamy...
Jedyna szansa,ze jesienia wybory wygra ktos inny niz Krzystek i pieniadze przewidziane na aquapark przesunie na stadion...Zrozumcie, że kiełbasa wyborcza na całego teraz będzie leciała.


tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5948 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 26/04/2014 08:19
Gdyby nasz Prezydent pomyślał politycznie, mógłby upiec dwie pieczenie na jednym ruszcie. Od dawien dawna słyszy się głosy z Gryfina o różnego rodzaju inicjatywy współpracy przy już istniejącym aquaparku. To Krzystek jest wielkim fanem aglomeracji metropolitarnej, a jak jest okazja, to z tego nie korzysta, nie wykazuje żadnej inicjatywy. W rzeczonym Gryfinie strach, że jak w Szczecinie powstanie podobny obiekt, to ten ich padnie, bo 80% klientów jeździ ze Szczecina. Po cholerę nam w promieniu 25km dwa takie obiekty?
A tak, jakby zaczął współpracę w tym względzie z Gryfinem (linia autobusowa, jakaś współpraca z PKP w tej materii), a to, co chce przeznaczyć na aquapark, wydać na stadion - wszyscy byliby szczęśliwi.
Poza tym - ktoś wspomniał o pomyśle sprzedaży gruntów w okolicy stadionu na rzecz finansowania nowego obiektu. To właśnie Krzystek na początku pierwszej kadencji zaproponował takie rozwiązanie. Ale ponieważ była to tylko propozycja, bo pomysł miał ktoś inny, ktoś komu Krzystek nawet teraz ręki nie podaje - to w tej chwili nie wróci do tego pomysłu, bo by ktoś mu jeszcze to wyciągnął, że korzysta z nie swoich pomysłów. Jest sposób finansowania? Jest. Więc o co chodzi prezydentowi? Ano o to, że facet jest złośliwy i koniec kropka. Ale o tym już pisałem...


INDIOS BRAVOS
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4382 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 26/04/2014 10:14

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
Oczywiście, że większość wybrałaby aquapark. Szczecin to chamskie miasto, niestety. Jesteśmy potomkami niepiśmiennych chłopów. Zabawić się, nażreć, potaplać w basenie - dlatego właśnie większość wolałaby taką rozrywkę a nie stadion. I pewnie dlatego Krzystek idzie w tym kierunku. Pewnie nie będzie natomiast ani aquaparku ani stadionu.

Ciągle tylko słyszymy, jaki to Szczecin piękny i jaki ma potencjał, którego niewykorzystuje. TYmczasem gdy uda się coś tu zbudować (czołowa drużyna E-klasy) "włodarze" o to nie dbają. Przepraszam - wspierają jakimś ochłapem sponsorskim, umacniają dzieło odbudowy od IV ligi itp.Ale bzdury pleciesz. Zamiast taplania w basenie wpisz sobie krzyczenie na trybunach czy ogladanie marnej polskiej ligi i wola taka rozrywke a nie aquapark. Obie rzeczy sa w miescie potrzebne i jak dla mnie w XXI wieku w takim duzym miescie obie sa na liscie priorytetow.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2162 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 26/04/2014 14:24
Przema ty mnie nie zrozumiałeś. Zamiast walić krytyką przeczytaj jeszcze raz. Ja nie napisałem, że ty czy ja wolałbym się taplać itp. Sens jest taki, że 2/3 mieszkańców Szczecina preferuje w pierwszej kolejności takie rozrywki. Stadion dla ciebie i dla mnie oraz zapewne dla większości osób z tego forum są absolutnym priorytetem co (niestety) standardem nie jest dla całej populacji naszego kochanego miasta. Kibice Pogoni to nie jest tożsama liczba z mieszkańcami miasta czy wyborcami Krzystka.


el_presidente
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5660 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 26/04/2014 18:19

  Przema napisał:  
To pewnie pod publiczke bedzie zagranie przed wyborami. Chyba, ze faktycznie znajda sie na to srodki i oficjalnie oglosza jakies przetargi itp.

Swoja droga jakby sie przejsc po miescie i przepytac wszystkich mieszkancow co by wybrali, to sadze, ze aquapark wygralby druzgocaca przewaga glosow wiec Krzystek i jego sztab dobrze wiedza co robia. Pytanie czy nie skonczy sie tak jak to bylo ze stadionem.Takie projekty zawsze i wszędzie w Polsce są popierane entuzjastycznie, dopóki nie okaże się ile kosztuje bilet na tego typu atrakcje. Gdyby zadać pytanie "Czy Pan/Pani kupł(a)by bilet do szczecińskiego Aquaparku w cenie 40zł/godz?" okazałoby się, że entuzjastów będzie garstka, statystycznie nieistotna w kontekście wyborów. I tu jest rola wszystkich zorientowanych w temacie (w tym dziennikarzy oczywiście), żeby taką kiełbasę wyborczą "rozbrajać" informacjami jak kosztowne są to projekty (w budowie raz, dwa - co ważniejsze - w utrzymaniu) i jak wiele gmin w Polsce wtopiło na takich bizantyjskich inwestycjach, współfinansowanych przez UE i mających na celu głównie zaspokajanie ambicji lokalnych polityków oraz "kupowanie" głosów wyborców.

Ktoś wspomniał, że mamy tuż obok aquapark w Gryfinie - ale pamiętajmy, że fanatycy basenowych zjeżdżalni mogą się jeszcze wybrać do Schwedt. Liczb nie znam ale nie wierzę, żeby 3 tego typu obiekt miał jakikolwiek sens ekonomiczny - no chyba, że do zalet dodamy kilkadziesiąt miejsc pracy, które można rozdysponować między ziomkami. A obywatel dorzuci co roku X mln zł na koszty utrzymania.

Z innej beczki - przekrzykiwanie się co ważniejsze, filharmonia, aquapark, czy stadion jest wg mnie pozbawione sensu. W tak dużym mieście jak Szczecin powinniśmy mieć filharmonię, tak samo jak teatry, kina i sensowne muzeum - nie tylko dlatego, że nie samym stadionowym słonecznikiem człowiek żyje, ale że takie instytucje windują miasto w różnych obszarach (z tego względu usilnie walczono - i słusznie IMHO - o wyższą szkołę artystyczną) i robią z niego coś więcej niż wieś z tramwajami, która raz do roku organizuje Dni Morza. Z drugiej strony Szczecin potrzebuje stadionu bo to na czym gra dzisiaj najważniejsza sportowo drużyna w regionie stadionem już de facto nie jest - oprócz sentymentu "arena" przy Twardowskiego nie prezentuje sobą już niczego, co wymaga się od tego typu obiektów. Idąc tym tropem dalej - trzeci aquapark "w pobliżu" miasta to przesada i jawny przekręt.


a gdybym miał urodzić się znów, to tylko w Szczecinie i tylko tu!!!
www.merx.biz.pl
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2707 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 27/04/2014 11:25
Gontynka za 200 mln.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2364 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 27/04/2014 13:37
Żużel w Szczecinie


Co to w ogóle kurwa jest ? kampania na stworzenie toru/stadionu dla żużlu podczas gdy Pogoń własnego stadionu od tylu lat nie może zdobyć ? Jeszcze brakuje żeby Krzystek stwierdził, że są pieniądze na to....


haszimoto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2923 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 27/04/2014 14:29
Proponuje już ograniczyć aspekt wyborczy w tym temacie. Zamiast teraz gadać pokażmy skuteczność przy wyborach. Przed nimi będzie czas na porządną mobilizację i efektywne działanie.


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2707 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 27/04/2014 15:04

  haszimoto napisał:  
Proponuje już ograniczyć aspekt wyborczy w tym temacie. Zamiast teraz gadać pokażmy skuteczność przy wyborach. Przed nimi będzie czas na porządną mobilizację i efektywne działanie.Niestety trzeba nagłaśniać takie tematy tutaj bo wśród nas jest jeszcze spora grupa ludzi która gotowa jest oddać głos na Krzystka tylko dlatego ze przeciwnikiem w wyborach będzie Jacyna czy ktoś jeszcze inny nie budzący zaufania.
Widać że Krzystek wie że kibice mu już nie zaufają jak po raz trzeci zacznie łgać o stadionie.Wie też ze jak się to środowisko zjednoczy to może mieć problem w wyborach więc jego kłamstwa idą w kierunku gdzie znajdzie dużą grupę naiwnych która go poprze (aquapark etc.)
Szerze powiem że już dzisiaj widać że na linii Pogon,kibice,zwolennicy stadionu a Krzystkiem jest otwarta "zimna" wojna.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2162 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 27/04/2014 17:37

  Icar napisał:  To ja proponuję zróbmy sobie w Szczecinie jeszcze drużynę hokeja. A żeby było ciekawiej to nie na lodzie tylko na trawie. Też się przecież znajdzie jakieś zainteresowanie.

Rozrywki dla gawiedzi - aquapark, żużel. I wyjdzie, że Prezydent stoi murem za sportem.

To celowe działanie mediów, nie zdziwię się jeżeli na zlecenie Krzystka. Odwrócić uwagę od tematu stadionu.


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3494 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 27/04/2014 18:54
Ta drużyna hokeja (Ale na lodzie) to istnieje. Gryfy Szczecin. Kiedyś grali w 5 lidze niemieckiej, mecze rozgrywali na lodogryfie.
Mają się reaktywować i tym razem podobno poszukają szczęścia w 2 lidze Polskiej.
Żużel w Szczecinie to temat rzeka, od dawna są "plany" , np. kiedyś miał być na stadionie Arkonii.
A co do tych co jeżdżą na Stal Gorzów ze Szczecina, według tego artykułu z flagami "Szczecin" - pojebało ?

No ale już nie rozmywam, bo to nie temat o sportach niszowych w naszym mieście, a o stadionie dla Dumy Pomorza :)

Ostatnio edytowany przez: Forza Pogoń !, 27 kwietnia 2014, 19:02 [1 raz(y)]


PL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5057 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 28/04/2014 00:53
A jak ma powstać stadion z udziałem miasta skoro Mroczek co wybory formułuje antykrzystkowy front od kliku lat, a potem leci do mediów... Gębą mu sie tylko zamyka jak trzeba podpisać umowę na miliony z budżetu miejskiego i za moment wraca jak bumerang prezesowski jad.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2162 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 28/04/2014 11:30
No tak to już wszystko jasne - wina Mroczka, że stadionu nie ma bo krytykuje Krzystka.

Mroczek w przeciwieństwie do Krzystka jest spójny w tym co robi. Nie krytykuje ale namawia i perswaduje, to różnica.


leliwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2977 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 28/04/2014 16:38
PL to lepiej nie krytykuj Mroczka bo odejdzie z Pogoni. Chyba nie myślisz , że gdyby Mroczek we wszystkim przyklaskiwał Krzystkowi to by zbudował stadion.


PL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5057 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 28/04/2014 18:07

  leliwa napisał:  
PL to lepiej nie krytykuj Mroczka bo odejdzie z Pogoni. Chyba nie myślisz , że gdyby Mroczek we wszystkim przyklaskiwał Krzystkowi to by zbudował stadion.Oby jak najszybciej, tylko spokojnie narazie za dużo utopił i nie ma z czego brać żeby odszedł. Jakby zaczął z nim współpracować a nie udowadniać swoje ambicje to były z tego lepszy efekt.


  Zygmunt Wasilewski napisał:  
No tak to już wszystko jasne - wina Mroczka, że stadionu nie ma bo krytykuje Krzystka.

Mroczek w przeciwieństwie do Krzystka jest spójny w tym co robi. Nie krytykuje ale namawia i perswaduje, to różnica.Medialny obraz Mroczka i rzeczywisty to dwie różne postacie - Mroczek to fałszywka jakich mało.

Nie krytykuje? heh no no... on poprostu za plecami w swoim zwyczaju jedzie po wszystkich bo w twarz to on może się tylko ładnie uśmiechać i obiecywać.

Mroczek niestety nie jest apolitycznym gościem w tym mieście, tylko starym politykersem, który lubi kierować i ustawiać innych taki to już typ, jest opozycją do Krzystka z czym raz się objawia a raz go klepie...a w rzeczywistości to obaj panowie nie przepadają za sobą i nie uznają się wzajemnie. Różnica między nimi tylko taka, że Krzystka wybrali ludzie i pewnie wybiorą jeszcze raz i to on decyduje o miejskich inwestycjach - pieniądzach a Mroczka jego pieniądze , za które bawić się niechce, a wymaga od innych. Póki obecny prezydent jest u władzy to stadionu długo nie będzie, bo nie będzie wspierać i umacniać swojego przeciwnika. Niestety kibice Pogoni w tej rozgrywce mają miejsca siędzące dwa rzędy dalej, taka to już gra, polityka itd. Fakt, że stadion by się przydał, ale gruby też nie potrafi pohamować swoje ego i przyznać się do błędu tylko dalej woli uprawia swoją bezskuteczną partyzankę. A mówienie, że chce czegoś lepszego dla kibiców to obłuda.


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2707 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 28/04/2014 21:03
...sorry ale co ma niby robić?..
iść na klęczkach do gościa który obiecał stadion a buduje filharmonie czy
betonowe kwiaciarnie?..Ludzie którzy tego oszusta wybrali to tez kibice i Ci co chcieli stadionu.Mroczek chce stadionu na swojej działce rekreacyjnej czy co?
Stadion jest dla Szczecina,dla mieszkańców etc..a Pogon jako jedna z wielu może go używać.
Rozumiem ze Prezes Pogoni powinien sam wybudować stadion miejski?
To tylko świadczy że mamy zakompleksionego Prezydenta który prowadzi jakąś idiotyczną walke z Pogonią by udowodnić że to on jest Królem i władca i wasale którzy byli mu wierni mają mordę w kubeł trzymać,łącznie z Mroczkiem.Jedyna rzecz której Mroczek robić nie powinien to jawnie opowiadać się przeciw Krzystkowi bo dość że nie będzie stadionu to jeszcze Miasto odetnie środki na promocje i utopi Pogoń która niby też ratowało.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2162 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 28/04/2014 22:19
Obserwuję szczecińską scenę polityczną wiele już lat. No ale to, że Mroczek jest politykierem, to jakieś science fiction. Polityczne, nota bene.

"Politykers" - co to (kto to) jest? Wybacz, ale mało jest logiki w tym co piszesz PL.

Owszem Mroczek jest "opozycją" tzn. jest dawnym działaczem opozycji solidarnościowej.

Opozycją wobec Krzystka - tzn., że ocenia jego działanie pod kątem politycznym i chce go zastąpić? Między bajki włożyć.

Tu rozsądne słowa Chacińskiego:

http://radioszczecin.pl/288,5,stadion-juz-nie-floating

Ostatnio edytowany przez: Zygmunt Wasilewski, 28 kwietnia 2014, 22:25 [1 raz(y)]


PL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5057 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 28/04/2014 22:34

  EPSON napisał:  
...sorry ale co ma niby robić?..
iść na klęczkach do gościa który obiecał stadion a buduje filharmonie czy
betonowe kwiaciarnie?..Ludzie którzy tego oszusta wybrali to tez kibice i Ci co chcieli stadionu.Mroczek chce stadionu na swojej działce rekreacyjnej czy co?
Stadion jest dla Szczecina,dla mieszkańców etc..a Pogon jako jedna z wielu może go używać.
Rozumiem ze Prezes Pogoni powinien sam wybudować stadion miejski?
To tylko świadczy że mamy zakompleksionego Prezydenta który prowadzi jakąś idiotyczną walke z Pogonią by udowodnić że to on jest Królem i władca i wasale którzy byli mu wierni mają mordę w kubeł trzymać,łącznie z Mroczkiem.Jedyna rzecz której Mroczek robić nie powinien to jawnie opowiadać się przeciw Krzystkowi bo dość że nie będzie stadionu to jeszcze Miasto odetnie środki na promocje i utopi Pogoń która niby też ratowało.Nie neguje budowy stadionu,. A kompleksy mają oboje zarówno Prezydent jak i Mroczek, bo oboje toczą ze sobą walkę nie zawsze taką, która przenika do publicznej wiadomości. I niestety stadionu nie będzie póki oboje będą rywalizować zamiast się jawnie dogadywać.  Zygmunt Wasilewski napisał:  
Obserwuję szczecińską scenę polityczną wiele już lat. No ale to, że Mroczek jest politykierem, to jakieś science fiction. Polityczne, nota bene.

"Politykers" - co to (kto to) jest? Wybacz, ale mało jest logiki w tym co piszesz PL.

Owszem Mroczek jest "opozycją" tzn. jest dawnym działaczem opozycji solidarnościowej.

Opozycją wobec Krzystka - tzn., że ocenia jego działanie pod kątem politycznym i chce go zastąpić? Między bajki włożyć.

Tu rozsądne słowa Chacińskiego:

http://radioszczecin.pl/288,5,stadion-juz-nie-floatingMroczek nie wystąpi w pierwszym rzędzie jak większość aktywnych polityków tego miasta, których znamy bo to typ z drugiego rzędu co lubi kierować innymi, nie zaryzykuje porażki i właśnie argumentu startu w wyborach - woli obstawić swojego kandydata i liczyć na profity. Skoro obserwujesz to chyba nie do końca dobrze odczytujesz tą scenę. Mroczek nie jest aktywny politycznie? Luknij na ostatni bal EPY i ludzi, którzy się na nim pojawili, popatrz na akcje z ostatnich wyborów z Litwińskim, akcje z Marszałkiem i apelami do Prezydenta, dotacje z Urzędu Marszałkowskiego a skąd to się wszystko wzięło? z dobrodziejstwa ? Komitet ds. budowy stadionu - pamiętasz jeszcze coś takiego i kto tam zasiadał ? Science fiction to wierzenie, że to wszystko z przypadku i nie wydeptane politycznymi ścieżkami. Zerknij jeszcze na sponsorów Pogoni i odpowiedz sobie na pytanie, które są zależne politycznie a k†óre nie.

- SEC? PŻM? ZAPOL ? PORT SZCZECIN ? POLICE? UNITY LINE?

Za czasów świetności Nitrasa w Szczecinie biuro prezesów to chyba był jego drugi przytułek.

Naprawdę Mroczek jest bardzo apolityczny.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005