Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> www.StadiondlaSzczecina.pl << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2707 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 21/04/2014 23:31
wyjaśniłem Ci to w poście wyżej.Liczenie jako gmina i jako meldunek w samym mieście.

a tu coś o sławetnych pływających Krzystkach...ups...ogrodach..:)

http://interia360.pl/polska/zachodniopomorskie/artykul/szczecin-floating-garden-rzeczywiscie-tonie

...ale autobusy ładne..to muszę przyznać...:)

Ostatnio edytowany przez: EPSON, 21 kwietnia 2014, 23:37 [1 raz(y)]


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
dann
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2718 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 21/04/2014 23:38
To porownuj do innych miast ta sama metodologia. Nie ma co pierdolic. Nie jest dobrze ale tez nie jest zle. Powinnismy rownac do lepszych a nie do Lublinow, bo ich gospodarczo dystansujemy. Ja na Krzysztka nie zaglosuje bo nie lubie jak ktos mnie robi w chuja, ale tez stwierdzam ze to najlepszy kandydat z tego calego politycznego szczecinskiego szrotu.


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2707 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 21/04/2014 23:42

  dann napisał:  
To porownuj do innych miast ta sama metodologia. Nie ma co pierdolic. Nie jest dobrze ale tez nie jest zle. Powinnismy rownac do lepszych a nie do Lublinow, bo ich gospodarczo dystansujemy. Ja na Krzysztka nie zaglosuje bo nie lubie jak ktos mnie robi w chuja, ale tez stwierdzam ze to najlepszy kandydat z tego calego politycznego szczecinskiego szrotu.to żaden kandydat!!.Udowodnił już to przez osiem lat...innych ocenimy jak będą mieli sposobność się wykazać.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
ROJ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5296 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 22/04/2014 00:37
Może ktoś zrobi zestawienie procentowego wzrostu PKB dużych miast w Polsce za ostatnie 8 lat. Tak naprawdę to nawet za 6 lat, jaki by nie był Prezydent to wpływ na wyniki pierwszych dwóch lat rządów ma bardzo mały.
Matematyka ma tą zaletę, że nie zna pojecie lubi nie lubi; z tej partii czy tamtej, ten program czy inny. Tak jak w sporcie wyniki lepsze niż konkurenci znaczy, że rządzimy dobrze; słabsze oznacza, że źle.
Chodzi o wzrost procentowy, bo na cały PKB ma wpływ wszystko co było w wcześniej zabory, wojny i okres powojenny (generalnie na obecny stan danego miasta ma wpływ cała jego historia; nie zobaczysz, jak ono się w chwili obecnej rozwija).
Trzeba porównywać porównywalne. Prezydent miasta o wzroście 5% rocznie w Chinach jest słabym Prezydentem z tym samym wynikiem w Polsce byłby geniuszem. Tak samo; najlepiej rozwijające się miasto w Bangladeszu nie będzie wyglądało po 10 latach jak Paryż.

Ostatnio edytowany przez: ROJ, 22 kwietnia 2014, 00:42 [1 raz(y)]


dann
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2718 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 22/04/2014 07:52
http://www.biztok.pl/gospodarka/polskie-tygrysy-gdzie-najbardziej-oplaca-sie-robic-interesy-w-naszym-kraju_a6798

Tylko za zeszla dekade. I jest chujowo.


Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5659 dni

*
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 22/04/2014 12:10
Taka ciekawostka z oficjalnej strony Urzedu Miejskiego, slowa Krzystka:

To jest moje Miasto

Jestem szczecinianinem i to wpływa na moje życie, na to, jakie są moje marzenia i plany na przyszłość. Myślę, że niewiele różnią się one od tego, czego oczekują inni mieszkańcy Szczecina. Tak jak i szczecinianie, chcę mieszkać w mieście nowoczesnym, bezpiecznym, pełnym wydarzeń kulturalnych, w którym każdy czuje się dobrze i jest szczęśliwy.

Jako Prezydent Miasta Szczecin deklaruję, że:
Nowy stadion - Nie stać nas na kolejne remonty obecnego stadionu Pogoni. Każda zainwestowana tam złotówka jest stracona. Ostatnio oddano do użytku stadion w Kielcach. Nas także stać na nowy, nowoczesny stadion.

LINK


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
zuczek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2166 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 22/04/2014 12:24
Stadion w Kołbaskowie w okolicy Auchana
http://www.12zawodnik.pl/aktualnosci/pogon-szuka-miejsca-pod-nowy-stadion/id:5352a0638f5de


Ty i tylko Ty jesteś mi przeznaczona,
Ty i tylko Ty do końca moich dni
Kapitan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3490 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 22/04/2014 18:20
Szlag mnie trafia jak „kibic” (zaraz wytłumaczę dlaczego w cudzysłowiu) Pogoni ze zrozumieniem przyjmuje brak inicjatywy władz miasta na pat w kwestii nowego stadionu!!!
Prawdziwy Kibic Pogoni dąży, ciśnie, szuka rozwiązań do celu (stadionu) a nie kurwa usprawiedliwień dla indolencji władz!!! I w tej kwestii tu powinna się toczyć dyskusja a nie w tłumaczeniu dlaczego tego nie będzie, czy kto prezydentem będzie lub nie będzie…
Krzystek – mi do tego momentu kompletnie dyndał (ok., pogrywał z nami w kwestii stadionu ale raczej dlatego ze nie traktował poważnie)! Dziś jego reakcja powinna być natychmiastowa żeby chociaż w pewnym stopniu odsunąć z siebie ciężar kompromitacji jaki się wydarzy na STO procent jeśli Pogoni się uda w pucharach (i trzeba będzie jeździć setki km na mecze „domowe”;)... Mi będzie zajebiście wstyd. Mi już jest wstyd. Jeśli ten człowiek nie czuje tego co ja teraz to musi być bardzo ale to bardzo głupi a na pewno nie ma prawa nazywać się „prawdziwym Szczecinianinem”!!! A miałby/nadal ma TAK wielka szanse właśnie na dzisiejszym (mimo wszystko) sukcesie zacząć wpisywać się w historie Pogoni! Na zawsze!!!
Co do stadionu (lokalizacji) Mnie osobiście satysfakcjonuje każde rozwiązanie z nowym stadionem w nowym miejscu (Kołbaskowie tez). I co więcej – wydaje mi się ze kasa na stadion jest łatwa do wygospodarowania!:
1 – 50mln (na niby renowacje czy pseudo przebudowe Twardowskiego) od miasta.
2 – c.a.15ha terenów Pogoni…. Czy zdajecie sobie sprawę z tego JAK atrakcyjne te grunty są? Tzn.ile za nie mogłoby być pieniędzy??? 15 ha w najprostszym przeliczeniu to 150 działek 1000m.kw. Działki np. na nowo powstałym osiedlu „Nowe Błonia” (niedaleko Warszewa) to wydatek ok400pln za m.kw. W lokalizacji takiej jak tereny Pogoni – niech będzie 500pln/m.kw. to jedna działka to około Pol miliona złotych!!! 150 działek daje około 75milionow…
3 - To mamy 125 milionów. Ktoś wspominał o stadionie za 200 milionów i o tym że Azoty dołożyłyby 1/3… Jesteśmy blisko???
Dlatego tak bez trudu zgodziłbym się na nowa lokalizacje. Przenosimy się stad gdzie byliśmy zawsze ale w miejsce gdzie już nas nikt nie ruszy na następne dziesiątki lat!
O walorach takich jak niezakorkowane miasto, szybkie opuszczenie stadionu i okolicy po meczu, bliskość autostrady, S3 lotniska i inne uciążliwości dla „nie kibiców” w zw.z meczem nie wspomnę…
Bodajże Łukasz85 wspomniał o „1400pln od posiadaczy kart” – Też się z tym nie zgadzam Ale na bazie pomysłów mniej lub bardziej trafionych szukajmy, proponujmy… A na pewno znajdziemy


Pogon byla pierwsza, Pogon byla zawsze, Pogon bedzie zawsze!!!
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2162 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 23/04/2014 20:57
Faktycznie Pogoń ma kapitalny atut w ręku. Znajomi mieli działkę rekreacyjną tuż przy boiskach treningowych na górze. Tam jest potężny pas ziemi, który można sprzedać z zyskiem na cele nowego stadionu. Doskonała lokalizacja i widok na całe Pogodno.

Ciągłość w rządzeniu miastem jest potrzebna. Potwierdza to przykład Krakowa czy zwłaszcza Wrocławia. W latach 90 Wrocław był za nami, tylko, że potem u nas nastała era Jurczyków i innych idiotów i mamy to co mamy. Nie wszystko jest winą Krzystka.

We Wrocławiu mogą bazować na ciągłości po postawili na właściwego człowieka. U nas tego nie ma.

Rzeszów jest za nami ktoś napisał? Błąd. Rzeszów nas już wyprzedził. Ale on ma prawdziwego gospodarza - prezydenta a nie administratora.

Naszą klęską jest realny brak alternatywy w zbliżających się wyborach. Nie rozśmieszajcie mnie z Jacyną, niech ona te okna ludziom lepiej wstawia i ładnie w mediach się wypowiada. Kogokolwiek wybierzemy będzie w sumie źle. To miasto bez elit i chyba w tym jest problem.

Ze Szczecina uciekają młodzi, nie ma przemysłu czy dużego biznesu, sama branża IT nas nie zbawi. Mamy potencjał o którym mówi się tyle lat. Nie jest źle ale nie jest i dobrze? Racja ale my nie możemy porównywać się do Torunia czy Bydgoszczy. Naszym punktem odniesienia musi być Gdańsk czy Wrocław

Polecam: http://www.szczecin.sport.pl/sport-szczecin/1,130886,15840832,Modernizacja_stadionu_Pogoni_to_inwestycja_w_zdezelowanego.html

Ostatnio edytowany przez: Zygmunt Wasilewski, 24 kwietnia 2014, 08:35 [1 raz(y)]


Paweł85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5122 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 24/04/2014 20:48
Pamiętam sportowy ranking województw sprzed kilku (5?) lat, w którym analizowano w jakim województwie gra i zdobywa medale najwięcej drużyn. Analizowano ilu reprezentantów danego województwa gra w najwyższych ligach sportowych. Zachodniopomorskie zajęło wówczas ostatnie miejsce. Aktualnie, mamy szanse na kilka medali a wygląda to tak:
siatkówka - Chemik złoto
piłka nożna - Pogoń (aktualnie 4)
piłka ręczna kobiet - minimum 4 miejsce w lidze
piłka ręczna mężczyzn - duża szansa na pierwszą czwórkę
koszykówka - AZS Koszalin, Kotwica Kołobrzeg
futsal - Pogoń'04 szansa na medal
piłka wodna - Arkonia (aktualnie 3 miejsce)

Rozwój szczecińskich ekip halowych pokrywa się mniej więcej z decyzjami o budowie nowej HWS na Szafera. Rozwój Chemika związany ze wsparciem Grupy Azoty, ale poprzedzony decyzją o budowie nowej hali w Policach. Oczywiście zmierzam do tego, jakim "magnesem"dla sponsorów, kibiców i klubów jest perspektywa budowy nowego, funkcjonalnego obiektu. Od nowego sezonu wszyscy reprezentanci najwyższych lig w naszym województwie będą grali na NOWYCH OBIEKTACH, oprócz naszej Pogoni :(. Przy tak bogatym sponsorze jak Grupa Azoty i nowym stadionie, moglibyśmy przynajmniej na kilka lat dołączyć do czołówki ligi. Kiedy rządzący tym miastem zrozumieją, że bez stadionu rozwój piłki nożnej w Szczecinie jest niemożliwy :/.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2162 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 24/04/2014 21:47
Ciekawe spostrzeżenia. Faktycznie region i Szczecin sportowo odradza się po zapaści, wygląda to coraz lepiej. Trzeba to wykorzystać.

Dziś Jacyna - Witt ogłosiła antykrzystkową krucjatę. Zobaczymy jaka będzie reakcja PO i przede wszystkim czy stadion stanie się (a powinien) ważnym elementem kampanii wyborczej


pit26
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6123 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 24/04/2014 21:58
Chemik zdobyl puchar i mistrzostwo Polski, a Azoty juz szykuja kase na wzmocnienia przed siatkarska liga mistrzow:


  Cytat:  

wśród kandydatek do gry w polickim klubie wymienia się czołowe siatkarki świata: Jovanę Brakočević (VakifBank Stambuł), którą uznano najlepszą siatkarką Serbii 2013 roku czy też chorwacką środkową Eczacibasi Stambuł Maję Poljak. Czy mocarstwowe plany potwierdzą się i Chemik stanie się potęgą w Europie?Mam nadzieje,ze te mocarstwowe plany nie wplyna w zaden sposob na pomniejszenie kasy dla Pogoni :)


Vi kommer sammen!
Danske liv... Odense...
serdi
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2976 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 25/04/2014 08:57
Słuchałem wczoraj wywiadu z Bońkiem,
w zamian za wycofanie się z ubiegania organizacji Euro 2020,
dostaniemy najprawdopodobniej finały mistrzostw Europy do lat 21, bodajże w 2016.
Jak dobrze go zrozumiałem, turniej ma odbywać się na sześciu stadionach,
wielkości 15-20 tys. a finał na stadionie do 30 tys...


pit26
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6123 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 25/04/2014 15:11

  Cytat:  

W tej kwestii jesteśmy bezsilni, bo nie umiemy przekonać władz miasta do budowy nowego obiektu, a ich pomysł na modernizację niewiele da. Jestem też pewny, że koszty przerosną dwukrotnie to, co założono. Zamiast tego, za 200 mln – czyli pieniądze, za które można zbudować stadion – powstanie aquapark. Tak lekką ręką…”fragment z wywiadu z Mroczkiem w katowickim Sporcie. Nic o tym nie slyszalem wczesniej, ze zapadly jakies decyzje odnosnie aquaparku, ale jesli faktycznie to by sie potwierdzilo, ze jest decyzja o 200 milionach na ten cel, to maskara... Ja wiem,ze aquapark napewno sie przyda w miescie, ale w takiej sytuacji to my sie nigdy stadionu nie doczekamy...
Jedyna szansa,ze jesienia wybory wygra ktos inny niz Krzystek i pieniadze przewidziane na aquapark przesunie na stadion...


Vi kommer sammen!
Danske liv... Odense...
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5689 dni

**
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 25/04/2014 15:44
Aquapark za 200 milionów? Jak rozumiem zjeżdżalnie będą wysadzane kamieniami Svarovskiego? Kolejna próba przewału w budżecie miasta.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
mefisto1969
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3491 dni

*
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 25/04/2014 16:38

  eJay napisał:  
Aquapark za 200 milionów? Jak rozumiem zjeżdżalnie będą wysadzane kamieniami Svarovskiego? Kolejna próba przewału w budżecie miasta.Jeżeli już coś ma być podpisane w sprawie Aquaparku za 200 mln to zostanie to przyklepane przed końcem kadencji .Niestety wszędzie układy itd...Żyjemy w "chorym Państwie" niestety


Tam wezwali mnie bym do nich dołączył, dołączył do tańca umarłych.
W krąg ognia podążyłem za nimi, do samego środka......Kiedy czujesz, że nadchodzi twój czas, bądź gotów.
Pożegnaj się ze wszystkimi, łyknij gorzałki i zmów modlitwę.
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4382 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 25/04/2014 17:17
To pewnie pod publiczke bedzie zagranie przed wyborami. Chyba, ze faktycznie znajda sie na to srodki i oficjalnie oglosza jakies przetargi itp.

Swoja droga jakby sie przejsc po miescie i przepytac wszystkich mieszkancow co by wybrali, to sadze, ze aquapark wygralby druzgocaca przewaga glosow wiec Krzystek i jego sztab dobrze wiedza co robia. Pytanie czy nie skonczy sie tak jak to bylo ze stadionem.


Ijon_Tichy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3965 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 25/04/2014 20:41

  Przema napisał:  
...Swoja droga jakby sie przejsc po miescie i przepytac wszystkich mieszkancow co by wybrali, to sadze, ze aquapark wygralby druzgocaca przewaga glosow wiec Krzystek i jego sztab dobrze wiedza co robia...Polemizowałbym, szczególnie jeśli faktycznie Pogoń załapie się do Pucharów.


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2707 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 25/04/2014 21:26

  Orangutan napisał:  

  Przema napisał:  
...Swoja droga jakby sie przejsc po miescie i przepytac wszystkich mieszkancow co by wybrali, to sadze, ze aquapark wygralby druzgocaca przewaga glosow wiec Krzystek i jego sztab dobrze wiedza co robia...Polemizowałbym, szczególnie jeśli faktycznie Pogoń załapie się do Pucharów.Raczej Przema ma racje...ale to nie ma aż takiego znaczenia bo do wyborów chodzą Ci którym na czym
b.zależy.Dlatego zobaczmy czy nasi piłkarze sprawią niespodziankę i awansując do Pucharów spowodują mobilizacje w szeregach..:).
Szkoda że umiejętności marketingowe Krzystka by tylko utrzymać stołek nie mają przełożenia w wykorzystaniu tego do rozwoju miasta.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2162 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 25/04/2014 21:36
Oczywiście, że większość wybrałaby aquapark. Szczecin to chamskie miasto, niestety. Jesteśmy potomkami niepiśmiennych chłopów. Zabawić się, nażreć, potaplać w basenie - dlatego właśnie większość wolałaby taką rozrywkę a nie stadion. I pewnie dlatego Krzystek idzie w tym kierunku. Pewnie nie będzie natomiast ani aquaparku ani stadionu.

Ciągle tylko słyszymy, jaki to Szczecin piękny i jaki ma potencjał, którego niewykorzystuje. TYmczasem gdy uda się coś tu zbudować (czołowa drużyna E-klasy) "włodarze" o to nie dbają. Przepraszam - wspierają jakimś ochłapem sponsorskim, umacniają dzieło odbudowy od IV ligi itp.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005