Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Liga Mistrzów/Europejska << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7300 dni

*




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 24/04/2012 22:36
no to teraz trzeba kibicować Bayernowi:)


100% PD
forza!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5624 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 24/04/2012 22:38

  kibic79 napisał:  
gooool Banana



i po meczu, coś w tym jest, że żaden klub nie zdobył LM 2 razy z rzędu :)
Barcelona lepsza, ale jak widać za to nikt punktów nie daje. ManeS chyba zły :D nie martw się, komentator też smutny :P


JLB !
Pit.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7403 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 24/04/2012 22:39
ależ się pomyliłem:)

HALA MADRID!!!!!


"...satysfakcja jest chwilowa - trwa moment, bo za chwilę będziesz chciał to zrobić jeszcze lepiej ziomek. Jeśli nie, to nie rozwiniesz się...'
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6091 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 24/04/2012 22:40
Oby w finale dowalili temu kurwiszonowi Murinjo.


Prw
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6702 dni

*




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 24/04/2012 22:40

  forza! napisał:  

  kibic79 napisał:  
gooool Banana



i po meczu, coś w tym jest, że żaden klub nie zdobył LM 2 razy z rzędu :)
Barcelona lepsza, ale jak widać za to nikt punktów nie daje. ManeS chyba zły :D nie martw się, komentator też smutny :P



Kit z ManeSem, ja się o Bartusia Ławę boję... :(


To nie są leszcze Stefan...
Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5765 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 24/04/2012 22:42

  szpadel* napisał:  
Oby w finale dowalili temu kurwiszonowi Murinjo.



juz jutro Murinjo dostanie ( zostanie w pólfinale ) :D - sory PSM :)


abstrakcja!
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5314 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 24/04/2012 22:46

  forza! napisał:  

  kibic79 napisał:  
gooool Banana



i po meczu, coś w tym jest, że żaden klub nie zdobył LM 2 razy z rzędu :)
Barcelona lepsza, ale jak widać za to nikt punktów nie daje. ManeS chyba zły :D nie martw się, komentator też smutny :P



haha :D no trochę żal, ale na własne życzenie wpierdolony sezon, mówi się trudno. Mam tylko nadzieję, że będzie to motywujący bodziec na przyszły sezon bo w tym grali tak jakby punkty im się z góry należały za samo wyjście na boisko.
Szczerze mówiąc nie spodziewałem się takich emocji po zejściu Terrego a jednak :). Jutro kolejny ciekawy mecz, oby Bayern powalczył.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Orło
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7679 dni

*




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 24/04/2012 23:01
Obrona pucharu? Taaaaaaaaaaaaaaaki chuuuuuuuuuuuuuuj!!! :D


Babilon Team
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6554 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 24/04/2012 23:17
a jutro po raz pierwszy w życiu chyba staję się Niemcem i dopinguję Bayern bez dwóch zdań :)

awans Chelsea zasłużony, bez dwóch zdań. zajechana fizycznie Barcelona, bez szybkości i o dziwo bez koncepcji nie miała żadnych szans, nawet jakby Chelsea kończyła w 8, klepanie kiedyś a to dziś to niebo a piekło,. Brawo Di matteo (czyżby rodzi sie nowy trener?)


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
kontiii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7669 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 24/04/2012 23:18

  Orło napisał:  
Obrona pucharu? Taaaaaaaaaaaaaaaki chuuuuuuuuuuuuuuj!!! :D



Rewanż w pełni udany!!!!


POGOŃ SZCZECIN MKS
Tasior
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5938 dni

*




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 24/04/2012 23:45
Nie wierzę!
Najśmieszniejszy mecz jaki w życiu widziałem! Chelsea nawet nie próbowała udawać że chce grać w piłkę... A jaki wynik?
THE BLUES w finale!
Dla takich momentów kocham piłkę nożną, to było równie niespodziewane co awans Pogoni do finału PP ;)


1948 MKS POGOŃ SZCZECIN
FC STARGARD
On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6322 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 24/04/2012 23:51

  szpadel* napisał:  
Oby w finale dowalili temu kurwiszonowi Murinjo.



Ale boli Cię ten Mourinho ;)


Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6907 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 25/04/2012 00:05
Trudno. Może teraz skończy się wrzucanie na Barcę, że kibice sukcesu, bo to powoli wywoływało u mnie zniesmaczenie. Teraz okaże się ilu sympatyzuję za Barcą, bo te gadki o rzekomej "modzie na Barcę" odejdą w zapomnienie(mam taką nadzieję). Ja kibicuję tylko i wyłącznie Pogoni Szczecin bo KIBICOWAĆ można tylko jednej drużynie, a jest to Pogoń Szczecin i nic tego zmieni, aczkolwiek nadal, mimo tych porażek sympatyzuję z Barcą... z resztą nie od dzisiaj. Tylko Pogoń Szczecin.


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6554 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 25/04/2012 00:21

  Ostry napisał:  
Trudno. Może teraz skończy się wrzucanie na Barcę, że kibice sukcesu, bo to powoli wywoływało u mnie zniesmaczenie. Teraz okaże się ilu sympatyzuję za Barcą, bo te gadki o rzekomej "modzie na Barcę" odejdą w zapomnienie(mam taką nadzieję). Ja kibicuję tylko i wyłącznie Pogoni Szczecin bo KIBICOWAĆ można tylko jednej drużynie, a jest to Pogoń Szczecin i nic tego zmieni, aczkolwiek nadal, mimo tych porażek sympatyzuję z Barcą... z resztą nie od dzisiaj. Tylko Pogoń Szczecin.



Mądrze napisane. Sport jest nieprzewidywalne i nie zawsze faworyci muszą wygrać, zasadniczo nie ma monopolu na sukces. Pozytywem jest to, że ci co przez lata zazdrościli i sobie używali na tej drużynie z rożnych powodów -niemocy, frustracji etc przeniosą to teraz na kogoś innego;)

a Chelsea teraz zaczynam mimo wszystko trochę współczuć tego finału patrząc w jakim składzie personalnym tam wystapią poprzez droga przez mękę w dzisiejszym meczu . ale z drugiej strony dzis tez nikt nie dawał im żadnych szans.

Barcelona miała na ruszcie Chelsea, okręcała, smażyła by ostatecznie...pozwolić z niego jej zejść.

Ostatnio edytowany przez: anathema, 25 kwietnia 2012, 00:26 [1 raz(y)]


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Mancano_Dati
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7273 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 25/04/2012 01:34
nie sądziłem Panowie, że ważniejsze te pseudo-katalońskie kibicowanie niż zdobycie PP przez Legię :)


szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6091 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 25/04/2012 10:17

  Misiek. napisał:  

  szpadel* napisał:  
Oby w finale dowalili temu kurwiszonowi Murinjo.



Ale boli Cię ten Mourinho ;)



No nie wiem nie trawie gościa,działa mi na nerwy po prostu;p Barca niestety odpadła,więc liczę,że Chelsea wygra LM,niech mają;p


Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6446 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 25/04/2012 10:18

  Bandziorno napisał:  
nie sądziłem Panowie, że ważniejsze te pseudo-katalońskie kibicowanie niż zdobycie PP przez Legię :)



Tu się nie ma co śmiać, dzisiaj prawie bójki w lokalu widziałem na meczu. Cyrk.


szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6091 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 25/04/2012 10:24

  Radziu napisał:  

  Bandziorno napisał:  
nie sądziłem Panowie, że ważniejsze te pseudo-katalońskie kibicowanie niż zdobycie PP przez Legię :)



Tu się nie ma co śmiać, dzisiaj prawie bójki w lokalu widziałem na meczu. Cyrk.



No ale to normalne niestety,teraz Barca,Real wcześniej Chelsea,Manchester Utd a w latach 90tych Borussia.Przy okazji rożnych podobnych meczów nie raz burdel w lokalach widziałem,dlatego omijam,wielu dawno pomyliło powołania.


Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6446 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 25/04/2012 10:28

  szpadel* napisał:  

  Radziu napisał:  

  Bandziorno napisał:  
nie sądziłem Panowie, że ważniejsze te pseudo-katalońskie kibicowanie niż zdobycie PP przez Legię :)



Tu się nie ma co śmiać, dzisiaj prawie bójki w lokalu widziałem na meczu. Cyrk.



No ale to normalne niestety,teraz Barca,Real wcześniej Chelsea,Manchester Utd a w latach 90tych Borussia.Przy okazji rożnych podobnych meczów nie raz burdel w lokalach widziałem,dlatego omijam,wielu dawno pomyliło powołania.



No bez jaj. Ludzie tak sie podniecają tymi meczami, że wyzwiskom nie ma końców. Wiadomo każdy komuś tam kibicuje, ale wyzywanie się od pedałów i frajerów, bo ktoś jest za Barcą, Realem, czy Chelsea. Bez przesady. Przecież to tylko odległa od Nas nie osiągalna piłka.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6554 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 25/04/2012 12:00

  Radziu napisał:  

  szpadel* napisał:  

  Radziu napisał:  

  Bandziorno napisał:  
nie sądziłem Panowie, że ważniejsze te pseudo-katalońskie kibicowanie niż zdobycie PP przez Legię :)



Tu się nie ma co śmiać, dzisiaj prawie bójki w lokalu widziałem na meczu. Cyrk.



No ale to normalne niestety,teraz Barca,Real wcześniej Chelsea,Manchester Utd a w latach 90tych Borussia.Przy okazji rożnych podobnych meczów nie raz burdel w lokalach widziałem,dlatego omijam,wielu dawno pomyliło powołania.



No bez jaj. Ludzie tak sie podniecają tymi meczami, że wyzwiskom nie ma końców. Wiadomo każdy komuś tam kibicuje, ale wyzywanie się od pedałów i frajerów, bo ktoś jest za Barcą, Realem, czy Chelsea. Bez przesady. Przecież to tylko odległa od Nas nie osiągalna piłka.



Panowie, ale przyczyna takiego stanu jest prozaiczna. Mianowicie, poziom naszej piłki, to jak grajki podchodzą do swoich obowiązków tak zaczął irytować, mierzić, że ludzie po prostu odcięli sie na to, znaleźli sobie jakieś ekipy w Europie i przerzucili na nie swoje sympatie. Jak ktoś lubi sport i ogólnie piłke nożna, przywiązanie do lokalnych klubów przez pryzmat tego jaka mizeria u nas panuje jest rzeczą deficytową. Bo nawet ci którzy przychodza na stadiony i którzy rzekomo sie identyfikują z klubami, tak po prawdzie traktuje to jako odskocznie czy po prostu środek do spotkania sie ze znajomymi etc. Wyniki i gra klubu jak i sam klub na wiekszą skale ich nie obchodzi.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005