Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Liga Mistrzów/Europejska << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8064 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 28/04/2012 07:19

  Prawa Strona Miasta napisał:  
co do meczu Realu i barcy zauważcie jedną ważną rzecz w lidze w Gran Derbi dali z siebie max! grali pierwszymi skladami, a w przypadku Chelsea i Bayernu bylo ,,troche" innaczej bo obydwie graly praktycznie rezerwami w swoich ligach...


To nie jest zadne tlumaczenie. Skoro Real byl taki zmeczony to mogl przeciez wystawic przeciwko Bayernowi swoj drugi sklad ktory i tak jest lepszy niz Bayernu pierwszy...dodaj do tego najlepszego trenera jakim ponoc jest Maurinio( byl wypoczety bo nie gral :)) i powinni spokojnie wygrac - tak czy nie? No, jakos wczesniej Bayernowi nie przeszkadzalo zmeczenie aby wyeliminowac wypoczety zespol Marseille - Bayern gral przeciez nie tylko w Bundeslidze ale rowniez w pucharze Niemiec, a 'francuzi' tylko lige i dodatkowo przelozyli kolejke aby lepiej przygotowac sie do meczu LM. Barcelona zas zwyczajnie opuscila loty - grajac pelnym skladem rowniez przegrala w Londynie...zreszta Real wcal nie byl lepszy w Monachium.


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6079 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 28/04/2012 08:37
Wychodzi na to, że Real i Barca okazały się na szczęście, nie takie poza zasięgiem innych drużyn. Pomimo najwyższych budżetów, ściągania najlepszych piłkarzy itd. A Bajern nawet wyraźnie lepiej grał w Madrycie od Realu. W finale Ligi Europejskiej dwie hiszpańskie drużyny. A co mnie cieszy w finale Ligi Mistrzów żadnej :)


Skajsdelimit
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6599 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 28/04/2012 09:56

  Janek80 napisał:  
Wychodzi na to, że Real i Barca okazały się na szczęście, nie takie poza zasięgiem innych drużyn. Pomimo najwyższych budżetów, ściągania najlepszych piłkarzy itd. A Bajern nawet wyraźnie lepiej grał w Madrycie od Realu. W finale Ligi Europejskiej dwie hiszpańskie drużyny. A co mnie cieszy w finale Ligi Mistrzów żadnej :)


Jak Barca nie była poza zasięgiem Chelsea to ja nie wiem...


Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7500 dni

*




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 28/04/2012 11:02

  Skajsdelimit napisał:  

  Janek80 napisał:  
Wychodzi na to, że Real i Barca okazały się na szczęście, nie takie poza zasięgiem innych drużyn. Pomimo najwyższych budżetów, ściągania najlepszych piłkarzy itd. A Bajern nawet wyraźnie lepiej grał w Madrycie od Realu. W finale Ligi Europejskiej dwie hiszpańskie drużyny. A co mnie cieszy w finale Ligi Mistrzów żadnej :)


Jak Barca nie była poza zasięgiem Chelsea to ja nie wiem...



Chłopaki z Chelsea mogą co najwyżej ustawić się w kolejce po plakat FC Barcelony. Różnica między zaprezentowanymi umiejętnościami obu zespołów ---> MEGA. Tak zwykle wyglądają przedsezonowe sparingi klubów ekstraklasy z ogórkami z czwartej ligi. Ot kolejny meczyk bez emocji, w którym grający na lajcie napastnicy mają za zadanie postrzelać sobie bramki. Tym razem wygrała jednak konsekwencja w realizowaniu założonej taktyki, swoje dołożyło również niesamowite szczęście. Skąd my to znamy? :)


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6549 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 28/04/2012 12:14

  Skajsdelimit napisał:  

  Janek80 napisał:  
Wychodzi na to, że Real i Barca okazały się na szczęście, nie takie poza zasięgiem innych drużyn. Pomimo najwyższych budżetów, ściągania najlepszych piłkarzy itd. A Bajern nawet wyraźnie lepiej grał w Madrycie od Realu. W finale Ligi Europejskiej dwie hiszpańskie drużyny. A co mnie cieszy w finale Ligi Mistrzów żadnej :)


Jak Barca nie była poza zasięgiem Chelsea to ja nie wiem...



obejrzałeś oba mecze, ale dokładnie, czy śledziłeś wynik na livescorze? Barca dałą dupy i sama jest sobie winna, ale sprawa juz powinna być załatwiona w Londynie odnośnie awansu. Po prostu masakra co wyczyniali pod bramką Cecha i dzis mamy żenującą Chelsea w finale. Rewanż to w ogóle jakies qui pro quo, Barca frajer sezonu jesli idzie o tą edycje LM. Nic, będę zmuszony pierwszy raz od kiedy pamietam trzymać kciuki za "Niemców" w finale:)

A Bayern, pełna zgoda, był lepszy w dwumeczu ogólnie optycznie i tu awans zasłużony, choc jestem ogromnie o tak zaskoczony.Nic, mamy dobitny przykład że nie ma faworytów w sporcie. Platini chciał hiszpański finał i po tych słowach coś czułem że chuj z tego będzie:)


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6549 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 28/04/2012 12:16

  anathema napisał:  

  Prawa Strona Miasta napisał:  
co do meczu Realu i barcy zauważcie jedną ważną rzecz w lidze w Gran Derbi dali z siebie max! grali pierwszymi skladami, a w przypadku Chelsea i Bayernu bylo ,,troche" innaczej bo obydwie graly praktycznie rezerwami w swoich ligach...



Pretensje do tych co tak głupkowato ułożyły kalendarz, zresztą to juz nie pierwszy raz. Nie ma tłumaczeń i zwalania na kwestie niezależne.

Swoja droga warto zaznaczyć że Pep Guardiola nie przedłużył kontraktu i schedę oddał swojemu asystentowi Tito Villanovie.



'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6079 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 28/04/2012 12:57

  anathema napisał:  

  Skajsdelimit napisał:  

  Janek80 napisał:  
Wychodzi na to, że Real i Barca okazały się na szczęście, nie takie poza zasięgiem innych drużyn. Pomimo najwyższych budżetów, ściągania najlepszych piłkarzy itd. A Bajern nawet wyraźnie lepiej grał w Madrycie od Realu. W finale Ligi Europejskiej dwie hiszpańskie drużyny. A co mnie cieszy w finale Ligi Mistrzów żadnej :)


Jak Barca nie była poza zasięgiem Chelsea to ja nie wiem...



obejrzałeś oba mecze, ale dokładnie, czy śledziłeś wynik na livescorze? Barca dałą dupy i sama jest sobie winna, ale sprawa juz powinna być załatwiona w Londynie odnośnie awansu. Po prostu masakra co wyczyniali pod bramką Cecha i dzis mamy żenującą Chelsea w finale. Rewanż to w ogóle jakies qui pro quo, Barca frajer sezonu jesli idzie o tą edycje LM. Nic, będę zmuszony pierwszy raz od kiedy pamietam trzymać kciuki za "Niemców" w finale:)

A Bayern, pełna zgoda, był lepszy w dwumeczu ogólnie optycznie i tu awans zasłużony, choc jestem ogromnie o tak zaskoczony.Nic, mamy dobitny przykład że nie ma faworytów w sporcie. Platini chciał hiszpański finał i po tych słowach coś czułem że chuj z tego będzie:)



Skoro Chelsea ograła Barcę w dwumeczu to dla mnie oznacza, że Barca nie jest poza jej zasięgiem. Nie twierdzę, że ogólnie jest lepsza od Barcelony, ale w tym dwumeczu była lepsza, bo wygrała 3:2. Może lepiej taktycznie zagrali, więcej szczęścia mieli. Obojętne. Akurat drugiego meczu nie mogłem obejrzeć, ale skoro w 10 Anglicy są w stanie nadrobić niekorzystny wynik na kamp noł, to też o czymś świadczy. Tak jak nieskuteczność Barcy w pierwszym meczu. Los się odwrócił. Chyba ze trzy lata temu szczęście uśmiechnęło się w półfinale LM barcy z chelsea do Hiszpanów (gol na wagę awansu w doliczonym czasie), a teraz było odwrotnie.

Ostatnio edytowany przez: Janek80, 28 kwietnia 2012, 13:22 [1 raz(y)]


Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8064 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 19/05/2012 23:41
Pilka nozna jest chyba jedna z najbardziej okrutnych oraz niesprawiedliwych dyscyplin sportu. Kolejny raz zespol ktory gra lepiej przegrywa i to w karnych. Chelsea zasluzyla w tej edycji ale na tytul 'mistrza farciarzy'. Szkoda Bayernu.


A K
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7351 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 19/05/2012 23:55
JEBAC niemcow! brawo Chelsea!!


PS!
Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6912 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 20/05/2012 00:28
Pewnie po finale Real-Barcelona by tutaj już było 50 komentarzy a to to każdy miał w dupie. :P
Ale grunt, że szkopy przegrały.


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6394 dni

*




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 20/05/2012 00:41
Mało kto jak Chelsea zasługiwał na wygranie LM. Za Ovrebo, za Moskwę - teraz szczęście w tej edycji było po ich stronie. No i Drogba...niesamowity piłkarz. Przegrywał w swoim życiu już tyle finałów, a teraz przesądził o pucharze. Piękne jest to, że chwile wcześniej powodując karnego mógł być antybohaterem :)
Puchar wraca do Anglii. Chelsea mimo ruskich pieniędzy jest jednym z nielicznych zespołów, który gra typowo angielską piłkę. Obrona, laga na silnego napastnika, walka!. Rzut rożny dla nich jest jak karny - jeden w meczu i gol. Szwaby miały 20 i nic :D
Wątpiłem, że zestawienie takich zespołów w finale może przynieść tak widowiskowy mecz :]


Orło
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7674 dni

*




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 20/05/2012 10:40
Byłem za Bayernem, ale fakt Chelsea się należało i kiedyś tę Ligę Mistrzów zdobyc musiała i wypadło na to w tym roku. Gratulację. Lepsza Chelsea niż Barcelony i Reale :]


Babilon Team
Lemon
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5273 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 20/05/2012 10:45
Tym lepiej, że poskromili Szwbaów w finale na ich własnym stadionie :D


Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4497 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 20/05/2012 10:57
Zobaczyć łzy kibiców Bayernu na ich własnym stadionie - bezcenne!
Chelsea zasłużyła na ten puchar jak żadna inna drużyna. A na to co z tą drużyną zrobił Di Matteo brak słów. Przejąć taką drużynę jak Chelsea w środku sezonu i tak szybko ją poukładać, zmotywować - geniusz.
Drogba heehe szkoda, że nasz Donald tak nie gra (po pierwszym Donalda u nas mówili, że gra coś jak Drogba...Dużo mu brakuje :D)
No i Terry wreszcie podniósł puchar LM! :) Abramowicz się doczekał :D


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6549 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 20/05/2012 13:18
Chelsea "zasłużyła", dobre sobie. niby czym? najgorszy zwycięzca LM w historii. mam nadzieje, ze to pokolenie grajkóe ja Drogby i Lampardy po tym trumfie umrze śmiercią naturalna a Chelsea z Romkiem na czele odejdą tam gdzie ich miejsce. gdzieś w środku tabeli.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4497 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 20/05/2012 13:50
Gra ma nie być efektowna tylko efektywna.
Co z tego, że np Barcelona gra pięknie dla oka skoro przegrała wszystko co mogła? To nie ma być teatr tylko mecz, walka gryzienie trawy. Najgorsza drużyna nie pokonałaby Barcelony 3:2 w dwumeczu. Niby grają defensywnie ale 3 bramki "najlepszej drużynie na świecie" potrafili strzelić. Dziwne co?
Rozumiem, że możesz być zawiedziony, że być może wolałeś żeby wygrał Bayern, ale trochę obiektywizmu.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6549 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 20/05/2012 22:13
Obiektywny? Drużyna grająca najbardziej gówniany futbol ze wszystkich drużyn, będąca w finale głównie dzięki fartowi wygrywa LM. W dodatku strzelając bramkę po pierwszej swojej groźniejszej akcji...Bawarczycy we frajerstwie popisali sie przeokrutnie. Mieli 5 minut do konca i prowadzenie i stracili bramke. Mieli karnego w dogrywce i nie strzelili i skonczylo sie karnymi. Mieli 3-2 po trzech kolejkach... i przejebali. Sa wyjątkowo uzdolnieni. A Chelsea od meczów z Napoli jedzie na farcie.Mam nadzieje ze podziela casus Interu, co jest bardzo realne, patrząc na wiek większości grajków. No, wesoły Romek ma chwile chwały, ciekawe co z Di mateo..Chelsea pokazała nam przyszłość piłki nożnej - konsekwentna gra w tyłach i błyskawiczne lagi na środkowego napastnika. To jest futbol XXII wieku

Podsumowując - Chelsea Londyn - najlepszy zespol w Europie w sezonie 2011-2012... Dobry zart. Los zadrwil sobie z pilki noznej.

Jeszcze jedna refleksja - ironia losu, bawi mnie to, ze ze wszystkich wspanialych mourinhow, ancelottich, scolarich i hiddinkow, do upragnionego zwyciestwa doprowadzil niebieskich akurat skromny czlowiek ze starej gwardii :) bardzo lubilem tamtą chelsea z di matteo, viallim, zolą. petrescu...

Ostatnio edytowany przez: anathema, 20 maja 2012, 22:36 [1 raz(y)]


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7179 dni

*




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 21/05/2012 00:43
Dokladnie, obiektywnie patrzac do Chelsea nie pokazala prawie nic a wygrala wszystko i do tego taka masa szczescia w TYLU meczach to cos nieprawdopodobnego gdyby to bylo w XIX wieku byli by posadzeni o czary i spalono by ich na stosie.


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4497 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 21/05/2012 15:36
EFEKTYWNIE A NIE EFEKTOWNIE.
Chcecie oglądać piękny futbol to oglądajcie przegrywającą Barce..


Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6441 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 21/05/2012 15:41

  xxjarek05xx napisał:  
EFEKTYWNIE A NIE EFEKTOWNIE.
Chcecie oglądać piękny futbol to oglądajcie przegrywającą Barce..



Wolę oglądać przegrywającą Barcę i Real, niż lagowanie piłki na pałę. Sorry, ale jeżeli dla kogoś szczytem gry w piłkę jest granie na zero z tyłu i liczenie na farta z przodu, to jest jakis żart. Chelsea wygrała - szacunek, ale za 30 lat będzie się mówiło o jej farcie, a nie pięknej grze, tak jak o Barcelonie.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.11 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005