Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Liga Mistrzów/Europejska << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Paweł85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6621 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 11/03/2010 21:14

  nowa od nowa napisał:  
Priorytetem dla Realu była LM,Twoja nagłe pojawienie sie tylko i wyłącznie jak jest mowa o nich o tym dobitnie świadczy :) jakos nie widze abys brał udział po meczach i wogóle o Pogoni,ale to taka dygresja na marginesie.



A jednak odpowiem ;)
Nigdzie nie napisałem, że priorytetem w tym roku nie była LM... przecież finał jest w Madrycie więc nie mogło być inaczej :). Zresztą nikt w Realu tego nie ukrywał, o czym świadczyły chociażby wywiady z piłkarzami, Valdano czy Perezem przed meczem z Lyonem.

Odnośnie mikrocyklu o którym wspominasz, oczywiście że pamiętam rok ubiegły. Natomiast jak będzie w tym roku zobaczymy, Real miał spadek formy w styczniu po bardzo dobrym okresie pod koniec 2009 r. teraz jakby wracała forma z grudnia 2009 (czego niestety nie potwierdzili wczoraj). Jedno jest pewne, że będzie ciekawie na pewno do ... Gran Derbi a później życie zweryfikuje :).

Nie pojawiłem się nagle ;) śledzę forum niemal codziennie, a że bardzo rzadko zabieram głos w dyskusji to inna sprawa. Zdecydowanie bardziej wolę pogadać o La Liga przy piwku ze znajomymi, którzy w większości są za Blaugraną :). Rozmowy na forach najczęściej kończą się zbędną napinką.

Co do opinii kibiców z Madrytu, zwłaszcza tych regularnie chodzących na mecze, myślę że mocno boli ta porażka. Będąc w grudniu na meczu z Almerią, siedząc po meczu w barze gadałem z miejscowym kibicem. Pytałem m.in. jak przeżyli porażkę 2:6, co sądzą o transferach Ronaldo itp. odnośnie porażki z FCB to oczywiście kac był straszny ale po jakimś czasie wspominali rok 2008 i wygrany mecz 4:1 połączony ze szpalerem :D. Już tacy są Madrilenos, dumni, czasem aż za bardzo :), ale poczucie wyższości nad resztą kraju ma wielu mieszkańców stolic, nie tylko Hiszpanii. Jak Barca wygra LM na Santiago, a Real znowu nie zdobędzie tytułu myślę, że kac będzie gigantyczny, żeby nie napisać "galaktyczny" ;).
Odnośnie polityki Pereza nie wszystkim się ona podoba, ale jak mówił owy kibic w ostatnich latach nie było alternatywy dla Pereza, przykład Calderona tylko to potwierdził. Wielu przekonał, że ściągnął do Real-u Hiszpanów Albiola, Xabiego i Arbeloe.

W ciągu 12 lat przygody z Real-em troche porażek się przeżyło, po 6 latach człowiek się chyba uodparnia hehe. Czym jest jednak 6 lat w porównaniu z 32, a taki okres czasu czekali Królewscy aby wygrać ponownie LM ;), oby teraz było trochę krócej.
Czas pokaże jak to się zakończy, oby wygrali chociaż La Ligę.
Buenas noches ;).


bathuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5548 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 11/03/2010 21:52
A Juve po ciekawej I połowie prowadzi z Fulham 3:1


PS!!!
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6210 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 11/03/2010 22:13

  Paweł85 napisał:  

  nowa od nowa napisał:  
Priorytetem dla Realu była LM,Twoja nagłe pojawienie sie tylko i wyłącznie jak jest mowa o nich o tym dobitnie świadczy :) jakos nie widze abys brał udział po meczach i wogóle o Pogoni,ale to taka dygresja na marginesie.



A jednak odpowiem ;)
Nigdzie nie napisałem, że priorytetem w tym roku nie była LM... przecież finał jest w Madrycie więc nie mogło być inaczej :). Zresztą nikt w Realu tego nie ukrywał, o czym świadczyły chociażby wywiady z piłkarzami, Valdano czy Perezem przed meczem z Lyonem.

Odnośnie mikrocyklu o którym wspominasz, oczywiście że pamiętam rok ubiegły. Natomiast jak będzie w tym roku zobaczymy, Real miał spadek formy w styczniu po bardzo dobrym okresie pod koniec 2009 r. teraz jakby wracała forma z grudnia 2009 (czego niestety nie potwierdzili wczoraj). Jedno jest pewne, że będzie ciekawie na pewno do ... Gran Derbi a później życie zweryfikuje :).

Nie pojawiłem się nagle ;) śledzę forum niemal codziennie, a że bardzo rzadko zabieram głos w dyskusji to inna sprawa. Zdecydowanie bardziej wolę pogadać o La Liga przy piwku ze znajomymi, którzy w większości są za Blaugraną :). Rozmowy na forach najczęściej kończą się zbędną napinką.

Co do opinii kibiców z Madrytu, zwłaszcza tych regularnie chodzących na mecze, myślę że mocno boli ta porażka. Będąc w grudniu na meczu z Almerią, siedząc po meczu w barze gadałem z miejscowym kibicem. Pytałem m.in. jak przeżyli porażkę 2:6, co sądzą o transferach Ronaldo itp. odnośnie porażki z FCB to oczywiście kac był straszny ale po jakimś czasie wspominali rok 2008 i wygrany mecz 4:1 połączony ze szpalerem :D. Już tacy są Madrilenos, dumni, czasem aż za bardzo :), ale poczucie wyższości nad resztą kraju ma wielu mieszkańców stolic, nie tylko Hiszpanii. Jak Barca wygra LM na Santiago, a Real znowu nie zdobędzie tytułu myślę, że kac będzie gigantyczny, żeby nie napisać "galaktyczny" ;).
Odnośnie polityki Pereza nie wszystkim się ona podoba, ale jak mówił owy kibic w ostatnich latach nie było alternatywy dla Pereza, przykład Calderona tylko to potwierdził. Wielu przekonał, że ściągnął do Real-u Hiszpanów Albiola, Xabiego i Arbeloe.

W ciągu 12 lat przygody z Real-em troche porażek się przeżyło, po 6 latach człowiek się chyba uodparnia hehe. Czym jest jednak 6 lat w porównaniu z 32, a taki okres czasu czekali Królewscy aby wygrać ponownie LM ;), oby teraz było trochę krócej.
Czas pokaże jak to się zakończy, oby wygrali chociaż La Ligę.
Buenas noches ;).



O! Teraz bardzo pieknie i merytorycznie-to lubie:) Nie zgodze sie że Real zagrał wczoraj słabo-to Lyon nie jest ogórkiem z PD i nie sfrajerzył sie jak Sevilla w weekend. Do tego zabrakło szczęścia-Pellegrini,moim zdaniem niezły fachowiec ale on ze swoją taktyką bardziej pasuje do któreś z druzyn serie A,wczoraj niefortunnie ich ustawił (i za późna zmiana na Van der Vaarta)

No coż-fakt jest taki jaki jest-teraz jako że wole Barce czekam na jakies trzaski w szatni Realu a majac takie indywidualnosci to wcale nie jest niemożliwe ;) Ronaldo musi ze łazami w oczach patrzec w strone swoich niedawnych kolegów z MU :)

Co do Barcelony-no coż-bardzo w ostatnim czasie nie podoba mi sie ich gra. Stali sie niejako niewolnikiem swojego systemu-przy czym stali sie czytelni i schematyczni,odnosze wrazenie ze przeciwnikom coraz bardziej zaczyna odpowiadac taki styl dominacjo % posiadania piłki. To Barca ma kreowac i to na niej spoczywa odpowiedzialność. Przeciwnicy podchodzą na luzie i stad w tym sezonie nie ma takich manit jak w zeszłym. Do tego to jest okres kiedy graja ocięzale,brakuje szybkosci-co w kontekscie rywalizacji z VFB rokuje roznie-nie jestem taki 100% pewny czy pojdzie tu łątwo. Niestety-siła ofansywna poleciała na łeb i szyje-Henry jest bezproduktywny i jego czas dobiega konca w tej druzynie,Zlatan jest chimeryczny i czasto sie frustruje. Do tego widac przemeczenie kreatorów gry jakimi sa Xavi i Iniesta. Yaya jest myślami juz w City... Tak po prawdzie na wyroznienie w tym sezonie zasługuja tylko Valdes,Abidal,Keita i Pedro. Reszta niestety gra gorzej i to widać.

Mimo wszystko Barca to nadal najlepszy klub na swiecie i grac może i musi tylko lepiej.

Swoja droga zastanawia mnie łatwosc wygrywania Realu w niektórych meczach chocby derby z Atletico czy z Espanyolem-a te druzyny jak zadna akurat spinaja sie na Barce.

Ostatnio edytowany przez: nowa od nowa, 11 marca 2010, 22:20 [1 raz(y)]


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5288 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 11/03/2010 22:53
nie wiem gdzie Ty widzisz przemeczenie Xaviego, on w przeciwienstwie do calej reszty popelnia malo bledow i biega najwiecej o dograniach nie wspominajac ;) no ale faktem jest ze ta gra nie jest tak oszalamiajaca jak w poprzednim sezonie, sadze jednak ze to sie zmieni. Henry to nie jest typ lewo skrzydlowego i to widac dobitnie, a szkoda.

a wracajac do RM to Pellegrini dal dupy moim zdaniem po pierwszej polowie powinien zmienic hujgaina i tak jak mowisz wczesniej wpuscic van der varta, ja tam go nie lubie moze dlatego tez taka opinia.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6210 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 11/03/2010 23:05

  manes napisał:  
nie wiem gdzie Ty widzisz przemeczenie Xaviego, on w przeciwienstwie do calej reszty popelnia malo bledow i biega najwiecej o dograniach nie wspominajac ;) no ale faktem jest ze ta gra nie jest tak oszalamiajaca jak w poprzednim sezonie, sadze jednak ze to sie zmieni. Henry to nie jest typ lewo skrzydlowego i to widac dobitnie, a szkoda.

a wracajac do RM to Pellegrini dal dupy moim zdaniem po pierwszej polowie powinien zmienic hujgaina i tak jak mowisz wczesniej wpuscic van der varta, ja tam go nie lubie moze dlatego tez taka opinia.



Gdzie widze przemeczenie? Dokładnie widac jak na dłoni-aż dziw ze Pep nie daje mu wcale odpocząć. Po drugie-gdzie Henry grał w tamtym sezonie? A i w Arsenalu cześto jego pozycją był lewy atak. Słabo sledzisz rozgrywki na to wychodzi:)

Pallegrini nie mógł sciągnąć goscia któremu tyle punktów zespół zawdziecza w ostatnim czasie. Mial spokojne alibi by móc nadal go trzymac. Szczegolnie ze Real szybko strzelil gola i wszystko zalezało juz od nich samych. Nie wiem co na boisku robił Guti ale to moja subiektywna ocena.


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5288 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 12/03/2010 00:07
szczegolnie jak co nie dotknal to spierdolil (hugain).
w Arsenalu Henry mogl sobie szukac pozycji w ataku wiekszosc pilek byla na niego a w Barcy tak nie jest.
Ja tam jak ogladam mecze Barcy to nie widze zeby Xavi byl przemeczony i gral jakos slabiej no ale moze moja ocena tez jest subiektywna ;))


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Paweł85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6621 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 12/03/2010 11:11

  nowa od nowa napisał:  

Swoja droga zastanawia mnie łatwosc wygrywania Realu w niektórych meczach chocby derby z Atletico czy z Espanyolem-a te druzyny jak zadna akurat spinaja sie na Barce.



Myślę, że po prostu są drużyny które "leżą" Realowi, są też drużyny które nam nie "leżą". Weźmy np. Osasune, Mallorce, czy chociażby Deportivo (dopiero w tym sezonie przerwana klątwa z Riazor ;))... Atletico lubi zagrać z kontry, gdzie znakomicie odnajduje się szybki Forlan i Kun Aguero, podobny styl preferuje Real, a wiadomo jak potrafi zagrać obrona Atletico, myślę że stąd się bierze łatwość wygrywania Real-u z lokalnym rywalem.
Barcelona długo utrzymując się przy piłce i angażując się całym zespołem w atak pozycyjny jest bardziej narażona na szybkie kontry i to wykorzystuje Atleti w niektórych meczach.

Odnośnie Waszej dyskusji na temat Higuaina, w środę zagrał słabo i nic go nie tłumaczy. Ja nie byłem jednak mocno zdziwiony jego nieporadnością, ponieważ jak na razie Gonzalo słabo spisuje się w meczach w Lidze Mistrzów. Znacznie lepiej prezentuje się w La Liga i jestem pewien, że za rok zacznie grać na swoim poziomie również w LM. Mam duży sentyment do tego piłkarza, może wynika to z mojej radości, że mimo iż był w cieniu Robinho (którego jakoś nigdy nie lubiłem) potrafił wywalczyć sobie miejsce w pierwszym składzie i obecnie stanowi o sile tej drużyny.

Odnośnie słabszej formy Barcelony, przyznam że nie często potrafię wytrwać do końca meczu Blaugrany. Styl gry i częstość wygrywania mnie po prostu nudzi, nie wiem czy wynika to z nazbyt moim zdaniem widowiskowej, wręcz "cukierkowej" gry Barcy, czy po prostu z niechęci do tej ekipy ;). Oglądając jednak wybrane mecze zauważyłem "słabszą" formę Messiego, chociaż mecz z Almerią jakby temu zaprzeczył (nie oglądałem, ale 2 bramki o tym świadczą), Lionel jakby był mniej ruchliwy w porównaniu z zeszłym sezonem, częściej szuka indywidualnego wykończenia akcji co nie zawsze się udaje. Xavi moim zdaniem nawet jeżeli jest w słabszej formie to jego jedno, dwa podania potrafią roztrzygnąć o losach meczu. Chciałbym aby Guti był w takiej słabszej formie ;).


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6528 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 17/03/2010 11:15
Aż dziw że nikt wczoraj nic nie napisał-no to w gwoli formalności-Chelsea-Inter 0-1 awans Inter, Sevilla-Cska 1-2 awans Rosjanie.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6777 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 17/03/2010 11:33

  anathema napisał:  
Aż dziw że nikt wczoraj nic nie napisał-no to w gwoli formalności-Chelsea-Inter 0-1 awans Inter, Sevilla-Cska 1-2 awans Rosjanie.



Nikt nic nie pisał bo wszyscy byli w syfnowcu ;) Obejrzałem z rana powtórkę Chelsea-Inter i muszę przyznać że końcówka bardzo ciekawa. Zasłużony awans Interu, kibice Chelsea znowu zwalają na sędziego tak jak w zeszłym roku po dwumeczu z Blaugraną widać nie umieją przegrywać :D
Co do drugiego meczu to awans rusków można zaliczyć jako dużą sensację, podobno Palop niezłego farfocla sobie walnął :D


Orło
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7653 dni

*




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 17/03/2010 12:29
No wczorajszy wynik też ostro mnie zaskoczył, bo niespodziewalem się awansu Interu, który do tej pory w LM cały czas grał gówno w mega chujowym stylu i odpadał max w 1/8 :D


Babilon Team
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5288 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 17/03/2010 20:54
ale Messi URRRRRRRRRRRRRwał!
Barca tylko awans


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7389 dni

*




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 17/03/2010 22:55
Barcelona luźno dzisiaj, Stuttgart praktycznie bez żadnych atutów.

Po przenosinach Ligi Mistrzów z TVP2 do Polsatu byłem zadowolony, ale teraz od tych reklam ochujeć można z zegarkiem w ręku po 15-20 minut, a najgorsze to te pomiędzy każdym skrótem.


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5288 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 17/03/2010 23:22
no masakra. dluzsze niz skrot z meczu i komentarz do niego


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5739 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 18/03/2010 10:01
liczy sie kasa, kasa misiu ...


abstrakcja!
Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6777 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 18/03/2010 11:05
Barca pojechała szwabów na luzie a i tak powinno być 2 bramki więcej. Leo ostatnio masakryczna forma, piękna akcja kiedy strzelił Pedro wkońcu Henry zagrał w miare poprawnie. Już się nie mogę doczekać GD ;) W drugim meczu planowo awansowało Bordeaux. Piękna bramka z wolnego Gourcuffa.
W Piątek o 12:00 losowanie 1/4 tymczasem ja postaram się wytypować pary:
Manchester - Bayern
Arsenal - Lyon
Inter - CSKA
Bordeaux - FC Barcelona


Orło
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7653 dni

*




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 18/03/2010 16:23
A to i Ja potypuje :D

Arsenal-Bayern
Inter-Lyon
Barcelona-Bordeaux
CSKA-Manchaster


Babilon Team
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7389 dni

*




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 18/03/2010 17:19
Ja bym takie pary najchętniej widział:

Manchester - Bayern
Arsenal - Inter
Barcelona - CSKA
Bordeaux - Lyon


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6210 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 18/03/2010 20:58
jutro losowanie o której i gdzie? pewnie na eurosporcie.

ciekawe dzis wyniki ligi europejskiej min Fulham-Juve 4-1 i Werder -Valencia 4-4


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
s_portowiec
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7158 dni

*




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 19/03/2010 10:02

  nowa od nowa napisał:  


ciekawe dzis wyniki ligi europejskiej min Fulham-Juve 4-1 i Werder -Valencia 4-4



Kilka pasjonujących meczy w lidze europejskiej, sporo bramek, duża dramaturgia większości meczów. Widać, że większość drużyn preferowała ofensywny styl gry.
Niezły występ Obraniaka- szkoda, że Lille prawie nie podjęło walki z Liverpoolem bo mecz mógłby być znacznie ciekawszy.


Kocham Szczecin=kocham Pogoń
Bonio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7216 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 19/03/2010 11:09

  eF^ napisał:  
Ja bym takie pary najchętniej widział:

Manchester - Bayern
Arsenal - Inter
Barcelona - CSKA
Bordeaux - Lyon



Najlepiej jakby dzis Barca trafila na Manchester. W tej fazie rozgrywek oba zespoly stworzylyby super widowisko, gorzej jakby spotkaly sei dopiero w finale, final zazwyczaj nie jest juz taki porywajacy (wiecej asekuracji itp) a tak jest szansa na 2 mega mecze :)


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.09 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005