Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Liga Mistrzów/Europejska << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6084 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 26/08/2011 08:27
Największa niespodzianka eliminacji LE. Slovan Bratysława remisuje w Rzymie 1:1 i eliminuje Rome. Inna sprawa, że kluby takie jak Roma mogą być z gry w LE niespecjalnie zadowolone i łatwiej z nimi wygrywać.


kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7235 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 26/08/2011 09:23

  Janek80 napisał:  
Największa niespodzianka eliminacji LE. Slovan Bratysława remisuje w Rzymie 1:1 i eliminuje Rome. Inna sprawa, że kluby takie jak Roma mogą być z gry w LE niespecjalnie zadowolone i łatwiej z nimi wygrywać.



a Shamrock Rovers z ligi irlandzkiej ?! To największa sensacja.


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6084 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 27/08/2011 15:24

  kijevo napisał:  

  Janek80 napisał:  
Największa niespodzianka eliminacji LE. Slovan Bratysława remisuje w Rzymie 1:1 i eliminuje Rome. Inna sprawa, że kluby takie jak Roma mogą być z gry w LE niespecjalnie zadowolone i łatwiej z nimi wygrywać.



a Shamrock Rovers z ligi irlandzkiej ?! To największa sensacja.



Wyeliminowanie przez Shamroch Partizana Belgred mi się wydaję mniejszą niespodzianką. W końcu Roma jest dużo bardziej uznaną firmą na boisku niż Partizan, tak jak liga włoska w porównaniu z serbską.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6554 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 27/08/2011 15:40

  Janek80 napisał:  

  kijevo napisał:  

  Janek80 napisał:  
Największa niespodzianka eliminacji LE. Slovan Bratysława remisuje w Rzymie 1:1 i eliminuje Rome. Inna sprawa, że kluby takie jak Roma mogą być z gry w LE niespecjalnie zadowolone i łatwiej z nimi wygrywać.



a Shamrock Rovers z ligi irlandzkiej ?! To największa sensacja.



Wyeliminowanie przez Shamroch Partizana Belgred mi się wydaję mniejszą niespodzianką. W końcu Roma jest dużo bardziej uznaną firmą na boisku niż Partizan, tak jak liga włoska w porównaniu z serbską.



wyeliminowanie Romy w kategoriach niespodzianki, to iluzja, wystarczy sie zapoznać z faktami jakie maja miejsc w w rzymskim klubie.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6084 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 27/08/2011 21:01

  anathema napisał:  

  Janek80 napisał:  

  kijevo napisał:  

  Janek80 napisał:  
Największa niespodzianka eliminacji LE. Slovan Bratysława remisuje w Rzymie 1:1 i eliminuje Rome. Inna sprawa, że kluby takie jak Roma mogą być z gry w LE niespecjalnie zadowolone i łatwiej z nimi wygrywać.



a Shamrock Rovers z ligi irlandzkiej ?! To największa sensacja.



Wyeliminowanie przez Shamroch Partizana Belgred mi się wydaję mniejszą niespodzianką. W końcu Roma jest dużo bardziej uznaną firmą na boisku niż Partizan, tak jak liga włoska w porównaniu z serbską.



wyeliminowanie Romy w kategoriach niespodzianki, to iluzja, wystarczy sie zapoznać z faktami jakie maja miejsc w w rzymskim klubie.



Każda drużyna ma jakieś tam swoje problemy. Bez wnikania w szczegóły odpadnięcie Romy już w fazie eliminacji europejskich pucharów ze słowackim Slowanem, to dla niej kompromitacja.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6554 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 28/08/2011 00:17

  Janek80 napisał:  

  anathema napisał:  

  Janek80 napisał:  

  kijevo napisał:  

  Janek80 napisał:  
Największa niespodzianka eliminacji LE. Slovan Bratysława remisuje w Rzymie 1:1 i eliminuje Rome. Inna sprawa, że kluby takie jak Roma mogą być z gry w LE niespecjalnie zadowolone i łatwiej z nimi wygrywać.



a Shamrock Rovers z ligi irlandzkiej ?! To największa sensacja.



Wyeliminowanie przez Shamroch Partizana Belgred mi się wydaję mniejszą niespodzianką. W końcu Roma jest dużo bardziej uznaną firmą na boisku niż Partizan, tak jak liga włoska w porównaniu z serbską.



wyeliminowanie Romy w kategoriach niespodzianki, to iluzja, wystarczy sie zapoznać z faktami jakie maja miejsc w w rzymskim klubie.



Każda drużyna ma jakieś tam swoje problemy. Bez wnikania w szczegóły odpadnięcie Romy już w fazie eliminacji europejskich pucharów ze słowackim Slowanem, to dla niej kompromitacja.



Abstrahując juz od kwestii obiektywnych, rzekomy konflikt na lini trener- zawodnik (w tym przypadku ikona klubu, za którym stoi rzesza kibiców) czyli Enrique - Totti to nie jest "jakiś tam " problem. To jest extra giga hiper volume problem. Jeżeli to sie potwierdz,i to budowanie nowej druzyny (co ma miejsce) w normalnych warunkach przez byłego tranera Barcy B stanie sie awykonalne. Inna juz sprawa, że sam Luis stara sie zaszczepić pewne kwestie wraz z ustawianiem , a to samo w sobie karkołomne zadanie...

Dlatego odpadniecie Romy to bynajmniej nie niespodzianka w moim mniemaniu. Choć zgadzam sie że wstyd.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6554 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 14/09/2011 23:26
Zamiast puścić zajebisty meczyk, gdzie na taki sie zapowiadało i taki był w rzeczywistości MC- Napoli, zarówno n-ka jak i polsat musiały puścić "polski" Trabzonspor, normalnie jakaś kpina. Wszystkie mecze papierowo były ciekawsze to te kmioty robią jakies kpiny, by brandzlowac sie nad gałganem Głowackim i teraz piać nad "fenomenalnym" występem Polaka ;/ Farsa...

To jest jeden z kilku powodów, czemu nie chce polskiej druzyny w LM

Ostatnio edytowany przez: anathema, 14 września 2011, 23:33 [1 raz(y)]


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6084 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 14/09/2011 23:46

  anathema napisał:  
Zamiast puścić zajebisty meczyk, gdzie na taki sie zapowiadało i taki był w rzeczywistości MC- Napoli, zarówno n-ka jak i polsat musiały puścić "polski" Trabzonspor, normalnie jakaś kpina. Wszystkie mecze papierowo były ciekawsze to te kmioty robią jakies kpiny, by brandzlowac sie nad gałganem Głowackim i teraz piać nad "fenomenalnym" występem Polaka ;/ Farsa...

To jest jeden z kilku powodów, czemu nie chce polskiej druzyny w LM



Ja bym jednak wolał swoich oglądać niż jak jakieś obojętne mi drużyny grające. Jak grają Polacy ciekawiej się ogląda.
Swoją drogą nie spodziewałem się, że Trabzonspor tak fajnie może grać z Interem na wyjezdzie.
Pogromca Wisły Apoel zaczął od wygranej 2:1 z Zenitem. Może skutecznie powalczy o awans z grupy?


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6554 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 15/09/2011 00:19

  Janek80 napisał:  

  anathema napisał:  
Zamiast puścić zajebisty meczyk, gdzie na taki sie zapowiadało i taki był w rzeczywistości MC- Napoli, zarówno n-ka jak i polsat musiały puścić "polski" Trabzonspor, normalnie jakaś kpina. Wszystkie mecze papierowo były ciekawsze to te kmioty robią jakies kpiny, by brandzlowac sie nad gałganem Głowackim i teraz piać nad "fenomenalnym" występem Polaka ;/ Farsa...

To jest jeden z kilku powodów, czemu nie chce polskiej druzyny w LM



Ja bym jednak wolał swoich oglądać niż jak jakieś obojętne mi drużyny grające. Jak grają Polacy ciekawiej się ogląda.
Swoją drogą nie spodziewałem się, że Trabzonspor tak fajnie może grać z Interem na wyjezdzie.
Pogromca Wisły Apoel zaczął od wygranej 2:1 z Zenitem. Może skutecznie powalczy o awans z grupy?



oglądałem, dzis wspomniany mecz city z napoli na necie w tle leciał inter i uwierz mi na słowo, że wybór takiego a nie innego meczu przez polskie media to totalne nieporozumienie. oglądanie bezradnego i bez formy interu nie mające dzis argumentów z broniącym sie uporczywie turkami wykorzystującymi jedna nadarzającą sie sytuacje, a Polakiem który i tak powinien być skreślony z kazdy Głowackim zamiast meczu który logicznie rzecz ujmując powinien byc priorytetowy to kpina. Zresztą ja chce popatrzeć na dobry futbol, niż na "naszych" z którymi sie nie utożsamiam, bo co mnie Trabzon który mam totalnie w dupie i Głowackiego który i dzis walnął kilka kiksów?

wybór wczorajszego meczu Dortmundu z Arsenalem jest zrozumiała, mimo że intencje były oczywiste, choc Barca-Milan zapowiadał sie ciekawiej, ale dzisiejsza opcja to jakieś qui pro quo/


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8069 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 15/09/2011 04:56
Ogladalem na zywo Borussie oraz Bayern Monachium. Zaskoczony jestem dosc latwa wygrana Bayernu. Grali w oslabieniu bez Robbena a jednak pokazali klase. Widac ze sa w znakomitej formie nie tylko w Bundeslidze. Borussia rowniez grala o niebo lepiej od Arsenalu ale razila ich nieskutecznosc.


tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7300 dni

*




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 15/09/2011 23:04
chavez jest godnym nastepca arka glowackiego:D jednego nieszczescia sie pozbyli to sobie inne na glowe sciagneli:) zal...


100% PD
Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8069 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 18/10/2011 23:56
Napoli vs Bayern 1-1, dobry mecz, zdecydowana dominacja Bayernu szczegolnie w 1 polowie, cieniutki dzisiaj Gomez marnuje kilka dobrych akcji oraz karnego (wedlug mnie chyba byl z kapelusza). Sedzia jeszcze bardziej cienki...psuje widowisko, duzo zoltych kartek...a Wlosi jak zwykle kiedy nie daja rady to aktorza. Tradycyjnie juz w takich przypdkach makaroniarze strzelaja fuksoweo gola. Ogolnie sam mecz na 4.


Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6446 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 23/11/2011 21:15
Ma ktoś jakiś dobry niezawieszajacy się stream z Milan-Barca?


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6554 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 24/11/2011 00:29
O! Zacznę wątek wołaczem, coś umarł ten ciekawy wątek, ja go pobudzę w ten sposób, orędownicy ligi angielskiej powinni zacząć sie obawiać, bo na dzis dzień wyśmiewany i wyszydzany Arsenal ma awans a oba Manchestery oraz Chelsea maja realna szanse by nie wyjść z grupy.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6917 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 24/11/2011 11:43
A ja powiem tylko tyle, że dobrze, że Dortmund odpadnie, jeszcze żeby tylko tranzystor przegrał z Lille to może w końcu polsat zacznie pokazywać ciekawe mecze a nie te gówniane "bo grają Polacy". Co prawda zostanie jeszcze Arsenal... Niepokazanie wczoraj Milan-Barcelona było działaniem absolutnie chujowym. W sumie to i tak trzeba się chyba przerzucić na jakieś streamy w necie bo słuchanie gamonia kołtonia to jest masakra. To walenie gruchy przez komentatorów przy każdym dojściu do piłki Leitnera - tragedia.


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5314 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 24/11/2011 12:02

  Cywil napisał:  
A ja powiem tylko tyle, że dobrze, że Dortmund odpadnie, jeszcze żeby tylko tranzystor przegrał z Lille to może w końcu polsat zacznie pokazywać ciekawe mecze a nie te gówniane "bo grają Polacy". Co prawda zostanie jeszcze Arsenal... Niepokazanie wczoraj Milan-Barcelona było działaniem absolutnie chujowym. W sumie to i tak trzeba się chyba przerzucić na jakieś streamy w necie bo słuchanie gamonia kołtonia to jest masakra. To walenie gruchy przez komentatorów przy każdym dojściu do piłki Leitnera - tragedia.



Dokładnie o tym samym pomyślałem... Taki mecz wczoraj na San Siro a oni uparcie pokazują BVB...


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Ka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6598 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 24/11/2011 13:12
Tylko że Barcelona i Milan to drużyny, które miały już awans zapewniony. Mieliśmy tam jedynie pojedynek o pierwsze miejsce, chociaż też tylko w teorii. Rok temu polsat pokazał mecz Szachtaru z Barceloną zamiast pojedynku Manchesteru z Chelsea i to był dopiero tragiczny wybór. Ten nie budził dla mnie kontrowersji.


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6084 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 01/12/2011 20:58
Wisła wygrała w Odense 2:1 i ma jeszcze szanse na awans, bo Fulham przegrał. Musiałaby wygrać w Krakowie z Twente, a Fulham nie wygrać u siebie z Odense. Szanse na spełnienie obydwu warunków minimalne, ale są :)


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7185 dni

****




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 07/12/2011 22:39
United i City poza LM :D


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7415 dni

*




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 07/12/2011 22:42

  Ambasador napisał:  
United i City poza LM :D



City to jeszcze można zrozumieć bo mieli ciężką grupę, ale United odpadło na rzecz Bazylei ;d


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.17 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005