Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Liga Mistrzów/Europejska << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7837 dni




Odp: Liga Mistrzów 10/11 - 26/07/2010 20:25

  Cytat:  
Otwarty kanał Polsatu nie pokaże wtorkowego meczu Sparty Praga z Lechem Poznań - to już pewna i oficjalna informacja. - Zostało za mało czasu by przygotować i wypromować taką transmisję - mówi szef sportu w Polsacie Marian Kmita. Czy mecz pokaże dostępny na platformach cyfrowych Polsat Sport? - Negocjujemy i liczymy, że druga strona skruszeje - informuje Kmita.

Prawami do transmisji spotkania dysponuje sama Sparta, nie sprzedała ich żadnemu pośrednikowi. Polsat negocjował z nią za pośrednictwem firmy Sportfive. - Nasze propozycje finansowe nie zostały przyjęte - mówi Tomasz Cieślik ze Sportfive, ale odmawia podania informacji o kwotach.

Wielkiej tajemnicy nie robił za to szef sportu w Polsacie Marian Kmita. - Czesi chcieli od nas 60 tys. euro. To kwota z sufitu. Za mecz Lecha w Brugii przed rokiem na podobnym poziomie rozgrywek płaciliśmy 15 tys. euro. I za tyle, może ciut więcej, byliśmy gotowi kupić mecz z Pragi - informuje.

Obie strony nie dogadały się, ale to nie znaczy że jeszcze się nie dogadają. - Teoretycznie decyzję o transmisji możemy podjąć niemal w ostatniej chwili - mówi Cieślik. - Ale na pewno nie będzie to transmisja w Polsacie otwartym, ale w Polsacie Sport - uściśla Kmita.

Ekipa komentatorów Polsatu ma bilety lotnicze przebukowane z poniedziałku na wtorek rano. Jeśli do tego czasu dojdzie do porozumienia, komentatorzy polecą. Jeśli nie - zawsze istnieje możliwość komentowania meczu ze studia w Warszawie.



Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6091 dni




Odp: Liga Mistrzów 10/11 - 26/07/2010 21:05

  avelyn napisał:  

  Cytat:  
Otwarty kanał Polsatu nie pokaże wtorkowego meczu Sparty Praga z Lechem Poznań - to już pewna i oficjalna informacja. - Zostało za mało czasu by przygotować i wypromować taką transmisję - mówi szef sportu w Polsacie Marian Kmita. Czy mecz pokaże dostępny na platformach cyfrowych Polsat Sport? - Negocjujemy i liczymy, że druga strona skruszeje - informuje Kmita.

Prawami do transmisji spotkania dysponuje sama Sparta, nie sprzedała ich żadnemu pośrednikowi. Polsat negocjował z nią za pośrednictwem firmy Sportfive. - Nasze propozycje finansowe nie zostały przyjęte - mówi Tomasz Cieślik ze Sportfive, ale odmawia podania informacji o kwotach.

Wielkiej tajemnicy nie robił za to szef sportu w Polsacie Marian Kmita. - Czesi chcieli od nas 60 tys. euro. To kwota z sufitu. Za mecz Lecha w Brugii przed rokiem na podobnym poziomie rozgrywek płaciliśmy 15 tys. euro. I za tyle, może ciut więcej, byliśmy gotowi kupić mecz z Pragi - informuje.

Obie strony nie dogadały się, ale to nie znaczy że jeszcze się nie dogadają. - Teoretycznie decyzję o transmisji możemy podjąć niemal w ostatniej chwili - mówi Cieślik. - Ale na pewno nie będzie to transmisja w Polsacie otwartym, ale w Polsacie Sport - uściśla Kmita.

Ekipa komentatorów Polsatu ma bilety lotnicze przebukowane z poniedziałku na wtorek rano. Jeśli do tego czasu dojdzie do porozumienia, komentatorzy polecą. Jeśli nie - zawsze istnieje możliwość komentowania meczu ze studia w Warszawie.




W takim razie wie ktoś czy strona czeska transmituje w ogóle ten mecz,bo wtenczas przez sopcasta itp. obejrzałoby się.


Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7254 dni

*




Odp: Liga Mistrzów 10/11 - 26/07/2010 21:16
U bukmachera Bet365 jest planowana transmisja.

Zobaczymy jutro czy będzie, czy też tak oznaczyli bo planowali dać przekaz np. z Polsatu (a teraz G z tego wyjdzie).

Ostatnio edytowany przez: Bzyku, 26 lipca 2010, 21:25 [1 raz(y)]


YAKIN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6997 dni




Odp: Liga Mistrzów 10/11 - 27/07/2010 10:19
Mecz Sparta-Lech w Polsacie Sport


POGOŃ 100% SZCZECIN
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6554 dni




Odp: Liga Mistrzów 10/11 - 27/07/2010 22:09
Przygotowanie pod względem kondycyjnym, chyba można to wziąć jako kwintesencje u Lecha jak u pozostałych polskich drużyn ['] Ten wynik (nawet to skromne 1-0) można śmiało podpisać pod promocje Sparty, a co sie wiąże z tym odpadnięciem Lecha ku uciesze chyba nas wszystkich mimo wszystko:)


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6399 dni

*




Odp: Liga Mistrzów 10/11 - 27/07/2010 22:23
hehe i znowu w plecy. Ale dobrze, bo z taką grą i składem nie mają się co tam pchać. Liga Europejska to max dla nich. Tak jak zauważył anthema - przygotowanie tragiczne. I dziś i tydzień temu od 65 minuty nie mają siły grać. Słaniają się i wybijają tylko.
Nie rozumiem jak mając tyle kasy za transfery nie wzmacniają składu ani trochę... ale to nie nasz problem :]


szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6091 dni




Odp: Liga Mistrzów 10/11 - 27/07/2010 22:38
Dobrze Kołtoń powiedział na koniec,że jeśli my nie umiemy wygrywać z drużynami z Czech,Węgier czy nawet Azerbejdżanu to na LM nie będziemy czekać 15 lat a 50,zresztą tak słabej Sparty nie zatrzymać to mówi samo za siebie.Swoją drogą jak ktoś patrzy tylko na kasę i liczy na wynik bez wzmocnień to o czym tu rozmyślać a ściągnięcie Smolarka jako alternatywy na skrzydła lub atak,nawet w pakiecie Sobiecha i Sadloka to chyba nie jest niewykonalne.Skąpstwo nie popłaca.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6554 dni




Odp: Liga Mistrzów 10/11 - 27/07/2010 22:53

  kiko napisał:  
hehe i znowu w plecy. Ale dobrze, bo z taką grą i składem nie mają się co tam pchać. Liga Europejska to max dla nich. Tak jak zauważył anthema - przygotowanie tragiczne. I dziś i tydzień temu od 65 minuty nie mają siły grać. Słaniają się i wybijają tylko.
Nie rozumiem jak mając tyle kasy za transfery nie wzmacniają składu ani trochę... ale to nie nasz problem :]



ale ja napisałem memento owe,że to nie tylko problem Lecha,kolego;) Wychodzi na to czemu mecze w polskiej lidze toczą sie na spowolnionych obrotach i są w nich rażące przestoje. Tu nie problem odpowiedniej taktyki czy choćby nawet indywidualnych kwalifikacji a właśnie profesjonalizmu bazującego na przygotowaniu fizycznym ogólnie-bo nie tylko kondycyjnym ale też motorycznym. A tu kulejemy że hej.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5907 dni




Odp: Liga Mistrzów 10/11 - 28/07/2010 01:47
Cieszy mnie ten wynik. Oby polegli u siebie.


Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6446 dni




Odp: Liga Mistrzów 10/11 - 28/07/2010 10:08

  Przema napisał:  
Cieszy mnie ten wynik. Oby polegli u siebie.



A kogo nie cieszy ? :D


Pit.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7403 dni




Odp: Liga Mistrzów 10/11 - 28/07/2010 10:48

  Radziu napisał:  

  Przema napisał:  
Cieszy mnie ten wynik. Oby polegli u siebie.



A kogo nie cieszy ? :D



Wszystkich tych, którym zależy żeby polska piłka wkońcu jakoś wyglądała w europejskich pucharach jak i na ligowym podwórku. To według waszego myślenia najlepiej by było gdyby wszystkie kluby z naszej ligi przegrały odrazu w pierwszym meczu, bo ich nie lubimy? Żebyśmy zaczynali rozgrywki w lipcu jeżdżąc gdzieś do Azerbejdżanu, żeby nikt z dobrych grajków nie chciał do nas przyjeżdżać a najlepsi chcieli wyjeżdżać, bo nigdy za zajęte miejsce w lidze nie dostaniemy 'za darmo' miejsca w pucharach? Dzisiaj gra Lech, za rok Legia, a za jakiś czas My. A dzięki dobrym występom polska liga będzie lepsza.


"...satysfakcja jest chwilowa - trwa moment, bo za chwilę będziesz chciał to zrobić jeszcze lepiej ziomek. Jeśli nie, to nie rozwiniesz się...'
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6091 dni




Odp: Liga Mistrzów 10/11 - 28/07/2010 11:12

  Pit. napisał:  

  Radziu napisał:  

  Przema napisał:  
Cieszy mnie ten wynik. Oby polegli u siebie.



A kogo nie cieszy ? :D



Wszystkich tych, którym zależy żeby polska piłka wkońcu jakoś wyglądała w europejskich pucharach jak i na ligowym podwórku. To według waszego myślenia najlepiej by było gdyby wszystkie kluby z naszej ligi przegrały odrazu w pierwszym meczu, bo ich nie lubimy? Żebyśmy zaczynali rozgrywki w lipcu jeżdżąc gdzieś do Azerbejdżanu, żeby nikt z dobrych grajków nie chciał do nas przyjeżdżać a najlepsi chcieli wyjeżdżać, bo nigdy za zajęte miejsce w lidze nie dostaniemy 'za darmo' miejsca w pucharach? Dzisiaj gra Lech, za rok Legia, a za jakiś czas My. A dzięki dobrym występom polska liga będzie lepsza.



I tyle w temacie.Jest takie powiedzenie :"Nie życz drugiemu,co Tobie nie miłe".


L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7400 dni

****




Odp: Liga Mistrzów 10/11 - 28/07/2010 11:32

  szpadel_85 napisał:  

  Pit. napisał:  

  Radziu napisał:  

  Przema napisał:  
Cieszy mnie ten wynik. Oby polegli u siebie.



A kogo nie cieszy ? :D



Wszystkich tych, którym zależy żeby polska piłka wkońcu jakoś wyglądała w europejskich pucharach jak i na ligowym podwórku. To według waszego myślenia najlepiej by było gdyby wszystkie kluby z naszej ligi przegrały odrazu w pierwszym meczu, bo ich nie lubimy? Żebyśmy zaczynali rozgrywki w lipcu jeżdżąc gdzieś do Azerbejdżanu, żeby nikt z dobrych grajków nie chciał do nas przyjeżdżać a najlepsi chcieli wyjeżdżać, bo nigdy za zajęte miejsce w lidze nie dostaniemy 'za darmo' miejsca w pucharach? Dzisiaj gra Lech, za rok Legia, a za jakiś czas My. A dzięki dobrym występom polska liga będzie lepsza.



I tyle w temacie.Jest takie powiedzenie :"Nie życz drugiemu,co Tobie nie miłe".



Pierdolenie za przeproszeniem. Wg Was jeżeli awansuje polska drużyna do LM to cała liga awansuje na poziomie piłkarskim ? Chuj do dupy. Tak jak ktoś napisał, Leszki wtedy sobie odskoczą, bo to oni będa zbijać banknot, a nie cały kraj. I nie ważne czy w tym roku gra Lech czy za rok będzie Widzew. Zrozumcie, że jeżeli nie zmieni się cały beton u góry to dalej będziemy oglądać kopiących się w czoło piłkarzy. Po porstu organizacyjnie, cały ten cyrk jest w dupie, a to że Lech z niego wyskoczył to widać od kilku lat.


MW'03
Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6907 dni




Odp: Liga Mistrzów 10/11 - 28/07/2010 11:35
Ja kibicuje wszystkiemu co polskie i nigdy to sie nie zmieni. Nie lubie pyr, ale oni reprezentuja Polskę, co prawda w mierny sposob jak narazie. Tak samo kibicuje druzynom polskim w Lidze Europy i nawet Jagielloni, ktora nas pokonala bo po prostu byla lepsza pilkarsko.


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6446 dni




Odp: Liga Mistrzów 10/11 - 28/07/2010 11:38

  szpadel_85 napisał:  

  Pit. napisał:  

  Radziu napisał:  

  Przema napisał:  
Cieszy mnie ten wynik. Oby polegli u siebie.



A kogo nie cieszy ? :D



Wszystkich tych, którym zależy żeby polska piłka wkońcu jakoś wyglądała w europejskich pucharach jak i na ligowym podwórku. To według waszego myślenia najlepiej by było gdyby wszystkie kluby z naszej ligi przegrały odrazu w pierwszym meczu, bo ich nie lubimy? Żebyśmy zaczynali rozgrywki w lipcu jeżdżąc gdzieś do Azerbejdżanu, żeby nikt z dobrych grajków nie chciał do nas przyjeżdżać a najlepsi chcieli wyjeżdżać, bo nigdy za zajęte miejsce w lidze nie dostaniemy 'za darmo' miejsca w pucharach? Dzisiaj gra Lech, za rok Legia, a za jakiś czas My. A dzięki dobrym występom polska liga będzie lepsza.



I tyle w temacie.Jest takie powiedzenie :"Nie życz drugiemu,co Tobie nie miłe".



Mnie cieszą słabe wyniki Lecha, nie tylko dlatego, że to kuchenki przegrywają. Chodzi o to że Nasza krajowa piłka jest patologiczna niemalże w każdym wymiarze, zaczynając od sędziów,działaczy, po samych piłkarzy. Nieważne która liga, tylko ciągłe wałki. Zero szkolenia młodzieży. Polska piłka jest tragicznym szajsem, na który żal patrzeć, a Wy byście chcieli LM u Nas w kraju. Gdzie macie w ogóle podstawy do myślenia o awansie do LM skoro rok w rok dostajemy w pizdę od każdego, nieważne czy z Estonii, albo Malty. Pokażcie mi ilu mamy piłkarzy na jakimkolwiek poziomie piłkarskim, poza Jeleniem? Ilu zawodników w naszej lidze jakoś się wyróżnia? Dlaczego do polskiej ligi wracają tylko takie rarytasy jak Ebi, Żurawski, Wichniarek? Dlatego, że nikt ich nie chce!

PS Jeżeli Pit. uważasz, że polska piłka będzie lepsza jak będziemy grali w pucharach,to nie, nie będzie lepsza, będzie tak samo denna, z tym, że któraś z drużyn dostanie w pizdę od każdego (nieważne czy drużyna byłaby z Hiszpanii, Francji, czy też innego kraju) i przyniesie wstyd. Jedyny sposób to rozjebanie tego całego szajsu, i budowa od nowa poważnej piłki, poparta reorganizacją rozgrywek.

edit: L. 100% racji


szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6091 dni




Odp: Liga Mistrzów 10/11 - 28/07/2010 11:49
Liga Mistrzów nic nie zmieni i z tym się zgadzam bo gdyby tak było to Debreczyn VSC czy MFK Petržalka regularnie by grały na wysokich szczeblach Europejskich rozgrywek a ich kraje by regularnie występowały w mistrzostwach.Jednak to gra Polska drużyna i jako kibic,Polak również jestem za tym co polskie.


Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6907 dni




Odp: Liga Mistrzów 10/11 - 28/07/2010 11:54
Szpadel ale to tez taka polska wada. Jezeli mi cos nie wyjdzie to dlaczego ma wyjsc innemu? Nie rozumiem jak Polacy za granica moga na siebie donosic i najezdzac, kiedy ktos ma lepiej "ode mnie". Przeciez powinni sie trzymac razem na obczyznie. No ale to juz offtop.


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6446 dni




Odp: Liga Mistrzów 10/11 - 28/07/2010 14:20

  szpadel_85 napisał:  
Liga Mistrzów nic nie zmieni i z tym się zgadzam bo gdyby tak było to Debreczyn VSC czy MFK Petržalka regularnie by grały na wysokich szczeblach Europejskich rozgrywek a ich kraje by regularnie występowały w mistrzostwach.Jednak to gra Polska drużyna i jako kibic,Polak również jestem za tym co polskie.



Ja jestem przeciw Polskim drużynom, bo w razie ewentualnego awansu, byłoby mydlenie oczu, że Nasza piłka się rozwija i idzie w dobrym kierunku, a to gówno prawda.

Na dobrą sprawę, to wszyscy chcemy, aby Polska piłka była jak najlepsza i nie odbierajcie moich słów, tak jakbym chciał czegoś złego dla Polskiej piłki. Zależy mi na odbudowie polskiej piłki, ale ewentualne zwycięstwa Polaków i polskich drużyn nie sprawią, że cały ten "beton" u góry się skruszy. W tym może niestety pomóc coraz większa beznadzieja w pucharach i jeżeli chodzi o reprezentację.


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7185 dni

****




Odp: Liga Mistrzów 10/11 - 28/07/2010 14:39

  Radziu napisał:  

  szpadel_85 napisał:  
Liga Mistrzów nic nie zmieni i z tym się zgadzam bo gdyby tak było to Debreczyn VSC czy MFK Petržalka regularnie by grały na wysokich szczeblach Europejskich rozgrywek a ich kraje by regularnie występowały w mistrzostwach.Jednak to gra Polska drużyna i jako kibic,Polak również jestem za tym co polskie.



Ja jestem przeciw Polskim drużynom, bo w razie ewentualnego awansu, byłoby mydlenie oczu, że Nasza piłka się rozwija i idzie w dobrym kierunku, a to gówno prawda.

Na dobrą sprawę, to wszyscy chcemy, aby Polska piłka była jak najlepsza i nie odbierajcie moich słów, tak jakbym chciał czegoś złego dla Polskiej piłki. Zależy mi na odbudowie polskiej piłki, ale ewentualne zwycięstwa Polaków i polskich drużyn nie sprawią, że cały ten "beton" u góry się skruszy. W tym może niestety pomóc coraz większa beznadzieja w pucharach i jeżeli chodzi o reprezentację.



Przez tyle lat nie osiągnęliśmy nic w klubowej piłce i jakoś PZPN dalej ma wyjebke na systemy szkolenia i te sprawy, tak więc kolejna mizeria przez 10-15 lat nic nie zmieni.

Wczorajszy mecz tylko potwierdził, że piłka polska klubowa jest na dnie, od 60 min to już chyba modlili się o koniec spotkania, i aż dziw bierze, że wracają do Poznania z bagażem tylko jednej bramki. Arboleda chyba za dużo MŚ się naoglądał, bo pajacuje tak jak uczestnicy ostatnich mistrzostw...


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5907 dni




Odp: Liga Mistrzów 10/11 - 28/07/2010 15:30

  L. napisał:  

  szpadel_85 napisał:  

  Pit. napisał:  

  Radziu napisał:  

  Przema napisał:  
Cieszy mnie ten wynik. Oby polegli u siebie.



A kogo nie cieszy ? :D



Wszystkich tych, którym zależy żeby polska piłka wkońcu jakoś wyglądała w europejskich pucharach jak i na ligowym podwórku. To według waszego myślenia najlepiej by było gdyby wszystkie kluby z naszej ligi przegrały odrazu w pierwszym meczu, bo ich nie lubimy? Żebyśmy zaczynali rozgrywki w lipcu jeżdżąc gdzieś do Azerbejdżanu, żeby nikt z dobrych grajków nie chciał do nas przyjeżdżać a najlepsi chcieli wyjeżdżać, bo nigdy za zajęte miejsce w lidze nie dostaniemy 'za darmo' miejsca w pucharach? Dzisiaj gra Lech, za rok Legia, a za jakiś czas My. A dzięki dobrym występom polska liga będzie lepsza.



I tyle w temacie.Jest takie powiedzenie :"Nie życz drugiemu,co Tobie nie miłe".



Pierdolenie za przeproszeniem. Wg Was jeżeli awansuje polska drużyna do LM to cała liga awansuje na poziomie piłkarskim ? Chuj do dupy. Tak jak ktoś napisał, Leszki wtedy sobie odskoczą, bo to oni będa zbijać banknot, a nie cały kraj. I nie ważne czy w tym roku gra Lech czy za rok będzie Widzew. Zrozumcie, że jeżeli nie zmieni się cały beton u góry to dalej będziemy oglądać kopiących się w czoło piłkarzy. Po porstu organizacyjnie, cały ten cyrk jest w dupie, a to że Lech z niego wyskoczył to widać od kilku lat.



Nic dodac, nic ujac. Sam bym lepiej tego nie ujal.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005