Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Liga Mistrzów/Europejska << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
exces
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5720 dni

*




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 23/08/2011 22:33
i wszystko wraca na swoje miejsce. powtórka z Aten, gwiazda biała znak...


tylko prawdziwa przyjaźń to potęga...
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6218 dni

*




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 23/08/2011 22:36
moze to i lepiej ze im na to 3-1 strzelili :) z taka gra to wstyd sie pchac do Europy


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5309 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 23/08/2011 22:46
Gdyby nie to, że Apoel już w głowach szampany otwierał po bramce na 2:0 to byłoby spokojne 4:0 a tak to dali Wiśle nadzieje ;) szkoda, że nie awansowali bo byliby pewniakiem w każdym meczu ;)


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6549 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 23/08/2011 22:48
Elegancko :D

kompromitacja już jest od dawien dawna, dzis to tylko dobitne potwierdzenie tego stanu, mając taka, rzekomo łatwą droge nie wykorzystano tego. nie to cieszy jeszcze bardziej, bo to była porażka na styku, w takich okolicznościach, mimo że cypryjski klub jest lepszy było wiadome po pierwszym meczu (w ich awans nie wątpiłem na wet po golu na 2-1, byłem przekonany że tak sie skończy). Tylko kupa szczęścia stworzyła taka iluzje, i teraz bedzie ględzenie i tworzenie dziwnych teorii z dooopy jak to niewiele zabrakło :D


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Lemon
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5273 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 23/08/2011 22:50
Po prostu pokazali wszystkim tym (a w szczególności naszym pismakom) pokazali miejsce w którym się znajdujemy. W LE się najpierw ogrywać, a nie odrazu na salony bez obycia. Dobrze się stało, bo mogliby pobić jeszcze wyniki Żyliny w LM.


Czeko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5604 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 23/08/2011 23:36
Bramkarz Wisły Sie Wykazał :)
Aeja oooo zdrowie Dla Cypru !!


SamAxe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7179 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 24/08/2011 01:58
Ta Wisła to dno na prawde. Oni nie potrafią nawet wyrzucić piłki z autu do swojego zawodnika. Nie wiem w jaki sposob oni przeszli poprzednie rundy, a wczesniej zdobyli mistrzostwo. Chociaż w sumie nie ma co sie dziwić, skoro królem strzelców zostaje u nas 36 czy 37 letni gość z zawrotną liczbą 14 bramek. Dobrze, że odpadli bo jakby dostawali po 5 w kazdym meczu w LM to to dopiero byłby wstyd.


Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5422 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 24/08/2011 02:25
Ja pierdole, do tego Marcin Żewłakow na eNce obrońca kolegów po fachu. Jak MP taki słaby to o poziomie ligowym nie wspomnę. Cóż spodziewałem się, ze popłyną na Cyprze, ale nie w takim stylu...


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
Lemon
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5273 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 24/08/2011 10:48

  Cytat:  
- Porównując tempo gry w naszej ekstraklasie z tym w Bundeslidze, brakuje mi skali - mówi "Przeglądowi Sportowemu" Mateusz Klich, który tego lata zamienił Cracovię Kraków na VfL Wolfsburg.

Przegląd Sportowy: Felix Magath powtarza, że wciąż nie jest pan przygotowany fizycznie do gry w Bundeslidze.
Mateusz Klich: A dokładniej, że za mało agresywnie gram w defensywie, nie atakuję przeciwnika w odpowiednim momencie, żeby utrudnić mu rozegranie piłki. Uczę się tego każdego dnia. Na treningach jest taki zap..., że sam się dziwię, jak można tyle biegać. Oglądałem z trybun mecz z Bayernem i przyglądałem się Franckowi Ribery'emu. Nie wierzyłem, że można tak zachowywać się na boisku. Ribery w każdej sekundzie był gotowy na podanie od kolegi, nie miał przestojów. Grał jak maszyna.

Pan też będzie taką maszyną?
- Wiem, ile mam do nadrobienia i się nie grzeję. Spokojnie, krzywda mi się tutaj nie dzieje. W klubie powoli przygotowują mnie do gry na najwyższym poziomie. Wszystkim rozpalonym głowom w Polsce, zastanawiającym się, kiedy Klich zagra w Bundeslidze, radzę przyłożyć lód do głowy. Niemcy traktują mnie jakbym przyszedł do nich z ligi amatorskiej, wiedzą, że wykonałem ogromny przeskok. Porównując tempo gry w naszej ekstraklasie z tym w Bundeslidze, brakuje mi skali.



:D
Ot całe podsumowanie naszej ligi KOPACZY przez Mateusza Klicha.


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6079 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 24/08/2011 17:23

  pckjtn napisał:  
Ta Wisła to dno na prawde. Oni nie potrafią nawet wyrzucić piłki z autu do swojego zawodnika. Nie wiem w jaki sposob oni przeszli poprzednie rundy, a wczesniej zdobyli mistrzostwo. Chociaż w sumie nie ma co sie dziwić, skoro królem strzelców zostaje u nas 36 czy 37 letni gość z zawrotną liczbą 14 bramek. Dobrze, że odpadli bo jakby dostawali po 5 w kazdym meczu w LM to to dopiero byłby wstyd.



Tak się gra jak przeciwnik pozwala. Wisła która w Polsce słynie z gry piłką na Cyprze jest tylko tłem dla grającego Apoelu. Faktycznie nie ma czego żałować, bo z taką grą nie nadają się do LM, a ich miejsce faktycznie jest conajwyżej w Lidze Europejskiej.
Najgorsze było oglądanie gry obronnej Wisły. Agresja w grze obronnej praktycznie zerowa. Pozwalali przeciwnikowi praktycznie na wszystko, a Apoel pokazał, że potrafi przy biernej postawie w grze obronnej przeciwnika dużo. Aż dziw, że tylko 3 gole strzelili przy takiej postawie Wisły.
Gra w ataku szczególnie w pierwszej połowie to też tragedia. Byleby wykopać piłkę gdzieś daleko może coś się uda. W efekcie prawie zawsze piłka oddana za darmo wracała jak bumerang pod pole karne Wisły. Nie wiem czemu Wisła nawet nie próbowała rozegrać piłki.
Chyba zostali sparaliżowani stawką i szansą na awans. Bramkarz kilkukrotnie wykopuje piłkę z piątki czy z rąk w aut. Pierwszy jego gol też masakra. Tak słabo to w B klasie pewnie nie grają.
Widać, że od Ligi Mistrzów polski najlepszy klub dzieli jeszcze przepaść.

Ostatnio edytowany przez: Janek80, 24 sierpnia 2011, 17:29 [1 raz(y)]


WSKL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6182 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 24/08/2011 19:00

  Lemon napisał:  

  Cytat:  
- Porównując tempo gry w naszej ekstraklasie z tym w Bundeslidze, brakuje mi skali - mówi "Przeglądowi Sportowemu" Mateusz Klich, który tego lata zamienił Cracovię Kraków na VfL Wolfsburg.

Przegląd Sportowy: Felix Magath powtarza, że wciąż nie jest pan przygotowany fizycznie do gry w Bundeslidze.
Mateusz Klich: A dokładniej, że za mało agresywnie gram w defensywie, nie atakuję przeciwnika w odpowiednim momencie, żeby utrudnić mu rozegranie piłki. Uczę się tego każdego dnia. Na treningach jest taki zap..., że sam się dziwię, jak można tyle biegać. Oglądałem z trybun mecz z Bayernem i przyglądałem się Franckowi Ribery'emu. Nie wierzyłem, że można tak zachowywać się na boisku. Ribery w każdej sekundzie był gotowy na podanie od kolegi, nie miał przestojów. Grał jak maszyna.

Pan też będzie taką maszyną?
- Wiem, ile mam do nadrobienia i się nie grzeję. Spokojnie, krzywda mi się tutaj nie dzieje. W klubie powoli przygotowują mnie do gry na najwyższym poziomie. Wszystkim rozpalonym głowom w Polsce, zastanawiającym się, kiedy Klich zagra w Bundeslidze, radzę przyłożyć lód do głowy. Niemcy traktują mnie jakbym przyszedł do nich z ligi amatorskiej, wiedzą, że wykonałem ogromny przeskok. Porównując tempo gry w naszej ekstraklasie z tym w Bundeslidze, brakuje mi skali.



:D
Ot całe podsumowanie naszej ligi KOPACZY przez Mateusza Klicha.



To raz a dwa to , że z niego taki piłkarz jak....


Gdy na mnie nastają złośliwi, by zjeść moje ciało, wtenczas oni, wrogowie moi i nieprzyjaciele, chwieją się i padają.
Jaro07
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5368 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 24/08/2011 19:05
Najbardziej mnie śmieszy to jaranie się Małeckim, przecież jak on tylko miał pilkę przy nodze, to było wiadomo jak to się skończy, dla mnie to taki Rasiak. A co on robi w kadrze, to już wgle nie mam pojęcia. Co do Wisły w LM, szkoda, bo może reszta klubów by pozazdrościła wielkiej kasy, i w następnym sezonie powalczyli by w eliminacjach, a nie kończyli jak np. Jaga.


Obrazek jpg wstawiony na forum
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6086 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 24/08/2011 22:30

  Jaro07 napisał:  
Najbardziej mnie śmieszy to jaranie się Małeckim, przecież jak on tylko miał pilkę przy nodze, to było wiadomo jak to się skończy, dla mnie to taki Rasiak. A co on robi w kadrze, to już wgle nie mam pojęcia. Co do Wisły w LM, szkoda, bo może reszta klubów by pozazdrościła wielkiej kasy, i w następnym sezonie powalczyli by w eliminacjach, a nie kończyli jak np. Jaga.


Co do Małeckiego,to repra jest taka słaba,że nawet on się spokojnie tam wyróżni,ostatni raz gdzie na całego emocjonowałem się naszą reprezentacją był ta za Wójta,zresztą polecam jego wywiad w aktualnym wydaniu"tylko piłka",bardzo ciekawe podejście ma.
Porównanie Małeckiego do Rasiaka jest chore,przy Rasiaka osiągnięciach to Małecki jest w 3 lidze.


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6079 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 24/08/2011 22:57
Z 10 par eliminacji tylko Viktoria Pilzno awansowała do LM jako drużyna nierozstawiona. Co ciekawe grają w niej w zdecydowanej większości Czesi, a nie obcokrajowcy jak w Wiśle. :)
Pomyliłem się. Z nieroztawionych awansował także Genk po karnych z Macabi, które było rozstawione.
Trabzonspor jednak zagra w LM.
http://www.sport.pl/pilka/1,65041,10168895,Liga_Mistrzow__Fenerbahce_wykluczone_z_rozgrywek.html

Ostatnio edytowany przez: Janek80, 25 sierpnia 2011, 20:58 [1 raz(y)]


gizmo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6681 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 25/08/2011 19:52
GRUPA A

1. Bayern Monachium
2. Villarreal CF
3. Manchester City
4. SSC Napoli


GRUPA B

1. Inter Mediolan
2. CSKA Moskwa
3. OSC Lille
4. Trabzonspor


GRUPA C

1. Manchester United
2. Benfica Lizbona
3. FC Basel
4. FC Otelul Galati


GRUPA D

1. Real Madryt
2. Olympique Lyon
3. Ajax Amsterdam
4. Dinamo Zagrzeb


GRUPA E

1. Chelsea Londyn
2. Valencia CF
3. Bayer Leverkusen
4. KRC Genk


GRUPA F

1. Arsenal Londyn
2. Olympique Marsylia
3. Olympiakos Pireus
4. Borussia Dortmund


GRUPA G

1. FC Porto
2. Szachtar Donieck
3. Zenit Sankt Petersburg
4. APOEL Nikozja


GRUPA H

1. FC Barcelona
2. AC Milan
3. BATE Borysów
4. Viktoria Pilzno


Jaro07
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5368 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 25/08/2011 21:22
W tej edycji kibicuję Otelulowi :D


Obrazek jpg wstawiony na forum
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6079 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 25/08/2011 21:49
APOEL trafił grupę bez jakiś super potentatów z najsilniejszych lig europejskich. Ciekawe jak sobie poradzi :)


1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6116 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 25/08/2011 22:05
namieszają trochę )))


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6549 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 25/08/2011 22:23
grupa "A" potencjalnie najciekawsza, można śmiało ją nazwać grupą śmierci, bez wyraźnego faworyta (choć stawiam na MC i Bayern)

MU i Barca lightowe losowanie, generalnie jak sobie patrze to z każdej grupy awans kogoś innego poza "optycznym" faworytem bezie sporego kalibru niespodzianką.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5422 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 25/08/2011 23:12

  anathema napisał:  
grupa "A" potencjalnie najciekawsza, można śmiało ją nazwać grupą śmierci, bez wyraźnego faworyta (choć stawiam na MC i Bayern)

MU i Barca lightowe losowanie, generalnie jak sobie patrze to z każdej grupy awans kogoś innego poza "optycznym" faworytem bezie sporego kalibru niespodzianką.




Dokładnie w grupie A będzie grubaśnie, ale zamiast szejków City wyjdzie Napoli ;)
Co do grupy "Wisły", gdyby psim swędem się w niej znaleźli to łomot owszem mniejszy niż z gigantami typu MU czy Real, ale tutaj też by były 4 czy 5 do zera.


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.22 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005