Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Liga Mistrzów/Europejska << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5309 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 21/05/2012 15:58
Faktem jest, że Chelsea ugrała ten tytuł na farcie, będąc słabszą drużyną w półfinale i w finale i tyle. Szkoda, że tak się stało ale mam nadzieję, że takich przypadków będzie coraz mniej.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Cypek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7418 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 21/05/2012 16:13

  ManeS napisał:  
Faktem jest, że Chelsea ugrała ten tytuł na farcie, będąc słabszą drużyną w półfinale i w finale i tyle. Szkoda, że tak się stało ale mam nadzieję, że takich przypadków będzie coraz mniej.



Faktem jest, że sądzą tak tylko kibice Barcy, którą Chelsea powiozła.


Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4497 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 21/05/2012 16:14

  Radziu napisał:  

  xxjarek05xx napisał:  
EFEKTYWNIE A NIE EFEKTOWNIE.
Chcecie oglądać piękny futbol to oglądajcie przegrywającą Barce..



Wolę oglądać przegrywającą Barcę i Real, niż lagowanie piłki na pałę. Sorry, ale jeżeli dla kogoś szczytem gry w piłkę jest granie na zero z tyłu i liczenie na farta z przodu, to jest jakis żart. Chelsea wygrała - szacunek, ale za 30 lat będzie się mówiło o jej farcie, a nie pięknej grze, tak jak o Barcelonie.



Szkoda, że Barca czy Bayern nie potrafił wygrać z "grającą na remis Chelsea"...Jeśli chcecie oglądać piękne zagrania czy coś w tym stylu to oglądajcie freestyle z piłką nożną. Chelsea jako jedna z nielicznych Angielskich drużyn prezentuje typowo Angielski futbol (kiedyś, zanim Barca zaczęła "grać w piłkę" wszyscy się nim zachwycali) i szacunek dla nich za to, że potrafili wygrać z najlepszymi.


  Cypek napisał:  
Faktem jest, że sądzą tak tylko kibice Barcy, którą Chelsea powiozła.



1 miejsce


Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7500 dni

*




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 21/05/2012 23:27
Ja pierdole. Widzę, że niektórym kolor niebieski przysłania postrzeganie świata. Niemców nienawidzę od zawsze, ale nie rozumiem jak można było kibicować w finale takiej ekipie jak Chelsea? Pytam się - za co? Bo chyba nie za to gówno które pokazują od ćwierćfinałów LM? Przecież ten syf to rąbanka w czystej postaci - raz, dwa, trzy i laga. Gdyby nie trybuny to piłka by poleciała do lasu. Podniecacie się ich skutecznym stylem, a dzień wcześniej krytykujecie połowę polskiej Ekstraklasy i 1 ligi, która gra niemal tak samo, z tą tylko różnicą że nie mają Drogby. Gdzie tu konsekwencja i dobry smak?


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
Tasior
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5933 dni

*




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 21/05/2012 23:47

  Sampaio napisał:  
Ja pierdole. Widzę, że niektórym kolor niebieski przysłania postrzeganie świata. Niemców nienawidzę od zawsze, ale nie rozumiem jak można było kibicować w finale takiej ekipie jak Chelsea? Pytam się - za co? Bo chyba nie za to gówno które pokazują od ćwierćfinałów LM? Przecież ten syf to rąbanka w czystej postaci - raz, dwa, trzy i laga. Gdyby nie trybuny to piłka by poleciała do lasu. Podniecacie się ich skutecznym stylem, a dzień wcześniej krytykujecie połowę polskiej Ekstraklasy i 1 ligi, która gra niemal tak samo, z tą tylko różnicą że nie mają Drogby. Gdzie tu konsekwencja i dobry smak?



A od kiedy to kibicować się powinno tylko tej drużynie która dobrze gra?


1948 MKS POGOŃ SZCZECIN
FC STARGARD
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6549 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 21/05/2012 23:55

  Sampaio napisał:  
Ja pierdole. Widzę, że niektórym kolor niebieski przysłania postrzeganie świata. Niemców nienawidzę od zawsze, ale nie rozumiem jak można było kibicować w finale takiej ekipie jak Chelsea? Pytam się - za co? Bo chyba nie za to gówno które pokazują od ćwierćfinałów LM? Przecież ten syf to rąbanka w czystej postaci - raz, dwa, trzy i laga. Gdyby nie trybuny to piłka by poleciała do lasu. Podniecacie się ich skutecznym stylem, a dzień wcześniej krytykujecie połowę polskiej Ekstraklasy i 1 ligi, która gra niemal tak samo, z tą tylko różnicą że nie mają Drogby. Gdzie tu konsekwencja i dobry smak?



ciekawe czy Grecję Rehhagela z 2004 roku tez tak z rozrzewnieniem wspominają. przecież byli tacy skuteczni ;)


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4497 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 22/05/2012 10:34

  Sampaio napisał:  
Ja pierdole. Widzę, że niektórym kolor niebieski przysłania postrzeganie świata. Niemców nienawidzę od zawsze, ale nie rozumiem jak można było kibicować w finale takiej ekipie jak Chelsea? Pytam się - za co? Bo chyba nie za to gówno które pokazują od ćwierćfinałów LM? Przecież ten syf to rąbanka w czystej postaci - raz, dwa, trzy i laga. Gdyby nie trybuny to piłka by poleciała do lasu. Podniecacie się ich skutecznym stylem, a dzień wcześniej krytykujecie połowę polskiej Ekstraklasy i 1 ligi, która gra niemal tak samo, z tą tylko różnicą że nie mają Drogby. Gdzie tu konsekwencja i dobry smak?



Czemu kibicujesz Pogoni? Przecież grają taki piach..Żałosne.
Nie miałbym nic przeciwko żeby Pogoń czy inne kluby ekstraklasy/1ligi tak grały gdyby tylko byli SKUTECZNI.
Za kilka lat nikt nie będzie pamiętał w jakim stylu Chelsea zdobyła LM wszyscy będą pamiętać, że go zdobyła.
Już pisałem to kilka razy i napiszę jeszcze raz - Futbol ma być efektywny a nie efektowny.


  Cytat:  
ja pierdole. Widzę, że niektórym kolor niebieski przysłania postrzeganie świata.



Blue is the colour, football is the game
We're all together, and winning is our aim
So cheer us on through the sun and rain
'cause Chelsea, Chelsea is our name...
:D


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6394 dni

*




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 22/05/2012 10:46

  anathema napisał:  

  Sampaio napisał:  
Ja pierdole. Widzę, że niektórym kolor niebieski przysłania postrzeganie świata. Niemców nienawidzę od zawsze, ale nie rozumiem jak można było kibicować w finale takiej ekipie jak Chelsea? Pytam się - za co? Bo chyba nie za to gówno które pokazują od ćwierćfinałów LM? Przecież ten syf to rąbanka w czystej postaci - raz, dwa, trzy i laga. Gdyby nie trybuny to piłka by poleciała do lasu. Podniecacie się ich skutecznym stylem, a dzień wcześniej krytykujecie połowę polskiej Ekstraklasy i 1 ligi, która gra niemal tak samo, z tą tylko różnicą że nie mają Drogby. Gdzie tu konsekwencja i dobry smak?



ciekawe czy Grecję Rehhagela z 2004 roku tez tak z rozrzewnieniem wspominają. przecież byli tacy skuteczni ;)



A czy nie o to w tym chodzi? Zawsze ma wygrywać ten co gra pięknie dla oka? Przecież to by było zbyt nudne, zbyt przewidywalne, gdzie tu emocje?
Dobrze, że nie wszyscy idą drogą Barcelony. Tak są różne style, inne filozofię gry. Jest ciekawiej i lepiej się to ogląda. Po prostu kto co lubi. Nie piszę tu o sympatiach do danych zespołów, bo za granicą takowych nie posiadam. Jednak sama piłka, czysta przyjemność z oglądania meczu. Dla jednych gra Barcelony to wyznacznik jak powinien wyglądać futbol, dla innych będzie to zupełnie co innego.
Wybierając zdecydowanie wolę oglądać piłkę angielską niż bajecznie techniczną la lige.
A wracając do finału to piękne było to, że możesz mieć nie wiadomo jaką przewagę, liczbę sytuacji a to i tak nie gwarantuje nic jeśli nie strzelasz bramek. To samo większość z Was piszę w dziale o meczach Pogoni. A tutaj nagle wszyscy bronicie takiej gry. Piłka to brutalna gra, często niesprawiedliwa i dlatego tyle osób ją uwielbia :]


Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8064 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 22/05/2012 10:53

  Cytat:  
Już pisałem to kilka razy i napiszę jeszcze raz - Futbol ma być efektywny a nie efektowny.


Skoro tak to mozna przeciez te efektywnosc dodatkowo podwyzszyc np. przy zielonym stoliku, przy pomocy sedziego..no nie? Wszak za kilka lat nikt nie bedzie pamietal jak ale kto zdobyl tytul....ale, ale jakos te Grecje pamietaja wszyscy a juz 8 lat minelo...wszelakie zielone stoliki tez.
Jak by nie bylo ta takie 'efektywnosci' zabijaja pilke chociazby dlatego ze kibic lubi na cos popatrzyc co sie akcja, zagraniem, technika oraz np.finezja zowie.

Co do tego finalu...to chyba jakies fatum panuje na ta LM ze co dwa lata wygrywa ktos fuksem a nie dobra gra(2 lata temu byl to Inter). Miejmy nadzieje ze takie Intery czy tez Chelsea w nastepnych edycjach poodpadaja juz w przedbiegu.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6549 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 22/05/2012 10:58

  kiko napisał:  

  anathema napisał:  

  Sampaio napisał:  
Ja pierdole. Widzę, że niektórym kolor niebieski przysłania postrzeganie świata. Niemców nienawidzę od zawsze, ale nie rozumiem jak można było kibicować w finale takiej ekipie jak Chelsea? Pytam się - za co? Bo chyba nie za to gówno które pokazują od ćwierćfinałów LM? Przecież ten syf to rąbanka w czystej postaci - raz, dwa, trzy i laga. Gdyby nie trybuny to piłka by poleciała do lasu. Podniecacie się ich skutecznym stylem, a dzień wcześniej krytykujecie połowę polskiej Ekstraklasy i 1 ligi, która gra niemal tak samo, z tą tylko różnicą że nie mają Drogby. Gdzie tu konsekwencja i dobry smak?



ciekawe czy Grecję Rehhagela z 2004 roku tez tak z rozrzewnieniem wspominają. przecież byli tacy skuteczni ;)



A czy nie o to w tym chodzi? Zawsze ma wygrywać ten co gra pięknie dla oka? Przecież to by było zbyt nudne, zbyt przewidywalne, gdzie tu emocje?
Dobrze, że nie wszyscy idą drogą Barcelony. Tak są różne style, inne filozofię gry. Jest ciekawiej i lepiej się to ogląda. Po prostu kto co lubi. Nie piszę tu o sympatiach do danych zespołów, bo za granicą takowych nie posiadam. Jednak sama piłka, czysta przyjemność z oglądania meczu. Dla jednych gra Barcelony to wyznacznik jak powinien wyglądać futbol, dla innych będzie to zupełnie co innego.
Wybierając zdecydowanie wolę oglądać piłkę angielską niż bajecznie techniczną la lige.
A wracając do finału to piękne było to, że możesz mieć nie wiadomo jaką przewagę, liczbę sytuacji a to i tak nie gwarantuje nic jeśli nie strzelasz bramek. To samo większość z Was piszę w dziale o meczach Pogoni. A tutaj nagle wszyscy bronicie takiej gry. Piłka to brutalna gra, często niesprawiedliwa i dlatego tyle osób ją uwielbia :]



Co kto lubi. Tylko czemu Grecja odeszła w zapomnienie, a np o Holandii z 88 roku wspomina sie jeszcze do dziś? Zobaczymy jak długo będzie sie wspominać Chelsea z 2012 roku. Formalnie każda z drużyn sprawiała lepsze wrażenie z jaka potkała sie Chelsea, od Napoli poprzez Benfice, o Barcelonie czy Bayernie nie wspominając. Tak słabego mistrza edycji LM dawno nie było. Nieprawdaż? No może Porto Mou z 2004roku, ale tamta edycja ogólnie tez była dość dziwna (finał z Monaco)

Największy żal mam do Napoli, jak oni to mogli spierdolić? Dzis ta Chelsea była by w ciemnej dupie, grajac tylko w Le w następnym sezonie. Szkoda mi takiego Tottenhamu, zajebiscie szkoda... A do grajków Chelsea zero szacunku, jaki to sabotaż robili by wypierdolić Boasa. Ciekawe kogo teraz Romek zatrudni za Di mateo.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6549 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 22/05/2012 10:59

  Gryfsz napisał:  

  Cytat:  
Już pisałem to kilka razy i napiszę jeszcze raz - Futbol ma być efektywny a nie efektowny.


Skoro tak to mozna przeciez te efektywnosc dodatkowo podwyzszyc np. przy zielonym stoliku, przy pomocy sedziego..no nie? Wszak za kilka lat nikt nie bedzie pamietal jak ale kto zdobyl tytul....ale, ale jakos te Grecje pamietaja wszyscy a juz 8 lat minelo...wszelakie zielone stoliki tez.
Jak by nie bylo ta takie 'efektywnosci' zabijaja pilke chociazby dlatego ze kibic lubi na cos popatrzyc co sie akcja, zagraniem, technika oraz np.finezja zowie.

Co do tego finalu...to chyba jakies fatum panuje na ta LM ze co dwa lata wygrywa ktos fuksem a nie dobra gra(2 lata temu byl to Inter). Miejmy nadzieje ze takie Intery czy tez Chelsea w nastepnych edycjach poodpadaja juz w przedbiegu.



Interu nawet nie ma w przyszłej edycji LM, nie załapali sie... ;)


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7500 dni

*




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 22/05/2012 11:13
Efektywność - słowo klucz. Piłka ma być piękna, bo to najzajebistszy sport w tej części wszechświata. Efektywne to powinno być leczenie w szpitalu lub zarządzanie produkcją w fabryce.


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4497 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 22/05/2012 11:13

  Cytat:  
Jak by nie bylo ta takie 'efektywnosci' zabijaja pilke chociazby dlatego ze kibic lubi na cos popatrzyc co sie akcja, zagraniem, technika oraz np.finezja zowie.



Jedni lubią oglądać Barce inni futbol jaki prezentuje Chelsea. Dla mnie ciekawszy jest ten Chelsea i dla wielu innych fanów piłki nożnej też więc nie gadaj, że takie coś zabija piłke.


  Cytat:  
Co do tego finalu...to chyba jakies fatum panuje na ta LM ze co dwa lata wygrywa ktos fuksem a nie dobra gra(2 lata temu byl to Inter). Miejmy nadzieje ze takie Intery czy tez Chelsea w nastepnych edycjach poodpadaja juz w przedbiegu.



Kurwa jak fuksem można wygrać 4-5 meczów z rzędu? Defensywa to też sztuka. Ułóż drużynę tak żeby cała poruszała się schematami przed własnym polem karnym a przy tym jeszcze strzeliła zwycięskiego gola? Jedni wolą taktyke ofensywną inni wolą grać defensywnie. Jak to możliwe, że najsłabsza drużyna LM strzeliła Barcelonie 3 bramki (nie gadajcie, że fuks.) a jedną strzelili jak grali w 10.. Jeśli Barca i Bayern polegli z tą tragiczną drużyną to znaczy, że oni byli jeszcze bardziej tragiczni. Era finezyjnej gry Barcy już mija - zobaczycie.


  Cytat:  
A do grajków Chelsea zero szacunku, jaki to sabotaż robili by wypierdolić Boasa.



Najpierw przeanalizuj co robił Boas w Chelsea, obejrzyj dokładnie pare meczów za jego kariery a zobaczysz czemu został zwolniony.


Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4497 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 22/05/2012 11:15

  Sampaio napisał:  
Efektywność - słowo klucz. Piłka ma być piękna, bo to najzajebistszy sport w tej części wszechświata. Efektywne to powinno być leczenie w szpitalu lub zarządzanie produkcją w fabryce.



To oglądaj dalej przegrywającą wszystko co mogła ale grającą jakże piękny futbol Barce. Mogę się założyć, że większość "wrogów" Chelsea to fani Barcy którą Chelsea w zajebisty i kompromitujący Barce sposób powiozła. Sami są sobie winni bo gdyby próbowali strzelić z linii pola karnego a nie wbiegać z piłką do bramki to by wygrali.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6549 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 22/05/2012 11:28
jarek, oglądałem mecze Chelsea jak prowadził niebieskich i widziałem jawny sabotaż i granie przeciwko trenerowi starej gwardii. Chciał gruntownie zmodyfikować system i wprowadzac innowacje taktyczne , ustawił ich wysoko, co w przyszłości miał przniesc efekt. Niestety, beton w postaci Lampardów i spółki (którzy nomen omen coraz czesciej siadali na ławie mu na to nie pozwolil. Naprawde wierzysz w magie Di mateo? Swoja droga przekonamy sie o zajebistosci Chelsea w przyszłym sezonie.

I co żes sie jej Barcelony przyczepił? Real tez odpadł, a rzekomo był mocniejszy od Katalończyków w tym sezonie..."przegrywająca wszystko Barcelona" to żes tu dopierdoił...


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8064 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 22/05/2012 11:34

  Cytat:  
Jedni lubią oglądać Barce inni futbol jaki prezentuje Chelsea. Dla mnie ciekawszy jest ten Chelsea i dla wielu innych fanów piłki nożnej też więc nie gadaj, że takie coś zabija piłke.



The club estimates it has 349 million fans or followers around the world, including 145 million in the fast-growing Asian market, and some 77 million in the US. - czy bylbys laskawy napisac ile to fanow ma na swiecie Chelsea? p.s. Nie, ja nie kibicuje Barcelonie ale potrafie dostrzec ich wyzszosc nad np.Chelsea. Dostrzegaja to wspomiane miliony kibicow na calym swiecie. Jakos w Ameryce Polnocnej nie widzialem nikogo w koszulce Chelsea...Barcelony...wszedzie tam gdzie sie gra w pilke...nawet na boisku szkolnym cz tez parku conajmniej 2-3 osoby smigaja. Sorry...ja jestem chyba jedyna osoba ktora ma buty pilkarskie do pilki halowej 'Chelsea'. :)


Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4497 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 22/05/2012 11:38
Owszem Real odpadł, ale ma mistrza Hiszpanii, pobity rekord w strzelonych w jednym sezonie bramkach i ilości zdobytych punktów.


  Cytat:  
Swoja droga przekonamy sie o zajebistosci Chelsea w przyszłym sezonie.



I na tym powinniśmy zakończyć dyskusje :) Zobaczymy co stanie się z Chelsea w następnym sezonie. Personalnie pewnie się wzmocnią, trenera być może zmienią (choć chodzą pogłoski, że Di Matteo zostanie).
Cóż, ja wierzę, że Chelsea nie skończy jak inter. :)


Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4497 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 22/05/2012 11:43

  Cytat:  
The club estimates it has 349 million fans or followers around the world, including 145 million in the fast-growing Asian market, and some 77 million in the US. - czy bylbys laskawy napisac ile to fanow ma na swiecie Chelsea? p.s. Nie, ja nie kibicuje Barcelonie ale potrafie dostrzec ich wyzszosc nad np.Chelsea. Dostrzegaja to wspomiane miliony kibicow na calym swiecie. Jakos w Ameryce Polnocnej nie widzialem nikogo w koszulce Chelsea...Barcelony...wszedzie tam gdzie sie gra w pilke...nawet na boisku szkolnym cz tez parku conajmniej 2-3 osoby smigaja. Sorry...ja jestem chyba jedyna osoba ktora ma buty pilkarskie do pilki halowej 'Chelsea'.




A znasz pojęcie"sezonowcy" Ilu z tych 300mln fanów będzie z tą drużyną za 5-10 lat jeśli powiedzmy będą zawodzić i przegrywać ligę/puchary krajowe czy też lige mistrzów? Wtedy na "szybko rozwijającym się rynku azjatyckim" wszyscy mogą kibicować Maladze bo może będzie wygrywać. Ilu z tych 300mln fanów było chociaż na jednym meczu?


Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6902 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 22/05/2012 11:50
A ilu z fanów Chelsea było na Jej meczu ? Nie rozumiem po chuj Ty bronisz tak tego Realu i Chelsea. Zajmij się lepiej kibicowaniem Pogoni a nie jakimś zagranicznym klubom.


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8064 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 22/05/2012 11:52

  Cytat:  
A znasz pojęcie"sezonowcy" Ilu z tych 300mln fanów będzie z tą drużyną za 5-10 lat jeśli powiedzmy będą zawodzić i przegrywać ligę/puchary krajowe czy też lige mistrzów? Wtedy na "szybko rozwijającym się rynku azjatyckim" wszyscy mogą kibicować Maladze bo może będzie wygrywać. Ilu z tych 300mln fanów było chociaż na jednym meczu?


Jezeli Barcelona bedzie grac piekna pilke to bedzie ich jak dotychczas bardzo wielu. Taka Chelsea mimo ze zdobyla LM to i tak nie zyska wielu fanow poniewaz kibice lubia lada dla oka gre. Zwroc uwage na Brazylie - przeciez oni nic nie zdzialali od dluzszego juz czasu a mimo to sa najbardziej popularna reprezentacja na kuli ziemskiej(jak myslisz dlaczego?). Takze Azjaci Maladze kibicowac to beda jesli bedzie wygrywac w pieknym stylu. Jesli Malaga bedzie grac piach jak Chelsea to Azjaci ich koszulek nie kupia...a nawet adidasow ja to zrobilem ja.:D

Obrazek jpg wstawiony na forum

Ostatnio edytowany przez: Gryfsz, 22 maja 2012, 12:01 [2 raz(y)]


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.09 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005