Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Liga Mistrzów/Europejska << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7648 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 25/04/2012 12:48

  anathema napisał:  


Panowie, ale przyczyna takiego stanu jest prozaiczna. Mianowicie, poziom naszej piłki, to jak grajki podchodzą do swoich obowiązków tak zaczął irytować, mierzić, że ludzie po prostu odcięli sie na to, znaleźli sobie jakieś ekipy w Europie i przerzucili na nie swoje sympatie. Jak ktoś lubi sport i ogólnie piłke nożna, przywiązanie do lokalnych klubów przez pryzmat tego jaka mizeria u nas panuje jest rzeczą deficytową. Bo nawet ci którzy przychodza na stadiony i którzy rzekomo sie identyfikują z klubami, tak po prawdzie traktuje to jako odskocznie czy po prostu środek do spotkania sie ze znajomymi etc. Wyniki i gra klubu jak i sam klub na wiekszą skale ich nie obchodzi.



jestes kibicem sukcesu? kibicujesz klubom które odnoszą sukcesy? tak najprościej pewnie, jakby zakładając za jakiś czas Real, Barcelona czy inne topowe kluby gorzej grały i nie liczyły się w Europie to pewnie być się przerzucił na te które się liczą?

Rozumiem oglądanie dobrej piłki z przyjemności, ale nie że kogoś bede wyzywał bo powiedział coś na Real czy Barcelone, inna sprawa byłaby gdyby powiedział na Pogoń


Pogoń Szczecin MKS!
Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6447 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 25/04/2012 12:56

  ArP napisał:  

  anathema napisał:  


Panowie, ale przyczyna takiego stanu jest prozaiczna. Mianowicie, poziom naszej piłki, to jak grajki podchodzą do swoich obowiązków tak zaczął irytować, mierzić, że ludzie po prostu odcięli sie na to, znaleźli sobie jakieś ekipy w Europie i przerzucili na nie swoje sympatie. Jak ktoś lubi sport i ogólnie piłke nożna, przywiązanie do lokalnych klubów przez pryzmat tego jaka mizeria u nas panuje jest rzeczą deficytową. Bo nawet ci którzy przychodza na stadiony i którzy rzekomo sie identyfikują z klubami, tak po prawdzie traktuje to jako odskocznie czy po prostu środek do spotkania sie ze znajomymi etc. Wyniki i gra klubu jak i sam klub na wiekszą skale ich nie obchodzi.



jestes kibicem sukcesu? kibicujesz klubom które odnoszą sukcesy? tak najprościej pewnie, jakby zakładając za jakiś czas Real, Barcelona czy inne topowe kluby gorzej grały i nie liczyły się w Europie to pewnie być się przerzucił na te które się liczą?

Rozumiem oglądanie dobrej piłki z przyjemności, ale nie że kogoś bede wyzywał bo powiedział coś na Real czy Barcelone, inna sprawa byłaby gdyby powiedział na Pogoń



Jeżeli chodzi o Pogoń to jestem z nią na dobre i na złe.

Ale...

Ja jestem kibicem sukcesu jeżeli chodzi o zagraniczne kluby. Teraz podoba mi się gra Barcelony, potem Realu, a później Man City. To są kluby zagraniczne. Oglądam je dla piłki nożnej, a że zawsze się jest za kimś to lepiej. Większe emocje.


Mancano_Dati
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7274 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 25/04/2012 14:40

  anathema napisał:  

  Radziu napisał:  

  szpadel* napisał:  

  Radziu napisał:  

  Bandziorno napisał:  
nie sądziłem Panowie, że ważniejsze te pseudo-katalońskie kibicowanie niż zdobycie PP przez Legię :)



Tu się nie ma co śmiać, dzisiaj prawie bójki w lokalu widziałem na meczu. Cyrk.



No ale to normalne niestety,teraz Barca,Real wcześniej Chelsea,Manchester Utd a w latach 90tych Borussia.Przy okazji rożnych podobnych meczów nie raz burdel w lokalach widziałem,dlatego omijam,wielu dawno pomyliło powołania.



No bez jaj. Ludzie tak sie podniecają tymi meczami, że wyzwiskom nie ma końców. Wiadomo każdy komuś tam kibicuje, ale wyzywanie się od pedałów i frajerów, bo ktoś jest za Barcą, Realem, czy Chelsea. Bez przesady. Przecież to tylko odległa od Nas nie osiągalna piłka.



Panowie, ale przyczyna takiego stanu jest prozaiczna. Mianowicie, poziom naszej piłki, to jak grajki podchodzą do swoich obowiązków tak zaczął irytować, mierzić, że ludzie po prostu odcięli sie na to, znaleźli sobie jakieś ekipy w Europie i przerzucili na nie swoje sympatie. Jak ktoś lubi sport i ogólnie piłke nożna, przywiązanie do lokalnych klubów przez pryzmat tego jaka mizeria u nas panuje jest rzeczą deficytową. Bo nawet ci którzy przychodza na stadiony i którzy rzekomo sie identyfikują z klubami, tak po prawdzie traktuje to jako odskocznie czy po prostu środek do spotkania sie ze znajomymi etc. Wyniki i gra klubu jak i sam klub na wiekszą skale ich nie obchodzi.



poziom jest jaki jest, ale nie popadajmy w takie skrajności... bo jak widzę co dziesiątą osobę w gadżecie barcelony to rzygać mi się chce... i jeszcze taki co drugi pewnie kibicuje jej od dziecka :) masz nawet ostatni przykład naszych skórokopów jesli chodzi o barcelonę... wstyd, żenada, absurd... nieważne, że Pogoń miała rocznicę...

Jebać !

Tylko Pogoń !


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6555 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 25/04/2012 17:05

  ArP napisał:  

  anathema napisał:  


Panowie, ale przyczyna takiego stanu jest prozaiczna. Mianowicie, poziom naszej piłki, to jak grajki podchodzą do swoich obowiązków tak zaczął irytować, mierzić, że ludzie po prostu odcięli sie na to, znaleźli sobie jakieś ekipy w Europie i przerzucili na nie swoje sympatie. Jak ktoś lubi sport i ogólnie piłke nożna, przywiązanie do lokalnych klubów przez pryzmat tego jaka mizeria u nas panuje jest rzeczą deficytową. Bo nawet ci którzy przychodza na stadiony i którzy rzekomo sie identyfikują z klubami, tak po prawdzie traktuje to jako odskocznie czy po prostu środek do spotkania sie ze znajomymi etc. Wyniki i gra klubu jak i sam klub na wiekszą skale ich nie obchodzi.



jestes kibicem sukcesu? kibicujesz klubom które odnoszą sukcesy? tak najprościej pewnie, jakby zakładając za jakiś czas Real, Barcelona czy inne topowe kluby gorzej grały i nie liczyły się w Europie to pewnie być się przerzucił na te które się liczą?

Rozumiem oglądanie dobrej piłki z przyjemności, ale nie że kogoś bede wyzywał bo powiedział coś na Real czy Barcelone, inna sprawa byłaby gdyby powiedział na Pogoń



Ke? a gdzie ja odniosłem sie z tym że to moje stanowisko? Ja na Pogoni zęby zjadłem, jakbym był kibicem sukcesu, to już dawno bym sie wypisał z tego interesu ;) następnym razem radze czytać ze zrozumieniem.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
szczepaneq
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6101 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 25/04/2012 18:04
Mnie bardzo irytuje kiedy widzę błysk w oczach i deklarowanie się Fanem przez duże F Barcelony czy (bardzo popularne) ManU podczas gdy na oczy nie widziało się danego miasta, a co dopiero stadionu i meczu na żywo. Rozumiem jakieś tam sympatyzowanie z jakimś klubem z jakichś prozaicznych powodów (sam tak mam, że jakoś zawsze woliłem gdy wygrał Real niż Barcelona, sam nie wiem dlaczego). A wyzywanie się, jakieś bluzgi pod pretekstem spięć między Realem a Barceloną czy innymi odległymi klubami np. na portalu społecznościowym to już w ogóle żenada ;)


db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6920 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 25/04/2012 18:11
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/s320x320/575095_366214096763364_100001243297508_1062212_1708872078_n.jpg


Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7506 dni

*




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 25/04/2012 21:28

  Bandziorno napisał:  

poziom jest jaki jest, ale nie popadajmy w takie skrajności... bo jak widzę co dziesiątą osobę w gadżecie barcelony to rzygać mi się chce... i jeszcze taki co drugi pewnie kibicuje jej od dziecka :) masz nawet ostatni przykład naszych skórokopów jesli chodzi o barcelonę... wstyd, żenada, absurd... nieważne, że Pogoń miała rocznicę...

Jebać !

Tylko Pogoń !



Sądząc po awatarze to kolega pewnie kibicuje rzymskiemu Lazio.


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5315 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 25/04/2012 21:37
Bayern walczy, szkoda setki Robbena i wolnego po którym Pepe dostał w rękę. Druga połowa zapowiada się ciekawie :)


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
piro
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 4509 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 25/04/2012 21:41

  ManeS napisał:  
Bayern walczy, szkoda setki Robbena i wolnego po którym Pepe dostał w rękę. Druga połowa zapowiada się ciekawie :)



no no zacny meczyk Aeja oooo


Ino od... DŁUGOSZA!!!! : D
YAKIN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6998 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 25/04/2012 23:24

  piro napisał:  

  ManeS napisał:  
Bayern walczy, szkoda setki Robbena i wolnego po którym Pepe dostał w rękę. Druga połowa zapowiada się ciekawie :)



no no zacny meczyk Aeja oooo



Haha kto by się spodziewał?! Miałem nadzieję że tak się stanie, ale średnio w to wierzyłem.. Bayern - Chelsea:)


POGOŃ 100% SZCZECIN
prx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4507 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 25/04/2012 23:30
O ja pierdole, dawno takiego meczu nie było


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5315 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 25/04/2012 23:33
Bayern zdecydowanie zasłużył na finał, zdominował Real na Santiago Bernabeu, stworzył więcej sytuacji i mógł wywalczyć awans w regulaminowym czasie gry gdyby w drugiej połowie Robben zamiast kiwać Pepe odgrywał do Gomeza lub gdyby ten drugi później dobrze przyjął piłkę w polu karnym.
Dwa bardzo emocjonujące półfinały chociaż jak różne i w obydwu wypadkach faworyci odpadają :). Zajebisty jest ten Alaba, szkoda że nie zagra w finale.
Ronaldo pokazał swój kunszt kiedy po dwóch bramkach zaczął gwiazdorzyć zanotował kilka strat, nie strzelił karnego i możemy się domyślać co teraz robi w szatni :D. Bardzo dobry mecz Lahma, Gustavo, Alaby, Ribery'ego, Schweinsteiger'a, słabszy w wykonaniu Robbena.
Niewielu pewnie się spodziewało takiego zestawienia w finale ;) będzie ciekawie.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Mancano_Dati
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7274 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 25/04/2012 23:38

  Sampaio napisał:  

  Bandziorno napisał:  

poziom jest jaki jest, ale nie popadajmy w takie skrajności... bo jak widzę co dziesiątą osobę w gadżecie barcelony to rzygać mi się chce... i jeszcze taki co drugi pewnie kibicuje jej od dziecka :) masz nawet ostatni przykład naszych skórokopów jesli chodzi o barcelonę... wstyd, żenada, absurd... nieważne, że Pogoń miała rocznicę...

Jebać !

Tylko Pogoń !



Sądząc po awatarze to kolega pewnie kibicuje rzymskiemu Lazio.



gruuuuba pomyłka !

Pogoń & Legia !

z resztą co ma mój avatar do zaistniałej sytuacji ?


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6400 dni

*




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 25/04/2012 23:40
I ta "najlepsza" liga nie ma przedstawiciela w finale LM? hehe
LM pięknie pokazała, że Real dalej stoi w miejscu, a Barcelona obniżyła loty. Za to jak widać inne ligi nie próżnują. Bayern był lepszym zespołem w obu meczach i zasłużenie wygrał. Szkoda tylko, że nie wklepali im paru bramek w regulaminowym czasie bo spokojnie mogli to zrobić.
Oby puchar wrócił to kolebki futbolu, choć faworytem na pewno będzie Bayern.


Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8070 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 25/04/2012 23:42
Bayern vs Chelsea :) czyli tak jak chcialem, a chcialem tak bo dosc mam tych pozaboiskowych rozgrywek tego pajaca Maurinio czy tez ohh-ow i ahh-ow kibicow sukcesu kibicujacych Barcelonie. Te ich wojenki chyba denerwuja juz wszystkich.

Bayern zasluzenie wygral tym bardziej ze zmarnowal w regularnym czasie 3X100% okazje, ktore na szczescie sie nie zemscily. Real tego typu okazji nie mial. Ogolnie Bayern gral lepiej mimo ze sedziowie chyba bardziej przychylni byli Realowi.
Szkoda tylko ze final bedzie troche popsuty tymi 'kartkowymi' przepisami UEFA i kilku wysmienitych zawodnikow po obu stronach nie bedzie mogla zagrac. Z niecierpliwoscia czekam na final i licze ze bedzie to prawdziwe pilkarskie swieto, dobre sedziowanie w ktorym zwyciezy lepszy klub. W finale kibicuje Bayernowi.


Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5766 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 26/04/2012 09:08
po meczu Mourinho poszedl do kabiny bawarczyków i kazdemu przybil piatke za awans do finalu


abstrakcja!
M.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7211 dni

****




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 26/04/2012 11:25

  Bandziorno napisał:  

  anathema napisał:  

  Radziu napisał:  

  szpadel* napisał:  

  Radziu napisał:  

  Bandziorno napisał:  
nie sądziłem Panowie, że ważniejsze te pseudo-katalońskie kibicowanie niż zdobycie PP przez Legię :)



Tu się nie ma co śmiać, dzisiaj prawie bójki w lokalu widziałem na meczu. Cyrk.



No ale to normalne niestety,teraz Barca,Real wcześniej Chelsea,Manchester Utd a w latach 90tych Borussia.Przy okazji rożnych podobnych meczów nie raz burdel w lokalach widziałem,dlatego omijam,wielu dawno pomyliło powołania.



No bez jaj. Ludzie tak sie podniecają tymi meczami, że wyzwiskom nie ma końców. Wiadomo każdy komuś tam kibicuje, ale wyzywanie się od pedałów i frajerów, bo ktoś jest za Barcą, Realem, czy Chelsea. Bez przesady. Przecież to tylko odległa od Nas nie osiągalna piłka.



Panowie, ale przyczyna takiego stanu jest prozaiczna. Mianowicie, poziom naszej piłki, to jak grajki podchodzą do swoich obowiązków tak zaczął irytować, mierzić, że ludzie po prostu odcięli sie na to, znaleźli sobie jakieś ekipy w Europie i przerzucili na nie swoje sympatie. Jak ktoś lubi sport i ogólnie piłke nożna, przywiązanie do lokalnych klubów przez pryzmat tego jaka mizeria u nas panuje jest rzeczą deficytową. Bo nawet ci którzy przychodza na stadiony i którzy rzekomo sie identyfikują z klubami, tak po prawdzie traktuje to jako odskocznie czy po prostu środek do spotkania sie ze znajomymi etc. Wyniki i gra klubu jak i sam klub na wiekszą skale ich nie obchodzi.



poziom jest jaki jest, ale nie popadajmy w takie skrajności... bo jak widzę co dziesiątą osobę w gadżecie barcelony to rzygać mi się chce... i jeszcze taki co drugi pewnie kibicuje jej od dziecka :) masz nawet ostatni przykład naszych skórokopów jesli chodzi o barcelonę... wstyd, żenada, absurd... nieważne, że Pogoń miała rocznicę...

Jebać !

Tylko Pogoń !



Dlatego dojdzie w końcu do sytuacji,że pajace przychodzące na Pogoń w koszulkach barcy/realu i tak dalej będą za to ponosić konsekwencje.
Pojebało się ludziom w dupach,ja rozumiem...piękno futbolu itd. można sobie oglądać i się zachwycać ale żeby chodzić w barwach i jeszcze się napierdalać po pubach za jakieś pizdy typu ronaldo to już przesada.

Finał kibicowsko fajny bo co by nie mówić to Bayer nikogo nie zawiedzie a wczoraj nawet piro odpalili:)


DeszczH zawsze leje,DeszczH nigdy nie pada!

Bądź szybszy od Cienia i twardszy od kamienia,na drodze wojownika łatwego losu nie ma!
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7186 dni

****




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 27/04/2012 08:16
A wczoraj Athletic awansował do finału. Ten Llorente nieźle ogarnia, o dziwo dobrze Sporting. Jak się oglądało ich mecze z Legią, to dziw bierze, że awansowali prawie do finału heh.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Prawa Strona Miasta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6838 dni

****




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 27/04/2012 19:35
co do meczu Realu i barcy zauważcie jedną ważną rzecz w lidze w Gran Derbi dali z siebie max! grali pierwszymi skladami, a w przypadku Chelsea i Bayernu bylo ,,troche" innaczej bo obydwie graly praktycznie rezerwami w swoich ligach...


Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6555 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 27/04/2012 23:28

  Prawa Strona Miasta napisał:  
co do meczu Realu i barcy zauważcie jedną ważną rzecz w lidze w Gran Derbi dali z siebie max! grali pierwszymi skladami, a w przypadku Chelsea i Bayernu bylo ,,troche" innaczej bo obydwie graly praktycznie rezerwami w swoich ligach...



Pretensje do tych co tak głupkowato ułożyły kalendarz, zresztą to juz nie pierwszy raz. Nie ma tłumaczeń i zwalania na kwestie niezależne.

Swoja droga warto zaznaczyć że Pep Guardiola nie przedłużył kontraktu i schedę oddał swojemu asystentowi Titi Villanovie.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005