Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Liga Mistrzów/Europejska << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Boss
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5666 dni




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 06/05/2009 23:18
Najbardziej smiesza mnie teraz kibice barcelony ktorzy mysla ze wygraja z MU

Niestety nie MACIE OBRONY Alves wykluczony i Abidal CZerwona takze BYE BYE Gwiazdeczki buhahaDD aa i gdzie byl ten walec ktory mial przejechac po chelsea tylko dzieki sedziemu wygrala barcelona i ten jej skuteczny futboll bodajże 1/15 w swiatlo bramki buhahaDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Good Luck


Pogoń i tylko Pogoń!!
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6237 dni




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 06/05/2009 23:18

  Jankes napisał:  

  nowa od nowa napisał:  

Niby z czym? Wylawacie żale,a kto zabronił Chelsea dobic barce na 2-0? Wywalił Abidala,rzuc okiem czy mial ku temu podstawy. Zgadzam sie Barca zagrala jeden z gorszych meczy,ale czy to nie sprawiedliwe ze kunktatorstwo i minimalizm zostało ukarane?



Ja im na pewno nie broniłem:p zresztą mam ich w dupie ale co Ty tam sprawiedliwego widziałeś to nie wiem. Masz rację że sami sobie winni ale gdzie widzisz minimalizm? Chelsea miała ze trzy razy więcej sytuacji niż Barcelona czy to nie oznacza że grali lepiej? Jak np taki Real przegrywał z Liverpoolem w pierwszym meczu gdzie miał przewagę a Reds się murowali każdy mówił że "zajebista taktyka Liverpoolu" bo nikt Realu nie lubi. W tym meczu Chelsea była lepsza bo dochodziła do sytuacji, nawet biorąc pod uwagę pierwszy mecz to i tak Chelsea zasłużyła na awans bo na Camp Nou Barcelona też jakoś specjalnie im nie zagrażała, cóż taka taktyka i co ważne skuteczna. Co do Abidala trochę aktorstwa Anelki ale Abidal go za rękę złapał, potem zapasy na Drogbie gdzie Yaya Toure powinien wylecieć. Na tym poziomie rozgrywek takie sędziowanie jest dla mnie nie pojęte.



Akurat danie za przykład meczy Liver- z Realem jest chybiony-przypomnij sobie że mimo że real mial lekką optyczną przewage w 1 meczu to the reeds mieli wiecej sytuacji. w drugim meczu pokazali jak dobija sie rywala. Dlatego to że odpadli z the blues jest dla mnie największą niespodzinką tej edycji LM. Jestem pewny że mecze Barcy z Liverpoolem były by zdecydowanie lepsze pod kątem optycznym. Co do dzisiejszego meczu-karny powienien być jeden ,w pierwszej połowie faul na lini pola karnego,gdzie żeś widział wiecej-hmmm..cieżko mi interpretować ręke Pique, a strzał w ostatniej akcji w bodajże Keite był w bok (plecy?) Pisałem dzis Barca grała źle Etoo na lewej chyba pierwszy raz tam grał Messi bez formy jest od meczów kilku z Realem tez cudu nie grał zawiodłem sie dziś na Xavim a obrona-no cóż co chcemy od takiego eksperymentalnego jej zestawienia. Abidal ogólnie jest dla mnie do odstrzału po sezonie i ciesze sie ze nie zagra w finale. Wróci Puyol do środka bo Yaya kompletnie tam sobie nie raził,Henryk na lewą i bedzie ok. Sergio kolejne kompletne nieporozumienie...generalnbie cud dzis nastąpił bo grająca padake,fatalnie zestawiona,podmęczona Barca odhgrałą cudowną Chelsea. Jeśli istnieje Bóg to dziś kibicował Barcelonie. O braku zmian juz nawet sie nie wypowiadam ,a ponoć zwyciężców sie nie sądzi...


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7046 dni

**




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 06/05/2009 23:19
ale będzie Puyol... :F


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6237 dni




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 06/05/2009 23:19

  Zegarmistrz napisał:  
Najbardziej smiesza mnie teraz kibice barcelony ktorzy mysla ze wygraja z MU

Niestety nie MACIE OBRONY Alves wykluczony i Abidal CZerwona takze BYE BYE Gwiazdeczki buhahaDD aa i gdzie byl ten walec ktory mial przejechac po chelsea tylko dzieki sedziemu wygrala barcelona i ten jej skuteczny futboll bodajże 1/15 w swiatlo bramki buhahaDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Good Luck



a ty jestes niereformowalny jednak-pisz tak wiecej twoje wypociny jak widac przynoszą tylko szczęście Barcelonie:D


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7506 dni

*




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 06/05/2009 23:24

  Zegarmistrz napisał:  
Najbardziej smiesza mnie teraz kibice barcelony ktorzy mysla ze wygraja z MU

Niestety nie MACIE OBRONY Alves wykluczony i Abidal CZerwona takze BYE BYE Gwiazdeczki buhahaDD aa i gdzie byl ten walec ktory mial przejechac po chelsea tylko dzieki sedziemu wygrala barcelona i ten jej skuteczny futboll bodajże 1/15 w swiatlo bramki buhahaDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Good Luck



Zegarmistrz kochanie - prosimy o więcej. Nikt nie przynosi "naszej" drużynie więcej szczęścia od Ciebie. Powiedz nam ile chcesz, żeby było w finale.


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
Cypek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7424 dni




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 06/05/2009 23:32

  s* napisał:  
no i właśnie to jest kurwa antyfutbol, jak grając z przewagą 1 za "rasowego" napastnika wprowadza się gracza defensywnego : F



Ten defensywny gracz raz wyszedł sam na sam.


  nowa od nowa napisał:  
a po pierwszym mezu nikt jakos o skandalu nie gadał. czy sprawiedliwie w dwumeczu Barca nie była lepsza? ciekaw komentarza zegarmistrza co on na to? pewnie zaraz napisze ze MU rozwali Barce w finale.



A ja jestem ciekaw czy bys kiedykolwiek sie pojawil na tym forum gdyby Chelsea utrzymała wynik. Wyobrazam sobie jaki musiales byc osrany w 90 minucie. Myslales o tym, ze Twoj zespol przegrywa czy o tym jak sie wytlumaczysz Zegarmistrzowi? Sedzia powinien dostac dozywotnia dyskwalifikacje w prowadzeniu zawodów, co najmniej 3 karne sie nalezaly. Tak poza tym to Ballack i Drogba powinni mu zajebać, dostaliby po grzywnie w wysokosci tygodniówki i 10 spotkan absencji - a ile zabawy. Dzis Barca pokazala co to piękno futbolu ; ]


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6237 dni




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 06/05/2009 23:33
dobra,dla rozluźnienia na dobranoc wypowiedź z forum Chelsea sfrustrowanego "wiernego kibica" tej drużyny:
Przemo77 | 06.05.2009, 22:40
Kurwa ,aż się popłakałem prawie. W chuju głęboko mam ten cały kurwa jebany sport. Chuj ewidentne 3 karne, chuj tam, Essien nie trafił czysto w piłkę, co barca wykorzystała i strzeliła i niestety słabszy zespół przechodzi. Kurwa już chyba nigdy tym sportem interesował się nie będę.

hehe...


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7046 dni

**




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 06/05/2009 23:34
RAZ

a co dalej ? 11 w obronie + Hiddink


xAdamx90
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5651 dni




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 06/05/2009 23:34
Manchester ich zniszczy!


To trzeba przeżyc aby to zrozumieć aby w to uwierzyć
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6237 dni




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 06/05/2009 23:38

  Cypek napisał:  

  s* napisał:  
no i właśnie to jest kurwa antyfutbol, jak grając z przewagą 1 za "rasowego" napastnika wprowadza się gracza defensywnego : F



Ten defensywny gracz raz wyszedł sam na sam.


  nowa od nowa napisał:  
a po pierwszym mezu nikt jakos o skandalu nie gadał. czy sprawiedliwie w dwumeczu Barca nie była lepsza? ciekaw komentarza zegarmistrza co on na to? pewnie zaraz napisze ze MU rozwali Barce w finale.



A ja jestem ciekaw czy bys kiedykolwiek sie pojawil na tym forum gdyby Chelsea utrzymała wynik. Wyobrazam sobie jaki musiales byc osrany w 90 minucie. Myslales o tym, ze Twoj zespol przegrywa czy o tym jak sie wytlumaczysz Zegarmistrzowi? Sedzia powinien dostac dozywotnia dyskwalifikacje w prowadzeniu zawodów, co najmniej 3 karne sie nalezaly. Tak poza tym to Ballack i Drogba powinni mu zajebać, dostaliby po grzywnie w wysokosci tygodniówki i 10 spotkan absencji - a ile zabawy. Dzis Barca pokazala co to piękno futbolu ; ]



wywoałes mnie do tablicy-z honorem telefonicznie gratulowałem mojemu koledze,fanowi The Blues od połowy lat 90-tych zwycięstwa gdy..padł gol Iniesty. Różnica jest taka że to nie ja napinam wiecznie posladki jak Ty i Tobie podobni przy każdej okazji by dojebać Barcy. Nie znasz słowa szacunek i respekt? Tym sie własnie różnimy,ja doceniam klase rywala i nie sram na lewo i prawo epitetemi. To że lubie Barce tzn że mam nasrane jak tu niektózy i robie w domu jakies woo doo i śle inwekrywy. Przemysl to.


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
Cypek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7424 dni




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 06/05/2009 23:46

  nowa od nowa napisał:  
ani razu? sytuacje etoo,bojana i ostatnia hleba? nieuznany karny na henrym? no tak,żadnego zagrożenia-zgodze sie z jednym-stałe fragmenty gry czy to wolne czy rożne zasadniczo sie tylko odbywają,żadnego większego zagrożenia... a teraz kamyczek do ogródka chelsea-chcesz zobaczyć drużynę z klasą, umiejącą zrobic z piłką coś więcej niż wypieprzyć wolejem z wlasnego pola karnego w drugie pole karne na wyjezdzie?Ogladaj rewanz, Barcelona może gwarantować jedno, to czego Chelsea nie gwarantuje. Klasę, którą będą potwierdzać GRAJĄC w PIŁKĘ.
włoskie cattenacio przy systemie Hiddinka to jakies qui pro quo



Widze, ze lubisz grać w ciemno.


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6237 dni




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 06/05/2009 23:55

  Cypek napisał:  

  nowa od nowa napisał:  
ani razu? sytuacje etoo,bojana i ostatnia hleba? nieuznany karny na henrym? no tak,żadnego zagrożenia-zgodze sie z jednym-stałe fragmenty gry czy to wolne czy rożne zasadniczo sie tylko odbywają,żadnego większego zagrożenia... a teraz kamyczek do ogródka chelsea-chcesz zobaczyć drużynę z klasą, umiejącą zrobic z piłką coś więcej niż wypieprzyć wolejem z wlasnego pola karnego w drugie pole karne na wyjezdzie?Ogladaj rewanz, Barcelona może gwarantować jedno, to czego Chelsea nie gwarantuje. Klasę, którą będą potwierdzać GRAJĄC w PIŁKĘ.
włoskie cattenacio przy systemie Hiddinka to jakies qui pro quo



Widze, ze lubisz grać w ciemno.



I co w tym złego? Czy nie tak wyglądał pierwwszy mecz? Ale nie pisałem jak to Barca zniszczy Chelsea-niestety życie nauczyło mnie pokory,tym bardziej że to tylko sport. Ale tylko slepi nie chcą zauważyć że Barca w dwumeczu była lepsza,i nawet nie chodzi mi o samą sytuacje na boisku. Po dzisiejszym meczu wiem jedno-prysł gdzieś mit Hiddinka cudotwórcy,zmyslnego taktyka. Miał wszysco co chciał-Barce po dobrym wyniku na wyjeździe u siebie,mocno podmęczoną w eksperymentalnym zestawieniu (było to widać jak cholera-brawa dla Valdesa,obrona bez Puyola pokazała że jest strasznie niepewna) piękne rozpoczęcie-gol już w 9 minucie. I co? Wina sędziego z nie podyktował jednego dla mnie słusznego karnego? Ile juz w życiu takich sytuacji było? Dalej-od 65 min Barca grała w 10,a Chelsea co? Zamiast dobić rywala mając go prawie na łopatkach,coraz częściej dopuszczała go pod swoje pole karne. Tak grającą dzis Barce,parafrazując klasyka,niejeden ogórek z ligi hiszpanskiej by dzis ograł,nawet Real ;) Wiec jeśli kibice i przede wszystkim piłkarze Chelsea mogą miec pretensje,to przede wszystkim do siebie. A klase rywala poznaje sie po tym,że grając słabiej,mając tylko jedną sytuacje,potrafił ją wykorzystać. Chyba na tym zakończmy te przekomarzanie-dobra dla piłki jest to że jednak dojdzie do meczu,którego pragnie spora ilość kibiców lubiących dobrą piłke.


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6085 dni




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 06/05/2009 23:56
Barca dziś udowodniła swoją klasę wygrywając w 10 i nie grając wcale wielkiego meczu, jak na jej możliwości. Szczerze żal mi troche Chelsea, ale taki jest sport. Sędzia faktycznie kontrowersyjny, ale jak dla mnie to w obie strony. Ta czerwona kartka, to może minimalnie pchnął obrońca Anelkę, ale ten się przewrócił o własne nogi, mógł tego nie gwizdać nawet. Mógł też gwizdnąć karnego dla Chelsea, chociażby po strzale Balacka i trafieniu w ramię gracza Barcy w końcówce. W sumie sędzia mógł wydrukować co chciał :)


Cypek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7424 dni




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 07/05/2009 00:04

  nowa od nowa napisał:  
I co w tym złego? Czy nie tak wyglądał pierwwszy mecz? Ale nie pisałem jak to Barca zniszczy Chelsea-niestety życie nauczyło mnie pokory,tym bardziej że to tylko sport. Ale tylko slepi nie chcą zauważyć że Barca w dwumeczu była lepsza,i nawet nie chodzi mi o samą sytuacje na boisku. Po dzisiejszym meczu wiem jedno-prysł gdzieś mit Hiddinka cudotwórcy,zmyslnego taktyka. Miał wszysco co chciał-Barce po dobrym wyniku na wyjeździe u siebie,mocno podmęczoną w eksperymentalnym zestawieniu (było to widać jak cholera-brawa dla Valdesa,obrona bez Puyola pokazała że jest strasznie niepewna) piękne rozpoczęcie-gol już w 9 minucie. I co? Wina sędziego z nie podyktował jednego dla mnie słusznego karnego? Ile juz w życiu takich sytuacji było? Dalej-od 65 min Barca grała w 10,a Chelsea co? Zamiast dobić rywala mając go prawie na łopatkach,coraz częściej dopuszczała go pod swoje pole karne. Tak grającą dzis Barce,parafrazując klasyka,niejeden ogórek z ligi hiszpanskiej by dzis ograł,nawet Real ;) Wiec jeśli kibice i przede wszystkim piłkarze Chelsea mogą miec pretensje,to przede wszystkim do siebie. A klase rywala poznaje sie po tym,że grając słabiej,mając tylko jedną sytuacje,potrafił ją wykorzystać. Chyba na tym zakończmy te przekomarzanie-dobra dla piłki jest to że jednak dojdzie do meczu,którego pragnie spora ilość kibiców lubiących dobrą piłke.



Widac jestem slepy, bo "wielkosci" Barcy w tym dwumeczu nie zauwazylem. Mowisz, ze grajaca slabo...grajaca slabo, bo grajaca z Chelsea, ktora jej na nic nie pozwolila, nie zauwazyles tego? "Ogórek" z ligi hiszpanskiej nie zachowywalby sie tak jak Chelsea dlatego nie mialby szans z Barca. Co do niepodyktowanych 11stek, lubisz Barce...zauwazyles 1, ja lubie Chelsea i zauwazylem 3.


Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6224 dni

*




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 07/05/2009 00:15

  Cypek napisał:  

  nowa od nowa napisał:  
I co w tym złego? Czy nie tak wyglądał pierwwszy mecz? Ale nie pisałem jak to Barca zniszczy Chelsea-niestety życie nauczyło mnie pokory,tym bardziej że to tylko sport. Ale tylko slepi nie chcą zauważyć że Barca w dwumeczu była lepsza,i nawet nie chodzi mi o samą sytuacje na boisku. Po dzisiejszym meczu wiem jedno-prysł gdzieś mit Hiddinka cudotwórcy,zmyslnego taktyka. Miał wszysco co chciał-Barce po dobrym wyniku na wyjeździe u siebie,mocno podmęczoną w eksperymentalnym zestawieniu (było to widać jak cholera-brawa dla Valdesa,obrona bez Puyola pokazała że jest strasznie niepewna) piękne rozpoczęcie-gol już w 9 minucie. I co? Wina sędziego z nie podyktował jednego dla mnie słusznego karnego? Ile juz w życiu takich sytuacji było? Dalej-od 65 min Barca grała w 10,a Chelsea co? Zamiast dobić rywala mając go prawie na łopatkach,coraz częściej dopuszczała go pod swoje pole karne. Tak grającą dzis Barce,parafrazując klasyka,niejeden ogórek z ligi hiszpanskiej by dzis ograł,nawet Real ;) Wiec jeśli kibice i przede wszystkim piłkarze Chelsea mogą miec pretensje,to przede wszystkim do siebie. A klase rywala poznaje sie po tym,że grając słabiej,mając tylko jedną sytuacje,potrafił ją wykorzystać. Chyba na tym zakończmy te przekomarzanie-dobra dla piłki jest to że jednak dojdzie do meczu,którego pragnie spora ilość kibiców lubiących dobrą piłke.



Widac jestem slepy, bo "wielkosci" Barcy w tym dwumeczu nie zauwazylem. Mowisz, ze grajaca slabo...grajaca slabo, bo grajaca z Chelsea, ktora jej na nic nie pozwolila, nie zauwazyles tego? "Ogórek" z ligi hiszpanskiej nie zachowywalby sie tak jak Chelsea dlatego nie mialby szans z Barca. Co do niepodyktowanych 11stek, lubisz Barce...zauwazyles 1, ja lubie Chelsea i zauwazylem 3.



a ja nie przepadam za obiema i widziałem 2 haha


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6237 dni




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 07/05/2009 00:16

  Cypek napisał:  

  nowa od nowa napisał:  
I co w tym złego? Czy nie tak wyglądał pierwwszy mecz? Ale nie pisałem jak to Barca zniszczy Chelsea-niestety życie nauczyło mnie pokory,tym bardziej że to tylko sport. Ale tylko slepi nie chcą zauważyć że Barca w dwumeczu była lepsza,i nawet nie chodzi mi o samą sytuacje na boisku. Po dzisiejszym meczu wiem jedno-prysł gdzieś mit Hiddinka cudotwórcy,zmyslnego taktyka. Miał wszysco co chciał-Barce po dobrym wyniku na wyjeździe u siebie,mocno podmęczoną w eksperymentalnym zestawieniu (było to widać jak cholera-brawa dla Valdesa,obrona bez Puyola pokazała że jest strasznie niepewna) piękne rozpoczęcie-gol już w 9 minucie. I co? Wina sędziego z nie podyktował jednego dla mnie słusznego karnego? Ile juz w życiu takich sytuacji było? Dalej-od 65 min Barca grała w 10,a Chelsea co? Zamiast dobić rywala mając go prawie na łopatkach,coraz częściej dopuszczała go pod swoje pole karne. Tak grającą dzis Barce,parafrazując klasyka,niejeden ogórek z ligi hiszpanskiej by dzis ograł,nawet Real ;) Wiec jeśli kibice i przede wszystkim piłkarze Chelsea mogą miec pretensje,to przede wszystkim do siebie. A klase rywala poznaje sie po tym,że grając słabiej,mając tylko jedną sytuacje,potrafił ją wykorzystać. Chyba na tym zakończmy te przekomarzanie-dobra dla piłki jest to że jednak dojdzie do meczu,którego pragnie spora ilość kibiców lubiących dobrą piłke.



Widac jestem slepy, bo "wielkosci" Barcy w tym dwumeczu nie zauwazylem. Mowisz, ze grajaca slabo...grajaca slabo, bo grajaca z Chelsea, ktora jej na nic nie pozwolila, nie zauwazyles tego? "Ogórek" z ligi hiszpanskiej nie zachowywalby sie tak jak Chelsea dlatego nie mialby szans z Barca. Co do niepodyktowanych 11stek, lubisz Barce...zauwazyles 1, ja lubie Chelsea i zauwazylem 3.



widze że uparcie ciągniesz temat. Widzisz,na tym polega różnica miedzy obiektywizmem a subiektywizmiem. Sytuacji z pierwszym meczy Etoo,Messiego, i przede wszystkim Bojana czy Hleba tez nie pamiętasz? Sędziego z Niemiec który nie ukarał czerwoną czartką Balacka róniez? O karnym na Henrym nawet nie wspominam. Punkt widzenie od punktu siedzenia. Ty widzisz co chcesz,może że ja również ;) wiesz, i tak źle z tym u Ciebie nie jest ,bo już niektórzy to widzieli z 8 albo i 10 karnych dla Chelsea. Jeśli uznajesz klase zespołu po jego ostatnim meczu to gratuluję znajomości tematu.Może twoim mottem,że zespół jest tak dobry,jak jego ostatni mecz. Ciekaw że nie widziałem wpisów z Twojej strony po tym jak Barca rozbiła Real-no ale widocznie to też ogórek. Troche pokory,kolego...Musisz sie pogodzić że to jednak Barca zagra w finale. Nie pisze kto jest faworytem i jak to MU zostanie zmiecione jak juz to robią niektórzy. Na to złoży sie jeszcze wiele czynników (kontuzje,dyspozycja dnia i przede wszystkim szczęście-przy wyrównanych zespołach jak widać,ono jest nieodzowne)


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7765 dni

**




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 07/05/2009 00:38

  Zegarmistrz napisał:  
Najbardziej smiesza mnie teraz kibice barcelony ktorzy mysla ze wygraja z MU

Niestety nie MACIE OBRONY Alves wykluczony i Abidal CZerwona takze BYE BYE Gwiazdeczki buhahaDD aa i gdzie byl ten walec ktory mial przejechac po chelsea tylko dzieki sedziemu wygrala barcelona i ten jej skuteczny futboll bodajże 1/15 w swiatlo bramki buhahaDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Good Luck



Już to słyszałem kilka razy przed meczami z Chelsea.


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6092 dni




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 07/05/2009 01:02
Cieszmy się z jednego...będzie taki piękny finał jakiego dawno nie było,wreszcie mecz w którym absolutnie nie ma faworyta


Rch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6394 dni




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 07/05/2009 01:32
Mysłałem, że Ballak jebnie sędziemu po tym jego strzale rozpaczy zablokowanym ręką. Podejżewam, że gdyby ten mecz nie był rozgrywany w Angli, a gdzieś na Bałkanach lub Europie środkowo-wschodniej to mogłoby dojsc do zamieszek z udziałem kibiców. Wtargnięcia na murawe itp:) hehe. A tak w ogóle to ja nie pamiętam meczu LM żeby doszło do jakiś poważniejszych awantur na stadionie... kiedyś chyba kibice Juve rzucali racami na murawe w którymś tam sezonie. a co do finału 2009. MU wygra. Szczescie Barcy wiecznie trwac nie bedzie.


Ultras Pogoń!MW03!Prawa Strona Miasta!
Kriss
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7340 dni




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 07/05/2009 01:59
Panowie troche obiektywizmu. Moze i powinny byc karne dla Chelsea, jedni widzieli jednego, inni 3. Ale czy sedziowie (pisze o 2 meczach) mylili sie tylko na korzysc Barcy? Dla kibicow Chelsea skandalem jest niepodyktowanie karnego/karnych a dla mnie skandalem jest czerwona kartka dla Abidala, brak czerwieni dla Miszy i 2 karne po faulach na Henrym i Iniesicie w I meczu. Trzeba bylo strzelac a nie pierdolic teraz na sedziow. Jak przez 180 min koncentruje sie na przeszkadzaniu i liczeniu na to, ze cos wpadnie i pozniej na obronie tej jednej bramki to trzeba sie liczyc z tym ze mozna zostac skarconym. Gratuluje wszystkim tym ktorzy uwazaja, ze to Chelsea zasluzyla na awans, chcialbym o wytlumaczenie czym zasluzyla.


Obrazek jpg wstawiony na forum
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005