Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Liga Mistrzów/Europejska << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4233 dni




Odp: Liga Mistrzów/Europejska 14/15 - 15/04/2016 15:16
Fajne pary w półfinale obu Pucharów.Hiszpanie nie trafiają na siebie więc duże prawdopodobieństwo że będzie jeden lub dwa finały wewnątrz la Ligi.Nie po raz pierwszy widać ze liga hiszpańska jest po za zasięgiem co świadczy że jednak piłka techniczna poparta dobrą taktyka ma się dobrze.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4503 dni




Odp: Liga Mistrzów/Europejska 14/15 - 16/04/2016 11:38
Czy ja wiem? Jak dla mnie obie drużyny z Madrytu nie grają piłki jak to nazwaleś "technicznej". Presing (genialny, zaczynający się już od pola karnego rywala), szybkie skrzydła i ataki, piękne kontry... Przeciwieństwo gry Barcy, villarrealu czy sevilli.

Ostatnio edytowany przez: Porcja Piwa, 16 kwietnia 2016, 12:03 [1 raz(y)]


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6085 dni




Odp: Liga Mistrzów/Europejska 14/15 - 16/04/2016 12:12

  EPSON napisał:  
Fajne pary w półfinale obu Pucharów.Hiszpanie nie trafiają na siebie więc duże prawdopodobieństwo że będzie jeden lub dwa finały wewnątrz la Ligi.Nie po raz pierwszy widać ze liga hiszpańska jest po za zasięgiem co świadczy że jednak piłka techniczna poparta dobrą taktyka ma się dobrze.



Nie tak dawno angielskie kluby dominowały w lidze mistrzów, więc z tym poza zasięgiem to gruba przesada ;)


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4233 dni




Odp: Liga Mistrzów/Europejska 14/15 - 16/04/2016 14:46

  Janek80 napisał:  

  EPSON napisał:  
Fajne pary w półfinale obu Pucharów.Hiszpanie nie trafiają na siebie więc duże prawdopodobieństwo że będzie jeden lub dwa finały wewnątrz la Ligi.Nie po raz pierwszy widać ze liga hiszpańska jest po za zasięgiem co świadczy że jednak piłka techniczna poparta dobrą taktyka ma się dobrze.



Nie tak dawno angielskie kluby dominowały w lidze mistrzów, więc z tym poza zasięgiem to gruba przesada ;)



Kiedy Janek80 ? 20-lat temu? Od wielu lat Hiszpanie okupują półfinały 2-4 zespołami.To juz nie tylko Real i Barcelona.Wiadomo ze zdarzaja się wygrane innych ale o sile ligi świadczy ilosc drużyn na wysokim szczeblu pucharów.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6085 dni




Odp: Liga Mistrzów/Europejska 14/15 - 16/04/2016 20:52

  EPSON napisał:  

  Janek80 napisał:  

  EPSON napisał:  
Fajne pary w półfinale obu Pucharów.Hiszpanie nie trafiają na siebie więc duże prawdopodobieństwo że będzie jeden lub dwa finały wewnątrz la Ligi.Nie po raz pierwszy widać ze liga hiszpańska jest po za zasięgiem co świadczy że jednak piłka techniczna poparta dobrą taktyka ma się dobrze.



Nie tak dawno angielskie kluby dominowały w lidze mistrzów, więc z tym poza zasięgiem to gruba przesada ;)



Kiedy Janek80 ? 20-lat temu? Od wielu lat Hiszpanie okupują półfinały 2-4 zespołami.To juz nie tylko Real i Barcelona.Wiadomo ze zdarzaja się wygrane innych ale o sile ligi świadczy ilosc drużyn na wysokim szczeblu pucharów.



Wcale nie tak dawno. Między 2005-2012 dominacja drużyn angielskich w LM była zdecydowana. W finale LM drużyny angielski były 8 razy a hiszpańskie tylko 3 (i była to tylko jedna ich drużyna Barcelona). Dla mnie liczy się głównie LM, bo wiadomo, że Liga Europejska to poziom niżej. Mieli nawet finał LM wewnątrz angielski i 3 drużyny w półfinałach LM w 2008.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Liga_Mistrz%C3%B3w_UEFA - ten link zobacz na potwierdzenie ilości drużyn w latach 2005-2012.
http://www.90minut.pl/liga/0/liga3187.html - ten na potwierdzenie 3 drużyn w półfinałach roku 2008
O jakiejś dominacji Hiszpanów można mówić od 2014 roku, więc bardzo krótko i nie wiadomo na jak długo ;)


Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8070 dni




Odp: Liga Mistrzów/Europejska 14/15 - 27/04/2016 23:09
Dzisiejszy pojedynek LM (AM vs Bayern) to jeden z lepszych meczow jakie ostatio ogladalem. Szybka pilka, sporo akcji, walka oraz niesamowite zaangazowanie pilkarzy. Szkoda ze to polfinal poniewaz uwazam ze obie te druzyny zaluzyly sobie na final. Wczorajszy mecz MC vs RM taki jakis nieciekawy oraz malo widowiskowy.


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4233 dni




Odp: Liga Mistrzów/Europejska 14/15 - 27/04/2016 23:22

  Janek80 napisał:  

https://pl.wikipedia.org/wiki/Liga_Mistrz%C3%B3w_UEFA - ten link zobacz na potwierdzenie ilości drużyn w latach 2005-2012.
http://www.90minut.pl/liga/0/liga3187.html - ten na potwierdzenie 3 drużyn w półfinałach roku 2008
O jakiejś dominacji Hiszpanów można mówić od 2014 roku, więc bardzo krótko i nie wiadomo na jak długo ;)



Dominacja jest już wyraźna od sezonu 2010/2011.Nie koncentruj się tylko na finale bo tam może być jedna mega mocna drużyna np. z Rosji co nie będzie świadczyć o sile tamtejszej Ligi.
Patrząc od ćwierćfinałów praktycznie zawsze maja tych ekip najwięcej.Co do LE to liga o niższym prestiżu...ale tam jest kolejne potwierdzenie.
Dzisiaj LaLiga to już nie tylko Real i Barcelona.Doszło Atletico M. i drugi szereg kilku mocnych drużyn (Sevilla,Villareal,Bilbao,Valencja).

Po pierwszych półfinałach można powiedzieć ze kolejny hiszpański finał w LM jest bardzo prawdopodobny...;)


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6085 dni




Odp: Liga Mistrzów/Europejska 14/15 - 01/05/2016 11:06

  EPSON napisał:  

  Janek80 napisał:  

https://pl.wikipedia.org/wiki/Liga_Mistrz%C3%B3w_UEFA - ten link zobacz na potwierdzenie ilości drużyn w latach 2005-2012.
http://www.90minut.pl/liga/0/liga3187.html - ten na potwierdzenie 3 drużyn w półfinałach roku 2008
O jakiejś dominacji Hiszpanów można mówić od 2014 roku, więc bardzo krótko i nie wiadomo na jak długo ;)



Dominacja jest już wyraźna od sezonu 2010/2011.Nie koncentruj się tylko na finale bo tam może być jedna mega mocna drużyna np. z Rosji co nie będzie świadczyć o sile tamtejszej Ligi.
Patrząc od ćwierćfinałów praktycznie zawsze maja tych ekip najwięcej.Co do LE to liga o niższym prestiżu...ale tam jest kolejne potwierdzenie.
Dzisiaj LaLiga to już nie tylko Real i Barcelona.Doszło Atletico M. i drugi szereg kilku mocnych drużyn (Sevilla,Villareal,Bilbao,Valencja).

Po pierwszych półfinałach można powiedzieć ze kolejny hiszpański finał w LM jest bardzo prawdopodobny...;)



W sezonach od 2010/11 do 2012/13 nie można mówić o dominacji ligi hiszpańskiej. Istniały w LM z ligi hiszpańskiej wtedy praktycznie jedynie Barca i Real na poziomie od ćwierćfinałów. Liga angielska z Chelsea i Manchesterem oraz niemiecka z Bayernem i Borrusią absolutnie im nie ustępowały w tym czasie. Ciężko więc mówić o dominacji akurat Hiszpanów w tych latach.
Rosja to akurat słaby przykład, bo poziom ćwierćfinałów w ostatnich latach jest poza ich zasięgiem ;)

Ostatnio edytowany przez: Janek80, 1 maja 2016, 11:16 [1 raz(y)]


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4233 dni




Odp: Liga Mistrzów/Europejska 14/15 - 04/05/2016 23:10

  Janek80 napisał:  

  EPSON napisał:  

  Janek80 napisał:  

https://pl.wikipedia.org/wiki/Liga_Mistrz%C3%B3w_UEFA - ten link zobacz na potwierdzenie ilości drużyn w latach 2005-2012.
http://www.90minut.pl/liga/0/liga3187.html - ten na potwierdzenie 3 drużyn w półfinałach roku 2008
O jakiejś dominacji Hiszpanów można mówić od 2014 roku, więc bardzo krótko i nie wiadomo na jak długo ;)



Dominacja jest już wyraźna od sezonu 2010/2011.Nie koncentruj się tylko na finale bo tam może być jedna mega mocna drużyna np. z Rosji co nie będzie świadczyć o sile tamtejszej Ligi.
Patrząc od ćwierćfinałów praktycznie zawsze maja tych ekip najwięcej.Co do LE to liga o niższym prestiżu...ale tam jest kolejne potwierdzenie.
Dzisiaj LaLiga to już nie tylko Real i Barcelona.Doszło Atletico M. i drugi szereg kilku mocnych drużyn (Sevilla,Villareal,Bilbao,Valencja).

Po pierwszych półfinałach można powiedzieć ze kolejny hiszpański finał w LM jest bardzo prawdopodobny...;)



W sezonach od 2010/11 do 2012/13 nie można mówić o dominacji ligi hiszpańskiej. Istniały w LM z ligi hiszpańskiej wtedy praktycznie jedynie Barca i Real na poziomie od ćwierćfinałów. Liga angielska z Chelsea i Manchesterem oraz niemiecka z Bayernem i Borrusią absolutnie im nie ustępowały w tym czasie. Ciężko więc mówić o dominacji akurat Hiszpanów w tych latach.
Rosja to akurat słaby przykład, bo poziom ćwierćfinałów w ostatnich latach jest poza ich zasięgiem ;)



Owszem prawdziwa dominacja jest od ok trzech lat.Jednak juz wcześniej dominowali bo drużyny z półwyspu Iberyjskiego były praktycznie za każdym razem w ćwierćfinałach i półfinałach.Wewnątrz angielski finał był już dawno.Dwa lata temu był finał hiszpański w LM.Dzisiaj już wiemy że w tym roku tez tak będzie.Jeśli jutro Liverpool odpadnie z Villarealem to już będzie prawdziwa miazga.
Kiedy to były finały w LM i LE wewnętrzna sprawa anglików?
Inna sprawa że wydaje mi się że za 2-3 sezony tej dominacji już takiej nie będzie bo rośnie w siłę Bundesliga a na Wyspach są jednak wieksze pieniądze.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6085 dni




Odp: Liga Mistrzów/Europejska 14/15 - 09/05/2016 20:25

  EPSON napisał:  

  Janek80 napisał:  

  EPSON napisał:  

  Janek80 napisał:  

https://pl.wikipedia.org/wiki/Liga_Mistrz%C3%B3w_UEFA - ten link zobacz na potwierdzenie ilości drużyn w latach 2005-2012.
http://www.90minut.pl/liga/0/liga3187.html - ten na potwierdzenie 3 drużyn w półfinałach roku 2008
O jakiejś dominacji Hiszpanów można mówić od 2014 roku, więc bardzo krótko i nie wiadomo na jak długo ;)



Dominacja jest już wyraźna od sezonu 2010/2011.Nie koncentruj się tylko na finale bo tam może być jedna mega mocna drużyna np. z Rosji co nie będzie świadczyć o sile tamtejszej Ligi.
Patrząc od ćwierćfinałów praktycznie zawsze maja tych ekip najwięcej.Co do LE to liga o niższym prestiżu...ale tam jest kolejne potwierdzenie.
Dzisiaj LaLiga to już nie tylko Real i Barcelona.Doszło Atletico M. i drugi szereg kilku mocnych drużyn (Sevilla,Villareal,Bilbao,Valencja).

Po pierwszych półfinałach można powiedzieć ze kolejny hiszpański finał w LM jest bardzo prawdopodobny...;)



W sezonach od 2010/11 do 2012/13 nie można mówić o dominacji ligi hiszpańskiej. Istniały w LM z ligi hiszpańskiej wtedy praktycznie jedynie Barca i Real na poziomie od ćwierćfinałów. Liga angielska z Chelsea i Manchesterem oraz niemiecka z Bayernem i Borrusią absolutnie im nie ustępowały w tym czasie. Ciężko więc mówić o dominacji akurat Hiszpanów w tych latach.
Rosja to akurat słaby przykład, bo poziom ćwierćfinałów w ostatnich latach jest poza ich zasięgiem ;)



Owszem prawdziwa dominacja jest od ok trzech lat.Jednak juz wcześniej dominowali bo drużyny z półwyspu Iberyjskiego były praktycznie za każdym razem w ćwierćfinałach i półfinałach.Wewnątrz angielski finał był już dawno.Dwa lata temu był finał hiszpański w LM.Dzisiaj już wiemy że w tym roku tez tak będzie.Jeśli jutro Liverpool odpadnie z Villarealem to już będzie prawdziwa miazga.
Kiedy to były finały w LM i LE wewnętrzna sprawa anglików?
Inna sprawa że wydaje mi się że za 2-3 sezony tej dominacji już takiej nie będzie bo rośnie w siłę Bundesliga a na Wyspach są jednak wieksze pieniądze.



Anglików w 2008 a Niemców w 2013. Do tego Schalke też było na poziomie półfinału LM w 2011. Zgodzę się, że na poziomie Ligi Europejskiej Hiszpanie dominują już dłużej niż 3 lata. Ale w latach 2005-2012 ja to bardziej widziałem tak, że w LM przeważały kluby angielskie, a w słabszej LE przewagę miały hiszpańskie. Obecnie rządzą tam i tam. Sport nie lubi stagnacji, więc jakieś zmiany także w dominacji Hiszpanów muszą być. Chociaż obecnie to już bardziej biznes niż sport i to mnie trochę dziwi, że Hiszpanie jako kraj przecież nie najbogatszy, mają kluby piłkarskie obecnie najlepsze.

Ostatnio edytowany przez: Janek80, 9 maja 2016, 20:41 [1 raz(y)]


Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5428 dni




Odp: Liga Mistrzów/Europejska 14/15 - 10/05/2016 12:58
Trochę mi zbrzydła LM i LE, ale to może przez to, że człowiek coraz starszy się robi i sam już nie gania za piłką jak za dzieciaka. Cieszy mnie jednak to, że takie Atletico miesza, a nie np. milionerzy z PSG.


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6085 dni




Odp: Liga Mistrzów/Europejska 14/15 - 14/05/2016 17:21

  Maxvell napisał:  
Trochę mi zbrzydła LM i LE, ale to może przez to, że człowiek coraz starszy się robi i sam już nie gania za piłką jak za dzieciaka. Cieszy mnie jednak to, że takie Atletico miesza, a nie np. milionerzy z PSG.



Pewnie trochę też przez to, że mistrz Polski nie może od kilkunastu lat wejść do ligi mistrzów, a ona właściwie mogłaby się nazywać liga bogatych a nie mistrzów ;)


Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5428 dni




Odp: Liga Mistrzów/Europejska 14/15 - 18/05/2016 22:52
Sevilla po raz trzeci z rzędu zdobywa LE. Przechodzą do historii i znów hiszpański dublet.


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4233 dni




Odp: Liga Mistrzów/Europejska 14/15 - 18/05/2016 23:09

  Maxvell napisał:  
Sevilla po raz trzeci z rzędu zdobywa LE. Przechodzą do historii i znów hiszpański dublet.



Dominacja trwa w najlepsze.Druga połowa to jazda bez trzymanki z Liverpoolem.Inna sprawa że dominują również w piłce ręcznej...;)
W następnym sezonie znowu pięć zespołów z Hiszpanii w LM.Na dzisiaj La Liga odjechała Europie.
Informacja dla statystyków: Hiszpania - Anglia 18:2 w ostatnich 20 konfrontacjach w Europie.

Ostatnio edytowany przez: EPSON, 19 maja 2016, 00:26 [1 raz(y)]


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7838 dni




Odp: Liga Mistrzów/Europejska 14/15 - 19/05/2016 13:55

  EPSON napisał:  

  Maxvell napisał:  
Sevilla po raz trzeci z rzędu zdobywa LE. Przechodzą do historii i znów hiszpański dublet.



Dominacja trwa w najlepsze.Druga połowa to jazda bez trzymanki z Liverpoolem.Inna sprawa że dominują również w piłce ręcznej...;)
W następnym sezonie znowu pięć zespołów z Hiszpanii w LM.Na dzisiaj La Liga odjechała Europie.
Informacja dla statystyków: Hiszpania - Anglia 18:2 w ostatnich 20 konfrontacjach w Europie.



he he, takich jak ty ładnie podsumował Przemysław Rudzki:


  Cytat:  
Jeszcze kilka słów o wczorajszym finale. Moim zdaniem Liverpool, biorąc pod uwagę, jak wielu przeciętnych piłkarzy występuje w tym klubie (że drogich to inna sprawa, ale też inny system walutowy), wykręcił wynik ponad stan. Ten finał, bez względu na śmieszne sędziowanie (była umowa, że w pierwszej połowie sędzia gra w Sevilli, w drugiej w Liverpoolu, ale chyba o tym zapomniał), finał przegrany przez Liverpool, i tak jest wielkim sukcesem Kloppa. Jego drużynę będzie można ocenić za rok o tej samej porze, bo na razie to nie jest jeszcze 100-procentowy Liverpool Kloppa. Postawił wszystko na jedną kartę, odpuścił ligę i chciał zapewnić sobie Ligę Mistrzów w następnym sezonie. Nie udało się i wielka szkoda, bo Klopp to gwarancja ciekawych wieczorów w Europie.
Śmieszy mnie natomiast niezmiennie wielka napinka, jakie to angielskie kluby są słabe i generalnie do niczego się nie nadają, a hiszpańskie są super i najlepsze, najlepiej byłoby rozwiązać wszystkie ligi, a zostawić tylko hiszpańską. Sam należę do kościoła Premier League, ale kiedy przegrywa jakiś hiszpański klub, kompletnie mnie to nie interesuje. Ani ziębi, ani parzy.
Cóż, w piłce jest tak, że kiedyś dominowały angielskie kluby, bywały i trzy w półfinale i dwa w finale, potem chwilowo niemieckie (finał na Wembley), teraz hiszpańskie, a jutro być może włoskie, nie wiem. Natomiast jedno jest pewne - cała ta wielka szydera z Anglików świadczy tylko o tym, jak ogrywanie zespołów z Premier League jest dla Hiszpanów ważne. Te zwycięstwa mają dla nich wyjątkowy smak, bez nich nie umieliby żyć, mam wrażenie, że to jedyny sens ich istnienia. Jak Sevilla ograła Dnipro, to średnio to kogoś obeszło, ale jak Sevilla z sędzią pokonali Liverpool, to heheszki, że niech to dunder świśnie. Ja się cieszę, że Sevilla wygrała, bo gra tam Polak i znów wzniósł puchar. I potrafię się z tego cieszyć, mimo że jestem fanatykiem Premier League. Ukłony.



jestem ciekaw ile obejrzałes meczów la liga w której nie byłoby żadnej z drużyn z TOP 3. Bo akurat fani Premier League nie mają problemu z oglądaniem meczu Swansea z Evertonem, a wątepię czy Eibar vs Las Palmas kogokolwiek elektryzuje :)


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4233 dni




Odp: Liga Mistrzów/Europejska 14/15 - 19/05/2016 15:47

  avelyn napisał:  

  EPSON napisał:  

  Maxvell napisał:  
Sevilla po raz trzeci z rzędu zdobywa LE. Przechodzą do historii i znów hiszpański dublet.



Dominacja trwa w najlepsze.Druga połowa to jazda bez trzymanki z Liverpoolem.Inna sprawa że dominują również w piłce ręcznej...;)
W następnym sezonie znowu pięć zespołów z Hiszpanii w LM.Na dzisiaj La Liga odjechała Europie.
Informacja dla statystyków: Hiszpania - Anglia 18:2 w ostatnich 20 konfrontacjach w Europie.



he he, takich jak ty ładnie podsumował Przemysław Rudzki:


  Cytat:  
Jeszcze kilka słów o wczorajszym finale. Moim zdaniem Liverpool, biorąc pod uwagę, jak wielu przeciętnych piłkarzy występuje w tym klubie (że drogich to inna sprawa, ale też inny system walutowy), wykręcił wynik ponad stan. Ten finał, bez względu na śmieszne sędziowanie (była umowa, że w pierwszej połowie sędzia gra w Sevilli, w drugiej w Liverpoolu, ale chyba o tym zapomniał), finał przegrany przez Liverpool, i tak jest wielkim sukcesem Kloppa. Jego drużynę będzie można ocenić za rok o tej samej porze, bo na razie to nie jest jeszcze 100-procentowy Liverpool Kloppa. Postawił wszystko na jedną kartę, odpuścił ligę i chciał zapewnić sobie Ligę Mistrzów w następnym sezonie. Nie udało się i wielka szkoda, bo Klopp to gwarancja ciekawych wieczorów w Europie.
Śmieszy mnie natomiast niezmiennie wielka napinka, jakie to angielskie kluby są słabe i generalnie do niczego się nie nadają, a hiszpańskie są super i najlepsze, najlepiej byłoby rozwiązać wszystkie ligi, a zostawić tylko hiszpańską. Sam należę do kościoła Premier League, ale kiedy przegrywa jakiś hiszpański klub, kompletnie mnie to nie interesuje. Ani ziębi, ani parzy.
Cóż, w piłce jest tak, że kiedyś dominowały angielskie kluby, bywały i trzy w półfinale i dwa w finale, potem chwilowo niemieckie (finał na Wembley), teraz hiszpańskie, a jutro być może włoskie, nie wiem. Natomiast jedno jest pewne - cała ta wielka szydera z Anglików świadczy tylko o tym, jak ogrywanie zespołów z Premier League jest dla Hiszpanów ważne. Te zwycięstwa mają dla nich wyjątkowy smak, bez nich nie umieliby żyć, mam wrażenie, że to jedyny sens ich istnienia. Jak Sevilla ograła Dnipro, to średnio to kogoś obeszło, ale jak Sevilla z sędzią pokonali Liverpool, to heheszki, że niech to dunder świśnie. Ja się cieszę, że Sevilla wygrała, bo gra tam Polak i znów wzniósł puchar. I potrafię się z tego cieszyć, mimo że jestem fanatykiem Premier League. Ukłony.



jestem ciekaw ile obejrzałes meczów la liga w której nie byłoby żadnej z drużyn z TOP 3. Bo akurat fani Premier League nie mają problemu z oglądaniem meczu Swansea z Evertonem, a wątepię czy Eibar vs Las Palmas kogokolwiek elektryzuje :)



Widac że Rudzki to typowy zakompleksiony bufon.Można oglądać obie ligi i sobie wybrać która jest dla kogo bardziej ciekawa.Jedni wola szybka piłke i walkę wręcz inni świetna taktykę i technikę.Każdego wybór.Na dzisiaj dominacji Lal Ligi tylko Stevie Wonder mogły nie zauważyć.To sa po prostu fakty nad ktrórymi nawet nie ma co dyskutować.Szydera z Angoli jest skierowana pod kątem kasy jaka tam jest i co z tego wynika.Czyli po prostu na dzisiaj nic.To jakaś zarażna choroba dumnych synów Albionu że oni sa najlepsi a nie licza sie ani w piłce klubowej ani w reprezentacyjnej.
Kto Liverpoolowi prowadzącemu zabronił strzelać bramki czy nawet dowieść to prowadzenie? Mieli 45 min mając korzystny wynik a druga połowa wyglądał tak jakby to ekipa z Gibraitaru była przeciwnikiem przeciętnej w tym sezonie w la Lidze Sevilli.Gdybym był złośliwy to bym napisał ze czekali na możliwość pierwszego zwycięstw na wyjeździe na wiosnę do momentu kiedy trafi sie jakiś klub z Wysp.
Napisze Ci tez że oglądam w lidze hiszpańskiej większość meczy a często opuszczam Real i Atletico bo mam przesyt patrzenia na te dwa zespoły.Samych lig nie da sie ewidentnie porownać bo trzeba by przepmieszac zespoły.Od tego sa Puchary.Na dzisiaj widac róznice nie tylko miedzy ścisła czołówka obu lig ale równiez zespołami z dalszych miejsc.Samego dolu obu rozgrywek z wiadomych wzgledów nie da sie przymierzyć do siebie.Zreszta kogo to obchodzi kto ma lepszych spadkowiczów.

Ostatnio edytowany przez: EPSON, 19 maja 2016, 16:00 [2 raz(y)]


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6815 dni




Odp: Liga Mistrzów/Europejska 14/15 - 19/05/2016 20:10
@avelyn ból porażki przemawia przez tego Rudzkiego. Nie jest prawdą, że Hiszpanie spinaja sie na Anglików. Oni generalnie chcą wygrać i tyle. Wyniki przemawiają za Hiszpanami i nie da się tego ominąć. Jak ktoś lubi angielską lige to może grzać się meczem Evertonu i Swansea, ale dlaczego jeśli ktoś woli hiszpańska to mu odbierasz prawo do przyjemności oglądania Eibar vs Las Palmas. Ja lubie oglądać Pogoń, 6 drużyne ligi polskiej, ligi z której nikt nie grał w lidze mistrzów od chyba 20 lat, a poziom jest żenujący. Jak bym urodził sie w Angli to może interesowałby mnie np. Everton, dlaczego nie? Chcesz pooglądać ładna piłke oglądaj sobie co chcesz, ale fakty są takie, że to hiszpańskie drużyny robią wyniki w europie i to w całej historii bo zajrzyj sobie kto wygrał najwiecej Lige mistrzow czy puchar uefa? Na dziś: wczoraj miałeś dwie drużyny z 7 miejsca w swoich ligach, wynik znasz, pare tygodni temu gral Real z City, obydwie z czołówki swoich lig, wynik też znasz. To po co ta dyskusja? To że Anglicy lubia swoja lige to nic dziwnego, Hiszpanie też swoją lubią. PL bardziej popularna na świecie od La liga? hm... pewnie da się to sprawdzić, ale z tego co wiem Real i Barcelona nie mają mniej fanów na świecie niż M. United czy Liverpool. Athletico zapewne dużo gorzej nie wypada niż Arsenal czy City. Nie wiem, próbowałem, ale nie widzę w czym PL ma być lepsza od La liga, natomiast wyniki przemawiają jednoznacznie.


jmk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4236 dni




Odp: Liga Mistrzów/Europejska 14/15 - 19/05/2016 20:14
Przed meczem było porównanie ilości reprezentantów w kontekście Euro z obu ekip - Sevilla miała tylko trzech, w tym jeden to bodajże trzeci bramkarz kadry, a Liverpool... chyba spokojnie ponad 10. Więc o jakich przeciętnych piłkarzach pisze Rudzki...


Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5428 dni




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 30/06/2016 20:35
Zaczął się Eurowpierdol, Zagłębie niby nieźle w Sofii, ale jeden błąd i Bułgarzy wygrali 1:0.


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
Charry1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3567 dni




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 01/07/2016 00:06
Cracovia też się nie popisała przegrała 2:0 w Macedonii. :)


„Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.”
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005