Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Liga Mistrzów/Europejska << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
mefisto1969
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5017 dni

*




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 26/07/2011 21:22
no i "skisła" wygrała 1:2 na wyjeździe


Tam wezwali mnie bym do nich dołączył, dołączył do tańca umarłych.
W krąg ognia podążyłem za nimi, do samego środka......Kiedy czujesz, że nadchodzi twój czas, bądź gotów.
Pożegnaj się ze wszystkimi, łyknij gorzałki i zmów modlitwę.
Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5428 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 26/07/2011 21:47
Wynik lepszy niż gra. Ten Tom z 8 u tych Bułgarów ośmieszał grajków z Krakowa jak amatorów z C klasy.


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5315 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 26/07/2011 21:57
Postawiłem na Litex, ale niestety im się nie udało. Wisła mało okazji ale duże zagrożenie przy kontrach. Gdyby te poprzeczki weszły to kupon byłby dobry :D


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6092 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 26/07/2011 22:04

  ManeS napisał:  
Postawiłem na Litex, ale niestety im się nie udało. Wisła mało okazji ale duże zagrożenie przy kontrach. Gdyby te poprzeczki weszły to kupon byłby dobry :D



Mnie ciekawi jak Legia się zaprezentuje,nikt na nich nie stawia,wzmocnienia zerowe,w przygotowaniach też mało ciekawie,ale coś czuję,że podziałają w Turcji.


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6085 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 26/07/2011 22:06
Szczęścia Wiśle nie zabrakło, dwie poprzeczki rywala, nieuznany kontrowersyjny gol dla Litexu. Najważniejsze, że jednak wygrali na wyjezdzie i teraz muszą nie zmarnować tego w Krakowie. O ile dobrze pamiętam dość dawno nie było już mistrza Polski w ostatniej rundzie eliminacji do ligi mistrzów. Fajnie by było jakby Wiśle udało się tam wejść, bo liga europejska jakby nie patrzyć, to jednak nie to samo. To już liga dla tych słabszych, mi się zawsze kojarzy jakby z drugą.


szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6092 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 26/07/2011 22:33

  Janek80 napisał:  
Szczęścia Wiśle nie zabrakło, dwie poprzeczki rywala, nieuznany kontrowersyjny gol dla Litexu. Najważniejsze, że jednak wygrali na wyjezdzie i teraz muszą nie zmarnować tego w Krakowie. O ile dobrze pamiętam dość dawno nie było już mistrza Polski w ostatniej rundzie eliminacji do ligi mistrzów. Fajnie by było jakby Wiśle udało się tam wejść, bo liga europejska jakby nie patrzyć, to jednak nie to samo. To już liga dla tych słabszych, mi się zawsze kojarzy jakby z drugą.



Co do Wisły gdyby przerzucić aktualny system eliminacji do Wisły za czasów Schalke czy Parmy to pewnie by już grali w fazie grupowej,ostatnie rundy to chyba Anderlecht i PAO były.


Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8189 dni

**




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 26/07/2011 22:53

  Janek80 napisał:  
Szczęścia Wiśle nie zabrakło, dwie poprzeczki rywala, nieuznany kontrowersyjny gol dla Litexu



Bramka prawidlowa jak najbardziej. Sedzia byl blisko, ale chyba oslepl. Jak by tego Wisle nie uznali, to bylby placz i lament, a tu Borek wymijajaco stwierdzil, ze kontrowersja, w momencie gdy powinien jasno uzyc slow, ze gol byl prawidlowy.


1948
Jaro07
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5374 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 27/07/2011 19:10
Już niestety na 100% mecz Legii nie będzie pokazywany w żadnej polskiej stacji. Jedyny kanał Tv który będzie transmitował spotkanie to turecki TRT1.

Ostatnio edytowany przez: Jaro07, 28 lipca 2011, 12:01 [1 raz(y)]


Obrazek jpg wstawiony na forum
Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7521 dni

**




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 27/07/2011 21:30

  Jaro07 napisał:  
Już niestety na 100% mecz Legii nie będzie pokazywany w żadnej polskiej stacji. Jedyny kanał Tv który pokarze spotkanie to turecki TRT1.



I to najzabawniejsza bo przecież właścicielem Legii jest wielki koncert medialny który nie potrafi uzyskać praw do pokazywania spotkań swojej drużyny, gdzie np. Polsat ma dostęp do wszystkich spotkań Śląska w Ekstraklasie. Tak się mimo wszystko zdobywa kibiców, pokazując mecze na otwarty kanale gdzie drużyna najlepiej jeszcze wygrywa. :)

A Legia cóż, Legia to zawsze Legia nie bardzo potrzebuje takich chwytów przy 100 tyś. wyrobionych kartach kibica ale jednak mnie by to raziło. :)


Z daleka nie będzie widać.
Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7644 dni

**




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 27/07/2011 21:33

  Dostojny kocur napisał:  

  Jaro07 napisał:  
Już niestety na 100% mecz Legii nie będzie pokazywany w żadnej polskiej stacji. Jedyny kanał Tv który pokarze spotkanie to turecki TRT1.



I to najzabawniejsza bo przecież właścicielem Legii jest wielki koncert medialny który nie potrafi uzyskać praw do pokazywania spotkań swojej drużyny, gdzie np. Polsat ma dostęp do wszystkich spotkań Śląska w Ekstraklasie. Tak się mimo wszystko zdobywa kibiców, pokazując mecze na otwarty kanale gdzie drużyna najlepiej jeszcze wygrywa. :)

A Legia cóż, Legia to zawsze Legia nie bardzo potrzebuje takich chwytów przy 100 tyś. wyrobionych kartach kibica ale jednak mnie by to raziło. :)



Prawa do eleminacji polskich drużyn ma Polsat, prawa do ekstraklaszajsu ma Canal plus, N-ka skupiła się na najlepszym kawałku tortu czyli LM i LE za rok tylko ona będzie mogła ją pokazywać przez najbliższe 3 lata.


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
Jaro07
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5374 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 27/07/2011 21:38

  Pszczółek napisał:  
N-ka skupiła się na najlepszym kawałku tortu czyli LM i LE za rok tylko ona będzie mogła ją pokazywać przez najbliższe 3 lata.


Jeszcze TVP będzie pokazywało mecze.


Obrazek jpg wstawiony na forum
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6085 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 28/07/2011 00:00

  Steryd napisał:  

  Janek80 napisał:  
Szczęścia Wiśle nie zabrakło, dwie poprzeczki rywala, nieuznany kontrowersyjny gol dla Litexu



Bramka prawidlowa jak najbardziej. Sedzia byl blisko, ale chyba oslepl. Jak by tego Wisle nie uznali, to bylby placz i lament, a tu Borek wymijajaco stwierdzil, ze kontrowersja, w momencie gdy powinien jasno uzyc slow, ze gol byl prawidlowy.



Ja też bym nie był tak do końca pewny, że gol zdobyty prawidłowo. W końcu napastnik naskoczył na obrońcę. A myślę, że o odgwizdaniu faulu mogło zadecydować to, że po strzale ewidentnie leżał na przygniecionym do ziemi obrońcy. Trudno jednoznacznie powiedzieć czy to nie było za brutalne zagranie.


Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7521 dni

**




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 28/07/2011 00:16

  Pszczółek napisał:  

  Dostojny kocur napisał:  

  Jaro07 napisał:  
Już niestety na 100% mecz Legii nie będzie pokazywany w żadnej polskiej stacji. Jedyny kanał Tv który pokarze spotkanie to turecki TRT1.



I to najzabawniejsza bo przecież właścicielem Legii jest wielki koncert medialny który nie potrafi uzyskać praw do pokazywania spotkań swojej drużyny, gdzie np. Polsat ma dostęp do wszystkich spotkań Śląska w Ekstraklasie. Tak się mimo wszystko zdobywa kibiców, pokazując mecze na otwarty kanale gdzie drużyna najlepiej jeszcze wygrywa. :)

A Legia cóż, Legia to zawsze Legia nie bardzo potrzebuje takich chwytów przy 100 tyś. wyrobionych kartach kibica ale jednak mnie by to raziło. :)



Prawa do eleminacji polskich drużyn ma Polsat, prawa do ekstraklaszajsu ma Canal plus, N-ka skupiła się na najlepszym kawałku tortu czyli LM i LE za rok tylko ona będzie mogła ją pokazywać przez najbliższe 3 lata.



Ty no ja wiem kto ma do czego prawa. Ale Polsat ma także 4 mecze ekstraklasy na żywo (w tym każdy Śląska) i Eurosport (chyba jeden poniedziałkowy), a Legia ITI teraz ponoć blokuje relacje spotkania Legii z Zagłębiem a spotkanie w Lidze Europy zostanie pokazane nigdzie.

Toż to śmieszne.


Z daleka nie będzie widać.
kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7236 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 28/07/2011 01:01
Wisła ma spore szanse na rozstawienie w ostatniej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów.
Wtopy zaliczyli: Rosenborg, Rangers. Niepewna jest sytuacja APOEL-u, BATE, Sturmu Graz oraz Partizanu.
Wisła potrzebuje porażek 4 faworytów meczy tej rundy.


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6085 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 28/07/2011 19:12
Śląsk miał przewagę w meczu z Lokomotiwem, ale wynikło z niej tylko kilka zmarnowanych sytuacji i skończyło się 0:0, czyli ogólnie słabo, ale szanse w rewanżu są :)


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6085 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 28/07/2011 19:20

  kijevo napisał:  
Wisła ma spore szanse na rozstawienie w ostatniej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów.
Wtopy zaliczyli: Rosenborg, Rangers. Niepewna jest sytuacja APOEL-u, BATE, Sturmu Graz oraz Partizanu.
Wisła potrzebuje porażek 4 faworytów meczy tej rundy.



Widzę, że dobrze zorientowany jesteś, a ja nie mogę się doszukać informacji na ten temat. Wiesz może, na kogo w ewentualnej czwartej rundzie kwalifikacji może trafić Wisła jeżeli nie byłaby rozstawiona? Czy to może być tylko zespól, co teraz gra w 3. rundzie kwalifikacji (z silnych np. Rubn, Twente, Benfika) czy jeszcze jakoś inaczej jest?


On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6323 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 28/07/2011 19:44

  Janek80 napisał:  

  kijevo napisał:  
Wisła ma spore szanse na rozstawienie w ostatniej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów.
Wtopy zaliczyli: Rosenborg, Rangers. Niepewna jest sytuacja APOEL-u, BATE, Sturmu Graz oraz Partizanu.
Wisła potrzebuje porażek 4 faworytów meczy tej rundy.



Widzę, że dobrze zorientowany jesteś, a ja nie mogę się doszukać informacji na ten temat. Wiesz może, na kogo w ewentualnej czwartej rundzie kwalifikacji może trafić Wisła jeżeli nie byłaby rozstawiona? Czy to może być tylko zespól, co teraz gra w 3. rundzie kwalifikacji (z silnych np. Rubn, Twente, Benfika) czy jeszcze jakoś inaczej jest?



Wydaje mi się, że w 4 rundzie eliminacji mistrzowie danych krajów grają ze sobą.

Co do Legii - tutaj będzie chyba mecz :)


Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7255 dni

*




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 28/07/2011 20:04
Tak - są dwie grupy: mistrzowska i ligowa.

Czyli z obecnych 15 par w 3 rundzie kwalifikacji, 10 par złożonych jest z mistrzów krajów (w tym Wisła-Liteks) oraz 5 par złożonych z drużyn które nie są mistrzami swoich krajów (np. Benfica-Trabzon).
Ta "ligowa" piątka Wisły nie interesuje bo oni będą dolosowywani do innych drużyn które nie są mistrzami (np. Bayern czy Arsenal) w kolejnej rundzie eliminacji.

Oprócz Wisły (oby) z tej rundy do kolejnej przejdzie jeszcze 9 mistrzów. Czyli 10 zespołów, które między sobą utworzą w ostatniej rundzie 5 par, z których zwycięzcy wejdą do fazy grupowej.
A z tej dziesiątki która awansuje rozstawionych będzie te 5, które mają najlepszy ranking.

Wśród wszystkich obecnie grających zespołów lepszy ranking od Wisły mają (w takiej kolejności):
Glasgow Rangers, FC Kopenhaga, BATE Borysów, Maccabi Haifa, Dinamo Zagrzeb, Rosenborg Trondheim, Partizan Belgrad, APOEL Nikozja.

Gdyby wszystkie w/w zespoły awansowały do IV rundy, Wisła nie byłaby rozstawiona gdyż była by 9 klubem pod względem rankingu wśród klubów, które przebrnęły trzecią rundę. I wtedy na bank zagrałaby z którymś z rozstawionej piątki (w tym założeniu, że wszystkie awansują rozstawione byłoby pierwszych pięć z wymienionych).

Z wymienionej ósemki muszą odpaść cztery kluby. Wtedy z tych, które awansują rozstawione są pozostałe 4 z wymienionych, a rozstawiona jako piąta będzie Wisła.

Ale mimo wszystko szanse są niewielkie.


mefisto1969
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5017 dni

*




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 28/07/2011 20:23

  Misiek. napisał:  

  Janek80 napisał:  

  kijevo napisał:  
Wisła ma spore szanse na rozstawienie w ostatniej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów.
Wtopy zaliczyli: Rosenborg, Rangers. Niepewna jest sytuacja APOEL-u, BATE, Sturmu Graz oraz Partizanu.
Wisła potrzebuje porażek 4 faworytów meczy tej rundy.



Widzę, że dobrze zorientowany jesteś, a ja nie mogę się doszukać informacji na ten temat. Wiesz może, na kogo w ewentualnej czwartej rundzie kwalifikacji może trafić Wisła jeżeli nie byłaby rozstawiona? Czy to może być tylko zespól, co teraz gra w 3. rundzie kwalifikacji (z silnych np. Rubn, Twente, Benfika) czy jeszcze jakoś inaczej jest?



Wydaje mi się, że w 4 rundzie eliminacji mistrzowie danych krajów grają ze sobą.

Co do Legii - tutaj będzie chyba mecz :)



Dzięki link działa


Tam wezwali mnie bym do nich dołączył, dołączył do tańca umarłych.
W krąg ognia podążyłem za nimi, do samego środka......Kiedy czujesz, że nadchodzi twój czas, bądź gotów.
Pożegnaj się ze wszystkimi, łyknij gorzałki i zmów modlitwę.
kibic79
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7038 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 28/07/2011 20:25

  mefisto1969 napisał:  

  Misiek. napisał:  

  Janek80 napisał:  

  kijevo napisał:  
Wisła ma spore szanse na rozstawienie w ostatniej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów.
Wtopy zaliczyli: Rosenborg, Rangers. Niepewna jest sytuacja APOEL-u, BATE, Sturmu Graz oraz Partizanu.
Wisła potrzebuje porażek 4 faworytów meczy tej rundy.



Widzę, że dobrze zorientowany jesteś, a ja nie mogę się doszukać informacji na ten temat. Wiesz może, na kogo w ewentualnej czwartej rundzie kwalifikacji może trafić Wisła jeżeli nie byłaby rozstawiona? Czy to może być tylko zespól, co teraz gra w 3. rundzie kwalifikacji (z silnych np. Rubn, Twente, Benfika) czy jeszcze jakoś inaczej jest?



Wydaje mi się, że w 4 rundzie eliminacji mistrzowie danych krajów grają ze sobą.

Co do Legii - tutaj będzie chyba mecz :)



Dzięki link działa



dziala ale zamula strasznie


http://e-dieselservice.pl/
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005