Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Liga Mistrzów/Europejska << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Paweł85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6642 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 30/04/2010 08:53

  nowa od nowa napisał:  
Do Pawła-Ale podobnie jest z krajem Basków-Bilbao tez nie lubisz?:) Wiadomo że barca jest głównym rywalem i chyba jedynym od zarania w tej lidze wiec trudno aby sie one "przyjaźniły" A z tym Franco jest coś na rzeczy, że przypomne słynne 11-0;)



Bilbao? Nigdy im nie kibicowałem, ale podziwiam za konsekwencję i utrzymywanie się w silnej lidze grając tylko chłopakami z regionu. W dzisiejszym futbolu jest to rzecz niemal niewyobrażalna, ale jednak dają radę :).


  nowa od nowa napisał:  
I najważniejsze-to drugi sezon z rzedu gdzie Real ma spacerek w lidze-same zwyciestwa przerywane tylko dwoma porażkami...z Barceloną. Ciekawe, nie? Juz sie mowi w kuluarach ze Camacho z Osasuny ma wystawic mocno osłabiony skład w niedziele. Zadziwiajace jest łatwość zdobywania punktów. Valdano po przegranym meczu u siebie powiedzał cos w ten desen "zrobimy wszystko by nie zostac w tym sezonie z pustymi rękoma i wygrać lige" No i robią i jestem sie w stanie założyc że ten cel osiągną. I to juz stanie sie w tem weekend.



Jestem daleki od doszukiwania się "spisków" na taką skalę, wydaje mi się że gdyby było tak jak piszesz to wystarczyłoby wydrukować karnego w meczu z FCB na Camp Nou i by było 1:1, kilka korzystnych decyzji np. ponownie karny w meczu z Bilbao i również kolejny punkt.
Moim zdaniem jest to doszukiwanie się usprawiedliwienia przed ewentualną zmianą lidera na finiszu rozgrywek. Jak się sprawdzi to znowu się okaże, że to:
- Perez kupił mistrzostwo
- Barcelona została skrzywdzona przez kogoś (Franco, Perez, Valdano, Camacho - nie poprawne skreślić) a nie przez własną postawę na boisku. Przecież wystarczy, że wygrają wszystko i mają mistrza... losy tytułu zależą tylko i wyłącznie od Barcy, a nie od Pereza czy Valdano.
- Właśnie za takie nieustanne doszukiwanie się drugiego dna jakiejkolwiek porażki Barcy nie lubię jej kibiców :)


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6231 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 30/04/2010 10:49
widze że nie widzisz problemu, a porażki z Barceloną przyjmujesz jako aksjomat, ale po trupach do celu. Nie spodziewałem sie obiektywizmu u kibica śnieżnobiałych :D Ciekawe czemu Barca już gra w sobote mimo ze grała z środe, a Real w niedziele mając ...8 dni przerwy. Villarato-kto ten debilny termin wymyślił? Naciski na sędziów, ataki prasy? Tak Twoj "kochany" Real Mardyt. A juz podejscie niektórych rywali, szczsególnie tych z któryi jakoś Barca sobie nie radzi mam na mysli Espanyol i Atletico jest żenująca. Jakbym był kibicem Atletico ze te wszystki zajebiaszcze derby bym sie ze wstydu palił. Jak sie gra derby pokazał niedawno właśnie Espanyol. Ale Ty i oczywiscie nie widzisz problemu :) I doskonale wiesz że juz teraz stanie sie ten "cud" i wyprzedzicie Barce w tabeli. A wyprzedzajcie-wygrywajac w tak zenujacej lidze przestało mnie cieszyc. Mnie osobiscie tylko LM interesowała z racji co sie stało środe sezon juz sie dla mnie zakonczył.


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6549 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 30/04/2010 15:33
aktorstwo

i wszystko jasne od kogo Busquets uczył sie aktorstwa. To taki kamyczek do ogródka tych co widzą tylko jedną strone medalu.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6798 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 30/04/2010 15:59
Paweł85 w którymś temacie napisałem na ciebie madrista ty natomiast napisałeś że nim nie jesteś ale jak czytam twoje posty z tego tematu to zdecydowanie większej ilości wymieniasz jedno słowo: "madrista". To co jesteś nim czy nie ? Kolejny raz pokazujesz podsumowanie obydwu klubów w ostatnich 10 latach.
Dobra wszystko ładnie pięknie ale napisz wszystko całą prawdę, więc wygląda to tak:

  Cytat:  
La Liga
Real:2001; 2003; 2007; 2008/ Barca:2005, 2006, 2009
Liga Mistzów
Real:2000, 2002/ Barca:2006, 2009
Copa del Rey
Real: / Barca:2009
Copa del Oro
Real:2001, 2003, 2008/ Barca:2005, 2006, 2009
SuperPuchar Europy
Real: 2002/ Barca:2009
KMŚwiata
Real: 2002/ Barca:2009



Wracając do LM to powiem tak, awans Interu zasłużony głównie przez mecz na Giuseppe Meazza w którym Barca sama sobie zrobiła smród. Słabo zagrał Zlatan i tu do dziś nie moge uwierzyć że za pieniądze z transferu Eto'o nie kupili człowieka który ligę hiszpańską na wylot i wie jak trzeba grać w Barcelonie, do tego dołożyć jeszcze z 10 może 15 i dwóch Davidów z Mestalla zagraliby 10 razy lepiej od szweda. Ta transakcja Barca-Inter napastnikom wyszła nie na korzyśc. Bo Eto'o w serie a nie gra tego co potrafi, Zlatan tak samo z tym że on te 15 bramek strzelił, ale jak dobrze wiemy liczono na więcej. Ja nadal uważam że Zlatan kompletnie nie pasuje do filozofi gry Barcelony. Uważam go za grajka który jako pierwszy i jedyny odszedł by do Realu gdyby miał taką możliwość.
Druga sprawa widziałem tutaj posty osób które wychwalają zachowanie Murinio, ciekaw jestem co będzie mówić jak w przyszłym sezonie Inter zajmnie 3 miejsce w fazie grupowej LM i trafi na naszą Pogoń w Lidze Europy, przyjedzie i na konferencji będzie to gadał jaka ta Pogoń jest słaba i co to wogóle za klub.
Odnośnie tych zraszaczy ciekaw jestem jak będziecie się czuć gdy we wtorek Ruch na naszym stadionie będą cieszyć się z awansu do finału PP, a ranga tych zawodów jest nieporównywalna. Mój wywód o LM zakończę tak: razem z Barceloną przegrał także futbol ofensywny tzw. "na tak" szkoda bo myślałem że po Euro 2004 kiedy to Grecja wygrała Anty-Futbol odejdzie w niepamięć i niech mi tylko nikt nie pisze że jest to futbol skuteczny po pękne ze śmiechu :D Chciałbym prosić o fotki kartoniad które pojawiły się podczas półfinałów LM.

I apeluje zakończmy te licytowanie się na słowa pomiędzy trzymającymi za Realem a Barcą. Z góry wielkie Dzięki ;)

Edit: Bym zapomniał miałem odnieśc się do słów kolegi MadristaPaweł85 ;)

  Cytat:  
Nie lubię Barcy, gdyż:
- "Catalunya is not Spain!" - zawsze mnie bawiło to hasełko (Polski Śląsk )


Akurat oni w porównaniu z ślązakami mieli własne państwo i jeśli już niepodległość Kosowa została uznana przez większość krajów europy to tym bardziej należy się to Katalończykom. Myślisz że czemu oprócz Rumuni niepodległości nie uznała Hiszpania[dwa regiony Katalonia i Kraj Basow] i Cypr[sprawa z Cyprem północnym] tyle że to już nie miejsce na takie rozmowy, Pozdrawiam i życze miłej "galaktycznej" Majówki :P


avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7832 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 03/05/2010 18:39

  anathema napisał:  
aktorstwo

i wszystko jasne od kogo Busquets uczył sie aktorstwa. To taki kamyczek do ogródka tych co widzą tylko jedną strone medalu.


oj jakis chyba typowy kompleks (?) fanow barcelony :). oczywiscie jak ktos gani ciote z barcelony- busquetsa to niewatpliwie jest fanem realu :D:D


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6549 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 03/05/2010 20:37

  avelyn napisał:  

  anathema napisał:  
aktorstwo

i wszystko jasne od kogo Busquets uczył sie aktorstwa. To taki kamyczek do ogródka tych co widzą tylko jedną strone medalu.


oj jakis chyba typowy kompleks (?) fanow barcelony :). oczywiscie jak ktos gani ciote z barcelony- busquetsa to niewatpliwie jest fanem realu :D:D



Nie,czemu kompleks? Pamietajmy na jakiej stronie jesteśmy. Pokazałem że takie rzeczy są na porządku dziennym i jak ktoś jest bez winy niech pierwszy siegnie po kamień.

A nazywanie piłkarza Barcy ciotą (skąd wiesz-znasz go? zrobił Ci cos?) jest żenujące.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Orło
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7674 dni

*




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 03/05/2010 21:11
Według mnie każdy piłkarz co się tak zachowuje to podchodzi mi pod pizde i obojętnie czy gra on w Barcelonie, Realu czy naszej Pogoni. Oby jak najmniej czegoś takiego.


Babilon Team
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6231 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 04/05/2010 15:27
pilkarze interu caly mecz symulowali i kradli czas, ale od tygodnia mowi sie tylko o busquetsie. brawo,geniusz mourinho i jego nasladowcy moga zyc w pelnym przekonaniu, ze taka droga poplaca
jeszcze raz brawo. niech zyje futbol na "tak"


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6079 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 17/05/2010 22:09
Droga Lecha do ligi mistrzów. Musieliby pokonać trzech kolejnych przeciwników. Nie może Lech trafić na jakiś bardzo mało osiągalnych dla nich rywali, ale za 2 i 3 przeciwnika może mieć już silnego rywala np. Anderlecht. Może w końcu polskiej drużynie uda się po kilkunastu latach awansować do Ligi Mistrzów.
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/lm-potencjalni-rywale-lecha,1,3226077,wiadomosc.html


PS.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6059 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 23/05/2010 10:28
Brawo INTER! :D


'Z Tobą jest zabawa fajna, dobrze, że jesteś legalna, ćpają Ciebie nawet dzieci...'

Patrz komu ufasz!
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6079 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 23/05/2010 11:04
Finał potwierdził że Włosi dobrzy są w grze w obronie, bo to głównie Bajern prowadził grę, a to oni strzelili bramki, grając skutecznie swoją defensywną taktyką.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6549 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 23/05/2010 21:35
Ocho-niezłe "emocje" wzbudził ten finał na forum. Ogólnie przeszedł tak jakby go wcale nie było :D


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7249 dni

*




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 23/05/2010 22:24
A czym tu się emocjonować? Mecz jakich wiele. Wygrała drużyna lepsza, bardziej poukładana i mająca lepszych piłkarzy.
Nawet nasz "ulubieniec" Webb wtopił się w tłum i nie odwalił nic o czym miałyby pisać gazety na pierwszych stronach (co do niego niepodobne).
Poza tym ani Bayern ani Inter nie mają tu aż tylu zagorzałych fanów i antyfanów jak np. Barca czy Real.


Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7638 dni

**




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 23/05/2010 22:31

  anathema napisał:  
Ocho-niezłe "emocje" wzbudził ten finał na forum. Ogólnie przeszedł tak jakby go wcale nie było :D



Bo po prostu mieliśmy własny finał i LM większość nie oglądała. Po powrocie nie chciało mi się oglądać całego meczu, przewinąłem sobie jedynie na bramki i tyle. Zresztą np. miałem opcje oglądania finału w Bydgoszczy, gdy grała np Barca to bym wracał dopiero po finale... a tak wolałem jechać do Sz-na.


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
AntPS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6140 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 23/05/2010 23:14
Mecz jak mecz,wielkich emocji u mnie nie wzbudził.Inter zagrał konsekwentnie w obronie,a przy tym wyprowadzał ataki i to wystarczyło.Nasz finał był o wiele ciekawszy :D


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6079 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 13/07/2010 20:36
Dziś Lech Poznań wygrał w Baku 1:0 z miejscowym Interem, a gola strzelił król Artur :) Rewanż za 8 dni w Poznaniu, więc powinien być awans polskiego zespołu do kolejnej rundy eliminacji ligi mistrzów.


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5309 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 13/07/2010 23:08
mają farta, że to wymęczyli bo kupon by mi padł ;) widać było brak Lewandowskiego, który dzisiaj strzelił w Borusii.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7832 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 14/07/2010 20:25
jutrzejsze mecze na jakims kanale beda transmitowane?


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6317 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 14/07/2010 21:27

  avelyn napisał:  
jutrzejsze mecze na jakims kanale beda transmitowane?



Wisła podobno miała być na otwartym Polsacie.


szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6086 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 14/07/2010 21:31

  Misiek. napisał:  

  avelyn napisał:  
jutrzejsze mecze na jakims kanale beda transmitowane?



Wisła podobno miała być na otwartym Polsacie.



Tak o 20 transmisja na Polsacie,a Ruchu nie pokazują,bo Maltańska strona nie planuje transmisji a Polska strona doszła do wniosku,że za drogo wyjdzie im wyprodukowanie sygnału.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005