Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Liga Mistrzów/Europejska << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Bezimienny1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4222 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 09/02/2013 23:32

  Bzyku napisał:  
Obrazek gif wstawiony na forum



ahahah :D dobreeee


misiek6824
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5078 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 11/02/2013 13:18
Orientujecie się gdzie można (puby,knajpy) obejrzeć w środę mecz Real-Man Utd ?


www.PomocKredytowa.com.pl - Kredyty bez BIK, BIG, KRD
Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4496 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 13/02/2013 20:57
Ma ktoś link do nie zacinającej się transmisji meczu Realu? ;/...


szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6085 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 13/02/2013 21:22
http://dazsports.net/flashsportnl.html mi tu działa,ale nie jest po polsku


Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5421 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 13/02/2013 21:50
http://www.pl-sport.tv/ tu zobacz, mi działa może jakość momentami lekko kebabem zawiewa, ale działa.

Pokazali tego gola Lewego w przerwie, no, no co za zwód, dobrze, że nie kopnął się w czoło :D


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5308 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 13/02/2013 22:50
Zgodnie z oczekiwaniami ciekawy mecz w Madrycie :) będą emocje w Manchesterze


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4496 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 13/02/2013 22:51
Obejrzałem sobie na drhtv i nie zacinało ;D

Real - ManU 1:1
Borussia - Szachtar 2:2

Dla borussi dobry wynik a dla Realu ten remis to jak porażka...Mam nadzieję, że z rewanżu na Old Trafford Real wyjdzie zwycięsko i że TVP straciło grube pieniądze na puszczeniu tego meczu a nie innego :D


Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7637 dni

**




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 13/02/2013 23:01

  Maxvell napisał:  
http://www.pl-sport.tv/ tu zobacz, mi działa może jakość momentami lekko kebabem zawiewa, ale działa.

Pokazali tego gola Lewego w przerwie, no, no co za zwód, dobrze, że nie kopnął się w czoło :D



Przypadkowe machnięcie a wkręciło w ziemię dwóch obrońców a potem po profesorsku tuż przy słupku i gol... Oj zawiść w narodzie jest wielka....

Generalnie mimo remisu 2:2, słaby występ Borussi, Sachtar był do ogrania.


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7178 dni

*




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 13/02/2013 23:06

  Pszczółek napisał:  

  Maxvell napisał:  
http://www.pl-sport.tv/ tu zobacz, mi działa może jakość momentami lekko kebabem zawiewa, ale działa.

Pokazali tego gola Lewego w przerwie, no, no co za zwód, dobrze, że nie kopnął się w czoło :D



Przypadkowe machnięcie a wkręciło w ziemię dwóch obrońców a potem po profesorsku tuż przy słupku i gol... Oj zawiść w narodzie jest wielka....

Generalnie mimo remisu 2:2, słaby występ Borussi, Sachtar był do ogrania.



To nie zawisc tylko po prostu wkurwia czlowieka jak w klubie napierdala bramki co mecz a w reprezentacji nie strzelil gola od .... sam nie wiem kiedy.
Chyba ze Lewy nie ma czasu na gre poza klubem a w reprezentacji gra Maciek z Klanu tylko zaklada sobie maske z twarza Lewego


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7637 dni

**




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 13/02/2013 23:26

  Scarface napisał:  

To nie zawisc tylko po prostu wkurwia czlowieka jak w klubie napierdala bramki co mecz a w reprezentacji nie strzelil gola od .... sam nie wiem kiedy.
Chyba ze Lewy nie ma czasu na gre poza klubem a w reprezentacji gra Maciek z Klanu tylko zaklada sobie maske z twarza Lewego



Nie wiem czy nawet Messi byłby w stanie dla tej reprezentacji strzelać gole jak może 4 zawodników w niej prezentu jako taki poziom.
napastnik potrzebuje dograń i wsparcia z lini pomocy i skrzydeł a tego reprezentacji nie ma. Ma dodatkową presję i czasami pecha. W Borussi często by strzelić gola potrzebuje kilku sytuacji w kadrze aż tylu nie ma. Dlatego nigdy nie będzie gwiazdą światowego formatu.
W Polsce są za duże oczekiwania co do niego, które go bardziej blokują. PoPełni jeden z największych błędów odchodząc Borussi, bo do obecnego tylu Borussi idealnie pasuje. W innych klubach będzie jednym z wielu. Kto wie może się mylę jak myliłem się na temat roli jaką będzie pełnił w Borussi.


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4496 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 13/02/2013 23:43
No tak nie strzelił gole w reprezentacji od miliona godzin to winę najlepiej zrzucić na Obraniaka, bo nie gra jak klasyczna 10.


Niezniszczalny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4239 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 13/02/2013 23:56

  Scarface napisał:  

  Pszczółek napisał:  

  Maxvell napisał:  
http://www.pl-sport.tv/ tu zobacz, mi działa może jakość momentami lekko kebabem zawiewa, ale działa.

Pokazali tego gola Lewego w przerwie, no, no co za zwód, dobrze, że nie kopnął się w czoło :D



Przypadkowe machnięcie a wkręciło w ziemię dwóch obrońców a potem po profesorsku tuż przy słupku i gol... Oj zawiść w narodzie jest wielka....

Generalnie mimo remisu 2:2, słaby występ Borussi, Sachtar był do ogrania.



To nie zawisc tylko po prostu wkurwia czlowieka jak w klubie napierdala bramki co mecz a w reprezentacji nie strzelil gola od .... sam nie wiem kiedy.
Chyba ze Lewy nie ma czasu na gre poza klubem a w reprezentacji gra Maciek z Klanu tylko zaklada sobie maske z twarza Lewego



w klubie ma Goetze i Roise a w reprezentacji Obraniaka, gdzies na youtube widnieje filmik czemu Lewy nie strzela goli widac bezsensoene podanis Obraniaka, widac jak Lewy czeks na prostopadla a Obraniak podaje do tylu...


Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4496 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 14/02/2013 00:18
I pewnie też przez Obraniaka zmarnował 2 setki w meczu z Irlandią...


Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5421 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 14/02/2013 01:37
Owszem wkręciło i wszystko dobrze, bo cieszą bramki Polaków w LM, po latach posuchy w końcu ktoś w polu coś znaczy za granicą. To nie zawiść, ale mam takie wrażenie, że ostatnio Lewandowski mniej przykłada się do gry w reprezentacji i to mnie irytuje. Z Irlandią zagrał naprawdę słabo, pomijając setkę, miał kilka niepotrzebnych, mocno egoistycznych zagrań. Oczywiście to co zagrali jego koledzy z pola to kompletna kpina z kibiców. Zgadzam się, że BVB i liga niemiecka to dla niego idealne podwórko, a jak zaraz stamtąd odejdzie to moim zdaniem skończy jak Ebi Smolarek. Bez ciśnienia.

Real na pewno ogromny niedosyt, po ciekawym widowisku w Madrycie. United niby nic, a swoje okazje mieli.


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7637 dni

**




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 14/02/2013 07:45

  xxjarek05xx napisał:  
Obejrzałem sobie na drhtv i nie zacinało ;D

Real - ManU 1:1
Borussia - Szachtar 2:2

Dla borussi dobry wynik a dla Realu ten remis to jak porażka...Mam nadzieję, że z rewanżu na Old Trafford Real wyjdzie zwycięsko i że TVP straciło grube pieniądze na puszczeniu tego meczu a nie innego :D



Jaką grubą kasę TVP straciło? Abonamentu dodatkowego nikt by nie zapłacił, reklamy większość to sponsorzy LM, jak spojrzeć na wyniki oglądalności i tak będzie miało najlepsze statystyki.

Co do Lewego marnuje sporo, tak samo w Borussi, w Niemczech ma większe wsparcie i obrońcy muszą się także skupiać na innych a w kadrze z tym gorzej. Ma mecze dobre, ale większość to takie gdzie strzeli za 2 czy 3 razem. Podobną presję jak w kadrze miał w Niemczech w pierwszym sezonie i też nie miał za dobrych statystyk. Mimo to trener dawał mu co raz więcej czasu broniąc go w mediach, podobnie czynili inni zawodnicy. W Polsce w stosunku do niego, Kuby i Piszczka są duże oczekiwania, jak im coś nie wyjdzie od razu krytyka i słabe oceny vide mecz z Anglią gdzie Polskie media jechały po Piszczku a Angielskie wypowiadały się pozytywnie. Czasami sami robimy za duże piekiełko, które nie pomaga.


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5308 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 14/02/2013 16:29

  xxjarek05xx napisał:  
No tak nie strzelił gole w reprezentacji od miliona godzin to winę najlepiej zrzucić na Obraniaka, bo nie gra jak klasyczna 10.



No nie rozśmieszajcie mnie, że nie widzicie różnicy w dogrywających w BVB a z naszej reprezentacji... Poziom gry reprezentacji od dłuższego czasu to kibel, z nic nie grającą Irlandią taktyką były lagi na aferę i co on ma zrobić? Do tego to co napisał Pszczółek ilość sytuacji jakie ma w Borussi nie ma żadnego porównania z tymi z reprezentacji... Poza tym to inna specyfika gry, Messi w poprzednim roku też w reprezentacji nie postrzelał za bardzo a w klubie wiadomo...


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Ka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6592 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 14/02/2013 17:45
12 goli w 9 meczach to nie za bardzo? Jak ktoś jest dobry, to gra dobrze w reprezentacji i klubie, a nie szuka wszędzie winnych.


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5308 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 14/02/2013 19:08
To widocznie o poprzedni mi chodziło ;) no nie zgodzę się tutaj z Tobą bo nawet najlepszy snajper będzie miał problemy jak nie będzie dostawał piłek.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5421 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 14/02/2013 23:57
Trochę odbiegając od tematu ciekawie dzisiaj w LE, trefienia z meczu Tottenham - Lyon Bale x2 / Umtiti. Ogólnie kilka innych ciekawych spotkań i równie efektownych trafień.


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6548 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 15/02/2013 01:09
reakcja

:D


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005