Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Liga Mistrzów/Europejska << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7289 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 27/08/2009 18:55
A: Bayern, Juventus, Bordeaux, Maccabi - dość ciekawie.
B: Manu, CSKA, Besiktas, Wolfsburg - Manu pewniak, Ruskie też mogą być mocne :P
C: Milan, Real, Marsylia, Zurich - ciekawa grupa i niełatwa.
D: Chelsea, Porto, Atletico, APOEL - Chelsea i Atletico, moi faworyci.
E: Liverpool, Lyon, Fiorentina, Debreczyn - Fiorentina może być czarnym koniem.
F: Barcelona, Inter, Dynamo Kijów, Rubin - jak dla mnie jedna z trudniejszych, rzekłbym śmierci :)
G: Sevilla, Rangers, Stuttgart, Unirea - dość łatwa grupa, wszyscy oprócz Unirei mogą wyjść.
H: Arsenal, Alkmaar, Olympiacos, Standard - Arsenal pewniak, z reszty każdy ma szansę.


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
Tomas90
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5440 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 27/08/2009 18:55
Grupa A
1. Bayern Monachium
2. Juventus Turyn
3. Girondins Bordeaux
4. Maccabi Hajfa

Grupa B
1. Manchester United
2. CSKA Moskwa
3. Besiktas Stambuł
4. VfL Wolfsburg

Grupa C
1. AC Milan
2. Real Madryt
3. Olympique Marsylia
4. FC Zurych

Grupa D
1. Chelsea Londyn
2. FC Porto
3. Atletico Madryt
4. APOEL Nikozja

Grupa E
1. FC Liverpool
2. Olympique Lyon
3. AC Fiorentina
4. VSC Debrecen

Grupa F
1. FC Barcelona
2. Inter Mediolan
3. Dynamo Kijów
4. Rubin Kazań

Grupa G
1. FC Sevilla
2. Glasgow Rangers
3. VfB Stuttgart
4. Unirea Urziceni

Grupa H
1. Arsenal Londyn
2. AZ Alkmaar
3. Olympiakos Pireus
4. Standard Liege


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6527 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 27/08/2009 19:00
Jedno co zwraca uwage,to że nie ma tzw "grupy śmierci"


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6295 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 27/08/2009 19:02
Chciałbym żeby było tak:

Gr.A - Juve i Bordeaux
Gr.B - MU i Wolfsburg
Gr.C - Real i Milan
Gr.D - Chelsea i Atletico
Gr.E - Lyon i Fiorentina
Gr.F - Barca i Rubin
Gr.G - Sevilla i Rangers
Gr.H - Arsenal i Olympiakos


qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7737 dni

**




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 27/08/2009 19:15

  śmielaq89 napisał:  
A: Bayern, Juventus, Bordeaux, Maccabi - dość ciekawie.
B: Manu, CSKA, Besiktas, Wolfsburg - Manu pewniak, Ruskie też mogą być mocne :P
C: Milan, Real, Marsylia, Zurich - ciekawa grupa i niełatwa.
D: Chelsea, Porto, Atletico, APOEL - Chelsea i Atletico, moi faworyci.
E: Liverpool, Lyon, Fiorentina, Debreczyn - Fiorentina może być czarnym koniem.
F: Barcelona, Inter, Dynamo Kijów, Rubin - jak dla mnie jedna z trudniejszych, rzekłbym śmierci :)
G: Sevilla, Rangers, Stuttgart, Unirea - dość łatwa grupa, wszyscy oprócz Unirei mogą wyjść.
H: Arsenal, Alkmaar, Olympiacos, Standard - Arsenal pewniak, z reszty każdy ma szansę.



Co do grup A,C,D,F się zgadzam. W grupie B dla mnie wychodzą Man Utd i Wolfsburg a CSKA najsłabsza w grupie. W grupie D Fiorentina może powalczyć z Lyonem według mnie ale chyba jednak Liverpool-Lyon.
W Grupie G Sevilla to pewniak a Unirei bym nie skreślał zwłaszcza, że ani Stuttgart ani Rangers to nie są jakieś mocne ekipy.
W grupie H oczywiście Arsenal faworyt. Myślę, że awansują Holendrzy. Może powalczą Gracy. Belgowie dla mnie bez szans.


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7737 dni

**




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 27/08/2009 21:30
Ruscy chyba polecą w rankingu w dół.
Dziś stracili 3 ekipy w LE: Amkar Perm, Dynamo Moskwa i Zenit St. Petersburg


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7810 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 15/09/2009 20:58
no swietnie, nowy sezon ligi mistrzow, a w ogolnodostepnej tv brak skrotow :|:|:|


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7227 dni

*




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 16/09/2009 06:51
Jak to w Polsce. Tu już nic normalnie nie da się obejrzeć.

Pozostaje ogólnodostępny youtube.


Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7616 dni

**




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 16/09/2009 08:48
Jako kibic Barcy obejrzałem sobie na raz 2 wczorajsze spotkania na raz: Zurych - Real i Marsylia - AC Milan, to pierwsze więcej bo i było ciekawsze. W drugim miałem to szczęście, że i tak przełączałem na bramki.

Co do meczu Realu to widać, że powoli się zgrywają i jaką robotę robi w defensywie Xavi Alonso, gdy go zabrakło to królewscy się pogubili i stracili w ciągu 120 s dwa gole. Zurych zaatakował (szkoda, że zrobił to dopiero przy 0:3) to obrona Realu popełniała błędy (zresztą większość drużyn Hiszpańskich nie umie się bronić). Widać zrozumienie między Raulem a Higuainem, co raz lepszą komunikację między Ronaldo, Kaką a tą pierwszą dwójką, ale gdyby Zurych wystawił w bramce słupek zamiast bramkarza, który co strzał wpuszczał gola to mieli by szanse na remis, bo strzały Ronaldo z wolnych były do obrony, piłka leciała prosto bramkarza i wystarczyło tylko stać i odbić tą piłkę, a nie pajacować i wpuszczać gola np. na 2:5. Pozostałe gole to ładne rozklepane akcje Realu.

Zobaczymy jaki będzie dzisiaj mecz Inter - Barca, ale podejrzewam, że będzie mało bramek (lub w ogóle) bo Inter będzie przede wszystkim pilnował obrony.

A co do meczu Milanu to stary lis Inzaghi wie gdzie ma być w polu karnym a Seedorf wie gdzie on będzie i to wystarczyło do zwycięstwa.

Ostatnio edytowany przez: Pszczółek, 16 września 2009, 15:43 [1 raz(y)]


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6527 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 16/09/2009 11:39

  Pszczółek napisał:  
Jako kibic Barcy obejrzałem sobie na raz 2 wczorajsze spotkania na raz: Zurych - Real i Marsylia - AC Milan, to pierwsze więcej bo i było ciekawsze. W drugim miałem to szczęście, że i tak przełączałem na bramki.

Co do meczu Realu to widać, że powoli się zgrywają i jaką robotę robi w defensywie Xavi Alonso, gdy go zabrakło to królewscy się pogubili i stracili w ciągu 120 s dwa gole. Zurych zaatakował (szkoda, że zrobił to dopiero przy 0:3) to obrona Realu popełniała błędy (zresztą większość drużyn Hiszpańskich nie umie się bronić). Widać zrozumienie między Raulem a Higuainem, co raz lepszą komunikację między Ronaldo, Kaką a tą pierwszą dwójką, ale gdy Zurych wystawił w bramce słupek zamiast bramkarza, który co strzał wpuszczał gola to mieli by szanse na remis, bo strzały Ronaldo z wolnych były do obrony, piłka leciała prosto bramkarza i wystarczyło tylko stać i odbić tą piłkę, a nie pajacować i wpuszczać gola np. na 2:5. Pozostałe gole to ładne rozklepane akcje Realu.

Zobaczymy jaki będzie dzisiaj mecz Inter - Barca, ale podejrzewam, że będzie mało bramek (lub w ogóle) bo Inter będzie przede wszystkim pilnował obrony.

A co do meczu Milanu to stary lis Inzaghi wie gdzie ma być w polu karnym a Seedorf wie gdzie on będzie i to wystarczyło do zwycięstwa.



Małą poprawka-XaBi Alonso,reszta w porządku. Co do dziś to Mou podał wczoraj już skład Interu-Julio Cesar, Maicon, Samuel, Lucio, Chivu, Stanković lub Muntari, Zanetti, Sneijder, Motta, Milito i Eto'o. Jak widać z powyższego,wcale nudno nie musi być.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
GRZ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7607 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 16/09/2009 13:09

  anathema napisał:  

  Pszczółek napisał:  
Jako kibic Barcy obejrzałem sobie na raz 2 wczorajsze spotkania na raz: Zurych - Real i Marsylia - AC Milan, to pierwsze więcej bo i było ciekawsze. W drugim miałem to szczęście, że i tak przełączałem na bramki.

Co do meczu Realu to widać, że powoli się zgrywają i jaką robotę robi w defensywie Xavi Alonso, gdy go zabrakło to królewscy się pogubili i stracili w ciągu 120 s dwa gole. Zurych zaatakował (szkoda, że zrobił to dopiero przy 0:3) to obrona Realu popełniała błędy (zresztą większość drużyn Hiszpańskich nie umie się bronić). Widać zrozumienie między Raulem a Higuainem, co raz lepszą komunikację między Ronaldo, Kaką a tą pierwszą dwójką, ale gdy Zurych wystawił w bramce słupek zamiast bramkarza, który co strzał wpuszczał gola to mieli by szanse na remis, bo strzały Ronaldo z wolnych były do obrony, piłka leciała prosto bramkarza i wystarczyło tylko stać i odbić tą piłkę, a nie pajacować i wpuszczać gola np. na 2:5. Pozostałe gole to ładne rozklepane akcje Realu.

Zobaczymy jaki będzie dzisiaj mecz Inter - Barca, ale podejrzewam, że będzie mało bramek (lub w ogóle) bo Inter będzie przede wszystkim pilnował obrony.

A co do meczu Milanu to stary lis Inzaghi wie gdzie ma być w polu karnym a Seedorf wie gdzie on będzie i to wystarczyło do zwycięstwa.



Małą poprawka-XaBi Alonso,reszta w porządku. Co do dziś to Mou podał wczoraj już skład Interu-Julio Cesar, Maicon, Samuel, Lucio, Chivu, Stanković lub Muntari, Zanetti, Sneijder, Motta, Milito i Eto'o. Jak widać z powyższego,wcale nudno nie musi być.



Jak dla mnie dobry kurs na to czy Eto'o cos ustrzeli TAK 2.70.. Warto zaryzykowac ;)


Tylko Pogoń, ukochana Pogoń...
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6224 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 18/12/2009 11:14
Jeszcze godzinka do rozpoczęcia "losowania?" LM zabawię się we wróżkę albo po prostu powiem, że takie pary chciałbym widzieć w 1/8.

ACF Fiorentina - Olympique Lyon
Real Madryt - Inter Mediolan
Arsenal Londyn - CSKA Moskwa
Girondins Boredaux - VfB Stuttgart
FC Barcelona - AC Milan
Manchester United - Fc Porto
Chelsea Londyn - Bayern Monachium
Sevilla FC - Olympiakos Pireus

Swoją drogą to tęsknie za czasem gdy na mecze LM czekało się tygodniami, rozmawiało o nich na długo przed i długo po. W rozgrywkach grały najlepsze drużyny z poszczególnych krajów, obecnie to tak z nudów lub gdy druga w hierarchi zaraz po Pogonce ekipa giercuje w tv.

Chyba lepiej zajmę się czymś innym ;P

VfB Stuttgart - Barcelona
Bayern Monachium - Fiorentina
Girondins Boredaux Olimpiakos
Inter - Chelsea
Lyon - Real Madryt
Fc Porto - Arsenal
AC Milan - Manchester United
CSKA Moska - Sevilla

Ostatnio edytowany przez: D., 18 grudnia 2009, 12:25 [1 raz(y)]


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7158 dni

****




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 18/12/2009 12:24
nic nie trafiłeś:D

Edit:
VfB Stuttgart 1893 - FC Barcelona
Olympiakós SFP (Pireus) - FC Girondins de Bordeaux
FC Internazionale Milano - Chelsea FC
FC Bayern München - AC Fiorentina
CSKA Moskwa - Sevilla FC
Olympique Lyonnais - Real Madrid CF
FC Porto - Arsenal FC
Milan AC - Manchester United FC


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6209 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 18/12/2009 12:25

  Dyzio napisał:  
Jeszcze godzinka do rozpoczęcia "losowania?" LM zabawię się we wróżkę albo po prostu powiem, że takie pary chciałbym widzieć w 1/8.

ACF Fiorentina - Olympique Lyon
Real Madryt - Inter Mediolan
Arsenal Londyn - CSKA Moskwa
Girondins Boredaux - VfB Stuttgart
FC Barcelona - AC Milan
Manchester United - Fc Porto
Chelsea Londyn - Bayern Monachium
Sevilla FC - Olympiakos Pireus

Swoją drogą to tęsknie za czasem gdy na mecze LM czekało się tygodniami, rozmawiało o nich na długo przed i długo po. W rozgrywkach grały najlepsze drużyny z poszczególnych krajów, obecnie to tak z nudów lub gdy druga w hierarchi zaraz po Pogonce ekipa giercuje w tv.



nie trafiłeś z żadnym:)

najciekawsze na papierze to Inter-Chelsea i Milan-MU.

Girondins Bordeaux - Olympiakos Pireus

Chelsea Londyn - Inter Mediolan

AC Fiorentina - Bayern Monachium

FC Sevilla - CSKA Moskwa

Real Madryt - Olympique Lyon

Arsenal Londyn - FC Porto

Manchester United - AC Milan

Vfb Stuttart - Barcelona


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
Samo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6369 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 18/12/2009 13:03
Girondins Bordeaux - Olympiakos Pireus awans Bordeaux

Chelsea Londyn - Inter Mediolan awans Chelsea

AC Fiorentina - Bayern Monachium awans Bayern

FC Sevilla - CSKA Moskwa awans CSKA

Real Madryt - Olympique Lyon awans Real

Arsenal Londyn - FC Porto awans Arsenal

Manchester United - AC Milan awans Milan

Vfb Stuttart - Barcelona awans Barcelona

tak mi się wydaje .


D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6224 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 18/12/2009 13:34
Źle Ci się wydaje. Manchester tym razem nie odpadnie z Klubem seniora, do 3 razy sztuka.


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
Samo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6369 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 18/12/2009 17:55

  Dyzio napisał:  
Źle Ci się wydaje. Manchester tym razem nie odpadnie z Klubem seniora, do 3 razy sztuka.



A skąd Ty taki pewien tego jesteś?


barcish
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7259 dni

**




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 18/12/2009 18:54
I Inter po raz piaty podajze? odpadnie w 1/8 LM :D


POGOŃ SZCZECIN!
Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6419 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 18/12/2009 19:49

  Bart_Emigrant napisał:  
I Inter po raz piaty podajze? odpadnie w 1/8 LM :D



To pewniak jak nic. Ciesze się, że mój "czarny koń" Bordeaux dobrze trafił. Lyon pechowo jak zawsze. Barca trafiła tak, ze rezerwami może wyjść na dwumecz :)



Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7289 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 16/02/2010 20:11
Wie ktoś dlaczego w tym roku 1/8 tak rozciągnięta w czasie ? Dziś i jutro po 2 spotkania, za tydzień dopiero kolejne..


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005