Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Liga Mistrzów/Europejska << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Zieny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7305 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 31/03/2010 22:57

  eF^ napisał:  


Fabregas szacunek za wolę walki, szkoda z drugiej strony, że nie zszedł bo kontuzja mogła się jeszcze bardziej pogłębić.



Jak miał zejść jak wykorzystali juz 3 zmiany


Łobez zawsze z Pogonią
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7832 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 31/03/2010 23:08

  alex napisał:  

  eF^ napisał:  


Fabregas szacunek za wolę walki, szkoda z drugiej strony, że nie zszedł bo kontuzja mogła się jeszcze bardziej pogłębić.



Jak miał zejść jak wykorzystali juz 3 zmiany



no pizdy z naszej ligi juz by martwych udawali i nie dokonczyliby meczu


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7410 dni

*




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 31/03/2010 23:09

  Cytat:  
Jak miał zejść jak wykorzystali juz 3 zmiany



A co jak limit zmian jest wykorzystany to uniemożliwia to zejście z boiska? Fabregas tam ledwo człapał po tym strzale i prawdopodobnie kontuzja mu się odnowiła, pozostanie na placu uznaje za trochę lekkomyślne bo mógł się wykluczyć na jeszcze większy okres czasu, co teraz w momencie kiedy Arsenal ma dalej szanse na półfinał LM i walczy ambitnie w Premiership może być problemem - niemniej należy mu się szacunek za to, że został i chciał pomóc drużynie (jak na kapitana z prawdziwego zdarzenia przystało).


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5309 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 31/03/2010 23:52
dokladnie, mogl sobie zejsc, jakby ktos noge zlamal a bylo by po 3 zmianach to myslisz ze musialby grac ? :]

a co do Henryka, wiem ze to nie jest Henryk z Arsenalu, i juz nigdy chyba nie bedzie ale ostatnio zagral kilka dobrych meczy, zaliczyl pare asyst ale grajac NA SRODKU, wpuszczanie go na skrzydlo nie mialo sensu, na srodek owszem, do tego zmiana Pedro za Bojana i mozna bylo by pograc z przodu, ale warunkiem jakiegos pozytku z Thierrego jest wystawianie go na srodek bo na skrzydle nic nie gra.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6803 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 01/04/2010 00:03
Po pierwszej połowie bałem się, że skończy się minimum 4:0 dla Barcy, ale brawo Arsenal. Sprinty Walcotta jednak są zabójcze, nie pamiętam, kto go tam ciągle przepuszczał ale był to bodajże Maxwell. Co do karnego brak wątpliwości, co do czerwieni nie jestem taki przekonany,


P. S.
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6549 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 01/04/2010 00:38
ale sekunda. fabregas i faul? czyzby de fakto był w tym momencie faul puyola? ojejrzyjcie sobie to raz jeszcze.

z fabregasem jego rzekomą kontuzja cały czas to jakaś..farsa. tak czy siak nie stawi sie na camp nou z powodu kartek, ale pewnie i znow jakas domniemana kontuzja by sie przytrafila. uwazam ze arsenal i tak jest zadowolony z wyniku i nic wiecej nie da sie napisac co zagrali. dla ich zwolennikow,no coz-chelsea i MU nadal bedą im odjezdzac a i nowe sily premiership nadchodzą.

a barca? no to jakas masakra. w jednym meczu zagrali i najllepszy i njagorszy mecz w sezonie. arsenal po 15 min powienien juz z 0-3 dostawac i byla by zakonczona gadka o jakikolwiek szansach. a tak mozna sobie jeszcze podywagowac.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6549 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 01/04/2010 00:45

  eF^ napisał:  
Głupia pierwsza zmiana Guardioli - po jaką cholerę wprowadzał cienkiego Henry'ego, który otwarcie mówił, że nie chce grać w tym meczu i faktycznie nie chciał, nie wiem czy zaliczył w ciągu 20 paru minut udane zagranie. Dla odmiany ekstra wejście w Arsenalu Walcotta i to dzięki niemu Kanonierzy zdobyli 2 bramki i jeszcze liczą się w walce o półfinał.

Czerwona kartka dla Puyola trochę problematyczna, karny ewidentny ale faul myślę, że max. na żółtą.

Barcelona fatalnie od momentu zdobycia bramki na 2:0, siadła i grała bardzo słabo. Według mnie powinien wejść Krkic za Messiego, który dziś nie grał dobrego meczu, Zlatan wręcz przeciwnie nie wiem czy nie najlepsze spotkanie w tym sezonie.

Fabregas szacunek za wolę walki, szkoda z drugiej strony, że nie zszedł bo kontuzja mogła się jeszcze bardziej pogłębić.



Ibra śmaiło mógł w tym momencie zejsc,ale wjesie Yayi było by adekwatne. Wtedy mozna by w tym meczu na Arsenal który musi troche atakowac na srodek ataku wystawic messiego (o zgrozo najgorszy zawodnik jako bałokształt) Piqe tak czy siak polował na kartke,ale obraz meczu i niefrasobliwe zachowania powoduja iluzje emocji w rewanzu.

ale spokojnie, na stoprze zagra abidal, lub Yaya. Bo rafa ma taka samą forme jak Henry.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6231 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 01/04/2010 14:10
a teraz ciekawostka- wyobrażacie co by sie działo gdyby Fabianski stał na bramce Arsenalu? To żadna złosliwosc tylko obrazuje czemu Fabianski czy Kuszczak nigdy nie będą pierwszymi bramkarzami w tych klubach.

wczoraj byłą rzeźnia tylko nonszalancji jest taki wynik a nie inny. chyba w koncu padnie mit że Arsenal to taka kopia barcelony. gdyby nie indolencja mecz mial prawo sie zakonczyc po 15-20 min. tak mozna sobie jeszcze dywagowac i kroic jakies emocja na rewanż. ale powtórka z bayernu czy lyonu z zeszłego sezonu czy stuttgartu z tego bedzie, a jak nie to sam juz nie wiem ;)


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6549 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 07/04/2010 00:26
Po pierwszym meczu wydwało się, że wszystko jest możliwe. Po pierwszym golu, strzelonym przez Arsenal, tym bardziej. Potem jednak okazało się, że możliwe jest tylko jedno, za to czterokrotnie. Gole dla Barcelony strzelali Messi, Messi, Messi oraz Messi.

A teraz Grand derby, rozstrzygający mecz o mistrza Hiszpanii moim zdaniem.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6549 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 07/04/2010 02:01
I jeszcze słówko o komentatorach-Żarciki, pomyłki - to można nawet przełknąć.
Ale gdzie UCZUCIE, głos, życie meczem? Duet z dzisiejszego meczu mógłby z równym powodzeniem prowadzić relację z procesji na Jasną Górę.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6798 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 07/04/2010 12:27

  anathema napisał:  
I jeszcze słówko o komentatorach-Żarciki, pomyłki - to można nawet przełknąć.
Ale gdzie UCZUCIE, głos, życie meczem? Duet z dzisiejszego meczu mógłby z równym powodzeniem prowadzić relację z procesji na Jasną Górę.



Przecież ta śmieszna stacja żyje tylko i wyłącznie z pokazywania LM, oprócz tego w ramówce nie ma nic ciekawego. Ale wypasiony rym :D
Zapowiada się ciekawy półfinał ze względu na Eto'o i Zlatana. Według mnie drużyna która awansuje z tej pary do finału wygra cała edycję. Dzisiaj będe pierwszy raz kibicował szwabom by powieżli Meniu :P


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5309 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 07/04/2010 14:33

  Porto napisał:  
Dzisiaj będe pierwszy raz kibicował szwabom by powieżli Meniu :P


ja tyz :P ale zapowiada sie ciekawie, Bayern z Robbenem, MU bez Rooney'a (chyba ze cos sie zmienilo)


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
xAdamx90
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5645 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 07/04/2010 19:03
A ja Manu bo kto jak nie on może pokonać śniącą Barcelone, chyba ze Bayern zagra dziś naprawdę oszałamiająco;))


To trzeba przeżyc aby to zrozumieć aby w to uwierzyć
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5309 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 07/04/2010 20:22
śniącą? ;) Rooney jednak gra, ciekawe czy beda polowa na ta jego kostke od poczatku

edit: ale Butt spierdolil, 1:0 MU
edit2: 2:0 MU, Bayern dotychczas nie istnieje ale faktem jest ze 1 bramka i wracają do gry

Ostatnio edytowany przez: ManeS, 7 kwietnia 2010, 20:52 [2 raz(y)]


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6231 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 07/04/2010 20:53
no i to by było na tyle jeśli chodzi o dzisiejszy mecz :)
można śmiało obstawiać finał sprzed roku.

a z tym rooneyem niezła ściema. stracą za to diabły raczej mistrzostwo.


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5309 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 07/04/2010 21:03
i po Rooney'u raczej, co prawda bramki nie strzelil przez te 20 minut ale chyba nastraszyl swoja obecnoscia w skladzie dojczlandow bo biegaja jak z pelnymi gaciami

edit: a jednak to ze Ronney kulal nic nie znaczylo, gra dalej, moim zdaniem sedzia powinien gwizdnac karnego dla Bayernu po rece Naniego pod koniec 1 polowy, a teraz czerwona kartka i MU w 10, wiec bedzie ciekawa koncowka

Ostatnio edytowany przez: ManeS, 7 kwietnia 2010, 21:52 [1 raz(y)]


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6317 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 07/04/2010 21:49
No to zaczynają się schody dla United :D


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6231 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 07/04/2010 21:53

  Misiek. napisał:  
No to zaczynają się schody dla United :D



Bayern jest tak żenująco beznadziejny że MU tylko samo może to zawalić

zaraz badstuber czy jak tam mu, tragiczny zawodnik zaraz wyrówna personalne sprawy;)


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5309 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 07/04/2010 21:57
rzadki w chuj ten badstuber


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
P.1948.S
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7032 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 07/04/2010 22:09
Podanie do Riberyego badz Robbena ci klapki na oczy i jazda ot cała gra Bayernu :D


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005