Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Liga Mistrzów/Europejska << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7296 dni

*




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 05/05/2009 22:31

  Zegarmistrz napisał:  
wiec juz wszystko juz wiadomo w Lm
final jak przed rokiem



obyś się jutro o tej porze z ręką w nocniku nie obudził;)


100% PD
Cypek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7419 dni




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 05/05/2009 22:52

  Zegarmistrz napisał:  
wiec juz wszystko juz wiadomo w Lm
final jak przed rokiem



Z odwrotnym rezultatem. :D


avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7833 dni




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 05/05/2009 23:39
mimo, ze wczesniej troche jechalem bo katalonskich dziewczynkach, to jednak final barca- man utd chyba dla kazdego powinien byc pożądany :)


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7185 dni

*




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 06/05/2009 07:27
Obrazek jpg wstawiony na forum

Troszke "gryząca" ta flaga M.U.
...swoją drogą brama na 2:0 niczego sobie ;)
Obrazek gif wstawiony na forum

Ostatnio edytowany przez: 1973, 17 lutego 2012, 14:40 [2 raz(y)]


Faster84
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5491 dni




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 06/05/2009 09:43
Katalońskie dziewczynki?? Co za bełkot... Wczoraj jedna z płaczliwych dziewczynek z MU strzeliła dwie bramki na Arsenalu.


Boss
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5661 dni




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 06/05/2009 10:02
wybacz barcelona dopiero dzis baty dostaje
a christiano gra w MU !


Pogoń i tylko Pogoń!!
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6550 dni




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 06/05/2009 11:03

  Zegarmistrz napisał:  
wybacz barcelona dopiero dzis baty dostaje
a christiano gra w MU !



masz godnosc i skoro jesteś taki pewny,to może sie założymy że o żadnym blamażu nie będzie mowy? czy tylko tak pleciesz aby pleść? przyjmujesz zakład? ja stawiam bramkowy remis...


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7296 dni

*




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 06/05/2009 12:24

  anathema napisał:  

  Zegarmistrz napisał:  
wybacz barcelona dopiero dzis baty dostaje
a christiano gra w MU !


masz godnosc i skoro jesteś taki pewny,to może sie założymy że o żadnym blamażu nie będzie mowy? czy tylko tak pleciesz aby pleść? przyjmujesz zakład? ja stawiam bramkowy remis...



napinka forumowa zwykla w jego wykonaniu;) tez jestem gotowy sie zalozyc o flaszke, ze nie bedzie zadnej kompromitacji czy blamazu i Barca zagra w finale:)
a zegarmistrz druga czescia swojej wypowiedzi utwierdzil mnie w przekonaniu ze nie umie czytac ze zrozumieniem:)


100% PD
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7501 dni

*




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 06/05/2009 12:32

  Zegarmistrz napisał:  
wybacz barcelona dopiero dzis baty dostaje
a christiano gra w MU !



chętnie bym się z Tobą założył, nawet o blokadę IP na tym forum, ale podejrzewam, że pisałbyś wtedy z innego kompa

Ostatnio edytowany przez: Sampaio, 6 maja 2009, 12:48 [1 raz(y)]


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
xAdamx90
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5646 dni




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 06/05/2009 13:44
Kortko: Chelsea dzisiaj awansuje, Bardzo w to wierze:)


To trzeba przeżyc aby to zrozumieć aby w to uwierzyć
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6232 dni




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 06/05/2009 13:49
A ja bardzo w to wierze,że w przyszłym sezonie przybędzie nagle zwolenników Manchesteru...City :D Od razu stawiam pytanie,ilu z Was kibicowało Chelsea przed erą Abramowicza,ba ilu wiedziało że taki klub istnieje. Więcej kibiców w naszym kraju miał Evetron,West ham czy Tottenham..ale Chelsea? Przyszły sukcesy to i fanów jak mrówków. Tylko ilu z Was pozostanie przy tym klubie jak znów popadnie w przeciętność?


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
3l3m3nt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7514 dni




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 06/05/2009 14:47

  nowa od nowa napisał:  
A ja bardzo w to wierze,że w przyszłym sezonie przybędzie nagle zwolenników Manchesteru...City :D Od razu stawiam pytanie,ilu z Was kibicowało Chelsea przed erą Abramowicza,ba ilu wiedziało że taki klub istnieje. Więcej kibiców w naszym kraju miał Evetron,West ham czy Tottenham..ale Chelsea? Przyszły sukcesy to i fanów jak mrówków. Tylko ilu z Was pozostanie przy tym klubie jak znów popadnie w przeciętność?



W pełni się z Tobą zgadzam, kiedyś sam czytałem artykuł o kibicach Chelsea. Opowiadał o tym jak Ci bardziej wierniejsi zareagowali na przyjście Romka do klubu, a otóż przestali chodzić na mecze, a co do tych obecnych ' bardzo wiernych kibiców' to oni byli są i będą. Za rok Lech zdobędzie LM to w Szczecinie zobaczymy nie jednego w koszulce Stilica (może żałosne ale po części prawdziwe).
TZW. KIBICE SEZONOWI.


Obrazek jpg wstawiony na forum
Naszą siłą nie jest to że nigdy nie upadliśmy, ale to że po każdym upadku potrafimy się podnieść jeszcze silniejszym
Juventus Turyn-historia wielkiej miłości
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6080 dni




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 06/05/2009 15:30

  Zegarmistrz napisał:  
wybacz barcelona dopiero dzis baty dostaje
a christiano gra w MU !



MU wczoraj niezle zagrał, dziś kolej Barcy żeby potwierdziła swoją klasę, coś słyszałem że Henry nie zagra, ale i tak powinni dać radę.


Cypek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7419 dni




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 06/05/2009 16:17

  nowa od nowa napisał:  
A ja bardzo w to wierze,że w przyszłym sezonie przybędzie nagle zwolenników Manchesteru...City :D Od razu stawiam pytanie,ilu z Was kibicowało Chelsea przed erą Abramowicza,ba ilu wiedziało że taki klub istnieje. Więcej kibiców w naszym kraju miał Evetron,West ham czy Tottenham..ale Chelsea? Przyszły sukcesy to i fanów jak mrówków. Tylko ilu z Was pozostanie przy tym klubie jak znów popadnie w przeciętność?



Idąc tym tokiem myślenia mozna zapytac wszystkich od kiedy kibicuja Barcelonie. Ona zawsze byla dobra, wiec co? Zaczeliscie kibicowac Barcelonie jak wygrywała i miała kase na wszystko. Wg tego co napisales to najlepiej zaczac kibicowac jakiemus klubowi z 3 ligi, zeby nikt Cie nie posadzal o tego typu rzeczy.


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6395 dni

*




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 06/05/2009 16:30

  nowa od nowa napisał:  
A ja bardzo w to wierze,że w przyszłym sezonie przybędzie nagle zwolenników Manchesteru...City :D Od razu stawiam pytanie,ilu z Was kibicowało Chelsea przed erą Abramowicza,ba ilu wiedziało że taki klub istnieje. Więcej kibiców w naszym kraju miał Evetron,West ham czy Tottenham..ale Chelsea? Przyszły sukcesy to i fanów jak mrówków. Tylko ilu z Was pozostanie przy tym klubie jak znów popadnie w przeciętność?



Dokładnie, nigdy ich nienawidziłem, ale ciekawe czy któryś z tych 'wielkich fanów' The Blues pamięta takich zawodników tak Hasselbaink, Zola, Le Saux, Petrescu, Wise, Deschamps czy Vialli.
Abramowicz przyszedł, sypnął kasą i narodzili się wielbiciele przereklamowanych gwiazdek.

Jedyny godny finał BARCA - MANU, najlepsze w tym sezonie zespołu, i nikt kto zna się na piłce temu nie zaprzeczy.


Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7501 dni

*




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 06/05/2009 16:30

  nowa od nowa napisał:  
A ja bardzo w to wierze,że w przyszłym sezonie przybędzie nagle zwolenników Manchesteru...City :D Od razu stawiam pytanie,ilu z Was kibicowało Chelsea przed erą Abramowicza,ba ilu wiedziało że taki klub istnieje. Więcej kibiców w naszym kraju miał Evetron,West ham czy Tottenham..ale Chelsea? Przyszły sukcesy to i fanów jak mrówków. Tylko ilu z Was pozostanie przy tym klubie jak znów popadnie w przeciętność?



Ja kiedyś byłem wielkim fanem niebieskich.Lata 90-te to były całkiem tłuste, ale i jednocześnie w miarę normalne czasy dla drużyny. Tryumfy na swoim podwórku, ale również dobre występy w europejskich pucharach. Nawet trochę gwiazd się przez Stamford Bridge przewinęło. Przestałem się nimi interesować wraz z przyjściem dolarów szalonego Romana... Niewielu z obecnych kibiców "Czelsi" wie, że do czasów "I am the special one" Mourinho klub miał na koncie tylko jedno mistrzostwo kraju (1955)

A Barcelona to Barcelona - klub zasadami i charakterem, od zawsze i na zawsze...Nie ma takiego drugiego na świecie. A jeśli tak uparcie twierdzicie, że Barca zawsze odnosiła sukcesy to zapraszam do zapoznania się z burzliwą historią tego klubu. Sami zobaczycie jakie schody Katalończycy musieli nie raz i nie dwa pokonać, żeby dojść do miejsca, w którym są dzisiaj

Ostatnio edytowany przez: Sampaio, 6 maja 2009, 16:38 [1 raz(y)]


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
Orło
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7675 dni

*




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 06/05/2009 16:41

  kiko napisał:  

  nowa od nowa napisał:  
A ja bardzo w to wierze,że w przyszłym sezonie przybędzie nagle zwolenników Manchesteru...City :D Od razu stawiam pytanie,ilu z Was kibicowało Chelsea przed erą Abramowicza,ba ilu wiedziało że taki klub istnieje. Więcej kibiców w naszym kraju miał Evetron,West ham czy Tottenham..ale Chelsea? Przyszły sukcesy to i fanów jak mrówków. Tylko ilu z Was pozostanie przy tym klubie jak znów popadnie w przeciętność?



Dokładnie, nigdy ich nienawidziłem, ale ciekawe czy któryś z tych 'wielkich fanów' The Blues pamięta takich zawodników tak Hasselbaink, Zola, Le Saux, Petrescu, Wise, Deschamps czy Vialli.
Abramowicz przyszedł, sypnął kasą i narodzili się wielbiciele przereklamowanych gwiazdek.




Ja pamietam. Zola, Flo, Wise, Petrescu, Di Mateo, Desally i w bramce De Goey to była wspaniała Chelsea! Mam nadzieje że dzisiaj uda im się wyeliminować Barcelone chociaż nie mają na to wielkich szans według mnie.


Babilon Team
Woro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5718 dni




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 06/05/2009 16:55

  3l3m3nt napisał:  

W pełni się z Tobą zgadzam, kiedyś sam czytałem artykuł o kibicach Chelsea. Opowiadał o tym jak Ci bardziej wierniejsi zareagowali na przyjście Romka do klubu, a otóż przestali chodzić na mecze, a co do tych obecnych ' bardzo wiernych kibiców' to oni byli są i będą. Za rok Lech zdobędzie LM to w Szczecinie zobaczymy nie jednego w koszulce Stilica (może żałosne ale po części prawdziwe).
TZW. KIBICE SEZONOWI.



naprawde myslisz ze ktos w Szczecinie by sie pokazal w niebiesko bialej szmacie?? ja mysle ze odrazu by zostal uswiadomiony i nigdy wiecej nie zalozylby na siebie takiej koszulki bicz Boks


Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.
ManU
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7181 dni




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 06/05/2009 17:29

  Orło napisał:  

  kiko napisał:  

  nowa od nowa napisał:  
A ja bardzo w to wierze,że w przyszłym sezonie przybędzie nagle zwolenników Manchesteru...City :D Od razu stawiam pytanie,ilu z Was kibicowało Chelsea przed erą Abramowicza,ba ilu wiedziało że taki klub istnieje. Więcej kibiców w naszym kraju miał Evetron,West ham czy Tottenham..ale Chelsea? Przyszły sukcesy to i fanów jak mrówków. Tylko ilu z Was pozostanie przy tym klubie jak znów popadnie w przeciętność?



Dokładnie, nigdy ich nienawidziłem, ale ciekawe czy któryś z tych 'wielkich fanów' The Blues pamięta takich zawodników tak Hasselbaink, Zola, Le Saux, Petrescu, Wise, Deschamps czy Vialli.
Abramowicz przyszedł, sypnął kasą i narodzili się wielbiciele przereklamowanych gwiazdek.




Ja pamietam. Zola, Flo, Wise, Petrescu, Di Mateo, Desally i w bramce De Goey to była wspaniała Chelsea! Mam nadzieje że dzisiaj uda im się wyeliminować Barcelone chociaż nie mają na to wielkich szans według mnie.



a co w niej bylo takiego wspanialego? banda najemnikow - jedna z pierwszych angielskich druzyn skladajaca sie z samych pilkarzy zza granicy. I juz przed abramowiczem klub opieral sie na sprowadzanych za gruba kase pilkarzach z kontynentu (przed romkiem tez byli dosc bogaci -chelsea to dzielnica londynskich snobow ;)) wyjatek to Wise.
Choc przyznaje ze tamta druzyna (za ofensywny styl gry) wzbudzala i tak o wiele wiecej sympatii niz obecna, ale chyba nie ma druzyny ktora w ludziach popierajacych idee against modern football wzbudzala by gorsze wiec to zade wyczyn ;)

zreszta troche przesadzacie bo wg mnie Chelsea nie ma zbyt wielu kibicow w Polsce. A pojedynczy zawsze sie znajda -w koncu to kwestia gustu :)


"Bo jest wśród Sopliców taka choroba,
że nic prócz Pogoni im się nie podoba".
Adam Mickiewicz "Pan Tadeusz" ks. VII
Tasior
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5934 dni

*




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 06/05/2009 18:04
Padnie Barcelona, padnie Manchester i w końcu wielka Chelsea Londyn zdobędzie trofeum na które zasługuje od paru lat... :D

GO THE BLUES!!!


1948 MKS POGOŃ SZCZECIN
FC STARGARD
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005