Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Liga Mistrzów/Europejska << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Cypek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7419 dni




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 28/04/2009 23:57

  qbajag napisał:  
Widzę, że inny mecz oglądałeś. Ja widziałem Chelsea, która jak podkulony kundel który boi się lania zamurowała bramkę i rozpaczliwą często obroną jakimś cudem dowieźli 0:0 do końca.



Skoro grali na trudnym terenie i najwyrazniej mieli takie a nie inne zalozenia taktyczne, to po co mieliby ryzykowac i grac otwarta pilke? Co mieli zrobic to zrobili, za tydzien to Chelsea bedzie przewazac i zobaczymy jak sobie z tym poradzi Barcelona.


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6232 dni




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 28/04/2009 23:59

  Zegarmistrz napisał:  

  qbajag napisał:  

  Zegarmistrz napisał:  
mecz oczywiscie dla chelsea pokazala jaki jest sposob na barcelonke
smialem sie w kulak jak barca cos tam probowala grac kombinowac jakies akcje a chelsea jednym zagraniem pokazywala gdzie jest ich miejsce


tak jak ladnie zauwazyles kolego zegnamy panienki z hiszpanii z lm juz za tydzien w londynie. liga angielska gora bo tam sie gra twarda pilke a nie przewraca jak gracze z barcelony co chwile

jestem bardzo zadowolony z meczu calkiem dobry



Widzę, że inny mecz oglądałeś. Ja widziałem Chelsea, która jak podkulony kundel który boi się lania zamurowała bramkę i rozpaczliwą często obroną jakimś cudem dowieźli 0:0 do końca.



Obrazek jpg wstawiony na forum
obejrzalem dokladnie ten sam mecz
porazila mnie nieskutecznosc barcy 17 strzalow kornerow tez okolo 20 i nic w praktyyce ani raz nie zagrozili bramce chelsea



ani razu? sytuacje etoo,bojana i ostatnia hleba? nieuznany karny na henrym? no tak,żadnego zagrożenia-zgodze sie z jednym-stałe fragmenty gry czy to wolne czy rożne zasadniczo sie tylko odbywają,żadnego większego zagrożenia... a teraz kamyczek do ogródka chelsea-chcesz zobaczyć drużynę z klasą, umiejącą zrobic z piłką coś więcej niż wypieprzyć wolejem z wlasnego pola karnego w drugie pole karne na wyjezdzie?Ogladaj rewanz, Barcelona może gwarantować jedno, to czego Chelsea nie gwarantuje. Klasę, którą będą potwierdzać GRAJĄC w PIŁKĘ.
włoskie cattenacio przy systemie Hiddinka to jakies qui pro quo

Ostatnio edytowany przez: nowa od nowa, 29 kwietnia 2009, 00:13 [1 raz(y)]


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
exces
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5721 dni

*




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 29/04/2009 00:00

  Zegarmistrz napisał:  
mecz oczywiscie dla chelsea pokazala jaki jest sposob na barcelonke
smialem sie w kulak jak barca cos tam probowala grac kombinowac jakies akcje a chelsea jednym zagraniem pokazywala gdzie jest ich miejsce


tak jak ladnie zauwazyles kolego zegnamy panienki z hiszpanii z lm juz za tydzien w londynie. liga angielska gora bo tam sie gra twarda pilke a nie przewraca jak gracze z barcelony co chwile

jestem bardzo zadowolony z meczu calkiem dobry


twoj sposob na barcelone to obrona czestochowy i myslenie tylko o remisie? powiedz jak chelase pokazala barcelonie ich miejsce? przewracanie sie co chwile? a faul na henrym i karny ktorego nie podyktowal sedzia? fauli na messi w poblizu pola karnego tez wg ciebie zapewne nie bylo. barcelonie bralko skutecznosci no i troche szczescia.


tylko prawdziwa przyjaźń to potęga...
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7501 dni

*




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 29/04/2009 01:51
widzę, że w tej dyskusji o dziwo najaktywniejsi zrobili się kibice Realu... ja rozumiem, że żal dupę ściska oglądając półfinały bez boskiego Pepe, ale Panowie, trochę więcej wiary w Dumę Katalonii - chłopcy Guardioli na wyjeździe będą mieli ułatwione zadanie, zrobią co należy i finał LM stanie się faktem


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7833 dni




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 29/04/2009 07:57
ale dziewczyny z barcelony placza. chyba przekonaliscie sie, ze wasza super pieknie grajaca druzynka umie tylko wygrywac z cienkimi druzynami hiszpanskimi czy jakims bayernem dostajacym baty od schalke czy wolfsburga. Co z tego, ze chelsea sie bronila? widac, ze tak im hiddink nakazal. Znowu bedzie angielski final :)


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7411 dni

*




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 29/04/2009 08:18

  Cytat:  
Co z tego, ze chelsea sie bronila?



No niby nic, ale mało która drużyna potrafiłaby strzelić coś w meczu drużynie Chelsea która broni się w 9 przez większą część spotkania ;)


xAdamx90
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5646 dni




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 29/04/2009 08:29
Chelsea zagrala dobry mecz, Hiddink zalozyl dobra taktyke a Messi byl praktycznie wylaczony przez Bosingwe. W Londynie Chelsea pokaze coto Angielska goscinnosc:]


To trzeba przeżyc aby to zrozumieć aby w to uwierzyć
qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7760 dni

**




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 29/04/2009 08:33

  avelyn napisał:  
ale dziewczyny z barcelony placza. chyba przekonaliscie sie, ze wasza super pieknie grajaca druzynka umie tylko wygrywac z cienkimi druzynami hiszpanskimi czy jakims bayernem dostajacym baty od schalke czy wolfsburga. Co z tego, ze chelsea sie bronila? widac, ze tak im hiddink nakazal. Znowu bedzie angielski final :)



U siebie Chelsea już nie będzie mogła grać, aż tak bardzo zachowawczo. Zobaczymy czy wtedy uda im się powstrzymać ataki Barcelony.
I nie wiem skąd takie podniecanie się angielskim finałem. Żeby były nudy jak rok temu? Jak dwa lata temu?


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7833 dni




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 29/04/2009 09:35

  qbajag napisał:  

  avelyn napisał:  
ale dziewczyny z barcelony placza. chyba przekonaliscie sie, ze wasza super pieknie grajaca druzynka umie tylko wygrywac z cienkimi druzynami hiszpanskimi czy jakims bayernem dostajacym baty od schalke czy wolfsburga. Co z tego, ze chelsea sie bronila? widac, ze tak im hiddink nakazal. Znowu bedzie angielski final :)



U siebie Chelsea już nie będzie mogła grać, aż tak bardzo zachowawczo. Zobaczymy czy wtedy uda im się powstrzymać ataki Barcelony.
I nie wiem skąd takie podniecanie się angielskim finałem. Żeby były nudy jak rok temu? Jak dwa lata temu?


raczej fanatyku barcelonki powinienes martwic sie o to, czy defensywa twoich pupili wytrzyma z normalnie grajaca chelsea :)
a do tego, ze wiele meczy na szczycie wlasnie tak wyglada powinienes sie juz przyzwyczaic (i nie wypisuj mi tu zadnych przykladow ;p). lm nie puchar uefa ze "slabymi" druzynami, ktore potrafia sie cieszyc z gry :)


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
Rudi87Sz-n
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6318 dni




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 29/04/2009 10:13
Wynik 0-0 jest dobrym wynikiem dla Barcelony. Jedno jest pewne nikt nie będzie się bronił w Londynie. Obie ekipy będą chciały strzelić bramkę, ale 1-0 próbować dowieść może się okazać dalece ryzykowne


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6550 dni




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 29/04/2009 11:06
spokojnie,wyluzujmy do przyszłej środy-wynik jest otwarty. przykre jest tylko troche to,że takie zabijanie futbolu,jak to wczoraj zrobiła chelsea,jest tak chołubione i chwalone. piłkarsko czy tego oponenci chcą czy nie jest lepsza barca,ale zapewne wynik może tego nie odzwierciedlić. pożyjemy,zobaczymy... zastanawiam sie czemu niektórzy tak jadą po barcelonie,która jako jedyna podniosła rzuconą rękawice rzuconą przez angielskie drużyny. choćby za to powinna budzic szacunek,chyba że chcemy za rok fascynować sie 4 zespołami w półfinale. jeśli idzie o messiego,kto choć troche śledzi lige hiszpańską ten wie,że od kilku spotkań nie ma formy,wiec wczorajszy mecz tylko to potwierdził. więc jeszcze raz-zamknijmy temat wczorajszego meczu i poczekajmy do rewanżu,bo niektórym głupio może być i przyznać sie do błędu. przed meczem były równe szanse i nadal takowe są. i tyle..


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Cypek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7419 dni




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 29/04/2009 11:53

  eF^ napisał:  

  Cytat:  
Co z tego, ze chelsea sie bronila?



No niby nic, ale mało która drużyna potrafiłaby strzelić coś w meczu drużynie Chelsea która broni się w 9 przez większą część spotkania ;)



Rozumiem, ze Barca jest przeciętna, skoro porownujesz ja z innymi druzynami? Dla przecietnych druzyn nie ma miejsca w polfinalach LM.


venom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5772 dni




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 29/04/2009 12:42
0:0 u siebie to w pucharach wbrew pokutujacej odmiennej opinii rezultat co najmniej dobry. Ponadto wczorajszy mecz pokazał przepaść między tymi dwiema ekipami,chelsea nie była zdolna zagrozić Barcelonie w przemyslanym sposób,całkowicie niezdolna, do strzelania bramek najczęściej przymierzał się cech zatrudniając valdesa wykopami przez całą długość boiska,prawdopodobnie chciał zdobyc bramka bo jak to inaczej wytłumaczyć,tą systematyczność i precyzję?

Misia bala wielki kreator gry niemieckiej reprezentacji był widoczny dwa trzy razy,jak należało się spodziewać przy okazji kopania,szkoda,że nie nie piłki tylko rywali,tego chyba spodziewano sie mniej. Bawił sie też w szczypiorniaka z twarzą iniesty,wole nie wiedzieć jak się bawi w domu pani misia bala.

Guus wielki trener,który w korei prowadził gospodzarzy wraz z 6 sędziamy do historycznych trymfów a potem okrzyknięty geniuszem bo z australia rozegrał 4 mecze na mistrzostwach....Otóż ten mag trenerskiej ławki miał przez cały mecz mine jakby metr od niego lezało i groźnie pomrukiwało straszliwe wygłodniałe lwisko. Kurwa bohater :))

Pan sędzia raczył był przeoczyć ewidentny rzut karny,faul misi na wpadającym w pole karne inieście,zepsuc akcje sam na sam eto'o pod pozorem pozycji spalonej i tolerował brutalną grę przybyszów z matplanety(bo tak wyglądali,dziwolągi)

Bez heroicznej postawy sędziego walka piłkarzy chelsea,ktora tak się zachwycaja sie zegarmistrze miałaby wymiar symboliczny,mniej więcej taki jaki ma woda w czajniku walcząca o to by nie zostać wlana do szklanki.


Boss
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5661 dni




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 29/04/2009 12:56

  venom napisał:  
0:0 u siebie to w pucharach wbrew pokutujacej odmiennej opinii rezultat co najmniej dobry. Ponadto wczorajszy mecz pokazał przepaść między tymi dwiema ekipami,chelsea nie była zdolna zagrozić Barcelonie w przemyslanym sposób,całkowicie niezdolna, do strzelania bramek najczęściej przymierzał się cech zatrudniając valdesa wykopami przez całą długość boiska,prawdopodobnie chciał zdobyc bramka bo jak to inaczej wytłumaczyć,tą systematyczność i precyzję?

Misia bala wielki kreator gry niemieckiej reprezentacji był widoczny dwa trzy razy,jak należało się spodziewać przy okazji kopania,szkoda,że nie nie piłki tylko rywali,tego chyba spodziewano sie mniej. Bawił sie też w szczypiorniaka z twarzą iniesty,wole nie wiedzieć jak się bawi w domu pani misia bala.

Guus wielki trener,który w korei prowadził gospodzarzy wraz z 6 sędziamy do historycznych trymfów a potem okrzyknięty geniuszem bo z australia rozegrał 4 mecze na mistrzostwach....Otóż ten mag trenerskiej ławki miał przez cały mecz mine jakby metr od niego lezało i groźnie pomrukiwało straszliwe wygłodniałe lwisko. Kurwa bohater :))

Pan sędzia raczył był przeoczyć ewidentny rzut karny,faul misi na wpadającym w pole karne inieście,zepsuc akcje sam na sam eto'o pod pozorem pozycji spalonej i tolerował brutalną grę przybyszów z matplanety(bo tak wyglądali,dziwolągi)

Bez heroicznej postawy sędziego walka piłkarzy chelsea,ktora tak się zachwycaja sie zegarmistrze miałaby wymiar symboliczny,mniej więcej taki jaki ma woda w czajniku walcząca o to by nie zostać wlana do szklanki.


dawno juz takich glupot nie slyszalem :D


  Cytat:  
i tolerował brutalną grę przybyszów z matplanety

ale o co chodzi? to jest pilka nozna kolezko a nie wybieg dla modelek ale moze barcelona tak mysli. w anglii pokazauja jaka pilke nalezy grac a nie raz po raz gwizdac faule


Pogoń i tylko Pogoń!!
Cypek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7419 dni




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 29/04/2009 12:56

  venom napisał:  
0:0 u siebie to w pucharach wbrew pokutujacej odmiennej opinii rezultat co najmniej dobry. Ponadto wczorajszy mecz pokazał przepaść między tymi dwiema ekipami,chelsea nie była zdolna zagrozić Barcelonie w przemyslanym sposób,całkowicie niezdolna, do strzelania bramek najczęściej przymierzał się cech zatrudniając valdesa wykopami przez całą długość boiska,prawdopodobnie chciał zdobyc bramka bo jak to inaczej wytłumaczyć,tą systematyczność i precyzję?

Misia bala wielki kreator gry niemieckiej reprezentacji był widoczny dwa trzy razy,jak należało się spodziewać przy okazji kopania,szkoda,że nie nie piłki tylko rywali,tego chyba spodziewano sie mniej. Bawił sie też w szczypiorniaka z twarzą iniesty,wole nie wiedzieć jak się bawi w domu pani misia bala.

Guus wielki trener,który w korei prowadził gospodzarzy wraz z 6 sędziamy do historycznych trymfów a potem okrzyknięty geniuszem bo z australia rozegrał 4 mecze na mistrzostwach....Otóż ten mag trenerskiej ławki miał przez cały mecz mine jakby metr od niego lezało i groźnie pomrukiwało straszliwe wygłodniałe lwisko. Kurwa bohater :))

Pan sędzia raczył był przeoczyć ewidentny rzut karny,faul misi na wpadającym w pole karne inieście,zepsuc akcje sam na sam eto'o pod pozorem pozycji spalonej i tolerował brutalną grę przybyszów z matplanety(bo tak wyglądali,dziwolągi)

Bez heroicznej postawy sędziego walka piłkarzy chelsea,ktora tak się zachwycaja sie zegarmistrze miałaby wymiar symboliczny,mniej więcej taki jaki ma woda w czajniku walcząca o to by nie zostać wlana do szklanki.



Kolejny wielki fan Barcy sie odezwał. Opisz mi jeszcze sylwetke Guardioli, bo nie wiem kto to jest, a kojarze go tylko z narzekania na sedziów. Co do tej przepasci dzielacej dwie druzyny...porozmawiamy po rewanzu.


venom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5772 dni




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 29/04/2009 13:03
cypek i zagarmistrz a wy za kim jestescie? za chelsea od czasów abramowicza?:D hehe. kopanie po kosciach i wybijanie pilki na oslep to dla was gra w piłke ,widac ze jestescie wielkimi fanami naszej kopanej bo tylko u nas tak sie gra:D
ps.nie jestem fanem barcelony,choć lubie patrzec na ofensywna gre i na przede wszystkim gre w piłke. a jesli idzie o sedziowanie to ciekaw czemu ang sedziowie tak aptekarsko sędziuja mecze poza anglią..(weeba chyba nie musze tu przypominac :P) a szkop sie mscił za bayern;)


Cypek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7419 dni




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 29/04/2009 13:17

  venom napisał:  
cypek i zagarmistrz a wy za kim jestescie? za chelsea od czasów abramowicza?:D hehe. kopanie po kosciach i wybijanie pilki na oslep to dla was gra w piłke ,widac ze jestescie wielkimi fanami naszej kopanej bo tylko u nas tak sie gra:D
ps.nie jestem fanem barcelony,choć lubie patrzec na ofensywna gre i na przede wszystkim gre w piłke. a jesli idzie o sedziowanie to ciekaw czemu ang sedziowie tak aptekarsko sędziuja mecze poza anglią..(weeba chyba nie musze tu przypominac :P) a szkop sie mscił za bayern;)



Nie tylko zawodnicy graja znaczaca role, ale tez taktyka, lepsza mial Hiddink, dlatego teraz ty i reszta fanów Barcy narzeka i nie mozecie przebolec, ze wasza ukochana Barcelona nie mogla strzelic gola "grajacej antyfutbol" druzynie. Najlepiej szukac wytlumaczenia w zlym sedziowaniu i ukrytych niemieckich spiskach. Jeszcze tylko Janka tu brakuje ;)


venom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5772 dni




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 29/04/2009 13:23

  Cypek napisał:  

  venom napisał:  
cypek i zagarmistrz a wy za kim jestescie? za chelsea od czasów abramowicza?:D hehe. kopanie po kosciach i wybijanie pilki na oslep to dla was gra w piłke ,widac ze jestescie wielkimi fanami naszej kopanej bo tylko u nas tak sie gra:D
ps.nie jestem fanem barcelony,choć lubie patrzec na ofensywna gre i na przede wszystkim gre w piłke. a jesli idzie o sedziowanie to ciekaw czemu ang sedziowie tak aptekarsko sędziuja mecze poza anglią..(weeba chyba nie musze tu przypominac :P) a szkop sie mscił za bayern;)



Nie tylko zawodnicy graja znaczaca role, ale tez taktyka, lepsza mial Hiddink, dlatego teraz ty i reszta fanów Barcy narzeka i nie mozecie przebolec, ze wasza ukochana Barcelona nie mogla strzelic gola "grajacej antyfutbol" druzynie. Najlepiej szukac wytlumaczenia w zlym sedziowaniu i ukrytych niemieckich spiskach. Jeszcze tylko Janka tu brakuje ;)



uch-czytac nie potrafisz? pisze jeszcze raz-nie jestem fanem Barcelony. ale jeśli uważasz że taktyka murowanie bramki to jakieś coś co budzi podziw to tylko pogratulować gustu:D a co by było gdyby sędzie podyktował karnego dla barcy i hleb załóżmy dobił Chelsea na 2-0. teraz byś sie rozpływał nad "taktyką" Hiddinka? czy ganiłbyś że grali kupe i zasłużenie przegrali? widzisz,wynik ratuje tą ową taktyke trenera Chelsea. Przypominasz sobie jego buńczuczne słowa przed meczem "jedziemy wygrać i zagrać ofensywnie" czy to nie groteska? jeśli idzie o nemiecki spisek to włożyłem kij w mrowisko,powiedzmy że prowokacyjnie ;)
a ty za kim jestes? no pochwal sie:P


Cypek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7419 dni




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 29/04/2009 13:36

  venom napisał:  
uch-czytac nie potrafisz? pisze jeszcze raz-nie jestem fanem Barcelony. ale jeśli uważasz że taktyka murowanie bramki to jakieś coś co budzi podziw to tylko pogratulować gustu:D a co by było gdyby sędzie podyktował karnego dla barcy i hleb załóżmy dobił Chelsea na 2-0. teraz byś sie rozpływał nad "taktyką" Hiddinka? czy ganiłbyś że grali kupe i zasłużenie przegrali? widzisz,wynik ratuje tą ową taktyke trenera Chelsea. Przypominasz sobie jego buńczuczne słowa przed meczem "jedziemy wygrać i zagrać ofensywnie" czy to nie groteska? jeśli idzie o nemiecki spisek to włożyłem kij w mrowisko,powiedzmy że prowokacyjnie ;)
a ty za kim jestes? no pochwal sie:P



A co by bylo gdyby...nie ma co gdybać, taktyka sie sprawdzila i tyle. Rownie dobrze Drogba mogl strzelic gola, Puyol mogl dostac czerwoną...i kto wie jakby sie potoczylo to spotkanie. Co do słów Hiddinka, rozpoczął mecz juz przed pierwszym gwizdkiem, dajac do zrozumienia Guardioli, ze nie przyjezdza sie bronic, ten sie na to nabrał i zastosował ta sama taktyke co zwykle - "grajmy ofensywnie, zawsze cos wpadnie". Niestety ta taktyka dziala tylko na cieniasów z ligi hiszpanskiej. Chelsea nalezy do zespołów z wyzszej półki. Pozdro


qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7760 dni

**




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 29/04/2009 13:45
Ludzie ręce mi opadają jak czytam te głupoty.
Czekamy do rewanżu...dodam jeszcze tylko, że najlepszymi piłkarzami na świecie, największymi wirtuozami tej dyscypliny sportu są półgłówki, którzy są zbyt słabi i zbyt wolni by odebrać piłkę technicznie wyszkolonym zawodnikom więc napierd..... ich po nogach!
To są gwiazdy! Takich ludzi należy szanować i podziwiać!
Przynajmniej niektórzy tak uważają... :D
Widać niektórzy wolą oglądać piłkę nożną a inni kopaninę.
I czekam na 27 porównanie piłkarzy Barcelony do panienek i płaczków :D


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.28 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005