Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Liga Mistrzów/Europejska << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6092 dni




Odp: Liga Mistrzów 10/11 - 17/12/2010 14:04

  malcoolm napisał:  

  Radziu napisał:  
To, że Lech przegra jest wiadome.


W grupie podobno też nie mieli szans.

Arsenal - Barcelona - to będzie ciekawe :)



Fakt będzie miał pożywkę,jeśli zagra Szczęsny :D


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5315 dni




Odp: Liga Mistrzów 10/11 - 17/12/2010 15:27
szkoda, że znowu Barca i Arsenal spotykają się tak wcześnie, jestem fanem obu klubów i chciałbym oglądać spotkanie tych drużyn w finale. Ciekawe jak w tym roku zaprezentuje się Lyon w starciu z Realem, może znowu im się uda ;)


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6447 dni




Odp: Liga Mistrzów 10/11 - 17/12/2010 16:19

  malcoolm napisał:  

  Radziu napisał:  
To, że Lech przegra jest wiadome.


W grupie podobno też nie mieli szans.

Arsenal - Barcelona - to będzie ciekawe :)



Ty jednak jesteś ultrapesymistą, jak chcesz awansu Lecha :P


Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6804 dni




Odp: Liga Mistrzów 10/11 - 16/02/2011 15:30
Dziwne że jeszcze nikt nie odświeżył tematu...
Brawo dla Tottenhamu za wygraną i wywalczenie awansu, Milan kompletnie nic nie grał. Nie jestem na bieżąco z Serie A więc bardzo się zdziwiłem jak grał Robinho, w lidze też tak dupnie gra ???
Gattuso oczywiście Man of the Match :D
Odnośnie drugiego meczu to można napisać tylko tyle ze "Los Che" do przerwy powinni prowadzić minimum 2-0 w drugiej połówce wyszły zmarnowane okazje.


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5315 dni




Odp: Liga Mistrzów 10/11 - 16/02/2011 16:20
i dobrze tak Milanowi jak grają jak pizdy...

dzisiaj zapowiada się wielkie widowisko, wolałbym żeby Arsenal spotkał się z Barcą w finale no ale cóż. Dzisiaj typuje zwycięstwo Barcelony po ładnym spotkaniu, a z Romą to ciężko powiedzieć bo różnie u nich z formą, ale powinni wymęczyć zwycięstwo.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7301 dni

*




Odp: Liga Mistrzów 10/11 - 16/02/2011 21:34
no to chyba do przerwy w Rzymie niespodzianka;) upadek wloskich druzyn? a w Londynie mecz dobry jak na razie tylko wynik nie taki jaki trzeba:)


100% PD
On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6323 dni




Odp: Liga Mistrzów 10/11 - 16/02/2011 22:32
Ale zwrot sytuacji :)


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5315 dni




Odp: Liga Mistrzów 10/11 - 16/02/2011 22:36

  tribu napisał:  
no to chyba do przerwy w Rzymie niespodzianka;) upadek wloskich druzyn? a w Londynie mecz dobry jak na razie tylko wynik nie taki jaki trzeba:)



no Roma kiepska w tym sezonie, ale miałem nadzieję że na LM się zepną a tu cienizna.
W Londynie piękny mecz, minimalizm Barcelony, błąd Valdesa, Guardiola też mógł się bardziej wykazać ze zmianami ale wygrana zasłużona Arsenalu
szkoda tylko że kupony poszły się jebać :P


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Kinia
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5578 dni

**




Odp: Liga Mistrzów 10/11 - 16/02/2011 22:38

  Misiek. napisał:  
Ale zwrot sytuacji :)



Kto by sie spodziewal.. ;)

dobry meczyk;)


passion, not fashion
bathuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5575 dni




Odp: Liga Mistrzów 10/11 - 16/02/2011 22:55
świetny mecz Arsenalu,Barcelona bez błysku.Myśłe ze z taka gra Kanonierzy moga sprawic niespodzianke w tym dwumeczu a moze nawet wygrac LM :)


PS!!!
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5315 dni




Odp: Liga Mistrzów 10/11 - 16/02/2011 22:58
to co mówi Wojtek Kowalczyk w studio, Pedro niewidoczny cały mecz, Messi w drugiej połowie bez szału a w końcówce same straty a Guardiola zmienia Ville i przesuwa Iniestę do ataku, który lepszy jest w kreowaniu gry niż wykańczaniu akcji...


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
3l3m3nt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7519 dni




Odp: Liga Mistrzów 10/11 - 16/02/2011 23:30
Czy zasłużone zwycięstwo ? hmm .... no nie wiem, na pewno wywalczone ambicjami. Arsenal dużo strat ale to chyba wynikało z ostrego pressingu,pozytyw to że nie ograniczyli się tylko do obrony jak Inter rok temu i chwała im za to. Dla mnie piłkarsko w tym dwu-meczu niewątpliwie lepszym zespołem są Katalończycy, ale chyba są zbyt bardzo pewni siebie .... ;> Kanonierzy wyjdą z tego zwycięsko.


Obrazek jpg wstawiony na forum
Naszą siłą nie jest to że nigdy nie upadliśmy, ale to że po każdym upadku potrafimy się podnieść jeszcze silniejszym
Juventus Turyn-historia wielkiej miłości
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6555 dni




Odp: Liga Mistrzów 10/11 - 16/02/2011 23:46
Barcelona leci z LM z hukiem. I to ja mowie jako ich oredownik, zobaczycie. a LM zdobienie grunge real.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6555 dni




Odp: Liga Mistrzów 10/11 - 16/02/2011 23:48

  ManeS napisał:  
to co mówi Wojtek Kowalczyk w studio, Pedro niewidoczny cały mecz, Messi w drugiej połowie bez szału a w końcówce same straty a Guardiola zmienia Ville i przesuwa Iniestę do ataku, który lepszy jest w kreowaniu gry niż wykańczaniu akcji...



a teraz na powaznie, Pedro messi villa, xavi, iniesta. kopiacy sie w cziolo zawodnicy a jednak mieli swoje sytuacje. czy tak bedzie za trzy tyg? zobaczymy. ale arsenal ma duze szanse. i powiem szczerze ze moze przejsc dume kataloni. i chyba przejdzie.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6092 dni




Odp: Liga Mistrzów 10/11 - 17/02/2011 00:11

  anathema napisał:  

  ManeS napisał:  
to co mówi Wojtek Kowalczyk w studio, Pedro niewidoczny cały mecz, Messi w drugiej połowie bez szału a w końcówce same straty a Guardiola zmienia Ville i przesuwa Iniestę do ataku, który lepszy jest w kreowaniu gry niż wykańczaniu akcji...



a teraz na powaznie, Pedro messi villa, xavi, iniesta. kopiacy sie w cziolo zawodnicy a jednak mieli swoje sytuacje. czy tak bedzie za trzy tyg? zobaczymy. ale arsenal ma duze szanse. i powiem szczerze ze moze przejsc dume kataloni. i chyba przejdzie.



A ja pójdę jeszcze dalej...w LM są zawsze zwroty mnie czy bardziej widoczne,które wpływają na dalszą rywalizację,ja czuję że Barca odpadnie a Arsenal zagra w finale,nie wiem czy nie iść do buków i postawić na Arsenal w rewanżu.


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5315 dni




Odp: Liga Mistrzów 10/11 - 17/02/2011 00:34

  3l3m3nt napisał:  
Czy zasłużone zwycięstwo ? hmm .... no nie wiem, na pewno wywalczone ambicjami. Arsenal dużo strat ale to chyba wynikało z ostrego pressingu,pozytyw to że nie ograniczyli się tylko do obrony jak Inter rok temu i chwała im za to. Dla mnie piłkarsko w tym dwu-meczu niewątpliwie lepszym zespołem są Katalończycy, ale chyba są zbyt bardzo pewni siebie .... ;> Kanonierzy wyjdą z tego zwycięsko.



Zasłużone właśnie dlatego, że cały czas grali na maksa nie odpuszczali, przeważali na początku i przeważali w końcówce, a granie w drugiej połowie przez Barcelonę oby dograć do końca się zemściło dlatego moim zdaniem Arsenal zasłużył na to zwycięstwo.
Jednak liczę na przebudzenie do rewanżu chociaż łatwo nie będzie...

Nie rozumiem czemu Guardiola nie wpuścił zawodników, którym się chciało biegać i którzy mogliby jeszcze napsuć krwi defensywie Arsenalu Affelayowi czy Krkicowi tylko wpuszcza Keitę i zostawia w ataku Iniestę - pomocnika, Messiego który nie miał siły już biegać i Pedro, który jakby leżał za linią boczną przez całe spotkanie to by nikt nie zauważył. Osłabienie ataku, wcale nie wzmocnienie środka pola bo Keita zagrał słabo pomogło Arsenalowi w zwycięstwie.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Didek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5023 dni




Odp: Liga Mistrzów 10/11 - 17/02/2011 00:57

  Porto napisał:  
Brawo dla Tottenhamu za wygraną i wywalczenie awansu, Milan kompletnie nic nie grał. Nie jestem na bieżąco z Serie A więc bardzo się zdziwiłem jak grał Robinho, w lidze też tak dupnie gra ???
Gattuso oczywiście Man of the Match :D



Nie gra dupnie, dobrze współpracuje ze Zlatanem, ostatnio strzelił dwie bramki Parmie. Ciekawe jak UEFA potraktuje Gennaro.


s_portowiec
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7185 dni

*




Odp: Liga Mistrzów 10/11 - 17/02/2011 09:06
Cieszę się, że wygrał Arsenal bo grał szybki, ambitny, ofensywny i ładny football. A Barcelona? Nie lubię ich stylu gry. Męczy mnie oglądanie gry Barcelony. Tysiące podań wszerz, do tyłu,, zwalnianie tempa, brak ciągłego parcia do przodu to dla mnie osobiście nudy. Bo ile można podziwiać technikę podań, przyjęć itp.z których niewiele wynika? 5, 10 minut? Potem to nuży. I jak wyglądałoby spotkanie gdyby również przeciwnik miał ten sam styl gry? Głównie wymieniano by podania w środkowej strefie boiska. Jak dla mnie- nudy.

Imponuje mi za to gra całej drużyny Barcelony po stracie piłki. Od razu starają się ją odzyskać i atakują agresywnie przeciwnika już na jego połowie. Np.Villa przy próbach odbioru piłki nabiegał się chyba więcej niż przy akcjach ofensywnych.
Według mnie w rewanżu Barcelona mając nóż na gardle będzie jednak od początku grać bardziej ofensywnie i rozjedzie Arsenal.


Kocham Szczecin=kocham Pogoń
Servant
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5085 dni




Odp: Liga Mistrzów 10/11 - 17/02/2011 10:13
A ja się wkurwiłem bo chciałem postawić system 1z2 na Szachtar i Arsenal ale nie postawiłem . Ale było do przewidzenia że Barcelona polegnie . Arsenal u siebie + ważność spotkania = zwycięstwo .


Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6447 dni




Odp: Liga Mistrzów 10/11 - 17/02/2011 10:34
Nie podzielam zdania co do Arsenalu. Barcelona jak wjedzie na pełnej kurwie na mecz to bardzo prawdopodobne, że po 30' minutach będzie 3-0 i będzie po dwumeczu. Prawda jest taka, że Arsenal dopóki nie strzelił bramki nie grał szału. Barca jak to Barca, miała Arsenal na widelcu, ale beznadziejnie głupie zmiany Guardioli spierdoliły cały system.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.25 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005