Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Liga Mistrzów/Europejska << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6549 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 15/05/2013 23:04

  Ambasador napisał:  

  anathema napisał:  
Ręce opadają z tą Chelsea, i nie tylko... dawno nie pamiętam takiej ekipy która rok rocznie grając totalną kupę wygrywa główne trofeum. Sprawdza sie stara maxyma - finały sie nie rozgrywa tylko je wygrywa. Nie ma bardziej niesprawiedliwego sportu niż piłka nożna...



Cóż... Benfika ostatnio lekko pecha ma... chociaż my chcielibyśmy mieć taki pech:) Szkoda, że strzał Lamparda nie wpadł...



No i jak tu teraz zwolnic Beniteza? dzieki bogu Chelsea odpadła w LM po fazie grupowej bo mam wrazenie ze z Benitezem graliby za tydzien na Wembley...Pamiętajmy ze rok temu w ćwierćfinale w dwumeczu tez Benfica było o wiele lepsza ale... no właśnie. Mase szczęścia ma ostatnimi czasy niebieska kamanda czerwonego Romka.

Mam nadzieje za rok fartem jebna puchar intertoto


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8064 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 26/05/2013 01:20
Bardzo fajny final LM w wykonaniu obu klubow. Kibicuje od zawsze Bayernowi ale musze przyznac ze Borussia jako "Kopciuszek" zagrala calkiem dobry mecz i tak naprawde to kazdy mogl byc dzisiaj wygranym. Jak by nie bylo to Bravo Bayern!


Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6912 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 26/05/2013 02:07
Bayern ma lepszych farmaceutów. Borussia zdechła kondycyjnie.


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6079 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 26/05/2013 08:16
Bajern był ogólnie lepszy. Niesprawiedliwością by było jakby w tym sezonie nie wygrał tej ligi mistrzów.
Ja się zastanawiam co dalej będzie z Lewandowskim. I jak to jest możliwe, że on ponoć jest po Mesim i Ronaldo trzecim piłkarzem świata. Przecież taki Roben to jest ze 3 klasy lepszy od niego.
Robert nie ma niczego co by go wyróżniało ponad przeciętność ani techniki wielkiej, ani szybkości. Najwięcej do tej pory miał chyba szczęścia. Myślę, że dmuchanie balona jaki to wielki piłkarz może się szybko źle dla niego skończyć.


Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7638 dni

**




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 26/05/2013 11:27
Szkoda mi Borussii. W końcówce zabrakło sił, wyszło granie niemal tą samą jedenastką przez cały sezon, gdy Bayern grał dwoma jedenastkami.
Porównując wczorajszy finał do ubiegłorocznego finału Pucharu Niemiec to Bayern był nieco mocniejszy w pomocy, ale przede wszystkim Neurer grał na wysokim poziomie to zrobiło różnicę. Mimo porażki w finale, Borussia jest dla mnie wygranym tego sezonu LM, drużyna rozstawiona w najgorszym koszyku losowaniu grup, wyszła z grupy śmierci z pierwszego miejsce, klepiąc po drodze faworytów.

Piszczek powinien się jak najszybciej poddać operacji bo w drugiej połowie widać, że ból go ograniczał i był cieniem samego siebie.
A Lewandowski mam nadzieje, że nie popełni błędu i nie pójdzie do Bayernu. Jak ma odchodzić to nie do Bawarczyków.

Ostatnio edytowany przez: Pszczółek, 26 maja 2013, 19:31 [1 raz(y)]


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
Niezniszczalny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4240 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 26/05/2013 12:15

  Janek80 napisał:  
Bajern był ogólnie lepszy. Niesprawiedliwością by było jakby w tym sezonie nie wygrał tej ligi mistrzów.
Ja się zastanawiam co dalej będzie z Lewandowskim. I jak to jest możliwe, że on ponoć jest po Mesim i Ronaldo trzecim piłkarzem świata. Przecież taki Roben to jest ze 3 klasy lepszy od niego.
Robert nie ma niczego co by go wyróżniało ponad przeciętność ani techniki wielkiej, ani szybkości. Najwięcej do tej pory miał chyba szczęścia. Myślę, że dmuchanie balona jaki to wielki piłkarz może się szybko źle dla niego skończyć.



Roben zagrał tak ciulowy mecz wczoraj, że nie mam pytań tyle akcji zwalił, że to szok... ale bramke strzelił


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6079 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 26/05/2013 13:11

  Pszczółek napisał:  
Szkoda mi Borussii. W końcówce zabrakło sił, wyszło granie niemal tą samą jedenastką przez cały sezon, gdy Bayern grał dwoma jedenastkami.
Porównując wczorajszy finał do ubiegłorocznego finału Pucharu Niemiec to Bayern był nieco mocniejszy w pomocy, ale przede wszystkim Neurer grał na wysokim poziomie to zrobiło różnicę. Mimo porażki w finale, Borussia jest dla mnie wygranym tego sezonu LM, drużyna rozstawiona w najgorszym koszyku losowaniu grup, wyszła z grupy śmierci z pierwszego miejsce, klepiąc po drodze faworytów.

Piszczek powinien się jak najszybciej poddać operacji bo w drugiej połowie widać, że ból go ograniczał i był cieniem samego siebie.
A Lewandowski mam nadzieje, że nie popełni błędu i pójdzie do Bayernu. Jak ma odchodzi to nie do Bawarczyków.



Trochę zakręciłeś. Nie popełni błędu i NIE pójdzie do Bajernu. Chyba o to Ci chodziło. Mi się wydaje, że jak ma już odchodzić to lepiej do Bajernu czy Czelsi niż Realu, Barcy czy Menczesteru.

Ostatnio edytowany przez: Janek80, 26 maja 2013, 13:18 [1 raz(y)]


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6079 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 26/05/2013 13:17

  Goalkeeper napisał:  

  Janek80 napisał:  
Bajern był ogólnie lepszy. Niesprawiedliwością by było jakby w tym sezonie nie wygrał tej ligi mistrzów.
Ja się zastanawiam co dalej będzie z Lewandowskim. I jak to jest możliwe, że on ponoć jest po Mesim i Ronaldo trzecim piłkarzem świata. Przecież taki Roben to jest ze 3 klasy lepszy od niego.
Robert nie ma niczego co by go wyróżniało ponad przeciętność ani techniki wielkiej, ani szybkości. Najwięcej do tej pory miał chyba szczęścia. Myślę, że dmuchanie balona jaki to wielki piłkarz może się szybko źle dla niego skończyć.



Roben zagrał tak ciulowy mecz wczoraj, że nie mam pytań tyle akcji zwalił, że to szok... ale bramke strzelił



Chyba miał też asystę przy pierwszej bramce. Nie jestem do końca pewny, bo pod lekkim wpływem oglądałem ;)
Chodzi mi o potencjał zawodnika. Roben jest szybki, zwinny, ma dobry drybling, fakt gra często zbyt egoistycznie. Jak Robert nie będzie dobrze w zespół wkomponowany to ja mam wrażenie, że praktycznie nie ma niczego co by go wyróżniało ponad przeciętność. Tak jak w kadrze.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6549 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 26/05/2013 18:10
A ja sie zastanawiam co z Borussia po tym sezonie. Klopp to zajebisty koles, szkoda ze kogos takiego nie wezmie np Barcelona...

Bayern ma monopol na bundeslige na lata niczym onegdaj Lyon we Francji. Ciekaw jestem Guardioli w roli trenera , powtorzyc to co dzis dokonał Bayern to bedzie precedens...


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5902 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 26/05/2013 18:31
Guardiola wystarczy, ze niczego nie spierdoli. Bayern nauczy sie grac pod wiekszym pressingiem i bedzie wciagac nosem najlepsza Barcelone za czasow Guardioli.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6549 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 26/05/2013 19:07
To iście życzeniowe i teoretyczne podejscie do zagadnienia. Juz dzis moge sie załozyc ze Bayern nie obroni LM... w imie pewnych standardów. Paradoksalnie, dlatego że bedzie jeszcze mocniejszy kadrowo, naznaczony pewnymi zmianami, ale mimo wszystko.

Barcelona nie wykorzystala swoich "5 minut" w 100%, zobaczymy jak zrobia z tym Niemcy. Niestety, LM wygrywaja lelaki jak najsłabsza Chelsea jak rok temu majac laika na ławce, tego nie da sie przewidziec , przeciez juz temu mial byc final barca - Real, badz w finale wygrac Bayern. Guardiola ma presje ale tez pewny komfort, z roznych wzgledow chocby takowych ze nie jest z tym klubem zwiazany emocjonalnie. To wbrew pozorom istotny aspekt, co chocby obrazuje ze nie podchodzi tak jak do Barcy gdzie co rok przedłuzał spoj kontrakt, a to z grubej rury zwiazal sie z Bayerenm na lata...


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Niezniszczalny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4240 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 27/05/2013 15:22
Będzie ciekawie o Superpuchar Europy zagra Mourinho z Guardiola :D


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6079 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 25/07/2013 21:21
No to Legia będzie grała teraz w kwalifikacjach do LM z Molde FK.
Rok temu z europejskich pucharów odpadła z Rosenborgiem, więc teraz może odkuć się na Norwegach :)
Całość zestawu par:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Liga_Mistrz%C3%B3w_UEFA_(2013/2014)
Co ciekawe to Legia była ostatnią z rozstawionych drużyn w tej parze.
A dziś z pucharami pożegnał się Piast po dogrywce. W sumie bez niespodzianki. Można było przewidzieć, że drużyna z Azerbejdżanu będzie za silna dla Piasta :)


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7410 dni

*




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 26/07/2013 09:25
Czy to ostatnia runda kwalifikacyjna dla Legii przed LM czy po ewentualnym wyeliminowaniu Molde będą musieli grać jeszcze jeden dwumecz? Jeśli tak to czy są już znani ewentualni przeciwnicy czy losowanie?


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7180 dni

****




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 26/07/2013 10:10

  eF^ napisał:  
Czy to ostatnia runda kwalifikacyjna dla Legii przed LM czy po ewentualnym wyeliminowaniu Molde będą musieli grać jeszcze jeden dwumecz? Jeśli tak to czy są już znani ewentualni przeciwnicy czy losowanie?



Spokojnie:) jeszcze IV runda zostaje po reorganizacji eliminacji z 2 lata temu. Losowanie odbędzie się 9.08, a mecze 20-21 sierpnia, 27-28 sierpnia.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6079 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 28/07/2013 00:27

  Ambasador napisał:  

  eF^ napisał:  
Czy to ostatnia runda kwalifikacyjna dla Legii przed LM czy po ewentualnym wyeliminowaniu Molde będą musieli grać jeszcze jeden dwumecz? Jeśli tak to czy są już znani ewentualni przeciwnicy czy losowanie?



Spokojnie:) jeszcze IV runda zostaje po reorganizacji eliminacji z 2 lata temu. Losowanie odbędzie się 9.08, a mecze 20-21 sierpnia, 27-28 sierpnia.



W tym losowaniu będą mogli trafić tylko na któregoś z mistrzów krajowych, zwycięzców pozostałych 9 par mistrzowskich. Skoro teraz Legia była rozstawiona jako ostatnia w losowaniu, to pewnie w ostatniej rundzie, jak do niej awansuje, zapewne nie będzie. Chyba, żeby awansowały w 3 rundzie par mistrzowskich w większości drużyny nierozstawione, co jest bardzo mało prawdopodobne.
Jeżeli nie będzie niespodzianek Legia będzie mogła wylosować kogoś z piątki:
- FC Basel
- Szachtior Karaganda
- Celtic
- Steaua Bukareszt
- APOEL Nikozja
Najłatwiejszym rywalem do pokonania wydaje się być mistrz Kazachstanu Szachtior Karaganda. Nie mam pojęcia jak to jest możliwe, że nie odnosząc sukcesów w pucharach europejskich i przy niskim współczynniku ligi kazachskiej, tak wysoki ma współczynnik indywidualny przy losowaniu? Chyba musieli sobie kupić w UEFA dodatkowe punkty do współczynnika do rozstawienia :) Albo sam udział ostatnio co roku w europejskich pucharach i odpadanie w rundach wstępnych aż tyle im nabił? Chyba jest to nie możliwe...?

Ostatnio edytowany przez: Janek80, 28 lipca 2013, 10:13 [2 raz(y)]


xxxDZIKUxxx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5604 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 28/07/2013 11:38
Patrz najpierw z kim grał Szachtior Karaganda:) Wyeliminowali BATE i teraz mają ich współczynnik przy rozstawieniu w 3 rundzie.
W 4 rundzie na pewno nie będą rozstawieni a mogą trafić na Basel, Steaua , Apoel , Celtic, Plzen. Ta piątka ma największy współczynnik jeżeli ktoś by odpadł w tej rundzie to następne drużyny z wysokim wsółczynnikiem to Zagrzeb, Austria i Partizan.
Jeżeli się nie mylę to w 4 rundzie nie przejmuje się już współczynnika dlatego trafimy na którąś z tych drużyn które wymieniłem.
Jak się mylę to niech ktoś poprawi:)

Ostatnio edytowany przez: xxxDZIKUxxx, 28 lipca 2013, 14:32 [2 raz(y)]


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6079 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 28/07/2013 12:29

  xxxDZIKUxxx napisał:  
Patrz najpierw z kim grał Szachtior Karaganda:) Wyeliminowali BATE i teraz mają ich współczynnik przy rozstawieniu w 3 rundzie.
W 4 rundzie na pewno nie będą rozstawieni a mogą trafić na Basel/Hapoel Tel Aviv , Steaua , Apoel , Celtic, Plzen. Ta piątka ma największy współczynnik jeżeli ktoś by odpadł w tej rundzie to następne drużyny z wysokim wsółczynnikiem to Zagrzeb, Austria i Partizan.
Jeżeli się nie mylę to w 4 rundzie nie przejmuje się już współczynnika dlatego trafimy na którąś z tych drużyn które wymieniłem.
Jak się mylę to niech ktoś poprawi:)



Kurwy tak namieszają, żeby trudno było to wszystko ogarnąć. A jak ogarniesz to znowu jakieś kosmiczne zmiany wprowadzą, żebyś nie wiedział do końca o co chodzi.
Dzięki za wyjaśnienie z tym przejmowaniem współczynnika ;)
P.S. Nie wiem skąd wziąłeś ten Hapoel Tel Aviv. Jest Maccabi Tel Aviv, ale ma niski swój współczynnik. Nawet teraz nie było rozstawione.

Ostatnio edytowany przez: Janek80, 28 lipca 2013, 13:35 [1 raz(y)]


xxxDZIKUxxx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5604 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 28/07/2013 14:32
A te nazwy podobne:P Faktycznie mój błąd źle spojrzałem Macabi ma współczynnik tylko 8,000 to mniej od Legii:P


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3965 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 30/07/2013 21:53
Nie wykluczone, że w tegorocznej LM swojego reprezentanta będzie miała Mołdawia. Mają pieniądze, niezły skład. Wstyd straszny jak oni wejdą, a Legia nie.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005