Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Liga Mistrzów/Europejska << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7645 dni

**




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 28/04/2010 23:19
Jakis taki ch... ten dzien :/

Najpierw remis Pogoni po którym już szanse na awans są czysto matematyczne i mało prawdopobne, potem odpadnięcie Barcy, która trzeba przyznać sama zasłużyła na porażkę słabą grą w dwumeczu. Może i zabrakło trochę szczęścia, ale po prostu jego limit został wyczerpany rok temu.


  Orło napisał:  
Wedlug mnie spalonego nie było.



Spalonego nie było, widać było na pomeczowej analizie, ułamek sekundy z cofnięciem nogi spóźnił się ... Eto.. Błąd sędziego przy kartce powinien pokazać żółtą, ale to nic by nie zmieniło, no i Messi też zasłużył na żółtko za akcję przy bandzie. A co do ręki Yaya była nie była, 50% sędziów puszcza grę 50% gwiżdże, ten gwizdną i tyle trzeba było zagrać lepiej. Nie ma co zwalać na sędziego.

Ostatnio edytowany przez: Pszczółek, 28 kwietnia 2010, 23:27 [1 raz(y)]


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
RC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6205 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 28/04/2010 23:22
Obrazek gif wstawiony na forum

"akuku, Barca jest, Barcy nie ma" :)


Bukowe
PZ.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5396 dni

*




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 28/04/2010 23:25
Barcy nie było, nie ma i nie będzie :D Chłopaczki się przecenili, po co te wychwałki na każdym kroku ? :D


Football Without Ultras Is Nothing !
Ka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6600 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 28/04/2010 23:32

  Muzzy napisał:  
W finale więc zagrają:
z Drużyną, która wygrała pierwszy mecz będąc zdecydowanie gorsza i której liczba podań w meczu rewanżowym była gorsza od przeciwnika o około 500..



Inter w pierwszym meczu był gorszy? To inny mecz oglądaliśmy.


Corny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5840 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 28/04/2010 23:33
Bramka Bojana zdobyta prawidłowo. Toure miał rękę przy ciele, a tego się nie gwiżdże. Barcelona miała więcej z gry ale nie umiała zdobyć tego jednego gola na początku spotkania, wtedy grałoby im się lepiej.


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5316 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 28/04/2010 23:52
mnie smiesza te teraz piekne napinki ze strony fanow realu :D:D bo Barca nie zagra na santiago hahaha żenua jak chuj. nie ma co pierdolic o wielkiej pilce Barcy - przynajmniej nie w tym dwuczemu bo trzeba jasno przyznac ze to nie byla gra takiej Barcelony jakiej oczekiwalismy. No ale coz w zeszlym roku w finale LM spotkaly sie 2 najlepsze kluby naswiecie, w tym spotkaly sie 2 kluby grajace kibel, ale skutecznie. nie ma co nad tym rozpaczac - tradycji stalo sie za dosc znowu zdobywca LM nie obroni tytulu, szkoda ze o ten puchar zmierza sie zespoly takie a nie inne. Ale te wpisy kibicow srealu ktorzy inter maja w dupie i tylko podniecaja sie tym ze Barca w koncu przegrala sa podobne do dissow ryska - smieszne :D

z przebiegu meczu sam nie wiem czy ta czerwona kartka byla dobrym czynnikiem dla Blaugrany, bo w 11 moze inter by probowal cos zagrac z przodu a tak obrona czestochowy, no coz udalo im sie, gratulacje
co do bramki Bojana to w mojej opinii byla prawidlowa, tak jak i ta kartka dla Motty byla lekko przesadzona no ale coz...


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
RC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6205 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 28/04/2010 23:55

  ManeS napisał:  
...



Sorry Manes, wyśmiewam się z Barcy, a nie jestem ani kibicem Realu, ani Interu :D


Bukowe
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5316 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 28/04/2010 23:59
smiej sie dalej, znaczy sie ze moja kpina z tych o ktorych mowilem nie dotyczy Ciebie, ale z tego co widze to na forum sa takie osoby ktore z zazdrosci tego ze 250 melonow poszlo w pizdziec jeszcze w 1/8 teraz rekompensuja sobie placz krystyny przegrana Barcelony :)


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Muzzy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7649 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 29/04/2010 00:04
Nie widziałem kartki dla Motty, wracałem z pracy i przegapiłem pierwsze 10 minut. Ale bramka Bojana ewidentnie prawidłowa. K..wa! Gdyby sędzi niesłusznie nie gwizdnął ręki, byłaby tu dzisiaj taka impreza jaka była rok temu...


Paweł85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6649 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 29/04/2010 00:14

  RUBIN napisał:  

Paweł 85 dowartosciowałes sie swoim obrazkiem?



Specjalnie wkleiłem ten obrazek... przecież stworzyli go kibice Barcelony 10.03 gdy Real odpadł z Lyonem :). Wystarczy zmienić nazwę drużyny i mamy idealną okazję by go ponownie wykorzystać. Wkleiłem bo los bywa przewrotny... ;)
Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni... a to okaże się na koniec sezonu LaLiga ;)

Cieszę się, że Barca odpadła bo finał raczej wygrałaby jedna z tych dwóch drużyn... a radość Barcy po zdobyciu LM w Madrycie byłaby chyba trudniejsza dla kibiców Realu niż kolejny sezon bez trofeum (a taki jest przecież możliwy ;) ).

Muzzy:
Co do mojej aktywności przed 10.03 temat już był omawiany w tym wątku ;) więc jak bardzo Ci zależy to poszukaj i poczytaj :).


Zapowiada się finał niechcianych w La Liga:
Snejder, Robben, Eto, Cambiasso i do tego w Madrycie :D


Cypek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7425 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 29/04/2010 00:43

  ManeS napisał:  
smiej sie dalej, znaczy sie ze moja kpina z tych o ktorych mowilem nie dotyczy Ciebie, ale z tego co widze to na forum sa takie osoby ktore z zazdrosci tego ze 250 melonow poszlo w pizdziec jeszcze w 1/8 teraz rekompensuja sobie placz krystyny przegrana Barcelony :)



Mnie za to smieszy Twoje zachowanie, zamiast przyjac porazke "ukochanej" druzyny na klate, piszesz jakies bzdury, nie wiadomo po chuj. Tak jakby kibice Barcy nigdy nie nasmiewali się z Realu czy innych druzyn. Czas nauczyc sie godzic z porażkami, bo wszystkiego jak widać, wygrywać sie nie da. Guardiola pokazal jaki z niego super trener, taktyka od początku jego "panowania" niezmiennie ta sama: 500 podań, a piłka sama wpadnie do bramki. W kilku waznych meczach zawiodła, ale nie...po co ją zmieniać, mamy przeciez Messiego, wygramy! (Grał dziś?crazy )

Nie sadzisz chyba, ze Inter grając w jedenastu ruszyłby do ataków?: d Przyjechali po 0:0 i mozna powiedziec, ze plan wykonali.


Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7256 dni

*




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 29/04/2010 06:49
Oczywiście, że grając w 11 Inter grał by to samo. Przecież grał to samo dopóki byli w komplecie.

Milito w zasadzie jedynym zadaniem na ten dzień było odgadywanie w którym kierunku koledzy wybiją na oślep, dobiegnięcie tam i przeszkadzanie obrońcom żeby uciekło kilka sekund. Nic więcej.


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6238 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 29/04/2010 07:21
jako ze lubie Barce pisze- nie zasłuzyli na awans. ale miłego oglądania wszystkim przeciwnikom Barcelony tej chujni finałowej.
co do meczu-Barcelona nie zasłuzyla na awans, fatalna taktyka, zero sytuacji, ze zajebisty Pique musiL STRZELIC GOLA. A zLATAN NIECH WYPIERDala na madagaskar.


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6238 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 29/04/2010 07:23

  Paweł85 napisał:  

  RUBIN napisał:  

Paweł 85 dowartosciowałes sie swoim obrazkiem?



Specjalnie wkleiłem ten obrazek... przecież stworzyli go kibice Barcelony 10.03 gdy Real odpadł z Lyonem :). Wystarczy zmienić nazwę drużyny i mamy idealną okazję by go ponownie wykorzystać. Wkleiłem bo los bywa przewrotny... ;)
Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni... a to okaże się na koniec sezonu LaLiga ;)

Cieszę się, że Barca odpadła bo finał raczej wygrałaby jedna z tych dwóch drużyn... a radość Barcy po zdobyciu LM w Madrycie byłaby chyba trudniejsza dla kibiców Realu niż kolejny sezon bez trofeum (a taki jest przecież możliwy ;) ).

Muzzy:
Co do mojej aktywności przed 10.03 temat już był omawiany w tym wątku ;) więc jak bardzo Ci zależy to poszukaj i poczytaj :).


Zapowiada się finał niechcianych w La Liga:
Snejder, Robben, Eto, Cambiasso i do tego w Madrycie :D



nie Pawel- to final niechcianych w Realku. boli? fajnie bedzie jak robben czy sneider podniosa puchar? a Real odpadl z zajebiaszczym Lyonem hehe


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6909 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 29/04/2010 07:32
Pawel85 zdajesz sobie sprawe ze kolejne 200 milionow nie pomoze? Po prostu jestescie skazani na porazki i tyle. Co do Barcy - Nie zasluzyla na awans to prawda, ale Inter swoja gra pokazal ze na Camp Nou inaczej nie da sie zatrzymac Barcy. Pawel 85 dales smieszny obrazek a co twoj real osiagnal w ostatnich latach ? Pamietaj, Barca to druzyna z charakterem, ktorego nazelownym gwiazdeczkom z realu brakuje.


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
Paweł85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6649 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 29/04/2010 08:26

  nowa od nowa napisał:  

nie Pawel- to final niechcianych w Realku. boli? fajnie bedzie jak robben czy sneider podniosa puchar?



Właściwie to tak, wszyscy byli związani przed laty z Real-em i wszyscy zostali z tego Real-u "wyproszeni" bo zdaniem prezesów nie spełniali pokładanych w nich nadziei. Ale fakt, że Barcelona wolała wymienić Eto za Ibrę, czego z każdym kolejnym meczem nie rozumiem bardziej, też można nazwać niechciany (przez trenera/działaczy - nie mówię o kibicach).

Nie boli :D 3 piłkarzy z tej wymienionej czwórki, bardzo lubię, więc cieszę się że będą mieli okazję zagrać w finale LM.

Cofnijcie się o kilka stron, gdy Real odpadał z LM... radość kibiców Barcy porównywalna z obecną radością Madristas.
Śmieszą Wasze wpisy typu: boli, dowartościowujesz się itp.chyba naturalna reakcja na niepowodzenie drużyny nie lubianej :D.


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6238 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 29/04/2010 09:16

  Paweł85 napisał:  

  nowa od nowa napisał:  

nie Pawel- to final niechcianych w Realku. boli? fajnie bedzie jak robben czy sneider podniosa puchar?



Właściwie to tak, wszyscy byli związani przed laty z Real-em i wszyscy zostali z tego Real-u "wyproszeni" bo zdaniem prezesów nie spełniali pokładanych w nich nadziei. Ale fakt, że Barcelona wolała wymienić Eto za Ibrę, czego z każdym kolejnym meczem nie rozumiem bardziej, też można nazwać niechciany (przez trenera/działaczy - nie mówię o kibicach).

Nie boli :D 3 piłkarzy z tej wymienionej czwórki, bardzo lubię, więc cieszę się że będą mieli okazję zagrać w finale LM.

Cofnijcie się o kilka stron, gdy Real odpadał z LM... radość kibiców Barcy porównywalna z obecną radością Madristas.
Śmieszą Wasze wpisy typu: boli, dowartościowujesz się itp.chyba naturalna reakcja na niepowodzenie drużyny nie lubianej :D.



spokojnie-pokazuje ilosc wpisow po wczorajszym meczu jaka estyma badz niechęcią darzy sie Barcelone. Bo poprzsedzajacy ten półfinał mecz, czyt Bayern-OL nawet pies z kulawa noga nie skomentował.

co Cie smieszy? to ze Barca odpadła zasłuzenie? Mimo ze my leczymy kompleksy ciesząc sie z odpadnięcia Barcy preferując anty futbol taki jaki graja Polacy bo bliska cialu koszula?

a o E2 poczytaj sobie zanim zaczniesz pisac o kulisach jego odejscia. Oczywisicie to nie zmienia postaci rzeczy ze Zlatan to niewypał.

Aaa... i jeszcze minus ode mnie dla obsługi za zraszacze. No, chyba że były wypełnione szampanem.


Piłkarzom dziękuję za emocje do końca, za sześć pucharów, których smak czuję do dziś, podwójne GD w tym sezonie, piękną grę i czekam na Ligę. Po wypasionym szwedzkim stole sezonu 2008-09 w tym będę usatysfakcjonowany jednodaniowym obiadem w bufecie La Liga.

Ostatnio edytowany przez: nowa od nowa, 29 kwietnia 2010, 09:25 [2 raz(y)]


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
Cypek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7425 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 29/04/2010 10:20

  RodowityPolak napisał:  
Pawel85 zdajesz sobie sprawe ze kolejne 200 milionow nie pomoze? Po prostu jestescie skazani na porazki i tyle. Co do Barcy - Nie zasluzyla na awans to prawda, ale Inter swoja gra pokazal ze na Camp Nou inaczej nie da sie zatrzymac Barcy. Pawel 85 dales smieszny obrazek a co twoj real osiagnal w ostatnich latach ? Pamietaj, Barca to druzyna z charakterem, ktorego nazelownym gwiazdeczkom z realu brakuje.



Za to niektorym kibicom Barcy brakuje szacunku do innych kibiców/drużyn. Przykładowo Ty i ManeS: Barcelona, Blaugrana, Camp Nou, real, inter, sreal - chyba widać której drużynie kibicujecie(albo których nienawidzicie, pewnie za to, że też mają kibiców)


Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7507 dni

*




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 29/04/2010 10:51
Ja to jestem bardzo ciekawy czego innego. A mianowicie skąd nasz przeciętny forumowy kibic Realu wie aż tak dużo na temat taktyki i ustawienia Blaugrany oraz aktualnej formy wszystkich piłkarzy Barcelony? Czyżby po cichu oglądał jej mecze, by móc później masturbować się przy każdej jej wpadce? Ach te skryte marzenia hihi Pozdrawiam wszystkich Madridista którzy wczoraj duchowo wspierali Katalończyków. Niestety, tym razem nic to nam nie dało. Byliśmy za słabi by wygrać dwoma bramkami.


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7302 dni

*




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 29/04/2010 11:33
pierwszy raz w zyciu bede kibicowal szwabskiej druzynie w finale:)


100% PD
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005