Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Liga Mistrzów/Europejska << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6556 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 24/04/2013 02:08
I znów głupkowate bredzenia o sędziowaniu przy meczach Barcelony, co ten Mou zrobił z ludźmi. przy takim wyniku, o tym co zaprezentowała Barcelona gdzie nie stworzyła sobie nawet ół sytuacji zakrawa to o paranoje. Barca to cień drużyny niz ta co było za Guardioli, za czasów Tito permanentne porażki z Realem i jeden dosłownie dobry mecz w LM. rewanż z Milanem. Nie wiem czy ta druzyna jest wypalona czy trener tego nie ogrania, ale czas na zmiany. powiem ze odpadniecie z Bayernem bynajmniej jakos mnie nie rusza, tak jak to czyniły przegrane z Interem Mou czy rok temu z Chelsea, gdzie Barca była lepsza i odpadła na własne życzenia. Dzis Bayern był leszy, wygrał i pewnie awansował do finału zasłużenia. trener Bayernu wiedział juz p rzed meczem jak zagra Barca, co tylko dobitnie świadczy o ułomności i dyletanctwie Tito Villanovy;. Tak na marginesie to zastanawiam sie po co Bayernowi pep Guardiola...p


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Rauliki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6031 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 24/04/2013 08:40
Ja też nie wiem. Przy takim budżecie transferowym na przyszły rok to można dwie 11 stworzyć. Zobaczymy jak Guardiola sie sprawdzi w klubie z inna filozofia niz Barcelona.


Shivan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7910 dni

**




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 24/04/2013 08:53
Ja ogólnie nie rozumiem tej fascynacji Bayernem, nagle, jak można kibicować szwabom, ale ja chyba w innej dekadzie byłem wychowywany, mam tylko nadzieje że dziś ten drugi klub z naszymi sprzedawczykami, zostanie równie skutecznie pojechały.


Srbijo - Izvinjavamo se za našu prodajnu kurevsku vladu
Szczecinska Brac
"Ale któż ze zwykłych ludzi pomyślałby, że to właśnie ci stadionowi chuligani i bandyci w szalikach jako pierwsi poszliby walczyć za Ojczyznę, gdyby taka przyszła potrzeba? To właśnie ludzie cechujący się tak wielkim patriotyzmem broniliby kraju..."-JKM
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5909 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 24/04/2013 11:51
Sprzedawczykami?


Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4504 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 24/04/2013 12:53

  Shivan napisał:  
Ja ogólnie nie rozumiem tej fascynacji Bayernem, nagle, jak można kibicować szwabom, ale ja chyba w innej dekadzie byłem wychowywany, mam tylko nadzieje że dziś ten drugi klub z naszymi sprzedawczykami, zostanie równie skutecznie pojechały.



Fascynacji? Po prostu każdy potrafi przyznać, że Bayern był lepszy od Barcy i zagrał niesamowity mecz. W lidze przegrał bodajże tylko jeden mecz.Nikt nie napisał, że kocha ten klub ;)
Również mam nadzieje, że Real zniszczy BvB. Zresztą coś czuję, że w następnym sezonie Borussia będzie cieniem samego siebie i, że stracą kilku czołowych graczy (jeden już wyciął im numer i poszedł do Bayernu...):D


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6556 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 24/04/2013 12:58

  Shivan napisał:  
Ja ogólnie nie rozumiem tej fascynacji Bayernem, nagle, jak można kibicować szwabom, ale ja chyba w innej dekadzie byłem wychowywany, mam tylko nadzieje że dziś ten drugi klub z naszymi sprzedawczykami, zostanie równie skutecznie pojechały.



nie no, kolega sprawił mi spory zawód tymi słowy ;) ja trzymam kciuki aby finał LM był wewnętrzna sprawą niemiecka i bynajmniej nie chodzi mi o to ze BVB graja Polacy . Ale bedzie tak jak przypuszczałem - finał Real -Bayern z niestety finalnym sukcesem drużyny Mou.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4504 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 24/04/2013 16:38
klik
Bardzo fajny artykuł. Też totalnie nie rozumiem decyzji włodarzy bayernu o zmianie trenera.


Shivan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7910 dni

**




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 24/04/2013 17:05
W reprezentacji za polską walute grają jakby za karę i kopią się w czoło jak reszta, zgrupowania traktuja jak wakacje , ale za euro to już zapierdzielają i są klasowymi piłkarzami.


Srbijo - Izvinjavamo se za našu prodajnu kurevsku vladu
Szczecinska Brac
"Ale któż ze zwykłych ludzi pomyślałby, że to właśnie ci stadionowi chuligani i bandyci w szalikach jako pierwsi poszliby walczyć za Ojczyznę, gdyby taka przyszła potrzeba? To właśnie ludzie cechujący się tak wielkim patriotyzmem broniliby kraju..."-JKM
Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4504 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 24/04/2013 17:13

  Shivan napisał:  
W reprezentacji za polską walute grają jakby za karę i kopią się w czoło jak reszta, zgrupowania traktuja jak wakacje , ale za euro to już zapierdzielają i są klasowymi piłkarzami.



100% racji. Ale i tak ktoś zaraz napisze, ze w reprezentacji nie mają z kim grać...


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7187 dni

****




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 24/04/2013 22:07
Brawo Robert brawa


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6093 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 24/04/2013 22:46
Nigdy nie myślałem,że będę kibicował Bayernowi i do tego w finale.


Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7645 dni

**




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 24/04/2013 22:48
Brawo Robert, brawo Borussia. Wynik 4:1 to kara dla kibiców Realu, którzy już sobie wybierali przeciwnika do finału.


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7839 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 24/04/2013 22:49

  szpadel* napisał:  
Nigdy nie myślałem,że będę kibicował Bayernowi i do tego w finale.




a to czemu? Zeby udowodnić ze Lewandwoski to slaby napadzior? :)


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6093 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 24/04/2013 22:50

  avelyn napisał:  

  szpadel* napisał:  
Nigdy nie myślałem,że będę kibicował Bayernowi i do tego w finale.




a to czemu? Zeby udowodnić ze Lewandwoski to slaby napadzior? :)



Bo przejadło mi się to trio z Dortmundu.Dla zasady;)


Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7186 dni

*




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 24/04/2013 22:56

  Shivan napisał:  
W reprezentacji za polską walute grają jakby za karę i kopią się w czoło jak reszta, zgrupowania traktuja jak wakacje , ale za euro to już zapierdzielają i są klasowymi piłkarzami.



Swiete slowa, 4 bramki strzelone realowi w polfinale ligi mistrzow ale tu pilki chyba sa bardziej okragle a trawa bardziej gladka


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6556 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 24/04/2013 23:21

  Pszczółek napisał:  
Brawo Robert, brawo Borussia. Wynik 4:1 to kara dla kibiców Realu, którzy już sobie wybierali przeciwnika do finału.



Taka refleksja , Barcelona i real tak skupiły się na wzajemnej walce, że straciły z oczu resztę Europy.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Wierny Pogoni
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4097 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 24/04/2013 23:23
Szkoda że w reprezentacji tak nie strzela.:/


Duma i Honor nasz "Pogoń Szczecin".
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6556 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 24/04/2013 23:37

  Wierny Pogoni napisał:  
Szkoda że w reprezentacji tak nie strzela.:/



Ja pierdole... Nie strzela bo w reprezentacji nie ma Reusa, Goetze, Gundogana, Suboticia i kilku innych. I na ławce nie siedzi fachowiec klasy Kloppa, To tak jakby Ukraińcy mieli pretensje do Szewczenki, Walijczycy do Giggsa etc ze ich reprezentacje nie osiągają sukcesów.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6401 dni

*




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 24/04/2013 23:46
Z drugiej strony można postawić Bośniaków z Dzeko i Czarnogórców z Vuciniciem i Joveticem. Tylko, że oba te narody to niesamowite walczaki, każdy z zawodników grając w kadrze daje z siebie wszystko. Problemem naszej kadry nie jest trio z BVB tylko cały zespół, łącznie ze sztabem szkoleniowym. Dodać do tego poziom ligi i fakt, że wymagamy od obrońcy Torino, rezerwowych z Leverkusen, Anderlechtu, Hoffenheim, że zbawi nas zespół. Niewspominając, że w najważniejszym meczu stawiamy na kluczowej pozycji kolesia ze średniaka z Championship... Wszystko w tej kadrze jest złe, a dostaję się najlepszym.

Świetny mecz BVB, byli lepsi w każdej formacji. Wybiegani jak Bayern, zmotywowani, niezwykle agresywni. Każda stykowa sytuacja na ich korzyść, każda bezpańska piłka trafia im pod nogi. Do tej solidności wystarczyło dodać trochę finezji Reusa, Goetze i niesamowitą skuteczność Lewandowskiego i zrobili wynik o jakim nieśnili.

Finał będzie ciekawy i z taką grą BVB nie stoi na straconej pozycji.


Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7256 dni

*




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 25/04/2013 07:27
Bardzo dobrze, że Real dostał takie baty, należało im się.

Należało im się za tą zachowawczość. Przecież oni w ogóle nie myśleli o atakowaniu czy choćby graniu w piłkę. Oni tam wyszli tylko przeszkadzać, postawić autobus i dowieźć jak najmniejszy bagaż goli do końca. Kolejna wersja Mourinho-taktiku.

Mieli fart, że Hummels im wyłożył jak na tacy bramkę. I to była ich jedyna sensowna akcja przez godzinę gry.

Dopiero po trzeciej bramce widać było, że zaczęli myśleć o strzeleniu gola. Wcześniej myśleli tylko o przeczołganiu się do końcowego gwizdka.

Dlatego niech spadają. Wolę żeby w finale grała drużyna, która chce atakować i wygrywać.


Lewandowski chyba najlepszy mecz w karierze.Brawo :)


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005