Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Liga Mistrzów/Europejska << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
serdi
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4502 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 25/04/2013 08:40

  anathema napisał:  

  Wierny Pogoni napisał:  
Szkoda że w reprezentacji tak nie strzela.:/



Ja pierdole... Nie strzela bo w reprezentacji nie ma Reusa, Goetze, Gundogana, Suboticia i kilku innych. I na ławce nie siedzi fachowiec klasy Kloppa, To tak jakby Ukraińcy mieli pretensje do Szewczenki, Walijczycy do Giggsa etc ze ich reprezentacje nie osiągają sukcesów.



tez nie kupuję tego że w reprezentacji nie strzela bo mu się nie chce, albo że z mało płacą,
klocki są, tylko trzeba je dobrze poukładać, dobry charyzmatyczny trener, np Jupp Heynckes ?
taki żeby nasz gwiazdy poczuły respekt, i można coś ugrać.

Ja bym Realu jeszcze nie skreślał,
jak oni rozpędzą się na Bernabeu, to może paść każdy wynik, stawiam na 3:0
ale Barcelona to już chyba nie ma szans...

Ostatnio edytowany przez: serdi, 25 kwietnia 2013, 08:45 [1 raz(y)]


Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5766 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 25/04/2013 08:50
niestety ale u nas stekaja pilkarzyki jak juz za duzo wycisku na treningu - zobacz przypomnij sobie tego trenera z Rumunii w Wisle Kraków


abstrakcja!
Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4503 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 25/04/2013 10:02
Przykro mi to pisać,, ale dla Realu to był chyba najniższy wymiar kary. Zupełnie nie spodziewałem się takiego wyniku. Mam nadzieję, ze Real w rewanżu pokaże klasę i pyknie 3:0. Szczęście że strzelili tą jedną bramke bo sytuacje mieliby jak Barca czyli beznadziejna.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5908 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 25/04/2013 10:16

  Bralin napisał:  
niestety ale u nas stekaja pilkarzyki jak juz za duzo wycisku na treningu - zobacz przypomnij sobie tego trenera z Rumunii w Wisle Kraków



A co to ma do tego?
Wystarczy sobie puscic pierwszy lepszy mecz Borussi i pierwszy lepszy mecz reprezentacji i zobaczyc jak gra Lewandowski i jakie ma mozliwosci, a potem mozna pierdolic, ze sprzedawczyk i mu sie nie chce, tylko trzeba wlozyc troche wysilku i przeanalizowac pare faktow.


Niezniszczalny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4246 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 26/04/2013 00:31
POLECAM OBEJRZEC CZEMU LEWY NIE STRZELA W REPREZENTACJI :)


Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8070 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 26/04/2013 05:53

  Cytat:  
Mam nadzieję, ze Real w rewanżu pokaże klasę i pyknie 3:0.


Klase to moga pokazac w przyszlym sezonie. Za tydzien nawet jak wygraja 10-0 to dla mnie bedzie to raczej fuksik a nie klasa. Real z takimi zawodnikami, trenerem, budzetem...w 3 meczach przeciwko Borussi tylko 1 raz zremisowal a powinien....no wlasnie gdzie ta klasa? Bez wzgledu na wynik nastepnego meczu to klase juz teraz pokazal Klopp ze swoja Borussia. Klopp jest trenerskim geniuszem.


avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7838 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 26/04/2013 10:53

  Gryfsz napisał:  

  Cytat:  
Mam nadzieję, ze Real w rewanżu pokaże klasę i pyknie 3:0.


Klase to moga pokazac w przyszlym sezonie. Za tydzien nawet jak wygraja 10-0 to dla mnie bedzie to raczej fuksik a nie klasa. Real z takimi zawodnikami, trenerem, budzetem...w 3 meczach przeciwko Borussi tylko 1 raz zremisowal a powinien....no wlasnie gdzie ta klasa? Bez wzgledu na wynik nastepnego meczu to klase juz teraz pokazal Klopp ze swoja Borussia. Klopp jest trenerskim geniuszem.



mnie trochę dziwi zachowanie gwiazdeczek z tego klubu. Każdy chce spierdzielić jak najdalej- sahin, kagawa, teraz goetze + mowi sie o hummelsach, gundoganach, lewandowskich itp. Swietny stadion, sukcesy, kibice. Czy tam az tak mało płacą? Czy tych gamoni do realu, manchesteru czy bayerniu przyciąga tylko nazwa??


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
velasquez77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4248 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 26/04/2013 11:30

  avelyn napisał:  


mnie trochę dziwi zachowanie gwiazdeczek z tego klubu. Każdy chce spierdzielić jak najdalej- sahin, kagawa, teraz goetze + mowi sie o hummelsach, gundoganach, lewandowskich itp. Swietny stadion, sukcesy, kibice. Czy tam az tak mało płacą? Czy tych gamoni do realu, manchesteru czy bayerniu przyciąga tylko nazwa??



BVB to górna półka płacowa w Bundeslidze, ale ... jeśli za robienie tego samego (tj. kopania w piłkę) można w innym klubie dostać więcej, to większość kopaczy nie ma wątpliwości. I idzie tam, gdzie większy szmal. Czasy przywiązania do klubu niestety minęły :(


urodzony w 1977, w 1990 pierwszy raz na Pogoni, 2008 - 2016 I przeszczep nerki, dziś dializowany ... w oczekiwaniu na II przeszczep
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7186 dni

****




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 26/04/2013 12:33

  velasquez77 napisał:  

  avelyn napisał:  


mnie trochę dziwi zachowanie gwiazdeczek z tego klubu. Każdy chce spierdzielić jak najdalej- sahin, kagawa, teraz goetze + mowi sie o hummelsach, gundoganach, lewandowskich itp. Swietny stadion, sukcesy, kibice. Czy tam az tak mało płacą? Czy tych gamoni do realu, manchesteru czy bayerniu przyciąga tylko nazwa??



BVB to górna półka płacowa w Bundeslidze, ale ... jeśli za robienie tego samego (tj. kopania w piłkę) można w innym klubie dostać więcej, to większość kopaczy nie ma wątpliwości. I idzie tam, gdzie większy szmal. Czasy przywiązania do klubu niestety minęły :(



Niby tak... ale przy takich kwotach. 1,5 mln euro rocznie samej podstawy(gdzie po rozegraniu dwudziestu spotkań o punkty dołożyli mu 180 000 euro za fakt rozegrania tylu meczów) do tego dochodzą oczywiście bonusy za bramki, punkty czy trofea. Dodaj do tego indywidualny kontrakt z nike, gillete czy coca colą to mniej więcej ~kwota 2 milionów euro rocznie - mi by wisiało czy mam podstawy 2-3 mln czy 1,5. Są to tak wysokie kwoty, że spokojnie nawet przy tym 1,5 miliona może pozwolić sobie na dosłownie wszystko. Oczywiście można porównać zarobki najdroższej trójki z Bayernu, gdzie zarabiają 10-13 milionów euro, ale do uja Pana - z taką kasą to można ocipieć.

Finansowo i tak jest już ustawiony, niech patrzy na swoje możliwości sportowe. Rozumiem jakiś szaraczków z naszej ekstraklapy, którzy mogą wyjechać i zarabiać za siedzenie na ławie - natomiast dla Lewandowskiego kasa już się nie powinna liczyć.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Pogon LEGIa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4242 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 26/04/2013 14:23

  Gryfsz napisał:  

  Cytat:  
Mam nadzieję, ze Real w rewanżu pokaże klasę i pyknie 3:0.


Klase to moga pokazac w przyszlym sezonie. Za tydzien nawet jak wygraja 10-0 to dla mnie bedzie to raczej fuksik a nie klasa. Real z takimi zawodnikami, trenerem, budzetem...w 3 meczach przeciwko Borussi tylko 1 raz zremisowal a powinien....no wlasnie gdzie ta klasa? Bez wzgledu na wynik nastepnego meczu to klase juz teraz pokazal Klopp ze swoja Borussia. Klopp jest trenerskim geniuszem.



Zwycięstwo 3:0 nazwałbyś fuksem? Nie bronie Realu bo zagrali w chuj po frajersku, ale jeśli przeszliby do finału to tylko doświadczeniem i umiejętnościami a nie fuksem. Zresztą tak samo jak Barca (choć ma dużo trudniej) co nie zmienia faktu, że jeśli będą zmobilizowani, gotowi do walki o każdy milimetr boiska to mają szanse.


Pogon moim zyciem
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5315 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 27/04/2013 04:27

  Ambasador napisał:  

  velasquez77 napisał:  

  avelyn napisał:  


mnie trochę dziwi zachowanie gwiazdeczek z tego klubu. Każdy chce spierdzielić jak najdalej- sahin, kagawa, teraz goetze + mowi sie o hummelsach, gundoganach, lewandowskich itp. Swietny stadion, sukcesy, kibice. Czy tam az tak mało płacą? Czy tych gamoni do realu, manchesteru czy bayerniu przyciąga tylko nazwa??



BVB to górna półka płacowa w Bundeslidze, ale ... jeśli za robienie tego samego (tj. kopania w piłkę) można w innym klubie dostać więcej, to większość kopaczy nie ma wątpliwości. I idzie tam, gdzie większy szmal. Czasy przywiązania do klubu niestety minęły :(



Niby tak... ale przy takich kwotach. 1,5 mln euro rocznie samej podstawy(gdzie po rozegraniu dwudziestu spotkań o punkty dołożyli mu 180 000 euro za fakt rozegrania tylu meczów) do tego dochodzą oczywiście bonusy za bramki, punkty czy trofea. Dodaj do tego indywidualny kontrakt z nike, gillete czy coca colą to mniej więcej ~kwota 2 milionów euro rocznie - mi by wisiało czy mam podstawy 2-3 mln czy 1,5. Są to tak wysokie kwoty, że spokojnie nawet przy tym 1,5 miliona może pozwolić sobie na dosłownie wszystko. Oczywiście można porównać zarobki najdroższej trójki z Bayernu, gdzie zarabiają 10-13 milionów euro, ale do uja Pana - z taką kasą to można ocipieć.

Finansowo i tak jest już ustawiony, niech patrzy na swoje możliwości sportowe. Rozumiem jakiś szaraczków z naszej ekstraklapy, którzy mogą wyjechać i zarabiać za siedzenie na ławie - natomiast dla Lewandowskiego kasa już się nie powinna liczyć.


Hehe, my tak możemy porównywać, ale na pewno jakbyś zarabiał przez rok tego melona i miał opcję zarabiać dwuktornie więcej to nie patrzyłbyś na to, że jesteś już ustawiony ;) Zmieniają się perspektywy, zachcianki, a w przypadku gwiazdek, to szybko się zmienia ;)


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8070 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 27/04/2013 19:05

  Cytat:  
Zwycięstwo 3:0 nazwałbyś fuksem? Nie bronie Realu bo zagrali w chuj po frajersku, ale jeśli przeszliby do finału to tylko doświadczeniem i umiejętnościami a nie fuksem.


Do czterech razy sztuka. Koniec z koncem Real kiedys musi wygrac. :D


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6555 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 28/04/2013 01:11

  Gryfsz napisał:  

  Cytat:  
Zwycięstwo 3:0 nazwałbyś fuksem? Nie bronie Realu bo zagrali w chuj po frajersku, ale jeśli przeszliby do finału to tylko doświadczeniem i umiejętnościami a nie fuksem.


Do czterech razy sztuka. Koniec z koncem Real kiedys musi wygrac. :D



chuja musi, nadchodzą czasu innej FCB tej z Monachium:P nie chcieliście tej z Katalonii będziecie sie męczyć z Bawarczykami. a Real jak ma wygrac decime to byle nie z tym uzurpatorem Mourinho.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6085 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 28/04/2013 10:35

  Wierny Pogoni napisał:  
Szkoda że w reprezentacji tak nie strzela.:/



Ja też żałuje, że w kadrze tak słabo gra. Jasne, że w Niemczech ma lepszych partnerów w drużynie, ale w kadrze to on nawet karnego ledwo ledwo strzela amatorowi z San Marino i jest po prostu słaby.
Myślę, że oprócz słabszych towarzyszy z drużyny, jego podejście do gry w Borussi a reprezentacji Polski jest inne.
Co do półfinałów to jestem pewny, że Niemcy nie dadzą sobie odebrać przewag z pierwszych meczy. Moim zdaniem "wielkie" Real i Barca znowu skończą na półfinałach, tak jak w zeszłym roku :)


Orło
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7680 dni

*




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 28/04/2013 11:28
Jaki awans Realu i Barcelony? Wiem że w futbolu wszystko jest możliwe, ale po tym holokauście jaki urządzono im w zeszłym tygodniu to obydwie drużyny nie mają szans na awans :P


Babilon Team
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6555 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 28/04/2013 11:40

  Orło napisał:  
Jaki awans Realu i Barcelony? Wiem że w futbolu wszystko jest możliwe, ale po tym holokauście jaki urządzono im w zeszłym tygodniu to obydwie drużyny nie mają szans na awans :P



Niestety, ewentualny awans Realu bynajmniej nie rozpatrywałbym w kategoriach sf.3 -0 to wynik aberracja? Posedziuje jakis Turek Cakir (ten co sedziowal ich mecz z Manchesterem) czy inny Proenca, Benqurenca etc i razem dadzą rade;)


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6323 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 28/04/2013 13:39
Howard Webb będzie gwizdał we wtorek.


Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4503 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 28/04/2013 13:51
Anathema kilka dni temu napisałeś coś w tym stylu:

  Cytat:  
 znów głupkowate bredzenia o sędziowaniu przy meczach Barcelony, co ten Mou zrobił z ludźmi.

A sam bredzisz o sędziowaniu jeszcze przed meczem rewanżowym Realu z BvB . Co ta nienawiść do Realu z tobą robi...


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6555 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 28/04/2013 16:01

  xxjarek05xx napisał:  
Anathema kilka dni temu napisałeś coś w tym stylu:

  Cytat:  
 znów głupkowate bredzenia o sędziowaniu przy meczach Barcelony, co ten Mou zrobił z ludźmi.

A sam bredzisz o sędziowaniu jeszcze przed meczem rewanżowym Realu z BvB . Co ta nienawiść do Realu z tobą robi...



Znany ci termin "ironia"? Chyba jednak nie... Niechęć do Mou, bo ten cynik wzbudza moja pogardę. Nic więcej. Real moze sobie wygrać, jesli bedzie to uczciwe i bedzie lepszy sportowo nie będę tego kwestionował.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Niezniszczalny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4246 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 29/04/2013 13:27

  Fan Glika napisał:  
Howard Webb będzie gwizdał we wtorek.



Na pewno bedzie minimum 1 karny


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005