Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Liga Mistrzów/Europejska << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
sebeq1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5023 dni




Odp: Liga Mistrzów 10/11 - 17/09/2010 08:53
Niezła nispodzianka 3:3 z Juve na ich terenie.Ostatnia brameczka palce lizać lepsza niż Alexa ;)


Tylko Pogoń !
GRZ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7634 dni




Odp: Liga Mistrzów 10/11 - 17/09/2010 09:04

  UNKNOWN. napisał:  
Wybierając w dalsza przyszłość myślicie ze jest realne aby wesprzeć Braci z Włoch w Pz-n?



Jedz w ten weekend do Żagania wesprzec braci z Sosnowca lol


Tylko Pogoń, ukochana Pogoń...
sebeq1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5023 dni




Odp: Liga Mistrzów 10/11 - 17/09/2010 13:58

  UNKNOWN. napisał:  
Czyli słuch mnie jeszcze nie myli :D

Wybierając w dalsza przyszłość myślicie ze jest realne aby wesprzeć Braci z Włoch w Pz-n?



Żólta kartka


Tylko Pogoń !
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6091 dni




Odp: Liga Mistrzów 10/11 - 17/09/2010 14:01
Farta mieli,ja ostatni raz chyba tak się emocjonowałem jak Wisła grała z Lazio w Rzymie;p Kluczowe mecze będą mieli z Austrią i jeśli chcą awansować oba muszą wygrać.


avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7837 dni




Odp: Liga Mistrzów 10/11 - 17/09/2010 14:49

  szpadel_85 napisał:  
Farta mieli,ja ostatni raz chyba tak się emocjonowałem jak Wisła grała z Lazio w Rzymie;p Kluczowe mecze będą mieli z Austrią i jeśli chcą awansować oba muszą wygrać.



emocjonowales sie meczem lecha?


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
Cypek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7423 dni




Odp: Liga Mistrzów 10/11 - 17/09/2010 14:56

  avelyn napisał:  
emocjonowales sie meczem lecha?



A co w tym złego?

ArP, jak jakiś polski zespół gra na arenie międzynarodowej, to wypada mu życzyć jak najlepiej. Przynajmniej takie jest moje zdanie.

Ostatnio edytowany przez: Cypek, 17 września 2010, 15:40 [1 raz(y)]


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7647 dni




Odp: Liga Mistrzów 10/11 - 17/09/2010 15:04
bluzgali na Legie a wy im kibicowaliście?


Pogoń Szczecin MKS!
mlotecze
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6683 dni




Odp: Liga Mistrzów 10/11 - 17/09/2010 15:57

  Cypek napisał:  

  avelyn napisał:  
emocjonowales sie meczem lecha?



A co w tym złego?

ArP, jak jakiś polski zespół gra na arenie międzynarodowej, to wypada mu życzyć jak najlepiej. Przynajmniej takie jest moje zdanie.



aaaa1 Na rewanż do Poznania się wybierasz?


Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6907 dni




Odp: Liga Mistrzów 10/11 - 17/09/2010 16:55
Trudno zrozumiec to, że ktoś liczy na polski klub w pucharach europejskich? W końcu oni reprezentują nasz kraj na arenie międzynarodowej i zdobywają dla nas punkty. To, że nienawidze pyr nie znaczy, że mam zakaz wspierania POLSKIEJ drużyny, która zdobywa punkty do rankingu dla POLSKI. Nie sądzicie, że to także w najbliższych latach może dotyczyc Pogoni, która będzie byc może (takie mam spore nadzieje) walczyc o Puchary europejskie, a każdy punkt jest przydatny dla polskiej piłki.


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
3l3m3nt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7518 dni




Odp: Liga Mistrzów 10/11 - 17/09/2010 17:14

  YAKIN napisał:  
Niestety Juve ma najsłabszą ekipe od wielu lat. Jeżeli w tym sezonie zakwalifikują się do pucharów to już trzeba bedzie rozpatrywać to w kategoriach sukcesu. Dołuje mnie ta sytuacja z racji tego iż od wielu lat jestem fanem "bianconeri":/



Czy najgorszą? hmm... nie zgodziłbym się z tym :) wydaje mi się że potencjał jest ok, ale brakuje motywacji, takiego ognia w oczach z czego zawsze słynęło Juve. Drużyna w przebudowie ale będzie dobrze. Widać z Krasica będzie duży pożytek. Forza Juve !


Obrazek jpg wstawiony na forum
Naszą siłą nie jest to że nigdy nie upadliśmy, ale to że po każdym upadku potrafimy się podnieść jeszcze silniejszym
Juventus Turyn-historia wielkiej miłości
mlotecze
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6683 dni




Odp: Liga Mistrzów 10/11 - 17/09/2010 17:27

  Ostry napisał:  
Trudno zrozumiec to, że ktoś liczy na polski klub w pucharach europejskich? W końcu oni reprezentują nasz kraj na arenie międzynarodowej i zdobywają dla nas punkty. To, że nienawidze pyr nie znaczy, że mam zakaz wspierania POLSKIEJ drużyny, która zdobywa punkty do rankingu dla POLSKI. Nie sądzicie, że to także w najbliższych latach może dotyczyc Pogoni, która będzie byc może (takie mam spore nadzieje) walczyc o Puchary europejskie, a każdy punkt jest przydatny dla polskiej piłki.



No nie wiem... Mi akurat trudno zrozumieć że kibic Pogoni kibicuje Lechowi. I średnio mnie obchodzi, że jakieś tam punkciki do rankingu zdobędą. Po co mi one? A Pogoni do pucharów, powiedzmy sobie szczerze, dłuuuga droga. Tym bardziej bez stadionu.


kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7235 dni




Odp: Liga Mistrzów 10/11 - 17/09/2010 17:47

  mlotecze napisał:  

  Ostry napisał:  
Trudno zrozumiec to, że ktoś liczy na polski klub w pucharach europejskich? W końcu oni reprezentują nasz kraj na arenie międzynarodowej i zdobywają dla nas punkty. To, że nienawidze pyr nie znaczy, że mam zakaz wspierania POLSKIEJ drużyny, która zdobywa punkty do rankingu dla POLSKI. Nie sądzicie, że to także w najbliższych latach może dotyczyc Pogoni, która będzie byc może (takie mam spore nadzieje) walczyc o Puchary europejskie, a każdy punkt jest przydatny dla polskiej piłki.



No nie wiem... Mi akurat trudno zrozumieć że kibic Pogoni kibicuje Lechowi. I średnio mnie obchodzi, że jakieś tam punkciki do rankingu zdobędą. Po co mi one? A Pogoni do pucharów, powiedzmy sobie szczerze, dłuuuga droga. Tym bardziej bez stadionu.


nasz stadion spełnia wymagania UEFA do 4 rundy eliminacyjnej ;)


Tasior
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5938 dni

*




Odp: Liga Mistrzów 10/11 - 17/09/2010 17:55

  kijevo napisał:  

  mlotecze napisał:  

  Ostry napisał:  
Trudno zrozumiec to, że ktoś liczy na polski klub w pucharach europejskich? W końcu oni reprezentują nasz kraj na arenie międzynarodowej i zdobywają dla nas punkty. To, że nienawidze pyr nie znaczy, że mam zakaz wspierania POLSKIEJ drużyny, która zdobywa punkty do rankingu dla POLSKI. Nie sądzicie, że to także w najbliższych latach może dotyczyc Pogoni, która będzie byc może (takie mam spore nadzieje) walczyc o Puchary europejskie, a każdy punkt jest przydatny dla polskiej piłki.



No nie wiem... Mi akurat trudno zrozumieć że kibic Pogoni kibicuje Lechowi. I średnio mnie obchodzi, że jakieś tam punkciki do rankingu zdobędą. Po co mi one? A Pogoni do pucharów, powiedzmy sobie szczerze, dłuuuga droga. Tym bardziej bez stadionu.


nasz stadion spełnia wymagania UEFA do 4 rundy eliminacyjnej ;)



Ale drużyna nie spełnia nawet wymagań do Ekstraklasy :P


1948 MKS POGOŃ SZCZECIN
FC STARGARD
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6091 dni




Odp: Liga Mistrzów 10/11 - 17/09/2010 19:00
Ja tam od ZAWSZE kibicuje POGONI i POLSKIEJ PIŁCE.Każdy inaczej to odbiera i tyle.W krajowej kopanej kibicuję Pogoni a w międzynarodowej wszystkim,który reprezentują mój kraj.bez odbioru.


Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6907 dni




Odp: Liga Mistrzów 10/11 - 17/09/2010 19:01

  mlotecze napisał:  

  Ostry napisał:  
Trudno zrozumiec to, że ktoś liczy na polski klub w pucharach europejskich? W końcu oni reprezentują nasz kraj na arenie międzynarodowej i zdobywają dla nas punkty. To, że nienawidze pyr nie znaczy, że mam zakaz wspierania POLSKIEJ drużyny, która zdobywa punkty do rankingu dla POLSKI. Nie sądzicie, że to także w najbliższych latach może dotyczyc Pogoni, która będzie byc może (takie mam spore nadzieje) walczyc o Puchary europejskie, a każdy punkt jest przydatny dla polskiej piłki.



No nie wiem... Mi akurat trudno zrozumieć że kibic Pogoni kibicuje Lechowi. I średnio mnie obchodzi, że jakieś tam punkciki do rankingu zdobędą. Po co mi one? A Pogoni do pucharów, powiedzmy sobie szczerze, dłuuuga droga. Tym bardziej bez stadionu.



Ja nie KIBICUJE lechowi. Tylko wszystkim polskim drużynom grającym w Europie. Została tylko jedna...


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6084 dni




Odp: Liga Mistrzów 10/11 - 18/09/2010 06:24

  ArP napisał:  
bluzgali na Legie a wy im kibicowaliście?



Nie kibicujemy kibicom lecha, tylko drużynie która reprezentuje Polskę w europejskich pucharach. Tak się pechowo złożyło, że jest to akurat Lech :)


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6554 dni




Odp: Liga Mistrzów 10/11 - 18/09/2010 11:24
nie wiem w czym macie problem-ja tam żadnej polskiej druzynie nie kibicuje(poza Pogonią), im wcześniej odpadną tym lepiej. A znajomek jedzie do Poznania ale tylko po to aby zobaczyc Juventus, wszak jest zagorzałym fanem tego klubu.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7837 dni




Odp: Liga Mistrzów 10/11 - 18/09/2010 13:47
Coście się uparli na te rzekome punkty, ktore zdobywaja? Komu ona sa potrzebne? Kolejnym polskim druzynom zeby odwalaly ZENADE w eleminacjach i jeszcze w wakacje odpadaly? Mi to sie marzy scenariusz- wszystkie Polskie druzyny odpadaja z jakimis mega cieniasami i dodatkowo reprezentacja daje MEGA CIALA. Moze wtedy lesne dziady cos pomysla by zreorganizowac w naszym systemie szkolenia mlodziezy. A tak to od czasu do czasu wisla albo teraz lech cos pokaze w pucharach, repra awansuje na zawody i juz spust na maksa jacy jestesmy zajebisci. A gowno kurwa prawda. PZPN zmniejsza ilosc obowiazkowych druzyn juniorskich wiec kluby nie inwestuja bo lepiej zrobic zaciag niby dobrych zagranicznych kopaczy( tu sie Legia klania). Szwaby po nieudanym 98 i 2000 kazali rozbudowac osrodki szkolenia w klubach pierwszej i drugiej bundesligi. A u nas w kolko mamy gowno, bo jaramy sie jakimis awansami na mundial (i okrzykami nic sie nie stalo po gownianymmeczu) czy dwoma dobrymi meczami na arenie miedzynarodowej polskiej druzyny (gdzie pierwsze skrzypce graja zagraniczni pilkarze). Tu potrzeba totalnego rozpierdolu i rewolucji, nie jarania sie bo po wakacjach w pucharach zostala jedna "nasza" druzyna.


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5427 dni




Odp: Liga Mistrzów 10/11 - 18/09/2010 14:20
Niby miałbym kibicować Lechowi ? Oni dla Polski grają ? Oni owszem nabijają jakieś punkty do ogólnego worka polskich drużyn w pucharach, ale oni grają dla POZNANIA i SWOICH kibiców.


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6084 dni




Odp: Liga Mistrzów 10/11 - 18/09/2010 14:40

  Maxvell napisał:  
Niby miałbym kibicować Lechowi ? Oni dla Polski grają ? Oni owszem nabijają jakieś punkty do ogólnego worka polskich drużyn w pucharach, ale oni grają dla POZNANIA i SWOICH kibiców.



Polskę też reprezentują. Przecież jak na przykład patrzę na Ligę Mistrzów czy Europejską, to kluby reprezentują jakiś kraj a nie tylko siebie i swoje miasto. Tak samo pewnie jak patrzą za granicą to widzą klub z Polski, a nie tylko z Poznania.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005