Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Liga Mistrzów/Europejska << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6556 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 11/11/2012 19:14

  Skajsdelimit napisał:  
Anathema to idiota albo prowokator (raczej to drugie bo wierze w ludzi ). Nie bede wyjasniał dalczego, bo chyba to wiadomo.



bystrzaku oglądasz teraz mecz z Mallorcą? Dobitny przykład tego co chciałem przekazać. Jeden z wielu przykładów chujowo (szczególnie w defensywie) grającej Barcy w tym sezonie. Następnym razem pomysl jak z czyms wyskoczysz. matematyka i statystyka w szerokim kontekście to nie wszystko


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6556 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 05/12/2012 21:46
to na tvp sie wygłupili, zamiast meczu o awans zapodać Szachtar - Juve to uraczyli nas rezerwami Barcelony


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
DobraF
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4507 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 05/12/2012 21:56
Moge się mylić ale nie miało być jakegoś głosowania smsowego który mecz puszczą?


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6556 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 05/12/2012 22:11

  DobraF napisał:  
Moge się mylić ale nie miało być jakegoś głosowania smsowego który mecz puszczą?



to tym bardziej obrazuje stan świadomości i ogólnie znajomości tematu przeciętnego kibica w kapciach.

liczenie czy dzis Messi wyrówna czy pobije rekord 85 bramek w roku sprzed 40 lat Gerda Mullera.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
DobraF
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4507 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 05/12/2012 22:33
Nie żartuj,chyba zdajesz sobie sprawe z tego jaka jest teraz fascynacja Barcą. Och jak oni graja piłką och jakie Messi strzela bramki itd. Każdy o tym gada nawet jak sie nie interesuje więc tym bardziej wybór tego meczu mnie nie dziwi.


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5316 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 05/12/2012 22:56
poza tym oglądałem mecz Shakhtar Juve i uwierz mi, że wcale nie był ciekawszy


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6556 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 05/12/2012 23:12
ja tez oglądałem, ale nie o to chodzi;) Naprawdę mecz Barcy B zasilony w końcówce Messim by ten tylko ustanowił rekord (pięknie to mogło sie zemscic, na szczęście pierwsze diagnozy mówią o 2 tyg przerwy) nosił znamiona jakis emocji? przeciez ta Benfica to isnte dno i gdyby Barca wystawiła bardziej ogarnieta ekipe to druga połowa byłaby dograna. w Doniecku mimo wszystko były wieksze emocje


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6556 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 17/12/2012 19:56
najsłabszy zwycięzca ligi mistrzów (nie pucharu europy) w historii ta cała Chelsea. najpierw przewielki wpierdol od Atletico w supercopa. potem pierwszy raz w historii obrońca tytułu który nie wychodzi z grupy. teraz dołożona cegiełka w przerwaniu 5-letniej dominacji europy w mundialito. w lidze angielskiej maja hektolitry straty do lidera MU.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4504 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 18/12/2012 14:02
Ano posypalo sie i niestety nie zanosi sie na poprawe...Szkoda. Zanosi sie na to ze jeszcze moim zdaniem conajmniej dwa lata bede musial poczekac zeby ogladac the blues z usmiechem na twarzy :)


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6556 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 20/12/2012 12:20
Pary 1/8 finału Ligi Mistrzów:

Galatasaray Stambuł - Schalke 04
Celtic Glasgow - Juventus Turyn
Arsenal Londyn - Bayern Monachium
Szachtar Donieck - Borussia Dortmund
AC Milan - FC Barcelona
Real Madryt - Manchester United
CF Valencia - PSG
FC Porto - Malaga CF


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
E.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6101 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 20/12/2012 12:28
Ciekawostka:
http://www.goal.pl/240382-losowanie-ustawione.html


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6556 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 20/12/2012 23:37

  Eds napisał:  



...


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4504 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 03/01/2013 19:28
Co sądzicie o pokazywaniu meczu Borussia - Szachtar w tvp? Ja osobiście uważam, że przesadzili a ludzi którzy głosowali na ten mecz (bo podobno tak jest) wolą oglądać 3 polaków niż wielkie widowisko sportowe. Nie umniejszając Borussi czy Szachtarowi...

Tak dla śmiechu...
Obrazek jpg wstawiony na forum


Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7645 dni

**




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 04/01/2013 13:11

  xxjarek05xx napisał:  
Co sądzicie o pokazywaniu meczu Borussia - Szachtar w tvp? Ja osobiście uważam, że przesadzili a ludzi którzy głosowali na ten mecz (bo podobno tak jest) wolą oglądać 3 polaków niż wielkie widowisko sportowe. Nie umniejszając Borussi czy Szachtarowi...




Okurat porównując występy grupowe Borussi, Szachatara do tych Realu i ManU to lepsze widowiska tworzyły te pierwsze. Obydwie drużyny były chwalone za swój styl gry, a Szachtar porównywano nawet do Barcelony. Mi ten wybór powiewa bo i tak na N-ce obejrzę sobie mecz, który chcę czyli właśnie Borussia - Szachtar.


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4504 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 04/01/2013 15:05
Jak dla mnie to TVP z ligi mistrzów zrobili coś dla ludzi nie znajacych się na piłce tylko oglądających "wyczyny" Polaków.

Za Weszło:



  Cytat:  
Dortmundzka głupawka zbiera swoje żniwo. Jak tak dalej pójdzie to na czas meczów Borussii zaprzestanie chodzić komunikacja miejska w polskich miastach, o historii klubu będzie się uczyć polska młodzież, tak jak o historii Władysława Łokietka, a prezydent klubu rangą zrówna się z prezydentem RP. Dyrektorzy Telewizji Polskiej uznali, że na punkcie tej niemieckiej drużyny odpierdoliło już dosłownie wszystkim i niestety zamiast rywalizacji Realu Madryt z Manchesterem United, będziemy musieli oglądać starcie Borussii Dortmund z Szachtarem Donieck. Willian zamiast Ronaldo, Lewandowski zamiast Van Persiego.

W tym momencie należałoby oddać głos Tomaszowi Hajcie, który powiedziałby: nie porównujmy gówna z czekoladą. Doceniamy, że w zespole mistrza Niemiec gra trzech Polaków, ale znajmy umiar. Gdyby oglądanie futbolu miało ograniczać się do oglądania Polaków grających w futbol, byłaby to jednak na dłuższą metę bardzo smutna i frustrująca dyscyplina. Może media w Polsce jeszcze do końca tego nie rozumieją, ale w piłkarskim świecie naprawdę zdarzają się wydarzenia ważniejsze niż pierdnięcie Lewandowskiego czy katar Błaszczykowskiego.

Dobrze, że Borussia nie grała żadnego sparingu np. w czasie finału Euro 2012, bo musielibyśmy się zadowolić jakimś skrótem na youtube.



Ka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6600 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 04/01/2013 15:46
to porównywanie kogoś do Barcelony to taki wielki komplement i przemawia za tym żeby tę drużynę pokazywać? No i ciekawe ilu zawodników znać będzie widz tego spotkania. Trójka Polaków, może gotze i reus.


Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5429 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 04/01/2013 18:17
Przez pryzmat sportowy moim zdaniem jest to jedna z ciekawszych par tej rundy obok Realu z Utd., ale ile można ? Mam nadzieję, że Szachtar ich wyrzuci z LM.


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7256 dni

*




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 04/01/2013 18:44
Obrazek gif wstawiony na forum


E.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6101 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 08/02/2013 13:32
Wie ktoś na jakim kanale mogę obejrzeć mecz Real - Manu w środę oprócz kanału n premium ?


BB
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5025 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 09/02/2013 02:06
Jeżeli nie masz N to nie zobaczysz w telewizji, zostaje internet.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.16 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005