Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Liga Mistrzów/Europejska << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6238 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 10/03/2010 22:47
Niech świat zobaczy jak kończy drużyna za ćwierć miliarda. Dziękuję, dobranoc


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6556 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 10/03/2010 22:52
Jedno serce, jeden klub! Jedna ósma aż po grób!;d


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8322 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 10/03/2010 22:58

  Pgn. napisał:  
Jak teraz oglądam skrót meczu to aż nie dowierzam jakich sytuacji Real nie wykorzystał Biała flaga



i dwie 100 % sytuacje Lyonu miedzy 85-92 min


Pgn.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6410 dni

*




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 10/03/2010 22:58
Jak teraz oglądam skrót meczu to aż nie dowierzam jakich sytuacji Real nie wykorzystał Biała flaga


.Krzysiek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7133 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 10/03/2010 23:08
To co miał Higuain na pustaka...Myślę, że nawet napadzior pokroju Ćwielonga by podołał hihi Bardzo dobrze, co jak co, ale Realu to ja nigdy wielką sympatią nie darzyłem :D


Tasior
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5940 dni

*




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 10/03/2010 23:16
Jedno stwierdzenie - ale zjebali... Real, Milan, Porto, Fiorentina... 4 moich faworytów...


1948 MKS POGOŃ SZCZECIN
FC STARGARD
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7417 dni

*




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 10/03/2010 23:18
Higuain na pustaka, Lisandro i Delgado sam na sam - takie sytuacje to kojarzymy z polskiej ekstraklasy a nie z Champions League :D


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7187 dni

****




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 10/03/2010 23:19

  .Krzysiek napisał:  
To co miał Higuain na pustaka...Myślę, że nawet napadzior pokroju Ćwielonga by podołał hihi Bardzo dobrze, co jak co, ale Realu to ja nigdy wielką sympatią nie darzyłem :D



no chyba będą go wielbić w Madrycie Cool


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7079 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 10/03/2010 23:27

  Tasior napisał:  
Jedno stwierdzenie - ale zjebali... Real, Milan, Porto, Fiorentina... 4 moich faworytów...


To powiedz za kim jestes za tydzien. Moze zarobimy troche :) .


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5316 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 10/03/2010 23:28
mysle ze jakby hujgain trafil to na pusta to by Lyonowi bylo sie ciezko podniesc a tak to nerwy sie wkradly w drugiej polowie i w pizdu "królewscy :D" pojszli... mina krystynki bezcenna :) ladnie sie postarali final w Madrycie a Realu juz nie ma ;]


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Tasior
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5940 dni

*




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 10/03/2010 23:32

  goral1982 napisał:  

  Tasior napisał:  
Jedno stwierdzenie - ale zjebali... Real, Milan, Porto, Fiorentina... 4 moich faworytów...


To powiedz za kim jestes za tydzien. Moze zarobimy troche :) .



Nie mówię że bym na nich obstawił (tylko na Real), po prostu mialem nadzieję na porażkę Anglików i Niemców :P


1948 MKS POGOŃ SZCZECIN
FC STARGARD
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6238 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 10/03/2010 23:57
jeszcze jeden krzyżyk i bedzie triplete ;)


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7507 dni

*




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 11/03/2010 00:02
Każdy piłkarz, który obecnie decyduje się na grę w Realu może być pewien dwóch rzeczy - astronomicznych zarobków i tego, że finał Champions League będzie oglądał, ale tylko w TV. Po prostu z tej mąki chleba nie będzie.


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
Paweł85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6649 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 11/03/2010 09:25

  nowa od nowa napisał:  



Ty chyba jesteś "kibicem" Anty-Madryckim a nie fanem Blaugrany, chyba jakiś kompleksik :)... na tą chwilę krzyżyk przy LFP jest bliżej Barcelony, niż Madrytu, więc jeszcze nie świętuj bo Barca też ma szanse na triplete w tym sezonie ;).
Wytykanie Perezowi wydania 94 mln na Ronaldo w porównaniu z tym ile wydała Blaugrana na Ibrahimovicia zalatuje hipokryzją, bo Ibra zwłaszcza swoim zachowaniem i skutecznością w ostatnich meczach chluby nie przynosi a kosztował niewiele mniej. Temat zresztą wałkowany tysiąc razy, więc po co do niego wracać.

Co do meczu z Lyonem, jak się nie wykorzystuje takich sytuacji jak w pierwszej połowie to nic dziwnego, że po raz 6 lecimy w 1/8... oby tylko Barca nie wygrała na SB bo to dopiero będzie bolało.


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7187 dni

****




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 11/03/2010 09:41

  Paweł85 napisał:  

  nowa od nowa napisał:  



Ty chyba jesteś "kibicem" Anty-Madryckim a nie fanem Blaugrany, chyba jakiś kompleksik :)... na tą chwilę krzyżyk przy LFP jest bliżej Barcelony, niż Madrytu, więc jeszcze nie świętuj bo Barca też ma szanse na triplete w tym sezonie ;).
Wytykanie Perezowi wydania 94 mln na Ronaldo w porównaniu z tym ile wydała Blaugrana na Ibrahimovicia zalatuje hipokryzją, bo Ibra zwłaszcza swoim zachowaniem i skutecznością w ostatnich meczach chluby nie przynosi a kosztował niewiele mniej. Temat zresztą wałkowany tysiąc razy, więc po co do niego wracać.

Co do meczu z Lyonem, jak się nie wykorzystuje takich sytuacji jak w pierwszej połowie to nic dziwnego, że po raz 6 lecimy w 1/8... oby tylko Barca nie wygrała na SB bo to dopiero będzie bolało.



Niby wszystko ok, ale... ja również cieszę się z niepowodzenia Królewskich. Nie wiem jak nowa od nowa i jego ewentualne kompleksy ale u mnie chodzi o coś innego, mianowicie Lyon pokazał, że tak na prawdę to nie pieniądze grają na boisku a piłkarze, i trzeba z głową planować politykę transferową klubu oraz same transfery. Real od długiego czasu "brylował" w transferach i właśnie dlatego, że wydają bezsensownie astronomiczne kwoty, takie mecze jak wczoraj powodują uśmiech na mej twarzy.

Pozdro:)


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6805 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 11/03/2010 11:39
Powiem tak warto było oglądać we wtorek bolesną porażkę smoków na Emirates by wczoraj obejrzeć "wyśmienity" mecz w wykonaniu madryckich rogaczy :D Ktoś pewno zaraz powie że jestem Anty-madristą i to prawda bo tego klubu nienawidzę bardziej niż Lecha i Sracovi razem wziętych. Jestem zadowolony że "Los Biedacos" odpadli, poraz kolejny potwierdziło się że pieniądze to nie wszystko. Pewno Florecik wyrywa sobie włosy z i tak łysej głowy :D Szkoda tylko że Delgado i zwłaszcza Lisandro nie wykorzystali tych sytuacji. To co miał Lisandro już nawet moja kobieta by strzeliła. ;) W Dalszej fazie będe trzymał kciuki za OL.


  Paweł85 napisał:  
Wytykanie Perezowi wydania 94 mln na Ronaldo w porównaniu z tym ile wydała Blaugrana na Ibrahimovicia zalatuje hipokryzją, bo Ibra zwłaszcza swoim zachowaniem i skutecznością w ostatnich meczach chluby nie przynosi a kosztował niewiele mniej.


To powiedz co wczoraj pokazał na boisku twoje bożyszcze Crystyna ?
Bo oprócz tej fartownej bramki i fryzurki powstałej w wyniku nadmiernego trzepania w szatni razem z Ramosem to jedno wielkie ZERO. Dziwię się że ten człowiek był drugi na gali FIFA.


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6238 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 11/03/2010 12:13

  Paweł85 napisał:  

  nowa od nowa napisał:  



Ty chyba jesteś "kibicem" Anty-Madryckim a nie fanem Blaugrany, chyba jakiś kompleksik :)... na tą chwilę krzyżyk przy LFP jest bliżej Barcelony, niż Madrytu, więc jeszcze nie świętuj bo Barca też ma szanse na triplete w tym sezonie ;).
Wytykanie Perezowi wydania 94 mln na Ronaldo w porównaniu z tym ile wydała Blaugrana na Ibrahimovicia zalatuje hipokryzją, bo Ibra zwłaszcza swoim zachowaniem i skutecznością w ostatnich meczach chluby nie przynosi a kosztował niewiele mniej. Temat zresztą wałkowany tysiąc razy, więc po co do niego wracać.

Co do meczu z Lyonem, jak się nie wykorzystuje takich sytuacji jak w pierwszej połowie to nic dziwnego, że po raz 6 lecimy w 1/8... oby tylko Barca nie wygrała na SB bo to dopiero będzie bolało.



widać własnie kto ma kompleksy-a będą wieksze jak Puyol odbierze puchar na Santoago. a i moje sie nie martw,bo to zbędne.

za te 260 milionów euro perez kupił 35 minut gry na wagę awansu do 1/4 LM. Nie chcę wiedzieć ile będzie musiał wydać by te rozgrywki w końcu wygrać.

za 260 mln euro perez kupił sobie 'remontade historike' z Sevillą i piękną baśń o białych herosach, którą kreśliła madrycka prasa

ale nie przekupił historii, która się powtórzyła, a która wciąż pozostała niewzruszona na madryckie zakusy

marzenia o triplete prysły, pękły jak zbyt długo dmuchany balon

co do Ibry-zapamietaj jedno-moze Barca za niego przeplacila-ja go osobiscie nie chcialem-wolalem Ville-ale kupila go za swoje. i nie za 65 baniek-poczytaj sobie jak to bylo. I co najwazniejsze-nie brała kredytów jak wielmozny pan Perez. Zobaczymy z czego teraz pospłaca piłkarzyków.


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5316 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 11/03/2010 12:34
http://demotywatory.pl/1187417/pieniadze

spokojnie panowie jeszcze 500 milionow i bedzie cwiercfinal ;)


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Paweł85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6649 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 11/03/2010 13:25

  Porto napisał:  

To powiedz co wczoraj pokazał na boisku twoje bożyszcze Crystyna ?
Bo oprócz tej fartownej bramki i fryzurki powstałej w wyniku nadmiernego trzepania w szatni razem z Ramosem to jedno wielkie ZERO.



Pragnę Cię uspokoić, że Cristiano nie jest dla mnie żadnym bożyszczem ;). Idoli to może i miałem w wieku 13 lat zaczynając kibicować Realowi, ale żaden z nich nie miał na imię Cristiano :). Kiedyś się z tego wyrasta ;), obecnie żaden piłkarz na świecie nie zasługuje na miano "Bożyszcza" jak dla mnie.
Drugie zdanie na poziomie komentarzy ze stron blaugrana.pl i realmadryt.pl więc grzecznie nie odpisze :).


  Nowa od nowa napisał:  

co do Ibry-zapamietaj jedno-moze Barca za niego przeplacila-ja go osobiscie nie chcialem-wolalem Ville-ale kupila go za swoje. i nie za 65 baniek-poczytaj sobie jak to bylo. I co najwazniejsze-nie brała kredytów jak wielmozny pan Perez. Zobaczymy z czego teraz pospłaca piłkarzyków.



Argument wgniata w fotel :D, w takim razie uważam że jak za swoje to można przepłacać!
Kupując telewizor na kredyt obraz też jest gorszej jakości niż kupiony za gotówkę ;).
Nie martw się kredytami Realu, zapewne mają dyrektora finansowego jak każda firma i to on się będzie o to martwił, a jak się nie uda spłacić to będziesz miał kolejny powód do radości i będziesz mógł popisać sobie na forum ;).


  Nowa od nowa napisał:  
za 260 mln euro perez kupił sobie 'remontade historike' z Sevillą i piękną baśń o białych herosach, którą kreśliła madrycka prasa


Albo nie oglądałeś meczu z Sevilla, albo to jeszcze ból po stracie lidera. Akurat w tym meczu Real grał to co powinien był grać cały sezon, walka na całym boisku i przez cały mecz. Taki Real ja i zapewne wielu jego kibiców chce oglądać. Tej cechy akurat Perez nie kupił bo słynne tzw. "remontady" w wykonaniu Królewskich mają miejsce od wielu lat. Choćby ostatnie mecze w sezonie 2006-2007 gdy trenerem był Capello, a prezesem... Calderon ;).

Mam nadzieję, że kiedyś w LM zagra nasza Pogoń, wtedy będzie można spokojnie porozmawiać bez zbędnej napinki :).
Pozdrawiam
Nie planuje kontynuować dalej rozmowy, co chciałem napisałem. (no chyba że ktoś mnie wywoła do "tablicy" to w wolnej chwili odpisze ;)


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6238 dni




Odp: Liga Mistrzów 09/10 - 11/03/2010 17:44
Priorytetem dla Realu była LM,Twoja nagłe pojawienie sie tylko i wyłącznie jak jest mowa o nich o tym dobitnie świadczy :) jakos nie widze abys brał udział po meczach i wogóle o Pogoni,ale to taka dygresja na marginesie.

Ciekaw swoja droga co o tym myślą przecietni mieszkancy Madryt.Musi boleć, że Barcelona zniszczyła w tamtym roku Lyon, mający w składzie jeszcze zawodnika, który teraz już jest piłkarzem Realu i był we wczorajszym meczu po ich stronie.

Zakładając czysto hipotetycznie, że Real nie wygra ligi, ciekawi mnie jakie poniesie to za sobą następstwa w działaniach kibiców, Florentino i całego otoczenia związanego z Realem.

Nie przejmuje sie tym ze Real wyprzedził dume kataloni-przypomkne wynik pierwszego meczu. Real jest w apogeum swojej formy,a Barca dopiero wychodzi z tzw mikrocyklów-przypomnij sobie jak to wygladało w zeszłym sezonie. Ciekawostka jest fakt ze ta sama barcelona ma wiecej punktów zdobytch anizeli rok temu o tej porze. Wiec nie wiem o czym piszesz;)

A co do Zlatana-no cóz -spójrzmy na casus E2 w Interze i co widzimy? Kamerunczyka coraz czesciej na ławce. Wiec te nieformalne 20 baniek plus konktekt wychodz na to ze barca zrobiła złoty interes, zabierajac im w zamian najleposzego kolesia ligi włoskiej. Szwed ma problem i tego nie neguje. Mentalny problem-robi to czego sie obawialem-jak nie idzie frustruje sie głupkowato zachowujac sie. Ale spokojna głowa, o tym czy to był dobry trnsfer czy nie mozna pogadac po sezonie. Zauważ ze poki co Barca ma jedna porazke (z Atletico które tak czy siak leje za kazdym razem u siebie) Jak Ci sie mentalnie posypie druzyna a to nieuniknione,padnie Ci ostatni argument kto jest liderem PD (swoja droga jakos do tej pory siedziales cicho:P)


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.09 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005