Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Liga Mistrzów/Europejska << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7414 dni

*




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 28/05/2009 00:04
Żeby daleko nie szukać jest jeszcze Puyol, który zagrał dziś naprawdę dobrze na lewej stronie (mógł nawet strzelić bramkę będąc sam na sam z VDS) i Gerard Pique, który według mnie ostatnimi czasy gra kapitalnie i jest ostoją defensywy Barcelony.


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6084 dni




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 28/05/2009 00:24
Barca okazała się dużo lepsza i mogła wygrać, a wręcz powinna jeszcze wyżej. Ja się cieszę z jej zwycięstwa i utarcia nosa Angolom :)


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6554 dni




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 28/05/2009 06:32
I gdzie są ci którzy pisali że MU zje Barce? Gdzie są Ci którzy stawiali wyższość ligi angielskiej nad hiszpańską? teraz pewnie umywają ręce. Barca zagrała jak musiała zagrać,bez dwóch skrajnych obrońców,Manchester miał pole do popisu i co pokazał? Poza strzałami z dystansu Ronaldo nic nie pokazał. A strzał GŁOWĄ Messiego tylko ośmieszył i pokazał miejsce w szyku MU, Pogódźcie się oportuniści że Barca to najlepszy zespół świata,czy chcecie tego czy nie.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7254 dni

*




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 28/05/2009 06:44

  avelyn napisał:  
zwlaszcza pique :)



Tylko 8 lat (z przerwą na grę w MU i Saragossie). Tyle co nic.


JW
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5472 dni




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 28/05/2009 09:58

  anathema napisał:  
I gdzie są ci którzy pisali że MU zje Barce? Gdzie są Ci którzy stawiali wyższość ligi angielskiej nad hiszpańską? teraz pewnie umywają ręce. Barca zagrała jak musiała zagrać,bez dwóch skrajnych obrońców,Manchester miał pole do popisu i co pokazał? Poza strzałami z dystansu Ronaldo nic nie pokazał. A strzał GŁOWĄ Messiego tylko ośmieszył i pokazał miejsce w szyku MU, Pogódźcie się oportuniści że Barca to najlepszy zespół świata,czy chcecie tego czy nie.



Zgadza się Barcelona jest w chwili obecnej najlepsza świadczy o tym wczorajszy wynik.Natomiast co do kwestii która liga jest silniejsza to tutaj się z Tobą nie zgodzę bo liga angielska jest zdecydowanie silniejsza niż hiszpańska a na to wczorajszy wynik akurat nie żadnego wpływu, gdyż sam wiesz że Barcelona zdeklasowała w hiszpanii wszystkich.Po za tym popatrz jak w tegorocznej LM rywalizowały ze sobą ekipy angielskie i hiszpańskie-nie licząc finału i wygranej Barcy to zespoły z hiszpanii było stać co najwyżej na remisy z angielskimi a tak zbierały baty.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6554 dni




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 28/05/2009 10:08

  wolff napisał:  

  anathema napisał:  
I gdzie są ci którzy pisali że MU zje Barce? Gdzie są Ci którzy stawiali wyższość ligi angielskiej nad hiszpańską? teraz pewnie umywają ręce. Barca zagrała jak musiała zagrać,bez dwóch skrajnych obrońców,Manchester miał pole do popisu i co pokazał? Poza strzałami z dystansu Ronaldo nic nie pokazał. A strzał GŁOWĄ Messiego tylko ośmieszył i pokazał miejsce w szyku MU, Pogódźcie się oportuniści że Barca to najlepszy zespół świata,czy chcecie tego czy nie.



Zgadza się Barcelona jest w chwili obecnej najlepsza świadczy o tym wczorajszy wynik.Natomiast co do kwestii która liga jest silniejsza to tutaj się z Tobą nie zgodzę bo liga angielska jest zdecydowanie silniejsza niż hiszpańska a na to wczorajszy wynik akurat nie żadnego wpływu, gdyż sam wiesz że Barcelona zdeklasowała w hiszpanii wszystkich.Po za tym popatrz jak w tegorocznej LM rywalizowały ze sobą ekipy angielskie i hiszpańskie-nie licząc finału i wygranej Barcy to zespoły z hiszpanii było stać co najwyżej na remisy z angielskimi a tak zbierały baty.



Veto
czym sie rozni taki Bolton do Racingu Santander? to równa sie dywagacji wyższosci swiat bożego narodzenia nad swietem wielkiej nocy.Frajerstwo Manchesteru United i całej ligi angielskiej wyszło w momencie, gdy Barcelona strzeliła gola. Przecież później Anglicy tak konstruowali akcje, że od Valdesa piłkę w rękach zdecydowanie częściej mieli chłopcy od podawania piłek. Pewnie, gdyby rywalem było Tottenham, Middlesbrough czy którakolwiek inna drużyna Premiership, to wynik byłby 2:2, 4:4 albo i 8:8. Ale niestety albo i stety zabrała zabawki, zabiła ten mecz posiadaniem piłki. nie ma drugiej drużyny w Europie i w ogóle nie pamiętam drugiej takiej, która tak szybko dążyłaby do odzyskania piłki po stracie.Jaki plan miał Manchester United na ten mecz widać było gołym okiem. Chcieli jak najszybciej strzelić gola, a potem zamurować. No to Ronaldo strzelał z kilometra, albo nawet z Warszawy. Myślał, że jak trafił z Porto, to teraz takie gole będzie walił co mecz. Ale boisko, to nie strzelnica. Trzeba przygotować sobie pozycję, bo bez tego to można co najwyżej postrzelić przechodnia. Jak w Porucznik Ryba: - Proszę na przyszłość nie stawać na linii ognia.Ranny przechodzień: - Przepraszam.Tymczasem bramkę strzelił Etoo, myląc Vidicia najskuteczniejszym zwodem świata, na zamach. I w tym momencie skończył się Manchester. Jak nie masz piłki, to nie możesz grać w piłkę. I Manchester nie grał. W ataku pozycyjnym nie był w stanie wymienić trzech czy czterech podań. A co robili na boisku Park i Anderson, to już zupełnie nie wiem. Chociaż może lepsi oni niż Scholes, który wszedł, żeby połamać przeciwnikom nogi.
Żebyśmy się dobrze zrozumieli w finale spotkały się dwie WIELKIE drużyny, z których większą jest Barcelona. To jest inny styl gry, inny futbol. To jest piłka, o jakiej się marzy od małego. Przecież jak dzieciaki wychodzą na podwórko, to nie ustalają sobie: - Dobra, strzelimy szybko gola, a potem się murujemy, walimy łokciami, jeździmy wślizgami i gramy na utrzymanie wyniku.Nie, dziesięcioletni chłopcy chcą się trochę pokiwać, pograć w dziadka, założyć kilka siatek, wygrać . I Barcelona przeniosła na najwyższy poziom to, o co tak naprawdę chodzi. Jestem fanem ligi hiszpańskiej i dziś zobaczyliśmy, że wirtuozeria to coś więcej niż zaciętość, siła i agresja.
Wielki szacunek należy się Guardioli. To jego debiutancki sezon i wygrał na dzień dobry wszystko. Ile drużyn wcześniej wygrało w jednym sezonie mistrzostwo kraju, puchar kraju i Puchar Europy? Z tego co wiem, Ajax, PSV, Celtic i Manchester United. Przypomina mi się to, co kiedyś o Guardioli mówił Marek Koźmiński. grał z nim w Brescii. I w czasie meczu ruszał skrzydłem, krzyczał-tu jestem, podaj, zagraj, dawaj. Raz, drugi, trzeci. W końcu Guardiola do niego podbiegł i mówi: - Ty, nie krzycz tyle, bo ja przecież wszystko widzę.I on naprawdę widzi.

Ostatnio edytowany przez: anathema, 28 maja 2009, 10:46 [2 raz(y)]


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
niebuszewo8308
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5481 dni




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 28/05/2009 10:40

  Sorondo MKS napisał:  
Tylko Man Utd !!!!


a myslalem ze tylko POGOŃ:D


POGOŃ SZCZECIN
JW
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5472 dni




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 28/05/2009 10:57

  anathema napisał:  

  wolff napisał:  

  anathema napisał:  
I gdzie są ci którzy pisali że MU zje Barce? Gdzie są Ci którzy stawiali wyższość ligi angielskiej nad hiszpańską? teraz pewnie umywają ręce. Barca zagrała jak musiała zagrać,bez dwóch skrajnych obrońców,Manchester miał pole do popisu i co pokazał? Poza strzałami z dystansu Ronaldo nic nie pokazał. A strzał GŁOWĄ Messiego tylko ośmieszył i pokazał miejsce w szyku MU, Pogódźcie się oportuniści że Barca to najlepszy zespół świata,czy chcecie tego czy nie.



Zgadza się Barcelona jest w chwili obecnej najlepsza świadczy o tym wczorajszy wynik.Natomiast co do kwestii która liga jest silniejsza to tutaj się z Tobą nie zgodzę bo liga angielska jest zdecydowanie silniejsza niż hiszpańska a na to wczorajszy wynik akurat nie żadnego wpływu, gdyż sam wiesz że Barcelona zdeklasowała w hiszpanii wszystkich.Po za tym popatrz jak w tegorocznej LM rywalizowały ze sobą ekipy angielskie i hiszpańskie-nie licząc finału i wygranej Barcy to zespoły z hiszpanii było stać co najwyżej na remisy z angielskimi a tak zbierały baty.



Veto
czym sie rozni taki Bolton do Racingu Santander? to równa sie dywagacji wyższosci swiat bożego narodzenia nad swietem wielkiej nocy.Frajerstwo Manchesteru United i całej ligi angielskiej wyszło w momencie, gdy Barcelona strzeliła gola. Przecież później Anglicy tak konstruowali akcje, że od Valdesa piłkę w rękach zdecydowanie częściej mieli chłopcy od podawania piłek. Pewnie, gdyby rywalem było Tottenham, Middlesbrough czy którakolwiek inna drużyna Premiership, to wynik byłby 2:2, 4:4 albo i 8:8. Ale niestety albo i stety zabrała zabawki, zabiła ten mecz posiadaniem piłki. nie ma drugiej drużyny w Europie i w ogóle nie pamiętam drugiej takiej, która tak szybko dążyłaby do odzyskania piłki po stracie.Jaki plan miał Manchester United na ten mecz widać było gołym okiem. Chcieli jak najszybciej strzelić gola, a potem zamurować. No to Ronaldo strzelał z kilometra, albo nawet z Warszawy. Myślał, że jak trafił z Porto, to teraz takie gole będzie walił co mecz. Ale boisko, to nie strzelnica. Trzeba przygotować sobie pozycję, bo bez tego to można co najwyżej postrzelić przechodnia. Jak w Porucznik Ryba: - Proszę na przyszłość nie stawać na linii ognia.Ranny przechodzień: - Przepraszam.Tymczasem bramkę strzelił Etoo, myląc Vidicia najskuteczniejszym zwodem świata, na zamach. I w tym momencie skończył się Manchester. Jak nie masz piłki, to nie możesz grać w piłkę. I Manchester nie grał. W ataku pozycyjnym nie był w stanie wymienić trzech czy czterech podań. A co robili na boisku Park i Anderson, to już zupełnie nie wiem. Chociaż może lepsi oni niż Scholes, który wszedł, żeby połamać przeciwnikom nogi.
Żebyśmy się dobrze zrozumieli w finale spotkały się dwie WIELKIE drużyny, z których większą jest Barcelona. To jest inny styl gry, inny futbol. To jest piłka, o jakiej się marzy od małego. Przecież jak dzieciaki wychodzą na podwórko, to nie ustalają sobie: - Dobra, strzelimy szybko gola, a potem się murujemy, walimy łokciami, jeździmy wślizgami i gramy na utrzymanie wyniku.Nie, dziesięcioletni chłopcy chcą się trochę pokiwać, pograć w dziadka, założyć kilka siatek, wygrać . I Barcelona przeniosła na najwyższy poziom to, o co tak naprawdę chodzi. Jestem fanem ligi hiszpańskiej i dziś zobaczyliśmy, że wirtuozeria to coś więcej niż zaciętość, siła i agresja.
Wielki szacunek należy się Guardioli. To jego debiutancki sezon i wygrał na dzień dobry wszystko. Ile drużyn wcześniej wygrało w jednym sezonie mistrzostwo kraju, puchar kraju i Puchar Europy? Z tego co wiem, Ajax, PSV, Celtic i Manchester United. Przypomina mi się to, co kiedyś o Guardioli mówił Marek Koźmiński. grał z nim w Brescii. I w czasie meczu ruszał skrzydłem, krzyczał-tu jestem, podaj, zagraj, dawaj. Raz, drugi, trzeci. W końcu Guardiola do niego podbiegł i mówi: - Ty, nie krzycz tyle, bo ja przecież wszystko widzę.I on naprawdę widzi.



Czytaj chłopie ze zrozumieniem,sprowadzasz wszytko do jednego wczorajszego meczu i tu się z Tobą zgadzam.W każdym razie proponuje Ci prześledzić całą rywalizacje drużyn angielskich z hiszapńskimi w tej edycji LM i na podstawie tego oceń która liga jest silniejsza.


Vinci
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5643 dni




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 28/05/2009 11:39

  anathema napisał:  
I gdzie są ci którzy pisali że MU zje Barce? Gdzie są Ci którzy stawiali wyższość ligi angielskiej nad hiszpańską? teraz pewnie umywają ręce. Barca zagrała jak musiała zagrać,bez dwóch skrajnych obrońców,Manchester miał pole do popisu i co pokazał? Poza strzałami z dystansu Ronaldo nic nie pokazał. A strzał GŁOWĄ Messiego tylko ośmieszył i pokazał miejsce w szyku MU, Pogódźcie się oportuniści że Barca to najlepszy zespół świata,czy chcecie tego czy nie.



W tej chwili jest najlepszą drużyną na świecie, a gdzie byłes w tamtym sezonie jakl barca dostała baty i do finału nie doszła nawet?


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6554 dni




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 28/05/2009 11:50

  Vinci napisał:  

  anathema napisał:  
I gdzie są ci którzy pisali że MU zje Barce? Gdzie są Ci którzy stawiali wyższość ligi angielskiej nad hiszpańską? teraz pewnie umywają ręce. Barca zagrała jak musiała zagrać,bez dwóch skrajnych obrońców,Manchester miał pole do popisu i co pokazał? Poza strzałami z dystansu Ronaldo nic nie pokazał. A strzał GŁOWĄ Messiego tylko ośmieszył i pokazał miejsce w szyku MU, Pogódźcie się oportuniści że Barca to najlepszy zespół świata,czy chcecie tego czy nie.



W tej chwili jest najlepszą drużyną na świecie, a gdzie byłes w tamtym sezonie jakl barca dostała baty i do finału nie doszła nawet?



patrząc po tym ile Ty tu jestes na forum wnioskuje, że raczkując nie jesteś do konca w temacie. wiec usprawiedliwiam Cie i daje rozgrzeszenie. dlatego,nie dając pola do wiekszej polemiki musisz mi uwierzyc na słowo,z racji słusznego już wieku że byłem jestem i będe ze swoimi racjami nie tylko na tym forum.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7044 dni

**




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 28/05/2009 12:36

  Vinci napisał:  

  anathema napisał:  
I gdzie są ci którzy pisali że MU zje Barce? Gdzie są Ci którzy stawiali wyższość ligi angielskiej nad hiszpańską? teraz pewnie umywają ręce. Barca zagrała jak musiała zagrać,bez dwóch skrajnych obrońców,Manchester miał pole do popisu i co pokazał? Poza strzałami z dystansu Ronaldo nic nie pokazał. A strzał GŁOWĄ Messiego tylko ośmieszył i pokazał miejsce w szyku MU, Pogódźcie się oportuniści że Barca to najlepszy zespół świata,czy chcecie tego czy nie.



W tej chwili jest najlepszą drużyną na świecie, a gdzie byłes w tamtym sezonie jakl barca dostała baty i do finału nie doszła nawet?



pewnie szykował się na obecny sezon i z uśmiechem na ustach patrzył jak Barca gromi każdego po drodze ; >


Jankes
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6846 dni




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 28/05/2009 12:37
Nie ma co dyskutować Barcelona była lepsza i to nie podlega wątpliwości ale dziwni mnie cały ten zachwyt i tytuły w gazetach czy na necie typu "Barca - futbol nie z tej ziemi". To był zwykły, szary mecz, nic szczególnego. Raz przewagę miał MU raz Barcelona, żadnej magii Barcelony nie widziałem a już na pewno nie przy bramce Messiego, dobra wrzuta do niekrytego zawodnika jakich na co dzień są setki i nawet jak by Messi miał 120 cm i by dostał taką piłkę na głowę to też by strzelił. MU w finale z 99r. też miał dużo wychowanków w składzie ale jakoś wtedy nikt nad tym nie piał z zachwytu. Cieszę się że w końcu Henry wygrał puchar mistrzów.

PS. Messi NIE jest wychowankiem Barcelony!


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6236 dni




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 28/05/2009 12:57

  Jankes napisał:  
Nie ma co dyskutować Barcelona była lepsza i to nie podlega wątpliwości ale dziwni mnie cały ten zachwyt i tytuły w gazetach czy na necie typu "Barca - futbol nie z tej ziemi". To był zwykły, szary mecz, nic szczególnego. Raz przewagę miał MU raz Barcelona, żadnej magii Barcelony nie widziałem a już na pewno nie przy bramce Messiego, dobra wrzuta do niekrytego zawodnika jakich na co dzień są setki i nawet jak by Messi miał 120 cm i by dostał taką piłkę na głowę to też by strzelił. MU w finale z 99r. też miał dużo wychowanków w składzie ale jakoś wtedy nikt nad tym nie piał z zachwytu. Cieszę się że w końcu Henry wygrał puchar mistrzów.

PS. Messi NIE jest wychowankiem Barcelony!



Okey,przyjdzie Kaka,Ronaldo,Xabi Alonso,Ribery i kogo sobie wymarzysz i bedziesz miał de ja wu ala galacticos. Ciekaw co Barca musialaby zagrac by dostała oceniona pozywytnie. Troche realizmu. Zawsze można lansować hasło-"Barca jeszcze z nikim mocnym w tym sezonie nie grała" Real6-2 i 2-0 Sevilla 4-0 i 3-0 Valencia4-0 Atletico 6-1,Bayern 4-0.Lyon 5-2,Manchester 2-0 Finał Pucharu Krola z Bilbao 4-1, 104 goli w lidze...tak mi przykro
Cristiano Ronaldo najlepszy piłkarz na świecie,ale na boltony i inne west hamy

Ostatnio edytowany przez: nowa od nowa, 28 maja 2009, 13:08 [1 raz(y)]


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
venom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5776 dni




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 28/05/2009 13:38

  Jankes napisał:  
Nie ma co dyskutować Barcelona była lepsza i to nie podlega wątpliwości ale dziwni mnie cały ten zachwyt i tytuły w gazetach czy na necie typu "Barca - futbol nie z tej ziemi". To był zwykły, szary mecz, nic szczególnego. Raz przewagę miał MU raz Barcelona, żadnej magii Barcelony nie widziałem a już na pewno nie przy bramce Messiego, dobra wrzuta do niekrytego zawodnika jakich na co dzień są setki i nawet jak by Messi miał 120 cm i by dostał taką piłkę na głowę to też by strzelił. MU w finale z 99r. też miał dużo wychowanków w składzie ale jakoś wtedy nikt nad tym nie piał z zachwytu. Cieszę się że w końcu Henry wygrał puchar mistrzów.

PS. Messi NIE jest wychowankiem Barcelony!



Finał sprzed roku był wyborny.kurdupelek z metra cięty strzelający bramkę głową pośród dwumetrowych goryli-odpadłem-a z MU śmiać będę się przy każdej stosownej do tego okazji


tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7300 dni

*




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 28/05/2009 13:44

  nowa od nowa napisał:  
Cristiano Ronaldo najlepszy piłkarz na świecie,ale na boltony i inne west hamy



o widzisz, mądrą rzecz napisałeś i sie całkowicie z Tobą zgadzam a on juz to wielokrotnie potwierdzil:)
co do meczu to wygrala druzyna lepsza no i tyle. dodac mozna ze ruda pala powinna czerwo dostac a nie zolc.
co do wyzszosci Premier League nad Primera Division to to jest tak ze z Anglii w Europie licza sie tylko Liv, ManU, Chelsea i Arsenal (czasem dolacza do nich Tottenham lub A_Villa). W Hiszpanii jest podobnie ze wyroznia sie pare druzyn i to tyle. za to powiem tak: liga hiszpanska jest o wiele bardziej hiszpanska niz angielska jest angielska. wlodaze klubow z gornej polki w Anglii poszli na latwizne i sciagaja "gotowych" zawodnikow z zagranicy. nawet slynacy ze szkolenia mlodych Arsenal w tej mlodziezy ma Vele z Meksyku, Ramseya z Walii i tam paru innych i oni sie wybijaja. a mlodzi Anglicy graja albo przez przypadek albo ogony (np. Gibbs, Wilshere). no i przejaw tego o co mi chodzi widac w reprezentacjach obu krajow. co ostatnio osiagnela Hiszpania i w jaki sposob a co Anglia??
mi najbardziej smiac sie chce, ze w Anglii nie ma praktycznie dobrego bramkarza do reprezentacji. W znacznej ilosci klubow Premier League bronia bramkarze spoza Anglii. Amen:)


100% PD
venom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5776 dni




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 28/05/2009 13:50
i jeszcze jedna,na to wychodzi kluczowa rzecz:MU przegral bo Fletchera nie bylo


Jankes
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6846 dni




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 28/05/2009 14:12

  nowa od nowa napisał:  

  Jankes napisał:  
Nie ma co dyskutować Barcelona była lepsza i to nie podlega wątpliwości ale dziwni mnie cały ten zachwyt i tytuły w gazetach czy na necie typu "Barca - futbol nie z tej ziemi". To był zwykły, szary mecz, nic szczególnego. Raz przewagę miał MU raz Barcelona, żadnej magii Barcelony nie widziałem a już na pewno nie przy bramce Messiego, dobra wrzuta do niekrytego zawodnika jakich na co dzień są setki i nawet jak by Messi miał 120 cm i by dostał taką piłkę na głowę to też by strzelił. MU w finale z 99r. też miał dużo wychowanków w składzie ale jakoś wtedy nikt nad tym nie piał z zachwytu. Cieszę się że w końcu Henry wygrał puchar mistrzów.

PS. Messi NIE jest wychowankiem Barcelony!



Okey,przyjdzie Kaka,Ronaldo,Xabi Alonso,Ribery i kogo sobie wymarzysz i bedziesz miał de ja wu ala galacticos. Ciekaw co Barca musialaby zagrac by dostała oceniona pozywytnie. Troche realizmu. Zawsze można lansować hasło-"Barca jeszcze z nikim mocnym w tym sezonie nie grała" Real6-2 i 2-0 Sevilla 4-0 i 3-0 Valencia4-0 Atletico 6-1,Bayern 4-0.Lyon 5-2,Manchester 2-0 Finał Pucharu Krola z Bilbao 4-1, 104 goli w lidze...tak mi przykro
Cristiano Ronaldo najlepszy piłkarz na świecie,ale na boltony i inne west hamy



Widzę że zobaczyłeś mój awatar i już pajacujesz. Jak kojarzysz Real tylko z tzw. "ery galacticos" to pewnie jesteś dzieckiem z pokolenia bravo sportu. W dupie mam tego idiotę Pereza i jego wielkie transfery bo Real to nie Perez i ten klub nie został założony w 2000 roku, a tak po za tym to Barcelonie nikt nie wypomina kupna Eto'o, Henrego czy Dani Alvesa. Nie napisałem też nigdzie że Barcelona jest słaba i nie zagrała wielkich meczów bo Real zrównała z ziemią a gdyby nie Iker to skończyło by się na dwu cyfrówce i takich meczów miała w tym sezonie wiele. Napisałem tylko że finał był przeciętny a Barcelona wygrała zasłużenie. Naprawdę przykro mi jeśli masz problemy ze zrozumieniem prostych zdań. Docinki z Ronaldami, Kakami i innymi to sobie wsadź w dupę, pozdrawiam;)


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6236 dni




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 28/05/2009 15:07

  Jankes napisał:  

  nowa od nowa napisał:  

  Jankes napisał:  
Nie ma co dyskutować Barcelona była lepsza i to nie podlega wątpliwości ale dziwni mnie cały ten zachwyt i tytuły w gazetach czy na necie typu "Barca - futbol nie z tej ziemi". To był zwykły, szary mecz, nic szczególnego. Raz przewagę miał MU raz Barcelona, żadnej magii Barcelony nie widziałem a już na pewno nie przy bramce Messiego, dobra wrzuta do niekrytego zawodnika jakich na co dzień są setki i nawet jak by Messi miał 120 cm i by dostał taką piłkę na głowę to też by strzelił. MU w finale z 99r. też miał dużo wychowanków w składzie ale jakoś wtedy nikt nad tym nie piał z zachwytu. Cieszę się że w końcu Henry wygrał puchar mistrzów.

PS. Messi NIE jest wychowankiem Barcelony!



Okey,przyjdzie Kaka,Ronaldo,Xabi Alonso,Ribery i kogo sobie wymarzysz i bedziesz miał de ja wu ala galacticos. Ciekaw co Barca musialaby zagrac by dostała oceniona pozywytnie. Troche realizmu. Zawsze można lansować hasło-"Barca jeszcze z nikim mocnym w tym sezonie nie grała" Real6-2 i 2-0 Sevilla 4-0 i 3-0 Valencia4-0 Atletico 6-1,Bayern 4-0.Lyon 5-2,Manchester 2-0 Finał Pucharu Krola z Bilbao 4-1, 104 goli w lidze...tak mi przykro
Cristiano Ronaldo najlepszy piłkarz na świecie,ale na boltony i inne west hamy



Widzę że zobaczyłeś mój awatar i już pajacujesz. Jak kojarzysz Real tylko z tzw. "ery galacticos" to pewnie jesteś dzieckiem z pokolenia bravo sportu. W dupie mam tego idiotę Pereza i jego wielkie transfery bo Real to nie Perez i ten klub nie został założony w 2000 roku, a tak po za tym to Barcelonie nikt nie wypomina kupna Eto'o, Henrego czy Dani Alvesa. Nie napisałem też nigdzie że Barcelona jest słaba i nie zagrała wielkich meczów bo Real zrównała z ziemią a gdyby nie Iker to skończyło by się na dwu cyfrówce i takich meczów miała w tym sezonie wiele. Napisałem tylko że finał był przeciętny a Barcelona wygrała zasłużenie. Naprawdę przykro mi jeśli masz problemy ze zrozumieniem prostych zdań. Docinki z Ronaldami, Kakami i innymi to sobie wsadź w dupę, pozdrawiam;)



Masz racje,wsadze,ale nie tam gdzie mi życzysz:P Nie musialem patrzeć na awatar by wyczuć intencje i zadre,ktore mimo szczerych chęci że checi ukrycia,taci na kilometr. No coż,koloryt Realu oczywiście jest nieskazitelny i zawsze czytelny,wszystkie mistrzostwa i puchary to zbobywane były tylko na sportowej niwie. Oczywiście niechęć do tego klubu jest niesłuszna i tendencyjna. Pozdrawiam równie serdecznie


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
bal
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6809 dni




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 28/05/2009 15:36
Final finalem, ale kto to jest "Puziol"?;)


SamAxe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7184 dni




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 28/05/2009 15:53

  bal napisał:  
Final finalem, ale kto to jest "Puziol"?;)



Brat 'Runiego' ;D


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005