Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Liga Mistrzów/Europejska << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6237 dni




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 14/03/2009 16:55

  [aDriAn napisał:  
]
  nowa od nowa napisał:  
nie mogłem znaleźć tematu ligi zagraniczne,więc pisze tutaj
ManU-Liverpool 1-4 !
Vidic udowodnił dziś swoją klasę. najlepszy środkowy świata.a Ronaldo po raz kolejny udowadnia, że najlepszym piłkarzem jest tylko wtedy gdy sam tak o sobie mówi. Jako kibic Barcy po prosze MU w ćwierćfinale LM.



po jednym meczu (pewnie wiecej z jego udzialem nie widziales) wieszasz psy na Vidicu? ;>
Man Utd gral w tamtym roku z Barca, pamietasz jak sie skonczylo;)



dobra dobra,wyszedł strzał zycia Scholsowi hehe ;) nie ma co zyć przeszłością. nie pękaj,mam stały dostęp do lig zagranicznych i sledze na bieżąco. Wkurza mnie tylko gadka o najlepszym takim czy siakim. A Benitez pokazał dzis szkołe taktyki,koleny raz zresztą. W jednym tyg upokorzyć MU i Real to sztuka...Ale spokojnie,uwqażam ze United spokojnie wygra lige ma przeciez 4 punkty przewagi i mecz zaległy,nie traci punktow z "ogórkami" co zdarza sie Liverpoolowi...Mimo to ten ostatni jest na teraz faworytem LM,ale znając życie i na nich przyjdzie zadyszka (Barca raczej ma już ja za sobą)


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6237 dni




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 14/03/2009 16:56

  tribu napisał:  
dyskusja na ten temat znajduje sie w ogórku;)



oo dzieki,ale mozna chyba stwirzyc osobny temat np ligi zagraniczne-sądze ze by sie to przyjęło...


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6555 dni




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 20/03/2009 13:35
Zestaw par ćwierćfinałowych (7/8.04 i 14/15.04):
Villarreal CF - Arsenal Londyn
Manchester United - FC Porto
FC Liverpool - Chelsea Londyn
FC Barcelona - Bayern Monachium

Zestaw par półfinałowych (28/29.04 i 5/6.05):

Manchester United/FC Porto - Villarreal CF/Arsenal Londyn
FC Barcelona/Bayern Monachium - FC Liverpool/Chelsea Londyn


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Pit.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7404 dni




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 20/03/2009 15:22
to, że Liverpool trafi na Chelsea...to już się robi nudne:)

A MU oczywiście ma finał pewny za darmo.


"...satysfakcja jest chwilowa - trwa moment, bo za chwilę będziesz chciał to zrobić jeszcze lepiej ziomek. Jeśli nie, to nie rozwiniesz się...'
dewu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6766 dni




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 20/03/2009 15:39
i znowu 3 drużyny angielskie w półfinale będą..wole UEFA:)


W oczach społeczeństwa za dużo we mnie szaleństwa, bo nie mam tolerancji dla pedalstwa i kurestwa!
qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7765 dni

**




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 20/03/2009 17:25
Ja typuję półfinały:
Villarreal-Man Utd i Barcelona - Liverpool i finał Barcelona - Man Utd.
Wygra według mnie ponownie Man Utd. choć już dawno dawno nikt nie obronił Pucharu Mistrzów a Ligi Mistrzów nikt nie wygrał dwa razy z rzędu więc kto wie.
Po cichu mam nadzieję, że Porto sprawi niespodziankę.


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6555 dni




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 20/03/2009 17:53

  qbajag napisał:  
Ja typuję półfinały:
Villarreal-Man Utd i Barcelona - Liverpool i finał Barcelona - Man Utd.
Wygra według mnie ponownie Man Utd. choć już dawno dawno nikt nie obronił Pucharu Mistrzów a Ligi Mistrzów nikt nie wygrał dwa razy z rzędu więc kto wie.
Po cichu mam nadzieję, że Porto sprawi niespodziankę.



nie lubie wrozenia z fusow,bo rzadko to wzchodzi,kuli i kota tez nie mam,ale pobawic sie moge. mu ma najlepsxa droge i chzba skaxana jest na final.pozatym ze wszyskie druzynz angielskie sa jeszcze w grze i maja o co walczyc. gorzej ma inny faworyt barcelona,glowny kandydat do mistrzostwa hiszpani moze zasadniczo skupic sie tylko na lidze,pozatym zadziwiajaca jest ostatnio latwosc wygrywania w lidze,to speczfika tej ligi,gdzie druzyny prexa sie na barce,a do realu podchodza xgola inaczej,no moze poza druzynami z kraju baskow,wiec barca bedzie czula oddech realu na tej niwie do konca...a duma kataloni ma jeszcze mecz finalowz w maju z athletic o puchar krola,rownie prestzowy. wszyscy wiemz jak sie konczy lapanie tylu srok za ogon...villareal tez raczej skupi sie na lidze,4 miejsce zagrozone,i tu bedzie walka rownie pasjonujaca. Prto,dla mnie zagadka,ale MU bedzie chcialo sie zrehabilitowac za porazke,kiedy ten zespol trenowal Mourinhio i raczej mu sie to uda. wiec suma sumarum mamz pierwszego finaliste,Arsenal tez bedzie toczyl boj do konca z aston villa o przyszlorocna nominacje do lm. Mlody zespol wengera juz fartem awansowal eliminujac rome,polfinal to max...z drugiej strony nie lekcewarzylbym bayernu i wcALe nie zdziwi mnie powtorka sprzed lat 10ciu final mu+bayern,z koncowym sukcesem druzyny niemieckiej. ale to tylko dywagacje pisane na kolanie,bo na triumf i awanse rzutowac bedzie spora ilosc czynnikow jak kontuzje,taktyka i dyspozycja w danym dniu.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6555 dni




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 21/03/2009 01:17

  anathema napisał:  

  qbajag napisał:  
Ja typuję półfinały:
Villarreal-Man Utd i Barcelona - Liverpool i finał Barcelona - Man Utd.
Wygra według mnie ponownie Man Utd. choć już dawno dawno nikt nie obronił Pucharu Mistrzów a Ligi Mistrzów nikt nie wygrał dwa razy z rzędu więc kto wie.
Po cichu mam nadzieję, że Porto sprawi niespodziankę.



nie lubie wrozenia z fusow,bo rzadko to wzchodzi,kuli i kota tez nie mam,ale pobawic sie moge. mu ma najlepsxa droge i chzba skaxana jest na final.pozatym ze wszyskie druzynz angielskie sa jeszcze w grze i maja o co walczyc. gorzej ma inny faworyt barcelona,glowny kandydat do mistrzostwa hiszpani moze zasadniczo skupic sie tylko na lidze,pozatym zadziwiajaca jest ostatnio latwosc wygrywania w lidze,to speczfika tej ligi,gdzie druzyny prexa sie na barce,a do realu podchodza xgola inaczej,no moze poza druzynami z kraju baskow,wiec barca bedzie czula oddech realu na tej niwie do konca...a duma kataloni ma jeszcze mecz finalowz w maju z athletic o puchar krola,rownie prestzowy. wszyscy wiemz jak sie konczy lapanie tylu srok za ogon...villareal tez raczej skupi sie na lidze,4 miejsce zagrozone,i tu bedzie walka rownie pasjonujaca. Prto,dla mnie zagadka,ale MU bedzie chcialo sie zrehabilitowac za porazke,kiedy ten zespol trenowal Mourinhio i raczej mu sie to uda. wiec suma sumarum mamz pierwszego finaliste,Arsenal tez bedzie toczyl boj do konca z aston villa o przyszlorocna nominacje do lm. Mlody zespol wengera juz fartem awansowal eliminujac rome,polfinal to max...z drugiej strony nie lekcewarzylbym bayernu i wcALe nie zdziwi mnie powtorka sprzed lat 10ciu final mu+bayern,z koncowym sukcesem druzyny niemieckiej. ale to tylko dywagacje pisane na kolanie,bo na triumf i awanse rzutowac bedzie spora ilosc czynnikow jak kontuzje,taktyka i dyspozycja w danym dniu.



miałem zły dzien-sam nie wiem po ki chuj sie produkuje.i tak nikt tego nie czyta.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Adrian PS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8319 dni

**




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 21/03/2009 11:18

  anathema napisał:  
miałem zły dzien-sam nie wiem po ki chuj sie produkuje.i tak nikt tego nie czyta.


1 miejsce


Hold skladam temu miastu...
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6555 dni




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 07/04/2009 22:44
MU-Porto 2-2-niespodzianka? Pewnie tak,choć z przebiegu wynik sprawiedliwy,w pierwszej połowie Porto była ciut lepsze,w drugiej troche wkradła sie nerwowość i jakby zaczęło brakować sił.Porto umie zagrać z kontry, więc szanse na wyeliminowanie MU mają całkiem niemałe.Villareal-Arsenal 1-1,na suchym wyniku zakończe wywód.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Mt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5998 dni




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 07/04/2009 22:47
Porto bardzo poztywnie.gra bardzo madra,awans realny.


'na pierwszym planie zaufanie,szczerośc,prawda, wysoko garda dla frajerów jazda!'
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7301 dni

*




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 07/04/2009 22:47

  anathema napisał:  
MU-Porto 2-2-niespodzianka? Pewnie tak,choć z przebiegu wynik sprawiedliwy,w pierwszej połowie Porto była ciut lepsze,w drugiej troche wkradła sie nerwowość i jakby zaczęło brakować sił.Porto umie zagrać z kontry, więc szanse na wyeliminowanie MU mają całkiem niemałe.Villareal-Arsenal 1-1,na suchym wyniku zakończe wywód.


ja do suchego wywodu dorzuce ze Adebayor ladna bramke strzelil;) Porto ma realną szanse wyeliminowac czerwone diably i byla by to niespodzianka. mila niespodzianka:D


100% PD
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6400 dni

*




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 07/04/2009 23:03
Świetny mecz w Villarreal. Szybka piłka, mało przerw, akcja za akcje. Bardzo podobnie grające zespoły. TECHNIKA wręcz powalająca. No i bramka Adebayora ułaaaaa rzekł by Szpaku.
Warto zaznaczyć, że koło 25min na boisku w miejsce kontuzjowanego Almunii pojawił się Fabian. Grał bardzo pewnie i zaraz po wejściu na murawę, świetna obrona strzału i dobitki.


Orło
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7680 dni

*




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 08/04/2009 00:18
Brawo Fabian!


Babilon Team
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7416 dni

*




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 08/04/2009 22:52
Barca niesamowita, fantastyczna - w pierwszej połowie Bayern po prostu zmiażdżony, mogło być spokojnie 6-7:0 gdyby nie tragiczny Webb i strasznie spartolone setki Henry'ego i Iniesty.
Druga połowa to typowa obrona wyniku i spokojne czekanie do końca z jak najmniejszym zaangażowaniem sił, 4:0 to wynik bardzo doby w perspektywie rewanżu, Bayern u siebie może powalczy, może strzeli 1-2 bramki ale co to tak naprawdę da? Witamy Barcelonę w półfinale ;] !

Dla mnie piłkarzem meczu (obok Messiego) jest zdecydowanie Iniesta - NIESAMOWITY!

Ostatnio edytowany przez: eF^, 8 kwietnia 2009, 23:04 [1 raz(y)]


Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7157 dni




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 08/04/2009 23:01
powiem tylko tak: elegancko.
Co do Webba to nie jest kurwa niesamowity, dla Barcy ewidentny karny, ktorego nie gwizdnal, a dla Austriakow gwizdnal chociaz tak naprawde karnego nei bylo ;o

Swoja droga ciekawe jaka s6tawka bedzie na bayern i jaka na Barce w rewanzu ;>


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7301 dni

*




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 08/04/2009 23:07
Barca wciagnela Bayern nosem i chyba juz nic nie jest jej w stanie odebrac polfinalu:) duza niespodzianka, i to na pewno nie tylko dla mnie, jest porazka Liverpoolu u siebie. Przy takim wyniku szanse na awans sa niewielkie. chociaz z angielskimi druzynami to jest tak ze nigdy nic nie wiadomo takze zobaczymy we wtorek:)


100% PD
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7445 dni




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 08/04/2009 23:24
Gramy 2 mecze :) Walk on Liverpool :)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6323 dni




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 08/04/2009 23:36
Szczerze mówiąc, nie wierzę już w to, że Liverpool da radę coś ugrać na Stamford Bridge. Muszą wygrać dwoma bramkami, co na Chelsea to jest mega trudne zadanie. Choć jak już pokazali parę lat temu w finale z Milanem, można się po nich tego spodziewać. W każdym bądź razie będzie ciekawie. :D


Cypek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7424 dni




Odp: Liga Mistrzów 08/09 - 08/04/2009 23:41

  eF^ napisał:  
Dla mnie piłkarzem meczu (obok Messiego) jest zdecydowanie Iniesta - NIESAMOWITY!



Widze, że tak jak Szpaku ubóstwiasz Barce ;) Komentator powinien być chyba obiektywny, chyba, że gra repra czy jakiś klub z Polski. Kibicował Barcelonie podobnie jak Szaranowicz Austrii i Schlierenzauerowi, tyle że on zamiast "Schlierego" ma Messiego. Osobiście w tym meczu nie bylem za nikim, jednak byłem pewny, że wygra Barca. Troche żal Ribery`ego, bo jako jedyny z Bayernu próbował coś pograć, inni niewidoczni.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.09 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005