Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Liga Mistrzów/Europejska << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5315 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 03/04/2012 22:01
nie ma takiego wygrywania z Barcą ;)


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7255 dni

*




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 03/04/2012 22:36

  ManeS napisał:  
nie ma takiego wygrywania z Barcą ;)



Sędzia był tego samego zdania.

Oczywiście o ile za wygrywanie uznamy "zwycięski remis".


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5315 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 03/04/2012 22:38
A jak karnego nie gwizdnął w mediolanie na Sanchezie to było ok? :) Zresztą żeby nie było wątpliwości Iniesta strzelił kolejną bramkę i chyba nie wmówisz mi, że Milan zasłużył dzisiaj na awans tylko zły sędzia przeszkodził


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
forza!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5625 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 03/04/2012 22:47

  ManeS napisał:  
A jak karnego nie gwizdnął w mediolanie na Sanchezie to było ok? :) Zresztą żeby nie było wątpliwości Iniesta strzelił kolejną bramkę i chyba nie wmówisz mi, że Milan zasłużył dzisiaj na awans tylko zły sędzia przeszkodził



gdzie tam na Sanchezie był karny? zobaczył że już nie dojdzie do piłki i wykorzystał sytuacje. Czegoś takiego się nie powinno gwizdać, to samo dzisiaj. Gdyby sędziowie byli tacy skrupulatni to w co drugim meczu byłyby gwizdane takie bezsensowne faule. Owszem, barcelona była lepsza w dwumeczu, ale wkurwia mnie to, że każda wywrotka piłkarza barcy=faul i jednak co jak co, ale poziom dzisiejszego sędziowania pozostawia wiele do życzenia ;) już tak nie stawaj murem za tą twoją barcą, trochę więcej samokrytyki, pzdr


JLB !
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6555 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 03/04/2012 23:07
drugi karny dziwoląg mimo wszystko, ale jak nawiązujecie do rzekomego karnego w pierwszym meczu radze obejrzeć sytuacje jeszcze raz i na chłodno wyciągnąć wnioski. karny powinien byc podyktowany , Abbiatti zaryzykował takim wejściem w nogi Chilijczyka, i nie ma nic do rzeczy czy Alexis doszedłby do pilki czy tez nie.

Dzis zajebisty mecz Milanu, słaby mimo wszystko Barcelony, nie ma co sie oszukiwać. Po 3-1 zasadniczo skończyły sie emocje mimo ze barca zarówno mogła zgwałcic Milan jak i ci drudzy jeszcze zwzbudzic palpitacje serca u kibiców Barcy. Awans zasłużony mimo wszystko Barcy, ale chwała Milanowi za normalne podejscie i gre w piłke.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5315 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 03/04/2012 23:07
Nie ciągnął nogi po ziemi pół metra żeby Abiatii mógł go zahaczyć tylko Abiatti wszedł mu w nogi więc karny jak nic.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7215 dni

**




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 03/04/2012 23:16

  anathema napisał:  


Dzis zajebisty mecz Milanu, słaby mimo wszystko Barcelony, nie ma co sie oszukiwać.



Całe dwa strzały na bramkę Valdesa. Gdzie tu zajebistość? :)


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6918 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 03/04/2012 23:40
Karny z dupy ale awans Barcelony zasłużony. Liczę na finał Barca-Real.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6555 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 04/04/2012 04:47

  eJay napisał:  

  anathema napisał:  


Dzis zajebisty mecz Milanu, słaby mimo wszystko Barcelony, nie ma co sie oszukiwać.



Całe dwa strzały na bramkę Valdesa. Gdzie tu zajebistość? :)



gdzie? wole taki niz to wykonal Inter Mou. a mieli ku temu podstawy Milanisci, nawet majac wynik 1-1. grali w pilke do poki mieli pare. chwała. a barca? chujnia z patatajnia i to mowia ja ktory ich zwykle broni. Zero kontroli nad meczem, mglista koncepcja. Ale mieli racje myśliciele, kluczem bedzie srodek pola, spójrzmy gzie i w jaki sposob byly dokonywane roszady


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Paweł85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6648 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 04/04/2012 09:36

  anathema napisał:  

  eJay napisał:  

  anathema napisał:  


Dzis zajebisty mecz Milanu, słaby mimo wszystko Barcelony, nie ma co sie oszukiwać.



Całe dwa strzały na bramkę Valdesa. Gdzie tu zajebistość? :)



gdzie? wole taki niz to wykonal Inter Mou. a mieli ku temu podstawy Milanisci, nawet majac wynik 1-1. grali w pilke do poki mieli pare. chwała. a barca? chujnia z patatajnia i to mowia ja ktory ich zwykle broni. Zero kontroli nad meczem, mglista koncepcja. Ale mieli racje myśliciele, kluczem bedzie srodek pola, spójrzmy gzie i w jaki sposob byly dokonywane roszady



Moim zdaniem Milan bardzo słaby, wolno wyprowadzane kontry, brak pomysłu na sforsowanie obrony Barcy.
A co do porównania z Interem to poniosło cię i to bardzo, Inter wygrał pierwszy mecz 3:1 i w pełni zrozumiałe, że w rewanżu nie grali otwartej piłki bo po prostu nie musieli.
Porównywanie tych dwóch rywalizacji jest śmieszne, Milan miał korzystny wynik przez 9 minut więc czego oni mieli bronić.


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5315 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 04/04/2012 12:03
Bardzo słabo zagrał Seedorf przede wszystkim, który w pierwszym meczu nadawał ton akcjom ofensywnym. Wczoraj bezbarwny, ciągle straty.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6555 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 04/04/2012 13:08

  Paweł85 napisał:  

  anathema napisał:  

  eJay napisał:  

  anathema napisał:  


Dzis zajebisty mecz Milanu, słaby mimo wszystko Barcelony, nie ma co sie oszukiwać.



Całe dwa strzały na bramkę Valdesa. Gdzie tu zajebistość? :)



gdzie? wole taki niz to wykonal Inter Mou. a mieli ku temu podstawy Milanisci, nawet majac wynik 1-1. grali w pilke do poki mieli pare. chwała. a barca? chujnia z patatajnia i to mowia ja ktory ich zwykle broni. Zero kontroli nad meczem, mglista koncepcja. Ale mieli racje myśliciele, kluczem bedzie srodek pola, spójrzmy gzie i w jaki sposob byly dokonywane roszady



Moim zdaniem Milan bardzo słaby, wolno wyprowadzane kontry, brak pomysłu na sforsowanie obrony Barcy.
A co do porównania z Interem to poniosło cię i to bardzo, Inter wygrał pierwszy mecz 3:1 i w pełni zrozumiałe, że w rewanżu nie grali otwartej piłki bo po prostu nie musieli.
Porównywanie tych dwóch rywalizacji jest śmieszne, Milan miał korzystny wynik przez 9 minut więc czego oni mieli bronić.



Porównywanie tych dwóch rywalizacji nie jest śmieszne, bo zdaje sobie sprawy jakie byly "okolicznosci" wygrania tego meczu (sedzia był Portugalczykiem i potem wyszło że w przeszłości był...wspólnikiem w interesach Mou, ale dziwne ze tego jakos mediom nie zależało by rozdmuchać ten fakt) Pamiętaj, ze podroż z całości Barca na tamten mecz dokonała w autokarze. To jednak tez kluczowy czynnik. Choć zdaje sobe sprawe że taktycznie sama zawaliła tamten mecz, prowadząc 1-0 po bramce Pedro. Ale wkurwia mnie gloryfikowanie Mou , bo jego wygrane w LM to zwykle ocierają sie o kontrowersje, ja do dzis żałuje meczu Porto z MU i oszukanie zespołu z Manchesteru, byc moze nigdy nie zaistniała by ta kanalia z Portugalii


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Paweł85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6648 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 04/04/2012 17:59

  anathema napisał:  
Ale wkurwia mnie gloryfikowanie Mou , bo jego wygrane w LM to zwykle ocierają sie o kontrowersje, ja do dzis żałuje meczu Porto z MU i oszukanie zespołu z Manchesteru, byc moze nigdy nie zaistniała by ta kanalia z Portugalii



Ostatnio to przygoda innego klubu w LM budzi znacznie więcej kontrowersji, niż wygrane w tych rozgrywkach Portugalczyka. Ale nie ma co się rozwodzić nad tym, bo się zaraz znowu zacznie temat rzeka.

Podtrzymuje, że Milan b. słaby i zgadzam się z Menesem, że kluczowa dla meczu mogła być lepsza postawa Seedorfa w rewanżu (no ale jak się opiera swoją grę na emerytach to Milan pretensje może mieć tylko do siebie).


forza!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5625 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 04/04/2012 19:50

  Wojciech Kowalczyk napisał:  
"Skąd ja wiedziałem, że tak to się skończy? Barca – Milan, wszyscy czekają, piękne widowisko, spektakl, pojedynek Ibry z Messim. Wynik końcowy – taki, jak wszyscy przewidywali. Barcelona w półfinale. Tylko dlaczego w to wszystko musiał się wmieszać sędzia?! No pytam – dlaczego?!

Jestem ZA-ŻE-NO-WA-NY. Skandal. Barca gra przeciętnie, ale co z tego, skoro Holender jest ustawiony i gwiżdże karnego bez względu na okoliczności? Milan może walczyć, próbować, może nawet wyrównać, ale na koniec i tak będzie cierpiał, bo niezawodny arbiter jest przecież po stronie przeciwników. Barca będzie leżała, ale sędzia zagwiżdże. Wiadomo w którą stronę. Bo wiadomo też, jakiego finału chce UEFA. Gran Derbi.

Mnie – kibicowi tej drużyny – jest wstyd. Po prostu wstyd."



a wy dalej z tymi swoimi emerytami ;)
zwróć uwagę, że każdy kto przyjeżdża na Camp Nou gra słabo, albo inaczej, nie może realizować swoich założeń taktycznych ze względu na obiekt i to że jednak Barca jest zbyt silna dla przeciętnych klubów na swoim boisku.
Chciałbym aby Guardiola odszedł do CFC, może wtedy okaże się czy gra i zdobyte trofea to jego zasługa czy jednak FCB zawsze będzie miała taki swój styl którego nie mają inne kluby.
Co jak co, chyba niestety pozostaje mi liczyć na Real, bo najprawdopodobniej gran derbi w finale, a FCB nie może być pierwszym klubem w historii który zdobędzie LM 2 razy z rzędu.


JLB !
On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6323 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 04/04/2012 22:26
Hehe temu bramkarzowi Apoelu się chyba coś pojebało :D


DobraF
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4506 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 17/04/2012 15:57
Poleci ktos pub gdzie mozna zobaczyc dzisiejszy mecz LM?


On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6323 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 17/04/2012 21:14
Bayern w finale, mówię to już dziś.

Ostatnio edytowany przez: On jest cienki!, 17 kwietnia 2012, 22:37 [2 raz(y)]


Paweł85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6648 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 17/04/2012 22:45

  Misiek. napisał:  
Bayern w finale, mówię to już dziś.



Zgodziłbym się, gdyby skończyło się 1:0, moim zdaniem wszystko jest sprawą otwartą przed rewanżem.

Bardzo dobre sędziowanie, konsekwentne gwizdanie fauli, Webb w pełni kontrolował mecz.
Kontrowersje? Uznana bramka dla Bayernu (pierwsza, zawodnik FCB stał na linii strzału będąc na spalonym), brak czerwonej kartki dla Marcelo.


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5315 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 17/04/2012 22:52
Marcelo nie pierwszy raz w końcówce nie wytrzymuje ciśnienia jak nie idzie. Zasłużone zwycięstwo Bayernu - byli drużyną lepszą moim zdaniem. Podobają mi się dynamiczne akcje w ofensywie. Nie mniej jednak do awansu jeszcze daleko chociaż z taką formą Realu szanse niewątpliwie są.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8070 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 17/04/2012 23:11
Bayern zdecydowanie zasluzyl na zwyciestwo. Szkoda ze nie wykorzystali wszystkich stworzonych szans bo juz dzis byli by w finale a tak wszystko jeszcze moze sie zdarzyc. Osobiscie oprocz Bayernu w finale widzialbym Chelsea. :)


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.16 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005