Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Liga Mistrzów/Europejska << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5428 dni




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 30/08/2012 22:59
Grupy LM 2012/13

Group A
FC Porto (POR)
FC Dynamo Kyiv (UKR)
Paris Saint-Germain FC (FRA)
GNK Dinamo Zagreb (CRO)


Group B
Arsenal FC (ENG)
FC Schalke 04 (GER)
Olympiacos FC (GRE)
Montpellier Hérault (FRA)

Group C
AC Milan (ITA)
FC Zenit St Petersburg (RUS)
RSC Anderlecht (BEL)
Málaga CF (ESP)

Group D
Real Madrid CF (ESP)
Manchester City FC (ENG)
AFC Ajax (NED)
Borussia Dortmund (GER)

Group E
Chelsea FC (ENG, holders)
FC Shakhtar Donetsk (UKR)
Juventus (ITA)
FC Nordsjælland (DEN)

Group F
FC Bayern München (GER)
Valencia CF (ESP)
LOSC Lille (FRA)
FC BATE Borisov (BLR)

Group G
FC Barcelona (ESP)
SL Benfica (POR)
FC Spartak Moskva (RUS)
Celtic FC (SCO)

Group H
Manchester United FC (ENG)
SC Braga (POR)
Galatasaray AŞ (TUR)
CFR 1907 Cluj (ROU)


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7415 dni

*




Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 31/08/2012 12:58
No to się wszyscy przekonamy czy faktycznie Lewandowski to taka WORLD CLASS - teraz będzie miał okazję sie wykazać w meczach z naprawdę topowymi drużynami Europy.

Barcelona i United na papierze łatwe grupy i raczej spacerek - chociaż pamiętając wyczyn Manchesteru z przed roku niczego nie można być pewnym.

Ciekawie zapowiada się potyczka Arsenalu i Montpellier - tj. jak wyglądać będzie reakcja kibiców tych drugich na grę Giroud w Arsenalu.

W grupie E niezłe spotkanie Chelsea (która według mnie w tym sezonie może powalczyć z powodzeniem o obronę tytułu) z Juventusem.


sebeq1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5024 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 20/09/2012 15:41
Bardzo fajnie zaczęła Liga Mistrzów. Kilka na prawdę ciekawych spotkań które trzymały poziom. Wczoraj w Londynie po zaciekłym meczu Juve zainkasował punkt po dobrym meczu (2:2) ale sytuacji wiele na wygraną dla obu ekip..ozdoba meczu druga bramka Oscara marzenie.. Ciekawie w Barcelonie gdzie z wyniku 1:0 zrobiło się 1:2 i Barca musiała gonić wynik i wygrała 3:2 ze Spartakiem Moskwa..Dobry mecz w Dortmundzie gdzie Humels nie strzela karnego Ajax nie daję rady strzelić gdy bramkarz gospodarzy szaleje na 20 metrze :d ostatecznie po bramce Lewandowskiego Borusia wygrywa 1:0.. Z wtorkowych meczy Real wygrał też po dobrym meczu 3:2 z City. Jak na pierwszą kolejkę naprawdę fajny poziom

Bramka Oscara

Ostatnio edytowany przez: sebeq1948, 20 września 2012, 15:51 [1 raz(y)]


Tylko Pogoń !
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5315 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 20/09/2012 16:57
Szkoda poprzeczki Quagliarelli :) Juve również głośniejsze przez całe spotkanie (chyba, że to rozmieszczenie mikrofonów). Do niespodzianek myślę, że można też zaliczyć wygrane BATE i Cluj na wyjazdach.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
sebeq1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5024 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 20/09/2012 20:03

  ManeS napisał:  
Szkoda poprzeczki Quagliarelli :) Juve również głośniejsze przez całe spotkanie (chyba, że to rozmieszczenie mikrofonów). Do niespodzianek myślę, że można też zaliczyć wygrane BATE i Cluj na wyjazdach.



Szkoda szkoda a co do dopingu Juve to myślę że to nie rozmieszczenie mikrofonów tylko uroki angielskich stadionów która ekipa nie odwiedzi to zawsze jest głośniej raca


Tylko Pogoń !
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6555 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 04/10/2012 02:52
Wyjątkowo nie o samej piłce, a tylko dygresja związana zupełnie z czym innym, a mianowicie - Komentatorzy N-ki są na poziomie dziennikarzy (większości, bo nie wszystkich) Grupy TVN. Zabawnie się to układa, że żenujący warsztat jednych, koresponduje ze totalnym skundleniem drugich. Oczywiście ktoś może zripostować zapytaniem, dziennikarze jakiej stacji telewizyjnej są na poziomie? Względnie żadnym, choć kompetencje, wiedzę, meteorytyka, odpowiednie przygotowanie, brak obiektywności oraz tendencyjna stronniczość, to co powinno cechować a co jest deficytową kwestią - rzecz gustu, percepcji i interpretacji. Poziomem umoczenia w gównie się jednak różnią znacznie.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5766 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 07/11/2012 21:15
29 minut Bayern 4:0 z Lille


abstrakcja!
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5315 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 07/11/2012 21:21
35 minuta i 5 :)


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Cin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4245 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 07/11/2012 22:58
(Celtic-Barcelona)He no to zostalem mile zaskoczony. To jest właśnie piękne w futbolu. Jedna drużyna prowadzi grę, 70 podań w jednej akcji i zero efektu, druga natomiast kilka prostych szybkich piodań i 2:0. Tego się właśnie oczekuje. Nie chodzi o styl tylko o wynik. Jak dla mnie Barca dziś nie istniała. Może to wrażenie bo przecież tyle się od nich wymaga... a może wcale nie wrażenie? I kolejny mecz, w którym MŁODZIEŻ gra główne role. Czyli warto jednak stawiać na "Młodych Wilków"


Portowcu noś ze sobą barwy...
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6555 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 07/11/2012 23:51

  Cin napisał:  
(Celtic-Barcelona)He no to zostalem mile zaskoczony. To jest właśnie piękne w futbolu. Jedna drużyna prowadzi grę, 70 podań w jednej akcji i zero efektu, druga natomiast kilka prostych szybkich piodań i 2:0. Tego się właśnie oczekuje. Nie chodzi o styl tylko o wynik. Jak dla mnie Barca dziś nie istniała. Może to wrażenie bo przecież tyle się od nich wymaga... a może wcale nie wrażenie? I kolejny mecz, w którym MŁODZIEŻ gra główne role. Czyli warto jednak stawiać na "Młodych Wilków"



Prosta gra jest najskuteczniejsza, tak to zwykle bywa. Kto ogląda piłke na bieżąco wie jak dramatycznie słaba jest defensywa Barcy w tym sezonie (ale co sie dziwić skoro podstawowy stoper to nominalny defensywny pomocnik), poza tym stali sie niewolnikiem systemu, cos takiego jak gra z kontry kiedy nadarzy sie nie istnieje, tylko klepa klepa i być może Leo cos wymyśli. Powtarzalność i schematyczność powalająca do bólu. Xavi od kreska to samo Iniesta, Song Busquetsowi buty może nosić, Sergio na dm-ie to ktos nie do ruszenia. Słaby Alves, dramatyczny Mascherano.

Skończyła sie ta magiczna, cudowna Barcelona ku smutkowi niektórych i zadowoleniu także sporej części fanów. Nic nie trwa wiecznie, teraz Barca jest świetnym zespołem, ale juz jednym z wielu.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5315 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 08/11/2012 07:39

  Anathema napisał:  

  Cin napisał:  
(Celtic-Barcelona)He no to zostalem mile zaskoczony. To jest właśnie piękne w futbolu. Jedna drużyna prowadzi grę, 70 podań w jednej akcji i zero efektu, druga natomiast kilka prostych szybkich piodań i 2:0. Tego się właśnie oczekuje. Nie chodzi o styl tylko o wynik. Jak dla mnie Barca dziś nie istniała. Może to wrażenie bo przecież tyle się od nich wymaga... a może wcale nie wrażenie? I kolejny mecz, w którym MŁODZIEŻ gra główne role. Czyli warto jednak stawiać na "Młodych Wilków"



Prosta gra jest najskuteczniejsza, tak to zwykle bywa. Kto ogląda piłke na bieżąco wie jak dramatycznie słaba jest defensywa Barcy w tym sezonie (ale co sie dziwić skoro podstawowy stoper to nominalny defensywny pomocnik), poza tym stali sie niewolnikiem systemu, cos takiego jak gra z kontry kiedy nadarzy sie nie istnieje, tylko klepa klepa i być może Leo cos wymyśli. Powtarzalność i schematyczność powalająca do bólu. Xavi od kreska to samo Iniesta, Song Busquetsowi buty może nosić, Sergio na dm-ie to ktos nie do ruszenia. Słaby Alves, dramatyczny Mascherano.

Skończyła sie ta magiczna, cudowna Barcelona ku smutkowi niektórych i zadowoleniu także sporej części fanów. Nic nie trwa wiecznie, teraz Barca jest świetnym zespołem, ale juz jednym z wielu.



Wczoraj nadzwyczaj leniwie grali, mało wyjść do piłki, ruchu na pozycjach przy ataku pozycyjnym - jak piłka była na 18 metrze to wszyscy stali i tylko kulali piłkę po obwodzie pola karnego. Za mało tych przyspieszeń, którymi zazwyczaj zdobywali bramki. Do tego dobra postawa bramkarza Celticu no i udało się wygrać. Ale coś tak czułem, że nie będzie łatwo FCB więc na nich nie stawiałem ;).


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7215 dni

**




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 08/11/2012 10:03

  Anathema napisał:  


Skończyła sie ta magiczna, cudowna Barcelona ku smutkowi niektórych i zadowoleniu także sporej części fanów. Nic nie trwa wiecznie, teraz Barca jest świetnym zespołem, ale juz jednym z wielu.



Jak rozumiem, mówimy tutaj o Barcelonie, która ma w lidze dorobek: 10 meczów, 28 punktów, bramki 32 - 12 - tym samym wystartowała w lidze najlepiej w swojej historii bijąc nawet drużynę Pepa? Jakaś porażka zawsze się zdarzy, to taki katalizator od pychy. To wciąż fantastyczny zespół i przegrana z jakimiś drewniakami ze Szkocji tego nie zmieni. O końcu Barcelony możemy powiedzieć, gdy nie dojdzie do 1/4 finału, a w lidze skończy poza podium ;)


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6555 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 08/11/2012 11:15

  eJay napisał:  

  Anathema napisał:  


Skończyła sie ta magiczna, cudowna Barcelona ku smutkowi niektórych i zadowoleniu także sporej części fanów. Nic nie trwa wiecznie, teraz Barca jest świetnym zespołem, ale juz jednym z wielu.



Jak rozumiem, mówimy tutaj o Barcelonie, która ma w lidze dorobek: 10 meczów, 28 punktów, bramki 32 - 12 - tym samym wystartowała w lidze najlepiej w swojej historii bijąc nawet drużynę Pepa? Jakaś porażka zawsze się zdarzy, to taki katalizator od pychy. To wciąż fantastyczny zespół i przegrana z jakimiś drewniakami ze Szkocji tego nie zmieni. O końcu Barcelony możemy powiedzieć, gdy nie dojdzie do 1/4 finału, a w lidze skończy poza podium ;)



Posiłkujesz sie suchymi liczbami, a bynajmniej nie o to mi chodziło. Barca ma swój styl, ale do magii jaka prezentowała za Guardioli nawet sie nie zbliżyła. Obrona, szczególnie po wypadnięciu pary Pique - Poyol z wiadomych przyczyn prezentuje sie, że potrafi w La Coruni stracić 4 gole... co za ea w 4 lata zdarzyło sie tylko raz - w Madrycie z Atletico. Wiele spotkań wygrywanych rzutem na taśmę jak właśnie choćby mecz z tym samym Celtikiem na CN. Męczarnie ze Spartakiem 3-2) a w lidze z Sevilla (w 90 min było 2-1 dla Sevilli skończyło sie 3-2 dla Barcelony), Granada (jeszcze w 88 min było 0-0), Osasuna (wygrana Barcy 2-1 rzutem na tasme), Valencia (1-0 po strzale Adriano... z dystansu, co jak wiemy nie zdarza sie często w wykonaniu Barcy, mecz wyrównany), wspomniany już mecz z Deportivo etc, to te pierwsze z brzegu. Barca Tito Vilanovy prezentuje futbol bardziej bezpośredni, niż wysublimowany, wypieszczony jaki był za Pepa Guardioli. Gra jest strasznie schematyczna, przewidywalna, a przy dużo słabszej formie Iniesty, Xaviego, Alvesa, Mascherano, Valdesa który wpuszcza wszystko co idzie w swiatło bramki i mamy efekt, na plus tylko to, że wyniki bronią ten stan, ale to nie było mottem przewodnim mojej rozprawki. To że Barxca wyjdzie z tej grupy w cuglach to jasne jak słonce, mi bardziej chodzi o styl, kontrole nad meczem, ponadprzeciętność. Tego niestety nie ma.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5315 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 09/11/2012 17:26
Najbardziej absurdalna statystyka z meczu Celtic - Barcelona. W drugiej połowie gospodarze byli przy piłce przez... 47 sekund.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Bezimienny1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4229 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 09/11/2012 21:49
Posiadanie piłki przez Barce to totalna miazga 89% do 11% totalna masakra:D


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6555 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 10/11/2012 00:46
Wynik? 2-1 dla Celticu. Więc tym bardziej trąci żenadą. Tyle. Dobranoc.

ps. pisze to osoba która śledzi bacznie poczynania tej ekipy i obok Romy jest ulubiona drużyna z lig europejskich (nie mylić z kibicowaniem stricte w tym aspekcie )


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Skajsdelimit
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6604 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 10/11/2012 01:26
Anathema to idiota albo prowokator (raczej to drugie bo wierze w ludzi ). Nie bede wyjasniał dalczego, bo chyba to wiadomo.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6555 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 10/11/2012 10:54

  Skajsdelimit napisał:  
Anathema to idiota albo prowokator (raczej to drugie bo wierze w ludzi ). Nie bede wyjasniał dalczego, bo chyba to wiadomo.



ależ nie krępuj sie - przybliż nam wszystkim swoje argumenty by nie było niedomówien

napisać to że ktoś jest idiotą czy prowokatorem może każdy nawet.. idiota i prowokator.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6918 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 10/11/2012 12:31
Mnie osobiście cieszy taki wynik, nie dlatego, że nie lubię Barcelony albo lubię Celtik (oba kluby są mi jednakowo obojętne) ale dlatego, że styl gry prezentowany przez Barcę, czy też reprezentację Hiszpanii dla mnie jako widza jest maksymalnie nieatrakcyjny. To się po prostu już kiepsko ogląda.


Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4502 dni




Odp: Liga Mistrzów 12/13 - 10/11/2012 19:11

  Skajsdelimit napisał:  
Anathema to idiota albo prowokator (raczej to drugie bo wierze w ludzi ). Nie bede wyjasniał dalczego, bo chyba to wiadomo.



Tylko idiota lub prowokator mógł napisać takiego posta bez choć jednego argumentu.
Co z tego, że Barca miała 89% posiadania piłki i wymieniła milion podań skoro przegrała? Coraz częściej w ten sposób będą kończyć mecze jeśli ciągle będą próbowali wejść z piłką do bramki. Troche obiektywizmu ludzie...
Ja lubie Real więc też mam mówić, że grali zajebiście i wgl a porażka i remis były fartowne a Borussia jest be i gra antyfutbol? Rzygam już komentarzami broniącymi Barce w necie.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005