Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Ogladamy-polecamy! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 03/11/2005 11:56

  Cytat:  

Jesli o przecietnosci filmu ma przesadzac to, ze gra tam jakis aktor to niestety taki argument mnie nie przekonuje. Co do fabuly to jest taka jak w 99% innych filmow akcji, wiec nie wiem czego oczekiwales.

Co do EuroTrip, a wlasciwie do samych komentarzy to zawsze znajda sie osoby, ktorym nawet najlepszy film nie bedzie sie podobal, pomijajac fakt, ze jedynym argumentem komentujacych jest to, ze film jest amerykanski. A nie przepraszam, jeszcze film jest dla zakompleksionych gosci, ziomali itp., widac, ze komentujacy mogl wreszcie wylac swoje zale. Wreszcie mogl sie dowartosciowac, bo w koncu internet sprawia , ze mozemy byc kim chcemy. Murphy, nastepnym razem postaraj sie bardziej z tymi komentarzami, albo najlepiej sam przedstaw swoje zdanie tyle, ze w dluzszej formie, bo na pewno wniesie to wiecej do dyskusji. Tym samym koncze swoj przydlugi wywod. Pozdro




A mnie to bardzo przekonuje jezeli gra dobry aktor to i film musi byc dobry(jezeli tak nie jest to wymien mi slaby film z bardzo dobry aktorem) jezeli gra ktos taki jak The Rock(2 Schwarzeneger) to wiadomo czego mozna sie spodziewac....i zgadzam sie z tym ze czasami znajda sie osoby ktore potrafia skrytykowac nawet wybitny film ale te komentarze ktore znalazlem to byly jedyne warte opublikowania bo reszte trzeba by bylo ocenzurowac a pisali to nie jacys malolaci tylko gosciu mozna powiedziec ``zasluzeni`` na odpowiednim Forum ktorzy maja juz swoja wyrobiona opinie. A moje zdanie na temat tego filmu? Chetnie bym cos napisal na ten temat ale zaraz zacznie sie nie potrzeban dyskusja na temat jakze beznadziejnego filmu:]. Zreszta we wczesniejszym poscie napisalem ze kazdy ma inne gusta i ciezko przypodobac sie kazdemu.Jednym sie to podoba, najlepsza komedia jaka widzieli a innym nie w tym miedzy innymi mnie ale chyba jako jedynemu na tym forum dlatego posluzylem sie komentarzami z innego forum zeby nie byc ``samotny``. I mi osobiscie bardzoo niepodoba sie ten film niby jaka scena w nim jest fajna? jak udaje robota? jezdza po Europie? balety na Slowacji? Troche przypomina mi ``Ostra Jazde`` wlasciwie to niby kolejna czesc tego ale jednak bardzo slaba. Ale tak jak mowilem,jesli chodzi o prywatne zainteresowania w kategorii FILMY to bardzo ciezko znalezc plaszczyzne porozumienia bo jest ona tak obszerna i tak konfliktowa ze mozna tygodniami prowadzic dyskusje co sie komu podoba a co nie,jaki film jest dobry a jaki slaby i dlaczego itp. Dlatego lepiej zajmijmy sie Dobrymi Filmami wartymi Ogladniecia a tych napewno brakuje:] POZDRO

p.s Moze warto by do kazdego filmu dodac krotki opis? to teksty w stylu ``obejrzyjcie..... -zajebiste`` jakos malo przekonujace
p.s Johnny Knoxville to ten z Jackassa i wiadomo ze do wybitnych aktorow nie nalezy:)


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Heaton
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7205 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 03/11/2005 14:01

  R.P McMurphy napisał:  

A mnie to bardzo przekonuje jezeli gra ..

p.s Moze warto by do kazdego filmu dodac krotki opis? to teksty w stylu ``obejrzyjcie..... -zajebiste`` jakos malo przekonujace
p.s Johnny Knoxville to ten z Jackassa i wiadomo ze do wybitnych aktorow nie nalezy:)


Spoko, mimo roznicy zdan widze, ze sie rozumiemy a to najwazniejsze. Dodam tylko, ze ogladalem lepsze komedie od EuroTrip i wiem kim jest Knoxville :D.
ad. p.s
Jak najbardziej powinnismy umieszczac krotki opis filmu, ale dodanie swojego subiektywnego zdania tez nie zaszkodzi :]


100% PD
manisz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6977 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 03/11/2005 15:16
Sincity - bylo?
ogladalem w kinie dwa dni po premierze.

Ogolnie film ciekawy jak dobrze poczuc klimat to naprawde super sie oglada.
Glebsze zarty ktore naprawde daja duzo.
Czarno bialy (krew na zolto) dodaje charakteru.

Polecam


Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 03/11/2005 15:58
No Sin City naprawde swietny film ale tylko do obejrzenia w kinie-zupelnie inny klimat niz w domu,bardzo ponury,brudny,tajemniczy film z swietna obsada,w scenach walk palce maczal Tarantino, Dobra rola Mickiego Rourka no i gra tam jeszcze Jessica Alba:D:D:D


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7303 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 03/11/2005 16:24

  R.P McMurphy napisał:  
No Sin City naprawde swietny film ale tylko do obejrzenia w kinie-zupelnie inny klimat niz w domu,bardzo ponury,brudny,tajemniczy film z swietna obsada,w scenach walk palce maczal Tarantino, Dobra rola Mickiego Rourka no i gra tam jeszcze Jessica Alba:D:D:D



Sin City wymiata i to niezaleznie od tego gdzie sie go oglada. mroczny, ciezki klimat, duzo krwi;), kilka watkow podobnie jak w Pulp Fiction (swoja droga tez gruby film:D), swietna obsada i ogolnie zajebiscie film zrobiony na czarno-bialo tylko z elementami kolorowymi np. sukienka klientki czy zajebiste blekitne oczy jeszcze bardziej zajebistej Alexis Bledel - Becky:D swoja droga robia juz 2 i 3 czesc:)

a z filmow takich lepszych ktore ostatnio ogladalem to wam polece Intermission: wielu bohaterow, kilka wątkow, wszystko dzieje sie w niewielkiej miescowosci na wyspach. wiecej nie zdradze;) warto obejrzec:)

a ja sie wlasnie za green street hooligans zabieram bo sie wlasnie sciagnelo:)


100% PD
JuStyNa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6817 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 03/11/2005 16:44

  trib napisał:  
a ja sie wlasnie za green street hooligans zabieram bo sie wlasnie sciagnelo:)



Film fajny. Godny polecenia "Wciąż dmucham bańki mydlane. Piękne bańki w powietrze
United!United!United! " ;)


Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 03/11/2005 16:51
No racja Intermission zajebisty film z Colinem Farrellem-gra takiego chama-dresiarze,kilka historii polaczonych w jedna calosc:) szczegolnie poczatkowa scena co niby ta panienke podrywa a pozniej jej ``lampe`` sprzedaje Dobry filmik:)


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Macias
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7158 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 03/11/2005 16:52

  JuStyNa napisał:  

  trib napisał:  
a ja sie wlasnie za green street hooligans zabieram bo sie wlasnie sciagnelo:)



Film fajny. Godny polecenia "Wciąż dmucham bańki mydlane. Piękne bańki w powietrze
United!United!United! " ;)



Film mi osobiście podobał się znacznie bardziej niż FF :)
GSE !! :D


celciusz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8282 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 03/11/2005 17:05
Bekarty Diabla( the Devil Rejects), Z iemia Zywych Trupow


KMT
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7497 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 07/11/2005 15:09
Piła 2 zaj***** film.Znowu zaskakujący koniec. Czekamy na część 3:D


Bądz dumny z tego kim jesteś...
Praga Płd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6787 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 07/11/2005 15:30
Amorres Perros - cudo film!
Dziewiec krolowych - jeden z lepszych filmow jakie ogladalem.
Zaginiona autostrada - polecam z odrobina jazzu : )


WYCHOWANY NA POGONI
Praga Płd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6787 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 07/11/2005 15:30
Amorres Perros - cudo film!
Dziewiec krolowych - jeden z lepszych filmow jakie ogladalem.
Zaginiona autostrada - najlepiej z odrobina jazzu :)



P.S. Sorry za dwa posty ale cos mi sie popieprzylo


WYCHOWANY NA POGONI
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7303 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 07/11/2005 16:08

  Praga Płd napisał:  
Zaginiona autostrada - najlepiej z odrobina jazzu :)



interstate 51 - Międzymiastowa 51??


100% PD
Praga Płd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6787 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 07/11/2005 19:45

  trib napisał:  

  Praga Płd napisał:  
Zaginiona autostrada - najlepiej z odrobina jazzu :)



interstate 51 - Międzymiastowa 51??



Jaki film masz na mysli? Ja mowie o filmie D. Lyncha, w ktorym klient przychodzac do wlasnego domu znajduje kasete. Na niej nagrane jest jak morduje wlasna zone, ktora stoi obokDiabeł
Za mocny film, zreszta jak wszytskie filmy tego Pana.


WYCHOWANY NA POGONI
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 08/11/2005 23:09
SIN CITY

Obsada:
Mickey Rourke
Bruce Willis
Clive Owen
Benicio Del Toro
Elijah Wood
Jessica Alba:]
Michael Madsen
Brittany Murphy
Devon Aoki

Obrazek jpg wstawiony na forum
``Adaptacja komiksu autorstwa Franka Millera. Film składa się z trzech opowieści. Pierwsza z nich opowiada o Marvie, który zakochuje się w prostytutce Goldie. Po wspólnie spędzonej nocy, mężczyzna odkrywa, że w łóżku leżą zwłoki dziewczyny. Od tej pory szuka mordercy, by zemścić się za śmierć ukochanej. Druga opowieść to historia Dwighta, prywatnego detektywa, jedynego obrońcy dziewczyn pracujących na ulicach Sin City. Będzie musiał chronić swoje przyjaciółki, przeciwko którym obróciła się nie tylko policja, ale również mafia. Trzecia i zarazem ostatnia opowieść traktuje o Johnie Hartiganie, jedynym uczciwym gliniarzu w mieście. Zanim przejdzie na emeryturę chce uwolnić małą dziewczynkę z rąk obłąkanego syna senatora. ``

Genialny film,genialne aktorstwo,genialny rezyser-Rodriguez,wspomagany przez Tarantino glownie przy scenach walki.Bardzo orginalny i zarazem nowatorski sposob krecenia filmu.Szary,mroczny,tajemniczy,łamie wszelkie stereotypy filmow ogladanych do tej pory,niesamowity klimat, i ta obsada...Mickey Rourke poprostu wgniata w siedzenie. Ogladac tylko po ciemku i przy podkreconej glosnosci...zupelnie inny klimat a najlepiej w kinie. Polecam

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
a dorzuce jeszcze jeden wyjatkowy film:

PI

Obsada:
Sean Gullette
Mark Margolis

Obrazek jpg wstawiony na forum
``Maximilian Cohen, samotny geniusz matematyczny i komputerowy chce odkryć w liczbie pi prawidłowość, którą zastosować można by było m.in na giełdzie. Śledzi go Marcy Dawson z korporacji, która chce kupić wynik jego badań; emerytowany profesor Sol, który sam spędził lata na bezowocnych poszukiwaniach, namawia go do rezygnacji z badań, Lenny, Żyd z chasydzkiej wspólnoty odczytującej Kabałę i Torę jako kody liczbowe zesłane przez Boga namawia go do współpracy. Zaprogramowany przez Maksa komputer Euklides spala się, przeciążony, ale przedtem wyrzuca nieprawdopodobny wynik (który sprawdza się wkrótce na giełdzie) oraz 216-cyfrową liczbę, której zapis Maks przypadkowo traci. Być może w tej liczbie tkwi sekret... Rozpaczliwa próba jej poznania doprowadza go w końcu do szaleństwa. W akcie samookaleczenia się Maks niszczy swój mózg... ``

hmm niewiem czy warto polecac ten film co niektorym,ale ten film juz nalezy do klasyki i wart jest tego zeby go obejrzec.Rezyser filmu Darren Aronofsky(min Requiem dla snu) nakrecil ten film glownie ze swoich prywatnych funduszy i odrazu okazal sie przelomem w jego zyciu liczne nagrody wyroznienia stal sie wydarzeniem roku kina niezaleznego(mojego ulubionego jakby co:]) dlatego tak mi sie spodobal ten film.Wlasciwie moge napisac dozwolone od lat 18 a moze i wiecej.Jest tak niezwykle nakrecony,do tego niezla sciezka dzwiekowa ktora owa posiadam:) Widzialem ten film juz z 15 razy i jeszcze mi sie nie znudzil. Radze znalezc poltorej godziny wolnego czasu-tak zeby nikt nie przeszkadzal nikt nie dzwonil ,zgasic swiatlo zalozyc sluchawki na uszy i go obejrzac- skupionym.SZOK!! szczegolnie dzwiek jak wklada dlugopis w mózg.Polecam:] i nie zartuje z tymi sluchawkami inaczej nawet sie nie bierzcie za to arcydzielo:]

Ostatnio edytowany przez: Randall McMurphy, 8 listopada 2005, 23:29 [2 raz(y)]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7048 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 12/11/2005 21:02
Dziś widziałem Egzorcyzmy Emily Rose i powiem że film dobry, ale nie ruszył mnie aż tak bardzo...jednak można go zobaczyć ;)


Szczeper
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6978 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 12/11/2005 22:40

  KryS napisał:  
Dziś widziałem Egzorcyzmy Emily Rose i powiem że film dobry, ale nie ruszył mnie aż tak bardzo...jednak można go zobaczyć ;)



Co?? Dawno nie ogladalem nudniejszego filmu 9/10 filmu to jakies paplanie w sadzie, tylko kilka scenek bylo niezlych, reszat do 4 liter:) Dobry horror to, np. LĘK. Gorąco polecam, długo po obejrzeniu tego filmu nie pojdziecie na metro.:)


###Pogoń Szczecin&Legia Warszawa - na zawsze razem###
nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7048 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 12/11/2005 22:54

  Szczeper napisał:  

  KryS napisał:  
Dziś widziałem Egzorcyzmy Emily Rose i powiem że film dobry, ale nie ruszył mnie aż tak bardzo...jednak można go zobaczyć ;)



Co?? Dawno nie ogladalem nudniejszego filmu 9/10 filmu to jakies paplanie w sadzie, tylko kilka scenek bylo niezlych, reszat do 4 liter:) Dobry horror to, np. LĘK. Gorąco polecam, długo po obejrzeniu tego filmu nie pojdziecie na metro.:)



No fakt nie które sceny były dobre...racja film nudny...ale ogólnie w całość w miarę poukładany.....siedziałem w tym kinie i nawet nie wiem kiedy przepadły te 2 h :/


Cycek.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6917 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 12/11/2005 23:27

  Szczeper napisał:  

  KryS napisał:  
Dziś widziałem Egzorcyzmy Emily Rose i powiem że film dobry, ale nie ruszył mnie aż tak bardzo...jednak można go zobaczyć ;)



Co?? Dawno nie ogladalem nudniejszego filmu 9/10 filmu to jakies paplanie w sadzie, tylko kilka scenek bylo niezlych, reszat do 4 liter:) Dobry horror to, np. LĘK. Gorąco polecam, długo po obejrzeniu tego filmu nie pojdziecie na metro.:)



Lęk to nie jest horror-co najwyzej thriller. Nie jest straszny choc musze przyznac, ze pare akcji calkiem dobrych(szczegolnie operacja i zabawa w chirurga;))


...spójrz na te dziurawe szosy, anonimowe blokowiska i stare kamienice, gdzie każdy zna wszystkich sąsiadów z nazwiska. Spójrz na podmiejskie oazy...
maluch
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7118 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 13/11/2005 00:01
hehe no do mnie tez doszły słuchy ze te egzorcyzmy to niezły film tylko kurcze dzis była taka kolejka w multikinie a nikt z moich znajomych nie pomyslał zeby zarezerwowac bilet i nie zdąrzylismy :( ale poszlismy na "Kurczak mały " hehehehehe :P tez było fajnie :D


>>>Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham Cie ---->>>


Jednak wszystko co złe ma swoje dobre strony :)
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005