Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Ogladamy-polecamy! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
dewu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6768 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 25/01/2008 15:28

  Mlody_86 napisał:  
Oglądał ktoś American Gangster - wrażenia ? ;)



według mnie bardzo dobry i ciekawy film:) Świetna gra Denzela Washingtona. polecam


W oczach społeczeństwa za dużo we mnie szaleństwa, bo nie mam tolerancji dla pedalstwa i kurestwa!
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 25/01/2008 16:08

  Mlody_86 napisał:  
Oglądał ktoś American Gangster - wrażenia ? ;)



kilka stron wczesniej juz o tym pisalem,zajebistyyyyy film:]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6254 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 25/01/2008 16:19
W mojej ocenie ten film to nic szczególnego, po prostu przez większą jego część wieje nudą. Strasznie się męczyłem aby dotrwać do końca... Jednakże sama historia, droga i sposób w jaki prawdziwy Frank Lucas doszedł do swojej fortuny naprawdę imponująca.


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7303 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 25/01/2008 16:48

  Dyzio napisał:  
W mojej ocenie ten film to nic szczególnego, po prostu przez większą jego część wieje nudą.



no nareszcie ktos kto sie ze mna zgadza. film - nic nadzwyczajnego, Ojciec Chrzestny czy chociazby Scareface takie produkcje nosem na miescie wciaga...


100% PD
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7418 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 25/01/2008 17:26
Film na pewno świetny, ale według mnie też nie jest filmem pokroju wymienionego dla przykładu ' Scarface ' z którego niektóre cytaty siedzą w pamięci przez długi czas.
W ' American Gangster ' denerwowały mnie momenty kiedy nic się nie działo i zawiewało nudą na kilometr.


Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7187 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 25/01/2008 18:27

  eF^ napisał:  
Film na pewno świetny, ale według mnie też nie jest filmem pokroju wymienionego dla przykładu ' Scarface ' z którego niektóre cytaty siedzą w pamięci przez długi czas.
W ' American Gangster ' denerwowały mnie momenty kiedy nic się nie działo i zawiewało nudą na kilometr.



Według mnie to nie teksty a miny i gestykulacje Al Pacino były naprawdę zajebiste wygląda na tym filmie jakby naprawdę brał kokę codziennie na planie filmowym, zresztą wielu aktorów dla roli robi różne rzeczy więc kto wie jak było.


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
AMS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7043 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 25/01/2008 20:26
A ja sobie dzis obejzalem D-WAR, taka bajka o wezach i smokach
Polecam dla znudzonych:)


A ja i tak wierzyc nie przestane...
Mlody_86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7105 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 25/01/2008 21:09
Polecam ;)

Cena odwagi:

Historia jest oparta na wspomnieniach Mariane Pearl, w których zawarła ona szczegóły dotyczące życia i śmierci swoje męża - dziennikarza Wall Street Jurnal - Danny'ego Pearl'a. Film pokazuje przerażającą i niezapomnianą historię uprowadzenia Danny'ego w Pakistanie oraz wysiłki jego żony, która nie poddawała się i kontynuowała poszukiwania nie przyjmując do wiadomości jego prawdopodobnej śmierci.

Obrazek jpg wstawiony na forum


MKS !
hPS
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 7026 dni

****




Odp: Ogladamy-polecamy! - 26/01/2008 02:08
Ja natomiast dla wszystkich fanatykow bilijnych klimatów POLECAM "PLAGA" 2007 w rezyserii Hopkins'a.

Katherine Winter (Hilary Swank) nie wierzy w cuda, jedynie w fakty. Wykładając na uniwersytecie, stała się największą specjalistką od demaskowania rzekomych cudów. Jest wzywana w najdalsze zakątki świata, by badać płaczące figury, przypominająca świętych plamy na ścianach czy stygmaty na dłoniach. Jak dotąd, nie było tajemnicy, której nie wyjaśniłaby naukowo. Pewnego dnia odwiedza ją Doug Blackwell (David Morrissey), nauczyciel z małego miasteczka. Szuka on pomocy w sprawie dziwnych zjawisk, które według jego sąsiadów są plagami zesłanymi przez Boga. Katherine i jej kolega po fachu Ben (Idris Elba) dowiedzą się, że czasem cuda są zdradzieckie, a granica między wiarą a przesądem jest niebezpiecznie cienka.

Przekozacki film o biblijnej fabule, od poczatku trzyma w napieciu, nie wspominajac o mega koncowce, piekne polaczenie Boga z szatanem, zroźnicowany przebieg wydarzeń, dobra gra aktorów no i efekty specjalne to tylko jedne z nielicznych czynnikow dla ktorych warto obejrzeć Plage. Zresztą tytuł mowi sam za siebie.. POLECAM :)


Podniesiona adrenalina to Śródmiejska siła
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 26/01/2008 02:16
Bylem dzis na przedpremierze Project:Monster w Heliosie no i ...niewiem co powiedziec, z jednej strony genialna praca kamery,momentami czulem sie jakbym w tym uczestniczyl, niektore sceny az mnie wgniotly w fotel , swietny dzwiek jak i efekty specjalne no ale z drugiej strony...aktorzy z dupy wzieci niektore sceny bardzoo mnie rozbawily a podobno to nie jest komedia ,kto obejrzy bedzie wiedzial o co chodzi...szczegolnie te pozniejsze fragmenty z Beth przy helikopterze czy w jej mieszkaniu.... Mozna obejrzec ale tylko i wylacznie w kinie dzwiek jak i kamera poprostu powalaja , niewidzialem jeszcze czegos takiego... reszta filmu totalny badziew takze radze nastawic sie tylko na ta czesc . Pomysl swietny jak i wykonanie niektorych scen.... a wystarczylo inaczej to zmontowac dodac z 2 znanych aktorow i juz moglby byc hit....no ale jakos to niewypalilo,troche przereklamowany.

p.s Zajebista scena przed ucieczka do metra jak wojsko wkroczylo:]

p.s no i nie nastawiajcie sie na naprawde dobry film ,radze obejrzec to z przymruzeniem oka, dac sie poniesc emocjom,zrobic taki film z tymi efektami i z tym potworkiem i zeby wygladal na dokument,..naprawde sporo roboty:]

Ostatnio edytowany przez: Randall McMurphy, 26 stycznia 2008, 02:31 [2 raz(y)]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
AMS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7043 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 26/01/2008 12:45

  Randall McMurphy napisał:  

  Mlody_86 napisał:  
Oglądał ktoś American Gangster - wrażenia ? ;)



kilka stron wczesniej juz o tym pisalem,zajebistyyyyy film:]



Dzis sobie obejrzalem ten film i musze powiedziec ze zadna rewelacja,a wiec Randall znajac twoje zamilowania do filmu i rozkladania go na czesci pierwsze(co bardzo lubie czytac i w niektorych przypadkach bardzo pomaga w wybraniu sie do kina lub obejrzenia w domu) w tym przypadku lekko przesadziles i nie chce sie tu madrzyc,to tylko taka moja ocena:)
Pozdrawiam:)


A ja i tak wierzyc nie przestane...
Endless Vibe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7924 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 26/01/2008 17:47
no to ja czekam na ten filmik :) wczoraj premiera w USA. wiec niedlugo mozna go oczekiwać.

Obrazek jpg wstawiony na forum

Ostatnio edytowany przez: Endless Vibe, 26 stycznia 2008, 17:54 [4 raz(y)]


Po życia kres!
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6254 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 26/01/2008 18:01
http://pl.youtube.com/watch?v=8M1KiXWWTxg :D


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 26/01/2008 23:49
Polecam jutro na TVP1 Miasto Boga jakos kolo 22:00 ,dobry i mocny film.


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6254 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 27/01/2008 18:12
Złoty kompas wart obejrzenia czy strata czasu??


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 28/01/2008 09:51

  DJunior napisał:  
no to ja czekam na ten filmik :) wczoraj premiera w USA. wiec niedlugo mozna go oczekiwać.

Obrazek jpg wstawiony na forum



Torrent juz sie pokazal ale narazie kamera,bardzo slaba jakosc

Torrent

z taka kopia:
Obrazek jpg wstawiony na forum Obrazek jpg wstawiony na forum

Sly to moze jak nie nie Rocky Balboa to teraz Rambo,ciekawe czego znowu kontynuacje zrobi zeby tylko troche grosza wpadlo...


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7192 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 29/01/2008 14:31
"AG" dobry,aczkolwiek czegoś mi tam brakowało; może więcej porozwalanych łbów :)

"I am Legend" ogólnie lipa; stara wyświechtana fabuła; eksperymenty z wirusem wymykają się z pod kontroli,całe Stany wymierają itp. itd... jedyna sekwencja godna uwagi to jak Will robi wykład babce o przesłaniu Boba ;)

"Rise of The Footsoldier"
dobry z wątkiem kibicowskim (ICF) i co ważne na faktach a takie filmy "wciągam najchętniej"

Obrazek jpg wstawiony na forum

Ostatnio edytowany przez: 1973, 29 stycznia 2008, 18:44 [2 raz(y)]


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7418 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 29/01/2008 19:50
Jak znacie i możecie to prosiłbym o polecenie jakiegoś fajnego, nowego filmu (komedia, sensacja, kryminał) - repertuar multikina jakoś mnie nie przekonuje..

The Condemnet - bardzo fajny film, aż dziw bierze, że nie zrobili z tego serialu.

Ostatnio edytowany przez: eF^, 29 stycznia 2008, 23:28 [1 raz(y)]


kondzik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6988 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 31/01/2008 17:22

  Ramzes_ napisał:  

  Randall McMurphy napisał:  

  ted napisał:  

  Ramzes_ napisał:  
Polecam: The Kingdom

Amerykańscy agenci muszą zapobiec planowanemu w jednym z krajów na Bliskim Wschodzie zamachowi bombowemu. Celem zamachowców ma być grupa ich rodaków. Pokonując biurokrację i różnice kulturowe amerykańscy agenci zyskują poparcie lokalnego policjanta, ale sami stają się celem terrorystów.


Całkiem, całkiem jak na "amerykańską produkcję" :)
Film podchodzi trochę pod dokument i dzięki temu ma swój klimat 7/10



no niepowiem film calkiem niezly,szkoda tylko ze zakonczenie bylo ``typowo amerykanskie`` ale film ciekawy, zreszta lubie takie klimaty al-kaida,afganistan:] Choc w glownej roli jako dowodce widzialbym Denzela Washingtona ale Foxx tez ok.

Polecam za to cos cokazdego z nas napewno zainteresuje mianowicie:

Obrazek jpg wstawiony na forum

Rise of The FootSoldier

``Film przedstawia historię życia Carltona Leacha – jednego z najbardziej znanych gangsterów angielskich. Leach, początkowo chuligan piłkarski został członkiem gangu, który dokonywał spustoszeń oraz aktów wandalizmu m. in. w Londynie oraz Essex na przełomie lat osiemdziesiątych oraz dziewięćdziesiątych XX wieku.
W filmie przedstawione zostały kolejne etapy jego burzliwego życia: stadionowy chuligan, następnie bramkarz w klubie oraz w końcu jeden z budzących największy strach oraz respekt kryminalistów w kraju.``

Typowe mocne,meskie kino! niektore sceny az powalaja ,bardzo brutalny i doslownie niema 1min zeby niebylo bluzg:] fajne scenki na silowni, mafia turecka, pizzeri czy w metrze.Polecam kazdemu kto nie lubi sie nudzic przez prawie 2 godziny, bo na tym nie sposob. Film troche przypomina mieszanke Football Factory z the Business(oba z Dannym Dyerem).

ZWIASTUN

TORRENT - tylko plik jest ISo trzeba w alcoholu albo PowerISo wlozyc w dysk wirtualny, daje ten bo sam to ogladalem po lekkim powiekszeniu obrazu nawet ladna kopia no i pasuje do niego napisy ktore sa na napisy.info cos im stronka niedziala wiec moze wrzuce pozniej.



Rise of The FootSoldier...właśnie jestem po obejrzeniu....gorąco polecam, świetny film.



Pilnie potrzebuje napisow do tego filmu,kto pomoże ? ;)


D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6254 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 31/01/2008 18:09
Podbij na gg ;)


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.32 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005