Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Ogladamy-polecamy! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5910 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 27/11/2009 09:20

  Tasior napisał:  
Ciężko jest porównywać REC i PA, filmy te "straszą" w zupełnie inny sposób.
REC i REC 2 to dla mnie niczym nie wyróżniające się filmy, nie wybijające się ponad te wszystkie masakry z zombiakami...

Z kolei PA jeśli chodzi o klimat jest filmem wybitnym, który w nocy naprawdę może przestraszyć, w swoim gatunku mistrzostwo ;)





O ile pierwsza czesc REC byla dobra, wciagala i w jakis sposob mogla przestraszyc, tak ogladajac druga czesc po 30 minutach mialem ochote wyjsc. Zadnych innowacji, a pomysl z opetaniem i antidotum to juz przeszedl najsmielsze oczekiwania. Duzo bardziej spodobalo mi sie PA. Przynajmniej cos innego niz wszystkie filmy, lacznie z RECami, w ostatnich latach, ktore nastawione byly na brutalnosc a w dalszej kolejnosci na fabule. Jeszcze pare slow o PA. Ktos tam podal 3 zakonczenia. To pierwsze jest oryginalne, drugie jest juz dzielem Spielberga. I wbrew pozorom film nie jest oparty na faktach, choc tak moze wynikac z poczatku filmu.


nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7048 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 27/11/2009 10:38
1 jest oryginalne, 2 jest alternatywne, 3 jest Spielberga i ma się ukazać na DVD ;)


Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 27/11/2009 15:35
Wrzucam bo moze ktos nie widzial:

To my, rugbiści

Obrazek jpg wstawiony na forum

``
Pierwszy film Sylwestra Latkowskiego opowiada historię grupy kibiców - szalikowców zespołu piłkarskiego Arki Gdynia, którzy założyli zespół rugby, a następnie zdobyli w tej dyscyplinie tytuł mistrza Polski. Film wywołał wiele kontrowersyjnych dyskusji, w których zarzucano reżyserowi, że gloryfikuje najzwyklejszych chuliganów. Latkowski dzielnie bronił się przed atakami mediów.``


FILM do obejrzenia


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
HardcoreCitySzczecin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7023 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 06/12/2009 23:49
Prosba o ULTRA oraz GRANICE TOŻSAMOSCI (znane bardziej jako I.D.)...najlepiej torrent


https://www.facebook.com/HardcoreCitySzczecin
Piona!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6817 dni

****




Odp: Ogladamy-polecamy! - 07/12/2009 01:28

  antyC napisał:  
Prosba o ULTRA oraz GRANICE TOŻSAMOSCI (znane bardziej jako I.D.)...najlepiej torrent



Pamiętam, że miałem problem z napisami do I.D. takze przed sciagnieciem patrz czy sa napisy do danej wersji.

Co by nie było to film pierwsza klasa i bije na głowe takie produkcje jak Football Factory czy tymbardziej Hooligans.


Adrian PS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8321 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 07/12/2009 12:32

  antyC napisał:  
Prosba o ULTRA oraz GRANICE TOŻSAMOSCI (znane bardziej jako I.D.)...najlepiej torrent



Tak na szybko:

I.D. - Undercover Ultra [mirror 1] Ultra [mirror 2]


Hold skladam temu miastu...
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 16/12/2009 11:57
Paranormal.Entity

``Najnowsza produkcja wytwórni The Asylum, która tym razem nawiązuje do kasowego filmu "Paranormal Activity". W 2008 w domu
państwa Finneyów zaczynają dziać się dziwne rzeczy. Rodzina postanawia rejestrować mające miejsce wydarzenia za pomocą
kamery video. Niedługo po tym wszyscy giną. Nagrany przez nich materiał filmowy prezentuje ostanie chwile ich życia.``

ehh no i sie zaczelo...szał na tego typu produkcje

Zwiastun


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7217 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 16/12/2009 12:35
LOL, przecież to wytwórnia Asylum specjalizująca się w kręceniu "nieoficjalnych sequeli hitów" :D To grupa amatorów, którzy swoje filmy robią na pół serio, przy mocno ograniczonych środkach. Aktorstwo w ich produkcjach jest żenujące, efekty nędzne, dialogi pisane na kolanie, choć nie da się ukryć, że są na Ziemi osobniki, które są fanami filmów Asylum. Oto kilka ich projektów:

Transmorphers
Wojna Światów II
Skarb Da Vinci
Allan Quaterman and the Temple of Skull
2012 - koniec świata
AVH: Alien vs. Hunter

:D


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 16/12/2009 12:50
Wiem ze to Asylum i jaki szajs robia:], tylko chodzi mi bardziej o montaz(niby amatorska kamera i oparte na faktach) cos czuje niedlugo zasyp kina takimi filmami. PA odnioslo niespodziewany sukces niskim kosztem ,wiec pewnie niedlugo podchwyca i sie zacznie(podobnie jak z Pila i kolejnych megaKRWISTO- brutalnych filmach)


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7217 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 16/12/2009 13:01
Akurat w tej sytuacji to PA kopiuje - od Blair Witch Project. Był jeszcze po drodze Cloverfield aka Projekt: Monster i REC. Zalew podobnych produkcji raczej nam nie grozi bo trzeba mieć na nie pomysł. Amatorskie filmiki można oczywiście spuścić w kiblu i się nimi nie przejmować (vide Asylum). A tak w ogóle to o PA za rok każdy zapomni, taki jest świetny :)


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 19/12/2009 03:26
Dom Zły

Obrazek jpg wstawiony na forum

``Prowadzący śledztwo porucznik Mróz (Bartłomiej Topa) odkrywa, że rozwiązanie zagadki może być niebezpieczne nie tylko dla podejrzanego. Rozpoczyna się dramatyczny wyścig z czasem. Porucznik zostanie wciągnięty w niebezpieczną grę, której stawką jest odkrycie przerażającej prawdy, na ujawnieniu której nie wszystkim jednak zależy.

Prawda? Nie ma takiej… ``

No,Nareszcie!! Polski film o ktorym moge swobodnie powiedziec: GENIALNY:]...Dziędziel, Jakubik pierwsza liga polskiego kina, od czasow ``Psow`` dawno niewidzialem tak dobrze zagranego kryminalu z doskonala obsada(zadnych wschodzacych gwiazdek,sama plejada polskiego kina) Film daje delikatna nadzieje na to ze moze wreszcie COŚ sie ruszy w naszej rodzimej kinematografii, bo jak dla mnie jeden z lepszych polskich filmow ostatnich naprawde gruuubych lat. Polecam! P.S Na szczegolna uwage zasluguje montaz i swietny klimat filmu(ponury,czasami przygnebiajacy, ale cholernie wciagajacy) Brawo panie Smarzowski! :]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6325 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 19/12/2009 08:49
W 100% popieram opinię Randalla, kto jeszcze nie oglądał, niech to zrobi jak najszybciej :)


Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6920 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 19/12/2009 13:02
Również zgadzam się z Randallem. Film jest świetny, daje do myślenia. Gdzieś przeczytałem ciekawe porównanie, że "Wesele to przy tym komedia romantyczna" i coś w tym jest. Wprawdzie już "Wesele" było dość ciężkie i pesymistyczne pomimo zabawnych elementów ale "Dom zły" jest dużo bardziej ponury. Dobrze nakręcony, dobrze zagrany. Specyficzna muzyka może niektórych denerwować (np mnie) ale wielu ją zachwala. Trochę głupie te hasła z plakatu "W stylu Tarantino" - ja tam nie wiem co było w stylu Tarantino, nie zauważyłem nic. Co do "Fargo" się nie wypowiem, bo nie widziałem ale podejrzewam, że to też wzięte z dupy. Ogólnie, według mnie, dużo lepszy niż zachwalany "Rewers". Polecam.


Bolo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6132 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 19/12/2009 20:53
wie ktos czy jest juz jakis torrent filmu "Dom zły" ??


avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7840 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 19/12/2009 21:25

  Bolo napisał:  
wie ktos czy jest juz jakis torrent filmu "Dom zły" ??


oczywiscie, ze jest ;]


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6254 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 19/12/2009 21:28
http://torrentfile.info/torrent/103025/ nie wiem czy to nie jakaś lipa, bo raczej ciężko coś znaleźć chyba że masz konto na jakimś zamkniętym forum, bo na takowych jest na pewno.


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 19/12/2009 21:37
Dom zły - torrent calkiem dobra kopia

lub

TU - ogolnie polecam tez ta stronke,rejestracja darmowa a torrenty pojawiaja sie rownie szybko jak na torrenty.org.


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 23/12/2009 20:24
na szybko:

The Hurt Locker

Obrazek JPG wstawiony na forum

``Akcja filmu dzieje się w Iraku i opowiada o dokonaniach elitarnej jednostki saperów. Zmuszeni do niebezpiecznej gry w kotka myszkę w zamęcie wojny, łączą swoje siły, gdyż w miejscu, w którym sie znajdują każdy człowiek może się okazać potencjalnym wrogiem, a każdy obiekt - śmiertelną bombą``.

Swietny film polecam! Dobre 2 godziny kina wojennego,nigdy niewiadomo kto jest kim i czy napewno jest tym za kogo sie podaje... Wszystkie krotkie`` historie`` wciagaja niesamowicie i to co mi sie najbardziej podobalo: podczas rozbrajania bomb/ładunków nigdy do konca niemozna byc pewnym, czy im sie uda czy nie i wlasnie dzieki temu konkretnie trzyma w napieciu...ponadto niezle nakrecony( akcja snajperska - rewelacja) jak i zagrany, duzy pozytyw za caloksztalt:]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7217 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 23/12/2009 20:32

  Cytat:  
nigdy niewiadomo kto jest kim i czy napewno jest tym za kogo sie podaje...



Akurat w The Hurt Locker od początku wiadomo kto jest kim :) Jest saper-kozak, poważny dowódca i cipkowaty rekrut, czyli załoga naszego Humvee. Film znakomity, kandydat do Oskara moim zdaniem. Świetne zdjęcia i klimat. Wspomniana akcja ze snajperami to już klasyk (choć dla mnie bardziej poruszający był epizod w zrujnowanym szpitalu), a zakończenie jest bardzo dołujące i dające do myślenia.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 23/12/2009 20:37

  eJay napisał:  

  Cytat:  
nigdy niewiadomo kto jest kim i czy napewno jest tym za kogo sie podaje...



Akurat w The Hurt Locker od początku wiadomo kto jest kim :) Jest saper-kozak, poważny dowódca i cipkowaty rekrut, czyli załoga naszego Humvee. Film znakomity, kandydat do Oskara moim zdaniem. Świetne zdjęcia i klimat. Wspomniana akcja ze snajperami to już klasyk (choć dla mnie bardziej poruszający był epizod w zrujnowanym szpitalu), a zakończenie jest bardzo dołujące i dające do myślenia.



Chodzi mi o Arabow..a zakonczenie czulem ze takie bedzie przeciez to byl wariat ponad 800 rozbrojonych bomb? i to jeszzce w taki sposob hehe musialo sie to odbic jakos na psychice a w domu taka stypa:] jak powiedzial do niego gosciu w helikopterze na koniec...``musiales szukac klopotow zeby podniec sobie adrenaline``.

p.s odnosnie zakonczenia - kazdy interpretuje inaczej, jak dla mnie to poprostu brakowalo mu tej adrenaliny, tyle rozbrojonych bomb,byly ranger,kupe lat na wojnie(wczesniej Afganistan),doswiadczony ponadprzecietnie:], nawet tam w Iraku kilka razy mu psycha siadala( chocby pod prysznicem czy podczas wyglupow z niggaz)...wraca do domu i co? nudne zakupy czy zabawa z dzieckiem,dupa z ktora niby jest a nie jest i odrazu temat wojenny(w kuchni)...moze poprostu jest urodziny to bycia i zycia tam a nie tu,rajcowalo go to w przeciwienstwie do murzyna:] zreszta, jak kto uwaza...

Ostatnio edytowany przez: Randall McMurphy, 23 grudnia 2009, 21:01 [2 raz(y)]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.26 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005