Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Ogladamy-polecamy! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7418 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 19/12/2007 00:25
The man from earth - potwierdzam opinie poprzedników, naprawdę świetny film! Nigdy bym się nie spodziewał, że film dziejący się przez półtora godziny w jednym pomieszczeniu w całości prawie poświęcony jednej konwersacji może być tak ciekawy i interesujący.

(SPOJLER) Dobrze, że skończyło się jak skończyło, bo gdyby się okazało, że John jednak zmyślał czułbym osobiście spory niedosyt.


Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 20/12/2007 13:18

  ted napisał:  

  Ramzes_ napisał:  
Polecam: The Kingdom

Amerykańscy agenci muszą zapobiec planowanemu w jednym z krajów na Bliskim Wschodzie zamachowi bombowemu. Celem zamachowców ma być grupa ich rodaków. Pokonując biurokrację i różnice kulturowe amerykańscy agenci zyskują poparcie lokalnego policjanta, ale sami stają się celem terrorystów.


Całkiem, całkiem jak na "amerykańską produkcję" :)
Film podchodzi trochę pod dokument i dzięki temu ma swój klimat 7/10



no niepowiem film calkiem niezly,szkoda tylko ze zakonczenie bylo ``typowo amerykanskie`` ale film ciekawy, zreszta lubie takie klimaty al-kaida,afganistan:] Choc w glownej roli jako dowodce widzialbym Denzela Washingtona ale Foxx tez ok.

Polecam za to cos cokazdego z nas napewno zainteresuje mianowicie:

Obrazek jpg wstawiony na forum

Rise of The FootSoldier

``Film przedstawia historię życia Carltona Leacha – jednego z najbardziej znanych gangsterów angielskich. Leach, początkowo chuligan piłkarski został członkiem gangu, który dokonywał spustoszeń oraz aktów wandalizmu m. in. w Londynie oraz Essex na przełomie lat osiemdziesiątych oraz dziewięćdziesiątych XX wieku.
W filmie przedstawione zostały kolejne etapy jego burzliwego życia: stadionowy chuligan, następnie bramkarz w klubie oraz w końcu jeden z budzących największy strach oraz respekt kryminalistów w kraju.``

Typowe mocne,meskie kino! niektore sceny az powalaja ,bardzo brutalny i doslownie niema 1min zeby niebylo bluzg:] fajne scenki na silowni, mafia turecka, pizzeri czy w metrze.Polecam kazdemu kto nie lubi sie nudzic przez prawie 2 godziny, bo na tym nie sposob. Film troche przypomina mieszanke Football Factory z the Business(oba z Dannym Dyerem).

ZWIASTUN

TORRENT - tylko plik jest ISo trzeba w alcoholu albo PowerISo wlozyc w dysk wirtualny, daje ten bo sam to ogladalem po lekkim powiekszeniu obrazu nawet ladna kopia no i pasuje do niego napisy ktore sa na napisy.info cos im stronka niedziala wiec moze wrzuce pozniej.


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Marian Dziędziel
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6644 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 20/12/2007 16:28
kolejna parodia prison break


cokolwiek czynisz, czyń to rozważnie
Mati.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7506 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 20/12/2007 21:52
Piła IV - nuda, nuda, nuda...


Jedno brzmienie tysiąca serc - Pogoń Szczecin MKS
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7303 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 20/12/2007 22:22

  Mati. napisał:  
Piła IV - nuda, nuda, nuda...



tak jak poprzednie czesci wylaczajac part I:) filmy bez fabuly nastawione tylko na ukazanie przemocy i okrucienstwa. ostatnio takie kino swieci triumfy - nie wiem co sie ludziom w tym podoba....


100% PD
hPS
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 7026 dni

****




Odp: Ogladamy-polecamy! - 20/12/2007 23:49

  tribu napisał:  

  Mati. napisał:  
Piła IV - nuda, nuda, nuda...



tak jak poprzednie czesci wylaczajac part I:) filmy bez fabuly nastawione tylko na ukazanie przemocy i okrucienstwa. ostatnio takie kino swieci triumfy - nie wiem co sie ludziom w tym podoba....



bez fabuły? nie no kurwa nie trzeba byc znawcą kina zeby taką znaleźć. Cieżko by kolejne czesci były tak samo dobre jak I to chyba oczywiste. Jak dostrzegasz tylko przemoc i okrucienstwo to przerzuć sie na dramaty :) albo zainwestuj w wieksze okulary bo widać masz za małe :) Ja zauważyłem duzo innych wartych obejrzenia rzeczy, choćby same motywy uśmiercania, zagadki, zdjecia, dobrze zrealizowana kontynuacja, no i zakonczenia!!! Nie zgodze sie z faktem ze nuda, bo ogladałem troche filmow i przy każdej czesci Pily sie nie nudzilem aczkolwiek potrafiłem dojrzeć cos nowego i przy IV zapewne tez tak bedzie. Przemoc, okrucienstwo, zło, agresja to tylko nie liczne czynniki bez ktorych film nie wyglądałby jak wyglądał. A pomijając te elementy marudziłaby wiekszość ze za mało krwi :) Własnie ten "ból" oddaje cały ten klimacik i wprawia w nastroj...


Podniesiona adrenalina to Śródmiejska siła
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 21/12/2007 02:50

  furiat. napisał:  

  tribu napisał:  

  Mati. napisał:  
Piła IV - nuda, nuda, nuda...



tak jak poprzednie czesci wylaczajac part I:) filmy bez fabuly nastawione tylko na ukazanie przemocy i okrucienstwa. ostatnio takie kino swieci triumfy - nie wiem co sie ludziom w tym podoba....



bez fabuły? nie no kurwa nie trzeba byc znawcą kina zeby taką znaleźć. Cieżko by kolejne czesci były tak samo dobre jak I to chyba oczywiste. Jak dostrzegasz tylko przemoc i okrucienstwo to przerzuć sie na dramaty :) albo zainwestuj w wieksze okulary bo widać masz za małe :) Ja zauważyłem duzo innych wartych obejrzenia rzeczy, choćby same motywy uśmiercania, zagadki, zdjecia, dobrze zrealizowana kontynuacja, no i zakonczenia!!! Nie zgodze sie z faktem ze nuda, bo ogladałem troche filmow i przy każdej czesci Pily sie nie nudzilem aczkolwiek potrafiłem dojrzeć cos nowego i przy IV zapewne tez tak bedzie. Przemoc, okrucienstwo, zło, agresja to tylko nie liczne czynniki bez ktorych film nie wyglądałby jak wyglądał. A pomijając te elementy marudziłaby wiekszość ze za mało krwi :) Własnie ten "ból" oddaje cały ten klimacik i wprawia w nastroj...



Nie no kurwa ,z najwyzszym trudem przemilczalem twoja krytyke jesli chodzi o film `` Zodiac`` bo jak wiadomo kazdy ma inny gust,wedlug mnie film genialnie zrobiony! 3-godziny filmu w polowie odkrywaja morderce po czym, nie zauwazajac pewnych szczegolow , szukaja innego podejrzanego, po to zeby wrocic do niego za kilka lat,malo widzialem tak skonstruowanych i napisanych scenariuszy i tak zagranych, dziejacych sie w tych latach, poza tym fajnie bylo zobaczyc Jake Gyllenhaala znowu w glownej roli bo po roli w Brobeback Mountain i Jarehad gosciu wyrasta na prawdziwa gwiazde...Pomijajac Zodiaca i odnoszac sie do kolejnych czesci Pily, 1 czesc tej bajeczki byla rzeczywiscie bardzo fajna a przy koncowce poprostu szczena mi opadla jak lezacy na srodku gosciu nagle sie podniosl:] Naprawde mnie zatkalo... reszta czesci czyli 2,3,4 i znajac zycie kolejne odcinki( robi sie z tego jakis SERIAL) to zwykly skok na kase,majac w garsci tak dobry tytul,wystarczy znalezc scenariusz horrorow klasy``C`` wkleic w film duzo flakow ,krwi i makabrycznych morderstw do tego jakies glupie zagadki i mamy kolejne czesci Piły przez dlugieee lata.... Jezli tak lubisz filmy z duzą iloscią krwi w ktorym jest bol i agresja zachecam cie do spojrzenia na swiat filmow Gore czy innych filmow pokazujacych na zywca obicanie rąk,nóg i innych ``fajnych mordow``itp. niepamietam juz tytulu tego filmu(tej kolekcji) ale wiem ze bylo tego kilka dlugich odcinkow(Avelyn pewnie przypomni)....Moze ktos inny przypomni specjalnie dla Furiata,napewno znajdziesz tam cos dla siebie ,Pila nuda,nuda,nuda jak i kolejne czesci ktore napewno sie pojawia.....film pomijajac 1 czesc, kompletnie bez fabuly,idac do kina wiadomo na co sie szykujemy ,duzo krwi ,malo sensu ,i tajemnice dupy wziete...w sumie sie im nie dziwie,dobry sposob zeby zarobic na malolatach(pragnacych zobaczyc wiecej krwi,okrucienstwa i bolu) wypuszczajacyh kolejne czesci tej serii.....

Zreszta Smieszne jest to to ze wystawiasz opinie 4 czesci Pily jak (sadzac po twoim wpisie) jej nie widziales,a skoro ten ``bol`` wprawia cie w nastroj to polecam jak wspomnialem wyzej horrory klasy ``B`` doskonaly pastiz tych filmow zrobil Rodriquez wraz z Tarantino w ``Grindhouse - Planet Terror`` lub jak w/w filmy klasy gore..

Ostatnio edytowany przez: Randall McMurphy, 21 grudnia 2007, 02:59 [1 raz(y)]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7303 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 21/12/2007 10:28

  furiat. napisał:  

1.bez fabuły? nie no kurwa nie trzeba byc znawcą kina zeby taką znaleźć.
2.Cieżko by kolejne czesci były tak samo dobre jak I to chyba oczywiste.
3.Jak dostrzegasz tylko przemoc i okrucienstwo to przerzuć sie na dramaty :) albo zainwestuj w wieksze okulary bo widać masz za małe :) Ja zauważyłem duzo innych wartych obejrzenia rzeczy, choćby same motywy uśmiercania, zagadki, zdjecia, dobrze zrealizowana kontynuacja, no i zakonczenia!!!
4. Przemoc, okrucienstwo, zło, agresja to tylko nie liczne czynniki bez ktorych film nie wyglądałby jak wyglądał.
5.A pomijając te elementy marudziłaby wiekszość ze za mało krwi :) Własnie ten "ból" oddaje cały ten klimacik i wprawia w nastroj...


Pierwsza sprawa - nie cisnieniuj sie za mocno bo to niezdrowo;)
Ad. 1 - no sorry fabula w tych "dzielach" jest plaska jak deska
Ad. 2 - to po chuj krecic nastepne? czyzby byly robione na sile dla pieniedzy bo kury znoszacej zlote jajka sie nie zabija?? spojrz na PB czy Lost.
Ad. 3 - sam sobie przeczysz z tymi motywami uśmiercania. zagadki i same motywy sa tez z dupy i wcale nie trzeba byc wielkim "myslicielem" zeby cos takiego wymozdzyc. zakonczenie fajne tylko w 1 czesci bylo
Ad. 4 - jak dla mnie i dla wielu innych ludzi poza tymi czynnikami ktore wymieniles ten film nie ma niczego innego do zaoferowania
Ad. 5 - klimacik to jest w Lśnieniu, Jezdzcu bez glowy...
jak lubisz takie kino to tak jak Randall zaproponuje Ci dzial GORE i np Martwica mózgu (Braindead) :) film Petera Jacksona - tego od wladcy.
@ Randall - w wielu rzeczach sie z Toba nie zgadzam (jak np niektore seriale) ale akurat teraz nie moge:) ogolnie nie wiem czy zauwazyliscie ale ostatnio kino nie ma doslownie NIC ciekawego do zaoferowania. same gowna kreca w stylu Wpadki, Supersamca itp itd. nieliczne wyjatki to dobre filmy ale one jakos przechodza cichaczem wsrod ton gówna. kultura masowa nastawila sie na zidiocenie. teraz filmy moze krecic kazdy (nawet takie pokemony jak eli roth) i grac w nich tez moze kazdy. i tu nawet przyklad pily. w 3 czesci gra aktorska byla tak chujowa ze az caly tapczan chodzi. popatrzcie wstecz. Jack Nicholson w Lśnieniu czy Locie nad kukulczym gniazdem. Brad Pitt w 12 malpach, Tom Hanks w Forescie Gumpie, Marlon Brando w Ojcu Chrzestnym, Al Pacino w wielu filmach, nawet taki Edward Norton w paru produkcjach.
takze jak dla mnie mowienie ze Pila jest dobrym kinem jest nie na miejscu, z miejsca mozna wymienic tysiac piecset sto filmow ktore maja cos wiecej do zaoferowania niz przemoc. prawda jest taka ze mozna nakrecic zajebiste kino przemocy unikajac w ogole lub dajac ja w sladowych ilosciach. obejrzyjcie sobie Skazanych na Shawshank, Lot nad..., Lśnienie, Piekny umysl itp itd. i sobie odpowiedzcie na pytanie: o jakich filmach za pare/parenascie lat beda pamietac ludzie. o tych co wymienilem czy o shicie Pile? z reszta ranking imdb mowi sam za siebie;) z kazda czescia pila traci "wielbicieli". z reszta kazdy ma inny gust - ja tam wole kino bardziej ambitne. ale sie rozpisalem. pozdrawiam i bez cisnien;)


100% PD
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7447 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 21/12/2007 10:59

  Cytat:  
to po chuj krecic nastepne?

€ € €


  Cytat:  
NIC ciekawego do zaoferowania. same gowna kreca w stylu Wpadki, Supersamca itp itd. nieliczne wyjatki to dobre filmy ale one jakos przechodza cichaczem wsrod ton gówna.

Jezeli opierasz sie na tym co leci w Multikinie, to chyba nie ma tematu. Kino to nie tylko Hollywood - proponuje seanse w Pionierze :)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7303 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 21/12/2007 13:33

  malcoolm napisał:  
Jezeli opierasz sie na tym co leci w Multikinie, to chyba nie ma tematu. Kino to nie tylko Hollywood - proponuje seanse w Pionierze :)


opieram sie na serwisach internetowych;) do pioniera wybieram sie juz od dluzszego czasu ale jakos mi nie wychodzi. a multikino omijam szerokim lukiem, jakbym mial sie nim sugerowac to bym chyba niczego nie ogladal;) mowic, ze kino to nie tylko hollywood, mi nie musisz bo to wiem - napisalem to (tzn wymienilem te akurat filmy) w kontekscie obecnej kultury masowej. ja tam osobiscie wole sciagnac sobie cos starego i w zaciszu domowym obejrzec, ewentualnie na C+ od czasu do czasu fajne "niszowe" produkcje leca w stylu "Jablka Adama". i duzo polskich tez leci. jak ktos jeszcze nie widzial to polecam Symetrie - film niezbyt znany a bardzo dobry.


100% PD
hPS
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 7026 dni

****




Odp: Ogladamy-polecamy! - 21/12/2007 14:00
O gustach i guścikach sie nie dyskutuje ale skoro.. :) To zaczne od Zodiaca. Randall dla Ciebie przednie kino itd bla bla bla nie wiem jak te 3 h z zapartym tchem sledziłes tok tego seansu, to dla mnie spora zagadka :) Film oprocz początku jest tak nudny, że moja laska usneła( nie lubii horrorow i przemocy;)) Probowalem sie wgłebic no wybacz ale nie potrafiłem. I nie dlatego ze nie było tam krwi, przemocy okrucienstwa. Fakt ze film jest trudny i monotonny dla jednych wyjadaczy bedzie dobrym a dla drugich "nie przypadnie do gustu" Według mnie całą tą sytuacje w tym filmie mozna było zrobić w 1.5 h oszczedzajac widzom nieporadnosci sledczych. Zresztą jesli sie nie myle film jest oparty na faktach i do dzis mordercy nie znaleziono wiec mozna było spodziewać sie koncowki. Nie wiem czego oczekiwałem po tym filmie ale napewno nie tego co ujrzały moje piękne oczęta. Moze pominąłem kilka dla Ciebie waznych szczegołow ale przy tak zagorzałej akcji cięzko było sie skupić :) hehe Zresztą nie tylko ja mam taką a nie inną opinie na temat Zodiaca wiec cos w tym jest..."ale każdy ma swoj gust" kazdy film jaki polecasz staram sie obejrzeć, wiec nie myśl tokiem ze przemoc krew itd są jedynym wyznacznikiem ktory biore przy wystawianiu oceny danego filmu:)Bo to stek bzdur..

Co do Piły nie ukrywam ze 1 czesc zrobiła na mnie najwieksze wrazenie ze wszystkich wczesniej oberzanych filmow!! Moze dlatego tak bronie jej stanowiska :) Jestem jej wielbicielem i mam takie a nie inne zdanie:) Argumentem na kolejne czesci Piły moze być fakt pokazania inych seansow i ich kolejne czesci? Czy były tez tak zajebiste jak pierwsza? Matrix, Final Destination, Krzyk, Halloween, Blade. Mozna wymieniac w kołko i dojdziemy do tego samego wniosku. W kazdy z wyzej wymienionych mozna spodziewać sie co bedzie dalej, fabuła, motywy, akcja, dla kasy i dzieciaków, bla bla bla :) Tribu pytasz po co to krecić? odpowiedz jest chyba oczywista. Staram sie pokazać ze porownujac Piłe do innych seansów według mojej skromnej oceny i pewnie nie tylko wyroźnia sie. Idac waszym tokiem myslenia to po co chodzic do kin, sciagac, ogladac itd skoro z gory mozna załozyc co sie wydarzy. Jesli Randall tak łatwo zrobic film to polacz "flaki z horrorami klasy C" i zagraj głowną role :) jak chcesz dyskutować na takim poziomie to wp.pl bedzie dobrym miejscem.


Podniesiona adrenalina to Śródmiejska siła
hPS
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 7026 dni

****




Odp: Ogladamy-polecamy! - 21/12/2007 14:11

  tribu napisał:  

  malcoolm napisał:  
Jezeli opierasz sie na tym co leci w Multikinie, to chyba nie ma tematu. Kino to nie tylko Hollywood - proponuje seanse w Pionierze :)


opieram sie na serwisach internetowych;) do pioniera wybieram sie juz od dluzszego czasu ale jakos mi nie wychodzi. a multikino omijam szerokim lukiem, jakbym mial sie nim sugerowac to bym chyba niczego nie ogladal;) mowic, ze kino to nie tylko hollywood, mi nie musisz bo to wiem - napisalem to (tzn wymienilem te akurat filmy) w kontekscie obecnej kultury masowej. ja tam osobiscie wole sciagnac sobie cos starego i w zaciszu domowym obejrzec, ewentualnie na C+ od czasu do czasu fajne "niszowe" produkcje leca w stylu "Jablka Adama". i duzo polskich tez leci. jak ktos jeszcze nie widzial to polecam Symetrie - film niezbyt znany a bardzo dobry.



Pod jakim względem Symetria jest dobra? Bo to stek bzdur o subkulturze grypsowania! Najwyraźniej rezyser i cała ta zgraja nieudacznikow nigdy nie była po drugiej stronie i sugeruje sie opiniami jakis plackow i popłochow. Cały ten wątek smiechu warte :) Zresztą zapytaj obojętnie jakiego "kumatego" ktory siedzi w temacie na temat tego filmu a zrozumiesz. Miałem mniej wiecej podobne zdanie dopoki nie poznałem zdania "grypsującego" Nie polecam! bajka jak ich mało i tyle..


Podniesiona adrenalina to Śródmiejska siła
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7303 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 21/12/2007 14:38
na temat grypsowania w tym filmie sie nie wypowiadam bo gowno na ten temat wiem i jakos nawet nie specjalnie mnie interesuje ten temat. mi sie podobal w tym filmie motyw ukazania co moze zrobic wiezienie z normalnego, "porzadnego" czlowieka.

  Cytat:  
Idac waszym tokiem myslenia to po co chodzic do kin, sciagac, ogladac itd skoro z gory mozna załozyc co sie wydarzy.


widzisz. nadal nie rozumiesz o co mi chodzi:) nie chodzi o przewidywalnosc, masz tu przyklad hmmm Wladcy Pierscieni? z gory wszyscy praktycznie, z malymi wyjatkami, wiedzieli jak sie to konczy a jednak milo sie to oglada, Ojciec chrzestny to samo. takze przewidywalnosc nie ma tu znaczenia. chodzi o to ze serial pt "Piła" to praktycznie jeden schemat tylko w innych lokalizacjach z nowymi coraz to bardziej idiotycznymi zagadkami i sposobami usmiercania. zgadzam sie ze 1 czesc cos tam wniosla do kina, ale co wniosly pozostale czesci? to jest takie odgrzewanie kotletow, film o tak prostackiej fabule ktora mozna powielac i powielac i naciagac i zrobic z tego kinowa mode na sukces. w 5 czesci pily dowiemy sie ze jigsaw mial brata blizniaka ktory byl gwalcicielem i narobil pelno malych jigsawow i juz mamy fabule na kolejnych parenascie czesci:) bez sensu... z reszta Ty masz swoje racje, ja mam swoje, Ty mi bedziesz wciskal ze to fajne kino, ja nadal bede uwazal ze to gowno takze sie nie dogadamy;) dla filmy w stylu pily, hostela, czy sadysty moglyby w ogole nie powstac i mysle ze nikt by specjalnie nie rozpaczal z tego powodu. koniec tematu:)


100% PD
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 21/12/2007 15:15

  tribu napisał:  
ogolnie nie wiem czy zauwazyliscie ale ostatnio kino nie ma doslownie NIC ciekawego do zaoferowania. same gowna kreca w stylu Wpadki, Supersamca itp itd. nieliczne wyjatki to dobre filmy ale one jakos przechodza cichaczem wsrod ton gówna. kultura masowa nastawila sie na zidiocenie.



No tribu nie przesadzaj ,trzeba umiec szukac:] i czasami nawet w wspomnianym multikinie mozna zlapac jakies dobre ambitne kino,z tych bardziej kasowych i z tego roku Bourne Ultimatum - wedlug mnie najlepsza czesc calej trylogi , wspomniany kilka stron wczesniej przezemnie American Gangster z jak dla mnie zyciowa rola Denzela Washingtona, oczywiscie The Man From Earth-poltorej godziny filmu w jednym pomieszczeniu a bije na glowe wielkie kasowe produkcje przy ktorych przewidywalnosc az nudzi, 3:10 to Yuma z swietnym jak zwykle Christianem Balem i rowniez z nim Rescue Dawn czy nawet z przymruzeniem oka Stardust, Ratatouille, obie czesci Grindhouse szczegolnie Planet Terror- doskonaly pastiz horrorow klasy B cos dla ciebie @furiat duzo krwi, flakow itp.Wspomniany wyzej Kingdom,a Mighty Heart z wreszcie normalna rola Angeliny Jolie Fracture- z niesmiertelnym Anthony Hopkinsem(choc koncowka mi sie nie podobala,taki wielki mysliciel a dal sie zlapac na tak banalna sztuczke) czy kolejny pastiz amerykansich produkcji z supergliniarzami Hot Fuzz , czy bardzo fajny Mr.Brooks z Costnerem i jego druga zabojcza:] tozsamoscia - To tylko tytuly z 2007r. i wiele innych ktorych juz teraz niepamietam i na szybkiego nie jestem w stanie przypomniec a bylo ich bardzo duzo, i sa ty TYLKO FILMY KASOWE KTORE MOZNA BYLO OBEJRZEC W MULTIKINIE. Swiadczy o tym takze ze spora ilosc filmow trafia na Liste Wszechczasow IMDB top250 a to naprawde rzetelny serwis...


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Ramzes_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6536 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 21/12/2007 15:34

  Randall McMurphy napisał:  

  ted napisał:  

  Ramzes_ napisał:  
Polecam: The Kingdom

Amerykańscy agenci muszą zapobiec planowanemu w jednym z krajów na Bliskim Wschodzie zamachowi bombowemu. Celem zamachowców ma być grupa ich rodaków. Pokonując biurokrację i różnice kulturowe amerykańscy agenci zyskują poparcie lokalnego policjanta, ale sami stają się celem terrorystów.


Całkiem, całkiem jak na "amerykańską produkcję" :)
Film podchodzi trochę pod dokument i dzięki temu ma swój klimat 7/10



no niepowiem film calkiem niezly,szkoda tylko ze zakonczenie bylo ``typowo amerykanskie`` ale film ciekawy, zreszta lubie takie klimaty al-kaida,afganistan:] Choc w glownej roli jako dowodce widzialbym Denzela Washingtona ale Foxx tez ok.

Polecam za to cos cokazdego z nas napewno zainteresuje mianowicie:

Obrazek jpg wstawiony na forum

Rise of The FootSoldier

``Film przedstawia historię życia Carltona Leacha – jednego z najbardziej znanych gangsterów angielskich. Leach, początkowo chuligan piłkarski został członkiem gangu, który dokonywał spustoszeń oraz aktów wandalizmu m. in. w Londynie oraz Essex na przełomie lat osiemdziesiątych oraz dziewięćdziesiątych XX wieku.
W filmie przedstawione zostały kolejne etapy jego burzliwego życia: stadionowy chuligan, następnie bramkarz w klubie oraz w końcu jeden z budzących największy strach oraz respekt kryminalistów w kraju.``

Typowe mocne,meskie kino! niektore sceny az powalaja ,bardzo brutalny i doslownie niema 1min zeby niebylo bluzg:] fajne scenki na silowni, mafia turecka, pizzeri czy w metrze.Polecam kazdemu kto nie lubi sie nudzic przez prawie 2 godziny, bo na tym nie sposob. Film troche przypomina mieszanke Football Factory z the Business(oba z Dannym Dyerem).

ZWIASTUN

TORRENT - tylko plik jest ISo trzeba w alcoholu albo PowerISo wlozyc w dysk wirtualny, daje ten bo sam to ogladalem po lekkim powiekszeniu obrazu nawet ladna kopia no i pasuje do niego napisy ktore sa na napisy.info cos im stronka niedziala wiec moze wrzuce pozniej.



Rise of The FootSoldier...właśnie jestem po obejrzeniu....gorąco polecam, świetny film.


Kuba L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6896 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 21/12/2007 16:51

  furiat. napisał:  

  tribu napisał:  

  malcoolm napisał:  
Jezeli opierasz sie na tym co leci w Multikinie, to chyba nie ma tematu. Kino to nie tylko Hollywood - proponuje seanse w Pionierze :)


opieram sie na serwisach internetowych;) do pioniera wybieram sie juz od dluzszego czasu ale jakos mi nie wychodzi. a multikino omijam szerokim lukiem, jakbym mial sie nim sugerowac to bym chyba niczego nie ogladal;) mowic, ze kino to nie tylko hollywood, mi nie musisz bo to wiem - napisalem to (tzn wymienilem te akurat filmy) w kontekscie obecnej kultury masowej. ja tam osobiscie wole sciagnac sobie cos starego i w zaciszu domowym obejrzec, ewentualnie na C+ od czasu do czasu fajne "niszowe" produkcje leca w stylu "Jablka Adama". i duzo polskich tez leci. jak ktos jeszcze nie widzial to polecam Symetrie - film niezbyt znany a bardzo dobry.



Pod jakim względem Symetria jest dobra? Bo to stek bzdur o subkulturze grypsowania! Najwyraźniej rezyser i cała ta zgraja nieudacznikow nigdy nie była po drugiej stronie i sugeruje sie opiniami jakis plackow i popłochow. Cały ten wątek smiechu warte :) Zresztą zapytaj obojętnie jakiego "kumatego" ktory siedzi w temacie na temat tego filmu a zrozumiesz. Miałem mniej wiecej podobne zdanie dopoki nie poznałem zdania "grypsującego" Nie polecam! bajka jak ich mało i tyle..



Rezyser Symetrii przez pol roku siedzial i grypsowal wiec raczej ma prawo do robienia filmow o takiej tematyce. Na pewno troche podkoloryzowal wiezienna rzeczywistosc, ale bajką ten film na pewno nie jest.


Trybik w machinie zwanej Pogonią.
hPS
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 7026 dni

****




Odp: Ogladamy-polecamy! - 21/12/2007 17:40

  Kuba L. napisał:  

  furiat. napisał:  

  tribu napisał:  

  malcoolm napisał:  
Jezeli opierasz sie na tym co leci w Multikinie, to chyba nie ma tematu. Kino to nie tylko Hollywood - proponuje seanse w Pionierze :)


opieram sie na serwisach internetowych;) do pioniera wybieram sie juz od dluzszego czasu ale jakos mi nie wychodzi. a multikino omijam szerokim lukiem, jakbym mial sie nim sugerowac to bym chyba niczego nie ogladal;) mowic, ze kino to nie tylko hollywood, mi nie musisz bo to wiem - napisalem to (tzn wymienilem te akurat filmy) w kontekscie obecnej kultury masowej. ja tam osobiscie wole sciagnac sobie cos starego i w zaciszu domowym obejrzec, ewentualnie na C+ od czasu do czasu fajne "niszowe" produkcje leca w stylu "Jablka Adama". i duzo polskich tez leci. jak ktos jeszcze nie widzial to polecam Symetrie - film niezbyt znany a bardzo dobry.



Pod jakim względem Symetria jest dobra? Bo to stek bzdur o subkulturze grypsowania! Najwyraźniej rezyser i cała ta zgraja nieudacznikow nigdy nie była po drugiej stronie i sugeruje sie opiniami jakis plackow i popłochow. Cały ten wątek smiechu warte :) Zresztą zapytaj obojętnie jakiego "kumatego" ktory siedzi w temacie na temat tego filmu a zrozumiesz. Miałem mniej wiecej podobne zdanie dopoki nie poznałem zdania "grypsującego" Nie polecam! bajka jak ich mało i tyle..



Rezyser Symetrii przez pol roku siedzial i grypsowal wiec raczej ma prawo do robienia filmow o takiej tematyce. Na pewno troche podkoloryzowal wiezienna rzeczywistosc, ale bajką ten film na pewno nie jest.



w kazdym badz razie za bardzo skoloryzowany... Jak dla mnie słabo oddaje prawdziwą wiezienną rzeczywistość. Zapoznałem sie z paroma opiniami i takie zdanie a nie inne.. pozdro :)


Podniesiona adrenalina to Śródmiejska siła
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 21/12/2007 21:25
Kolejna czesc Jackassa 2.5 Przynajmniej tu nie trzeba sie zasatanawiac czy uda im sie kolejna czesc,bo zawsze jest rewelacja..

zwiastun


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
phoenix
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6262 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 21/12/2007 22:20

  Randall McMurphy napisał:  
Kolejna czesc Jackassa 2.5 Przynajmniej tu nie trzeba sie zasatanawiac czy uda im sie kolejna czesc,bo zawsze jest rewelacja..

zwiastun



masz moze napisy do tego?


Dobre chłopaki reprezentują JP.
Wszyscy razem JP.
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 21/12/2007 22:55

  phoenix napisał:  

  Randall McMurphy napisał:  
Kolejna czesc Jackassa 2.5 Przynajmniej tu nie trzeba sie zasatanawiac czy uda im sie kolejna czesc,bo zawsze jest rewelacja..

zwiastun



masz moze napisy do tego?



napisy do jackassa? a po co? tam naprawde mowia prostym jezykiem:]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005