Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Ogladamy-polecamy! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7217 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 21/02/2006 08:07

  Porto napisał:  

  borsuk napisał:  
Zeby nie bylo ze to tylko jedna opinia..ja rowniez sie do tego "ostrzezenia" dolaczam



ja rowniez odradzam obejrzenie tego filmu tak samo ja Zejscie normalnie tragedia jak to ogladalem........ :/
Dla mnie najlepsze ostatnimi czasy filmy to Pila 1(zwlaszcza ten gostek na koncu aaaa2
Widmo, rowniez dosc dobry film, co do Ring to wole Japonska wersje





Pila to najwieksza chala ostatnich lat. Ladnie sie wynudzilem na tym. Fabula totalnie bezsensowna i sklejona z motywow innych filmow. Wszyscy sie rozplywali na temat "Pily", a to tylko thrillerek przeznaczony dla osob majacych nie wiecej niz 15 lat.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 21/02/2006 09:08

  eJay napisał:  

  Porto napisał:  

  borsuk napisał:  
Zeby nie bylo ze to tylko jedna opinia..ja rowniez sie do tego "ostrzezenia" dolaczam



ja rowniez odradzam obejrzenie tego filmu tak samo ja Zejscie normalnie tragedia jak to ogladalem........ :/
Dla mnie najlepsze ostatnimi czasy filmy to Pila 1(zwlaszcza ten gostek na koncu aaaa2
Widmo, rowniez dosc dobry film, co do Ring to wole Japonska wersje





Pila to najwieksza chala ostatnich lat. Ladnie sie wynudzilem na tym. Fabula totalnie bezsensowna i sklejona z motywow innych filmow. Wszyscy sie rozplywali na temat "Pily", a to tylko thrillerek przeznaczony dla osob majacych nie wiecej niz 15 lat.



Nie no nie zartuj nawet,takiego filmu jeszcze nie bylo,dobry pomysl na film i dobrze zrealizowany,co innego mozna powiedziec o grze aktorskiej, troche amatorska,jak dla mnie film trzymal w napieciu ciagle cos sie dzialo i co najwazniejsze do konca nie bylo wiadomo kto jest morderca niemowie ze film swietny itd. ale poprostu wart obejrzenia. Fabula bezsensowna?? wiekszosc filmow na bezsensowne fabuly ale jednak je ogladamy, sklejona z motywow innych filmow? kompletnie niewiem o czym mowisz.``Pila`` zrobil na mnie wrazenie moze nie pod wzgledem scenariusza ale poprostu z kilku mocnych scenek i to wszystko,pierwszy raz na ekranie mielismy chyba takie brutalne sceny oczywiscie mowie o kinie Amerykanskim za sama koncowke tego filmu i POMYSL juz bym go wyroznil,reszta do bani, i kompletnie sie nie zgadzam ze to najwieksza chala ostatnich lat,moglbym ci podac dziesiatki innych filmow ktorym taka nagroda sie nalezy chocby PILA2 czy Eurotrip.
Film jest wedlug ciebie dla osob majacych nie wiecej niz 15 lat? hmmm kiedys moze bedziesz mial dzieci i puscilbys go swojemu 11-13 letniemu dziecku?? bo ja osobiscie bym nie puscil....


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7303 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 21/02/2006 17:02
Randall obejrzales juz Hostela?? jakie wrazenia??:)


100% PD
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 21/02/2006 22:41

  trib napisał:  
Randall obejrzales juz Hostela?? jakie wrazenia??:)



hehe wlasnie mi sie sciagnal dzisiaj z rana jutro obejrze az sam ciekawy jestem:D


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7217 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 22/02/2006 09:46

  Randall McMurphy napisał:  

  eJay napisał:  

  Porto napisał:  

  borsuk napisał:  
Zeby nie bylo ze to tylko jedna opinia..ja rowniez sie do tego "ostrzezenia" dolaczam



ja rowniez odradzam obejrzenie tego filmu tak samo ja Zejscie normalnie tragedia jak to ogladalem........ :/
Dla mnie najlepsze ostatnimi czasy filmy to Pila 1(zwlaszcza ten gostek na koncu aaaa2
Widmo, rowniez dosc dobry film, co do Ring to wole Japonska wersje





Pila to najwieksza chala ostatnich lat. Ladnie sie wynudzilem na tym. Fabula totalnie bezsensowna i sklejona z motywow innych filmow. Wszyscy sie rozplywali na temat "Pily", a to tylko thrillerek przeznaczony dla osob majacych nie wiecej niz 15 lat.



Nie no nie zartuj nawet,takiego filmu jeszcze nie bylo,dobry pomysl na film i dobrze zrealizowany,co innego mozna powiedziec o grze aktorskiej, troche amatorska,jak dla mnie film trzymal w napieciu ciagle cos sie dzialo i co najwazniejsze do konca nie bylo wiadomo kto jest morderca niemowie ze film swietny itd. ale poprostu wart obejrzenia. Fabula bezsensowna?? wiekszosc filmow na bezsensowne fabuly ale jednak je ogladamy, sklejona z motywow innych filmow? kompletnie niewiem o czym mowisz.``Pila`` zrobil na mnie wrazenie moze nie pod wzgledem scenariusza ale poprostu z kilku mocnych scenek i to wszystko,pierwszy raz na ekranie mielismy chyba takie brutalne sceny oczywiscie mowie o kinie Amerykanskim za sama koncowke tego filmu i POMYSL juz bym go wyroznil,reszta do bani, i kompletnie sie nie zgadzam ze to najwieksza chala ostatnich lat,moglbym ci podac dziesiatki innych filmow ktorym taka nagroda sie nalezy chocby PILA2 czy Eurotrip.
Film jest wedlug ciebie dla osob majacych nie wiecej niz 15 lat? hmmm kiedys moze bedziesz mial dzieci i puscilbys go swojemu 11-13 letniemu dziecku?? bo ja osobiscie bym nie puscil....





Obejrzyj sobie "Cube" (motyw zamknietego pomieszczenia), "Siedem" (motywy zabojstw i tzw. oczyszczenie sie z grzechow) oraz obojetnie jaka czesc Piatku Trzynastego (morderca w masce). Pila zerzenela wszystkie pomysly wlasnie z tych filmow. To, ze film jest dobrze nakrecony to przede wszystkim zasluga kamerzystow i montazysty. Nie wspomne o tym, ze w filmie jest cala masa bledow logicznych. Ale to zupelnie inny temat.

pierwszy raz na ekranie mielismy chyba takie brutalne sceny oczywiscie mowie o kinie Amerykanskim za sama koncowke tego filmu i POMYSL juz bym go wyroznil

To ty chyba malo filmow ogladales, bo brutalnych scen w Pile jest doslownie 1:) I nie gadaj, ze kaluza krwi jest straaaszna:)

moglbym ci podac dziesiatki innych filmow ktorym taka nagroda sie nalezy chocby PILA2 czy Eurotrip

1 miejsce Rozjebałeś mnie. Szczegolnie tytulami:)


puscilbys go swojemu 11-13 letniemu dziecku??

15-latkowi bym puscil. 11-latkowi juz nie. Zreszta w niektorych krajach film byl puszczany "od lat 14".

Twierdzisz, ze zakonczenie Pily jest zaskakujace?? Moze i tak, ale jest cholernie naciagane i smieszne. Dobre zakonczenie to jest w "Memento".


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 22/02/2006 10:08

  eJay napisał:  

  Randall McMurphy napisał:  

  eJay napisał:  

  Porto napisał:  

  borsuk napisał:  
Zeby nie bylo ze to tylko jedna opinia..ja rowniez sie do tego "ostrzezenia" dolaczam



ja rowniez odradzam obejrzenie tego filmu tak samo ja Zejscie normalnie tragedia jak to ogladalem........ :/
Dla mnie najlepsze ostatnimi czasy filmy to Pila 1(zwlaszcza ten gostek na koncu aaaa2
Widmo, rowniez dosc dobry film, co do Ring to wole Japonska wersje





Pila to najwieksza chala ostatnich lat. Ladnie sie wynudzilem na tym. Fabula totalnie bezsensowna i sklejona z motywow innych filmow. Wszyscy sie rozplywali na temat "Pily", a to tylko thrillerek przeznaczony dla osob majacych nie wiecej niz 15 lat.



Nie no nie zartuj nawet,takiego filmu jeszcze nie bylo,dobry pomysl na film i dobrze zrealizowany,co innego mozna powiedziec o grze aktorskiej, troche amatorska,jak dla mnie film trzymal w napieciu ciagle cos sie dzialo i co najwazniejsze do konca nie bylo wiadomo kto jest morderca niemowie ze film swietny itd. ale poprostu wart obejrzenia. Fabula bezsensowna?? wiekszosc filmow na bezsensowne fabuly ale jednak je ogladamy, sklejona z motywow innych filmow? kompletnie niewiem o czym mowisz.``Pila`` zrobil na mnie wrazenie moze nie pod wzgledem scenariusza ale poprostu z kilku mocnych scenek i to wszystko,pierwszy raz na ekranie mielismy chyba takie brutalne sceny oczywiscie mowie o kinie Amerykanskim za sama koncowke tego filmu i POMYSL juz bym go wyroznil,reszta do bani, i kompletnie sie nie zgadzam ze to najwieksza chala ostatnich lat,moglbym ci podac dziesiatki innych filmow ktorym taka nagroda sie nalezy chocby PILA2 czy Eurotrip.
Film jest wedlug ciebie dla osob majacych nie wiecej niz 15 lat? hmmm kiedys moze bedziesz mial dzieci i puscilbys go swojemu 11-13 letniemu dziecku?? bo ja osobiscie bym nie puscil....





Obejrzyj sobie "Cube" (motyw zamknietego pomieszczenia), "Siedem" (motywy zabojstw i tzw. oczyszczenie sie z grzechow) oraz obojetnie jaka czesc Piatku Trzynastego (morderca w masce). Pila zerzenela wszystkie pomysly wlasnie z tych filmow. To, ze film jest dobrze nakrecony to przede wszystkim zasluga kamerzystow i montazysty. Nie wspomne o tym, ze w filmie jest cala masa bledow logicznych. Ale to zupelnie inny temat.

pierwszy raz na ekranie mielismy chyba takie brutalne sceny oczywiscie mowie o kinie Amerykanskim za sama koncowke tego filmu i POMYSL juz bym go wyroznil

To ty chyba malo filmow ogladales, bo brutalnych scen w Pile jest doslownie 1:) I nie gadaj, ze kaluza krwi jest straaaszna:)

moglbym ci podac dziesiatki innych filmow ktorym taka nagroda sie nalezy chocby PILA2 czy Eurotrip

1 miejsce Rozjebałeś mnie. Szczegolnie tytulami:)


puscilbys go swojemu 11-13 letniemu dziecku??

15-latkowi bym puscil. 11-latkowi juz nie. Zreszta w niektorych krajach film byl puszczany "od lat 14".

Twierdzisz, ze zakonczenie Pily jest zaskakujace?? Moze i tak, ale jest cholernie naciagane i smieszne. Dobre zakonczenie to jest w "Memento".



Ogladalem Cube1 i 2 i cube zero i ogladalem Siedem i takze Piatek Trzynastego i oczywiscie Memento, i nie bawmy sie w porownywanie filmow bo to niema sensu,w bardzo duzej ilosci filmow jest jakis element ktory mozesz na upartego porownac do Pily,i zgodze sie ze w Memento byla zaskakujaca koncowka to samo mozna byloby powiedziec o ``Podejrzani`` z Kevinem Spacey, ale w ``Pile`` rowniez taka byla i nawet mi tego nie wmowisz ze nie,i nawet jak braliby pomysly z innych filmow to co z tego?? niech sobie biora.Jakby inni rezyserzy,scenografii czy producenci nie kierowali sie innymi filmami no nie zartuj.... W filmie jest cala masa bledow logicznych wiec slucham jakie to bledy?? Jesli wedlug ciebie w Pile jest tylko 1 scena brutalna to ladny z ciebie musi byc psychol, kazda scena z elementem jakies gry byla brutalna, ten spalony gosciu? ta babka z ta maska na twarzy juz nie wspomne o koncowce, i nie mowmy o tobie ze to na tobie nie robi wrazenia na mnie tez nie zrobila bo juz mam wprawe po kinie japonskim ale na takim 12-15 latku to moze zrobic wrazenie chociaz jak noge kroil pila to tez bylem pod wrazeniem ze amerykanie byli w stanie pokazac taka scene ale ciekaw jestem JAKIE ty jeszcze filmy ogladales oprocz PILY ze to dla ciebie male piwo....wymien mi inny film amerykanski wczesniej nakrecony niz PILA z takimi podobnymi scenami,zaloze sie ze nie wymienisz zadnego. Jak podalem tytuly PILA2 czy EUROTRIP to mialem na mysli to ze sa o wiele gorsze filmy od PILY1 ktore moga zdobyc wedlug ciebie nagrode za CHALE ROKU! Jesli puscilbys go 15-latkowi to gratuluje inteligencji,poczucia humoru i szczescia w rodzinie:)

Ostatnio edytowany przez: Randall McMurphy, 22 lutego 2006, 10:14 [1 raz(y)]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7217 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 22/02/2006 10:48
w bardzo duzej ilosci filmow jest jakis element ktory mozesz na upartego porownac do Pily

Chyba odwrotnie - w Pile jest wiele elementow zerznietych zywcem z innych produkcji.


ale w ``Pile`` rowniez taka byla i nawet mi tego nie wmowisz ze nie

Byla, ale wynikala z bledow logicznych sacenariusza. I dlatego mnie rozsmieszyla.


i nawet jak braliby pomysly z innych filmow to co z tego?? niech sobie biora

I narazaja sie wlasnie na porownania. Zapozyczac trzeba umiec. Nawet wielcy zapozyczali, ale skrzetnie ukrywali to w swoich filmach, albo w ogole zmieniali motywy.


W filmie jest cala masa bledow logicznych wiec slucham jakie to bledy??

W filmie jest ich cala masa, nadaje sie to na osobny topic. Ale dla Ciebie zrobie wyjatek:)

1. Nie ma srodkow zatrzymujacych ruch miesni klatki piersiowej przy oddychaniu (no chyba, ze ten srodek jest smiertelny:)) ale to wbrew fabule filmu rzecz jasna). Sa jedynie obezwladniajace. Tymczasem w filmie gosc lezy sobie nieruchomo przez calutkie pare godzin i nagle hop siup sobie wstaje:)

2. Wynika to z bledu scenariusza: lekarz nie potrafi stwierdzic, ze klient zyje, mimo, ze znajduje sie od niego 2 metry. To potrafi studnet medycyny 2 roku, badz dobrze przeszkolony obywatel.

3. Fotograf nie rozpoznaje doktorka, mimo, ze dzien wczesniej go sledzil i robil mu zdjecia.

4. Motyw z "piłą" - kilkanascie minut wczesniej fotograf pokazuje lekarzowi sztuczkę z "lassem". Po co? Skoro doktorek z niej nie korzysta pod koniec filmu, aby siegnac po komorke?

5. Najsmieszniejsza akcja - zona doktorka stoi z pistoletem naladowanym w odleglosci pol metra od zbrodniarza...No comments, glupota blondynki:)


Film ogladalem juz dawno, wiec wszystkiego dokladnie nie pamietam. Ale nzabieraloby sie tego troche.



esli wedlug ciebie w Pile jest tylko 1 scena brutalna to ladny z ciebie musi byc psychol, kazda scena z elementem jakies gry byla brutalna, ten spalony gosciu? ta babka z ta maska na twarzy juz nie wspomne o koncowce, i nie mowmy o tobie ze to na tobie nie robi wrazenia na mnie tez nie zrobila bo juz mam wprawe po kinie japonskim

Hehe, proponuje obejrzec dobranocke. Strazak Sam zabija tam ludzi wężem strazackim:) Kino japonskie (ogolnie azjatyckie) dawno sie przejadlo. Tam nie ma zadnej brutalnosci, no chyba, ze brutalne jest dla Ciebie to jak jakis duch straszy kobiete:)


jak noge kroil pila to tez bylem pod wrazeniem

Nie pokazali jak kroil noge. Pokazali jak zaciskal zeby z bolu. Nie pokazali zadnego ujecia z krojeniem nogi:) Ba nawet krwi specjalnie nie ulecialo, co tez jest dalekie do realizmu:D


wymien mi inny film amerykanski wczesniej nakrecony niz PILA z takimi podobnymi scenami,zaloze sie ze nie wymienisz zadnego.

Martwica Mozgu (rezyser - Peter Jackson), Powrot Zywego Trupa, Dom Tysiąca Trupow - sceny z Pily nawet nie umywaja sie do scen z tych filmow, gdzie zombie jedza mozgi ofiar lub obgryzaja ludzkie miesio...W ogole kazdy film z gatunku gore przebija Pile o kilka kilometrow. W wielu thrillerach tez byly mocniejsze sceny (np. Coś lub Obcy).


Jesli puscilbys go 15-latkowi to gratuluje inteligencji,poczucia humoru i szczescia w rodzinie

Ja bym pogratulowal dystrybutorom:D


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 22/02/2006 11:30
heh juz mialem nie odpisywac widzac te glupoty co wypisujesz ale musze odpowiedziec wiec:

w bardzo duzej ilosci filmow jest jakis element ktory mozesz na upartego porownac do Pily

Chyba odwrotnie - w Pile jest wiele elementow zerznietych zywcem z innych produkcji.


i odwrotnie mozesz w innych filmach wyszukiwac elementy z pasujace do Pily


ale w ``Pile`` rowniez taka byla i nawet mi tego nie wmowisz ze nie

Byla, ale wynikala z bledow logicznych sacenariusza. I dlatego mnie rozsmieszyla.


chyba za bardzo probowales sie wczuc w ten film i szukales na sile jakichs bledow,koncowka filmu byla bardzo zaskakujaca u tyle

W filmie jest cala masa bledow logicznych wiec slucham jakie to bledy??

W filmie jest ich cala masa, nadaje sie to na osobny topic. Ale dla Ciebie zrobie wyjatek

1. Nie ma srodkow zatrzymujacych ruch miesni klatki piersiowej przy oddychaniu (no chyba, ze ten srodek jest smiertelny) ale to wbrew fabule filmu rzecz jasna). Sa jedynie obezwladniajace. Tymczasem w filmie gosc lezy sobie nieruchomo przez calutkie pare godzin i nagle hop siup sobie wstaje

2. Wynika to z bledu scenariusza: lekarz nie potrafi stwierdzic, ze klient zyje, mimo, ze znajduje sie od niego 2 metry. To potrafi studnet medycyny 2 roku, badz dobrze przeszkolony obywatel.

3. Fotograf nie rozpoznaje doktorka, mimo, ze dzien wczesniej go sledzil i robil mu zdjecia.

4. Motyw z "piłą" - kilkanascie minut wczesniej fotograf pokazuje lekarzowi sztuczkę z "lassem". Po co? Skoro doktorek z niej nie korzysta pod koniec filmu, aby siegnac po komorke?

5. Najsmieszniejsza akcja - zona doktorka stoi z pistoletem naladowanym w odleglosci pol metra od zbrodniarza...No comments, glupota blondynki


Po 1- nie przesadzasz czasem,myslisz ze gosciu napracowalby sie tyle w przygotowywaniu tej pulapki a nie pomyslal by o tym jak w jakichs sposob spowolnic oddech? nauczyc sie w tego w jakis sposob? byl z niego niezly psychol i mogl sie tego nauczyc tak ze nawet doktorek by tego nie zauwazyl,zreszta jak podchodzil do niego do mogl go poprostu wstrzymac, i co z tego ze lezy kilka godzin i nagle wstaje? ty bys tyle nie wytrzymal bez ruchy jakbys musial?? hehehe nie zartuj to nie jest argument swiadczacy o braku logicznego myslenia chyba ze z twojej strony na sile probojesz wyszukiwac sie jakichs scen,a wystarczy troche ruszyc glowa ale w druga strone

Po 2 - tak jak napisalem wyzej mogl wstrzymac oddech? mogl mogl nauczyc sie oddychac wolniej? lzej? zeby nie bylo tego w stanie odczuc czy widac mogl,zreszta jak ty bys byl w takim miejscu zobaczyl bys bna srodku pokoju goscia z rozwalona glowa to odrazu bys sie rzucil zeby sprawdzac czy zyje? przeciez to niedorzeczne to fakt jest faktem jak gosciu ma zyc jak lezy w krwi z rozwalona glowa zreszta jakby zyl to by sie poruszyl,za duzo myslenia w tak ciezkiej sytuacji.

Po 3- tu mnie rozbawiles kolego,chyba dokladnie filmu nie ogladales! O to chodzi ze go odrazu rozpoznal!! co w pozniejszej scenie bylo odrazu wyjasnione,z tego co pamietam zona zadzwonila do niego na komorke i powiedziala ze fotograf jest oszustem i doktorek wymusil na nim odpowiedz i on mu wszystko opowiedzial na poczatku to byla gra bo przeciez sie nie znali,obejrzyj jeszcze raz ta scene i zobaczysz.

Po 4 chyba niewiesz co do znaczy logiczne myslenie w takiej sytuacji,to sie nazywa poprostu SZOK(nie mylic z termicznym:))

Po 5 co do blondynki z pistoletem...takie sceny jak kobieta ma bron i probuje kogos zabic przewaznie sie tak oncza w 90% filmow albo biegnie i sie wywraca w oczywistym momencie albo ma go na celowniku pozniej gdzies spojrzy w bok i on zabiera jej bron ,setki razy walkowane w filmach takze Normalka:)

Hehe, proponuje obejrzec dobranocke. Strazak Sam zabija tam ludzi wężem strazackim Kino japonskie (ogolnie azjatyckie) dawno sie przejadlo. Tam nie ma zadnej brutalnosci, no chyba, ze brutalne jest dla Ciebie to jak jakis duch straszy kobiete

i znowu sie usmialem....Kino azjatyckie dawno sie przejadlo?? a mi sie wydaje ze caly czas i przez dlugie lata bedzie na topie bo robia poprostu niewiarygodne filmu nie wspomne o starych filmach jak``Siedmiu Samuraji`` czy innych filmach Kurosawy,ale i tych nowych Kitano czy Chowa. W filmach japonskich niema zadnej brutalnosci? to pytam co ty za filmy ogladales wymienie ci kilka tytulow w ktorych ``NIEMA PRZEMOCY`` ICH-the Killer , Koroshiya,Oldboy,Pan Zemsta,Pani Zemsta,Gra Wstepna,Widmo. To tyle te znane przez wszystkich tytuly w ktorych rzeczywiscie stwierdzilem brak przemocy , brutalnosci.

jak noge kroil pila to tez bylem pod wrazeniem

Nie pokazali jak kroil noge. Pokazali jak zaciskal zeby z bolu. Nie pokazali zadnego ujecia z krojeniem nogi Ba nawet krwi specjalnie nie ulecialo, co tez jest dalekie do realizmu


Ponawiam obejrzyj znowu FILM!! byly sceny czy ujecia jak kroil noge pila,na poczatku pokazali jak zaciska zeby a po chwili jak Pila wciska sie w skore i kroi noge obejrzyj jeszcze raz film przemysl to 2x i dopiero odpowiedz.

Martwica Mozgu (rezyser - Peter Jackson), Powrot Zywego Trupa, Dom Tysiąca Trupow - sceny z Pily nawet nie umywaja sie do scen z tych filmow, gdzie zombie jedza mozgi ofiar lub obgryzaja ludzkie miesio...W ogole kazdy film z gatunku gore przebija Pile o kilka kilometrow. W wielu thrillerach tez byly mocniejsze sceny (np. Coś lub Obcy).

hehe w kinie azjatyckim niema zadnej przemocy a wymieniasz mi basnie w ktorych jest Dom tysiaca Trupow?? Powrot Zywego Trupa, Coś?? stary o czym my to rozmawiamy jak ty podajesz mi takie filmu przeciez to typowy amerykanski syf,filmu o zombie? czy o trupach? co w nim streasznego osobiscie uwazam ze straszniejsza jest scena np z Oldboya jak wyrywa mlotkiem zeby,na to az patrzec niemozna bylo a jak idzie trup przez miasto to jest to WOW normalnie strachhh juz nie wspomne o Domu Tysiaca Trupow,bajka dla dzieci,paranoja.
Myslalem ze mi rzucisz tytulami przy ktorych niebede mial nic do powiedzenia a ty wypisujesz mi tu basnie i jaka w tych filmach scena niby jest gorsza od pokazania jak czlowiek w szoku przed lekiem utraty rodziny odkraja sobie noge na zywca? CO JEST POKAZANE NA FILMIE!! pozdrawiam:)


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 22/02/2006 11:31
do kosza


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7217 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 22/02/2006 12:03
i odwrotnie mozesz w innych filmach wyszukiwac elementy z pasujace do Pily

Ale "Siedem", "Cube" powstaly kilka lat wczesniej niz Piła.


chyba za bardzo probowales sie wczuc w ten film i szukales na sile jakichs bledow,koncowka filmu byla bardzo zaskakujaca u tyle


No skoro reklamowano go jako zajebisty thrikller to chyba musialem sie wczuc, bo thrillerow nie oglada sie jak bajki...Oczywiscie argument "zajebiste zakonczenie i tyle" przemawia do mnie w 100%. Nie ma to jak merytoryczne argumenty.


Po 1- nie przesadzasz czasem,myslisz ze gosciu napracowalby sie tyle w przygotowywaniu tej pulapki a nie pomyslal by o tym jak w jakichs sposob spowolnic oddech? nauczyc sie w tego w jakis sposob? byl z niego niezly psychol i mogl sie tego nauczyc tak ze nawet doktorek by tego nie zauwazyl

Mysle, ze nikomu na swiecie nie uda sie wstrzymac oddechu na wiecej niz kilka godzin:) Spowolnienie oddechu?? Niezle, ale jak ktos oddycha to to widac, zreszta gosc lezal glowa do dolu i mial utrudnione zadanie, mial niewygodna pozycje - sprobuj tak wytrzymac przez kilkanascie minut. Lekarz tej klasy jest na tyle doswiadczony, ze za kazdym razem sprawdza oddech, tetno ew. w tym przypadku czy pacjent sie rusza. Nakazuje mu to etyka lekarska. Nawet gdyby pacjent lezal w klazu krwi, to moze jeszcze zyc.


Po 2 - tak jak napisalem wyzej mogl wstrzymac oddech? mogl mogl nauczyc sie oddychac wolniej? lzej? zeby nie bylo tego w stanie odczuc czy widac mogl,zreszta jak ty bys byl w takim miejscu zobaczyl bys bna srodku pokoju goscia z rozwalona glowa to odrazu bys sie rzucil zeby sprawdzac czy zyje?

Jako lekarz tak, przeciez to taki zawod. Majac tyle doswiadczenia z krwia nie balbym sie podejsc do elikwenta i zwyczajnie zbadac puls. O spowolnionym oddechy napisalem wyzej - sprobuj oddychac powoli i zwroc uwage na swoj tulow, szczegolnie w pozycji lezacej...


przeciez to niedorzeczne to fakt jest faktem jak gosciu ma zyc jak lezy w krwi z rozwalona glowa zreszta jakby zyl to by sie poruszyl,za duzo myslenia w tak ciezkiej sytuacji.

Wez napisz to po polsku, oddziel zdania kropkami bo coś mącisz. To, ze lezy w kaluzy krwi nie oznacza, ze jest juz martwy. To powinien stwierdzic lekarz.


Po 3- tu mnie rozbawiles kolego,chyba dokladnie filmu nie ogladales! O to chodzi ze go odrazu rozpoznal!!

troche dziwne, ze sie przedstawiaja i opowiadaja jak tu trafili:) radze Tobie obejrzec film jeszcze raz...

z tego co pamietam zona zadzwonila do niego na komorke i powiedziala ze fotograf jest oszustem i doktorek wymusil na nim odpowiedz i on mu wszystko opowiedzial na poczatku to byla gra bo przeciez sie nie znali

No i teraz zaprzeczyles sam sobie, bo napisales, ze sie nie znali:D Zdecyduj sie wreszcie:D

Po 4 chyba niewiesz co do znaczy logiczne myslenie w takiej sytuacji,to sie nazywa poprostu SZOK(nie mylic z termicznym

Taaa, 20 cm od doktorka lezy koszula. ciekawe po co?:) W takiej sytuacji szuka sie najlepszego rozwiazania. Mial telefon w zasiegu (Orange:P), mial koszule. Ale oczywiscie musial sie doczlapac do kibla i wyjac pile, bo wtedy kazdy pomysli (wow, jaki zajebisty film, gosc sobie odkroi noge).



Po 5 co do blondynki z pistoletem...takie sceny jak kobieta ma bron i probuje kogos zabic przewaznie sie tak oncza w 90% filmow albo biegnie i sie wywraca w oczywistym momencie albo ma go na celowniku pozniej gdzies spojrzy w bok i on zabiera jej bron ,setki razy walkowane w filmach takze Normalka

Dzieki, ze mi to uswiadamiasz. tylko dlaczego w tej sytuacji rezyser skopiowal tak feralny motyw:D Juz lepiej by wygladalo jakby blondyna sama sie zastrzelila z desperacji...


znowu sie usmialem....Kino azjatyckie dawno sie przejadlo??

Kiedys wszyscy sie podniecali Ringiem. Mnie Ring zanudzil tak samo, jak polowa tych pseudo horrorow z azji.


a mi sie wydaje ze caly czas i przez dlugie lata bedzie na topie bo robia poprostu niewiarygodne filmu nie wspomne o starych filmach jak``Siedmiu Samuraji`` czy innych filmach Kurosawy,ale i tych nowych Kitano czy Chowa

Zostanmy przy thrillerach, bo kino Kurosawy to zupelnie inna półka.


W filmach japonskich niema zadnej brutalnosci? to pytam co ty za filmy ogladales wymienie ci kilka tytulow w ktorych ``NIEMA PRZEMOCY`` ICH-the Killer , Koroshiya,Oldboy,Pan Zemsta,Pani Zemsta,Gra Wstepna,Widmo.

O ile w Old Boyu przemoc byla czyms uzasadniona, to w pozostalych byla niezwykle mętna i nijaka, ot pokazac, ze mozna ciachac ludzi na prawo i lewo. A Widmo to juz w ogole szczyt zmarnowanego potencjału. Dobrze sie zapowiadalo, ale konczy tragicznie podobnie jak Dark Water i inne przereklamowane szmiry.

Ponawiam obejrzyj znowu FILM!! byly sceny czy ujecia jak kroil noge pila,na poczatku pokazali jak zaciska zeby a po chwili jak Pila wciska sie w skore i kroi noge obejrzyj jeszcze raz film przemysl to 2x i dopiero odpowiedz.


Powtorze sie. Nie ma zadnego ujecia z krojeniem nogi. Na ta scene ostrzylem sobie zeby i pamietam, ze srogo sie zawiodlem.


hehe w kinie azjatyckim niema zadnej przemocy a wymieniasz mi basnie w ktorych jest Dom tysiaca Trupow?? Powrot Zywego Trupa, Coś?? stary o czym my to rozmawiamy jak ty podajesz mi takie filmu przeciez to typowy amerykanski syf,filmu o zombie? czy o trupach?

Nie doceniasz klasyki gore. Widocznie nie ogladales zadnych z tych filmow.


co w nim streasznego osobiscie uwazam ze straszniejsza jest scena np z Oldboya jak wyrywa mlotkiem zeby,na to az patrzec niemozna bylo a jak idzie trup przez miasto to jest to WOW normalnie strachhh juz nie wspomne o Domu Tysiaca Trupow,bajka dla dzieci,paranoja.


Tym bardziej utwierdzam sie w przekonaniu, ze zadnego filmu gore nie ogladales. Filmy te nie maja zamiaru wystraszyc widza, tylko go obrzydzic swoimi scenami zjadania ludzkiego miesa badz mozgu. I robia to skutecznie (jedne mniej, drugie bardziej, ale ZAWSZE).


Myslalem ze mi rzucisz tytulami przy ktorych niebede mial nic do powiedzenia a ty wypisujesz mi tu basnie i jaka w tych filmach scena niby jest gorsza od pokazania jak czlowiek w szoku przed lekiem utraty rodziny odkraja sobie noge na zywca? CO JEST POKAZANE NA FILMIE!! pozdrawiam


Nie wiem jak mozna podniecac sie taka bajką jak Piła:D typowy thrillerer klasy C, do szybkiego zapomnienia.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7840 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 22/02/2006 12:35
kurwa co za dzieci, az mi sie czytac nie chce. eJay taki specjalista z ciebie, to sie kurwa wez za rezyserke i stworz cos nowatorskiego, a nie siedzis zna necie i napinasz sie, kto od czego sciagnal, w kazdym filmie na upartego znajdziesz bledy zwlaszcza logiczne....


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 22/02/2006 12:43
Heh i tak mozemy caly czas wymieniac poglady i tak kazdy wie swoje niebede sie ustosunkowywal do kazdej twojej wypowiedzi tylko do tych w ktorych niemasz racji:

Po 1- nie przesadzasz czasem,myslisz ze gosciu napracowalby sie tyle w przygotowywaniu tej pulapki a nie pomyslal by o tym jak w jakichs sposob spowolnic oddech? nauczyc sie w tego w jakis sposob? byl z niego niezly psychol i mogl sie tego nauczyc tak ze nawet doktorek by tego nie zauwazyl

Mysle, ze nikomu na swiecie nie uda sie wstrzymac oddechu na wiecej niz kilka godzin Spowolnienie oddechu?? Niezle, ale jak ktos oddycha to to widac, zreszta gosc lezal glowa do dolu i mial utrudnione zadanie, mial niewygodna pozycje - sprobuj tak wytrzymac przez kilkanascie minut. Lekarz tej klasy jest na tyle doswiadczony, ze za kazdym razem sprawdza oddech, tetno ew. w tym przypadku czy pacjent sie rusza. Nakazuje mu to etyka lekarska. Nawet gdyby pacjent lezal w klazu krwi, to moze jeszcze zyc.

Myslisz sie, jest mozliwosc zwolnienia oddechu,zwolnienia pracy serca, mozna sie tego nauczyc i niewazne czy ma glowe do dolu czy do goryi nie napisalem ze WSTRZYMAL ODDECH tylko mozna go uspokoic i wyrownac,tak ze niebylbys w stanie tego rozpoznac,mowie tu o sytuacji w filmi gdzie skrzetnie odmierzyl dlugosc lancucha zeby niemogl sie do niego zblizyc a z daleka niebylbys w stanie tego rozpoznac,skad wiesz jakiej klasy to byl lekarz o tym nie wspomnieli w filmie,etyka lekarska mu to nakazuje? ale on nie byl w stanie zblizyc sie do niego i sprawdzic a jak mozna z daleka sprwdzic czy gosciu oddycha? skoro potrafi tak umiejetnie spowolnic i wyrownac oddech.

Po 2 - tak jak napisalem wyzej mogl wstrzymac oddech? mogl mogl nauczyc sie oddychac wolniej? lzej? zeby nie bylo tego w stanie odczuc czy widac mogl,zreszta jak ty bys byl w takim miejscu zobaczyl bys bna srodku pokoju goscia z rozwalona glowa to odrazu bys sie rzucil zeby sprawdzac czy zyje?

Jako lekarz tak, przeciez to taki zawod. Majac tyle doswiadczenia z krwia nie balbym sie podejsc do elikwenta i zwyczajnie zbadac puls. O spowolnionym oddechy napisalem wyzej - sprobuj oddychac powoli i zwroc uwage na swoj tulow, szczegolnie w pozycji lezacej...


wlasnie o to chodzi zwyczajnie podejsc i zbadac puls,ale jak podejsc jak nie byl w stanie nawet zblizyc sie do niego,niewiem czy pamietasz ale byl tam tez lancuch:) tym bardziej ze widzi goscia z rozwalona glowa we krwi,powinien sprawdzic ale jak??

Po 3- tu mnie rozbawiles kolego,chyba dokladnie filmu nie ogladales! O to chodzi ze go odrazu rozpoznal!!

troche dziwne, ze sie przedstawiaja i opowiadaja jak tu trafili radze Tobie obejrzec film jeszcze raz...


hehe widac niepamietasz...przeciez na poczatku filmu fotograf udawal ze go niezna...pozniej o tym wspomnial jak zadzwonila do niego zona i powiedziala ze fotograf jest oszustem i wymusil na nim odpowiedz wtedy wszystko mu powiedzial ze go odrazu rozpoznal ze kilka dni wczesniej fotografowal go jak szedl do jakies panienki do hotelu...

z tego co pamietam zona zadzwonila do niego na komorke i powiedziala ze fotograf jest oszustem i doktorek wymusil na nim odpowiedz i on mu wszystko opowiedzial na poczatku to byla gra bo przeciez sie nie znali

No i teraz zaprzeczyles sam sobie, bo napisales, ze sie nie znali Zdecyduj sie wreszcie


To samo co wyzej NAPISALEM ZE SIE NIE ZNALI!! Fotograf od poczatku wiedzial kim on jest wczesniej go fotografowal tylko to ukrywal,pozniej po telefonie zonki wszystko mu opowiedzial skad go zna ze zostal zlecenie zeby go sledzic itd.

Taaa, 20 cm od doktorka lezy koszula. ciekawe po co? W takiej sytuacji szuka sie najlepszego rozwiazania. Mial telefon w zasiegu (Orange), mial koszule. Ale oczywiscie musial sie doczlapac do kibla i wyjac pile, bo wtedy kazdy pomysli (wow, jaki zajebisty film, gosc sobie odkroi noge).

Telefon byl bezuzyteczny niemogl dzwonic...a ty widzisz jakies logiczne wyjscie z tej sytuacji? mozna tez zadac pytanie co ty bys zrobil,co bys poswiecil dla swojej rodziny?

znowu sie usmialem....Kino azjatyckie dawno sie przejadlo??

Kiedys wszyscy sie podniecali Ringiem. Mnie Ring zanudzil tak samo, jak polowa tych pseudo horrorow z azji.


nawet nie wspomnialem o takim syfie jakim jest Ring,wiec niewiem skad te porownanie wymienilem inne filmy podobno malo brutalne widac ze nie ogladales zadnego z nich a wypowiadasz sie na temat kina azjatyckiego powtarzam ze to sa tyylko te znane tytuly o innych nawet nie wspomne...

O ile w Old Boyu przemoc byla czyms uzasadniona, to w pozostalych byla niezwykle mętna i nijaka, ot pokazac, ze mozna ciachac ludzi na prawo i lewo. A Widmo to juz w ogole szczyt zmarnowanego potencjału. Dobrze sie zapowiadalo, ale konczy tragicznie podobnie jak Dark Water i inne przereklamowane szmiry.

w pozostalych filmach przemoc byla metna i nijaka hmm?? po raz kolejny uswiadomiles mnie ze niewidziales zadnego z tych filmow. Obejrzyj koncowke``Gry Wstepnej`` zmienisz zdanie.

Ponawiam obejrzyj znowu FILM!! byly sceny czy ujecia jak kroil noge pila,na poczatku pokazali jak zaciska zeby a po chwili jak Pila wciska sie w skore i kroi noge obejrzyj jeszcze raz film przemysl to 2x i dopiero odpowiedz.

Powtorze sie. Nie ma zadnego ujecia z krojeniem nogi. Na ta scene ostrzylem sobie zeby i pamietam, ze srogo sie zawiodlem.


przed chwila specjalnie wlaczylem PILE i co zobaczylem? jak gosciu odkraja sobie noge PILA:) hmm niewiarygodne moze mamy inne wersje tego filmu ale ale przewinalem do tylu i co zobaczylem? ponownie jak gosciu kroi sobie noge. pokazane jest jak wbija pile w noge i zaczyna ciac..

hehe w kinie azjatyckim niema zadnej przemocy a wymieniasz mi basnie w ktorych jest Dom tysiaca Trupow?? Powrot Zywego Trupa, Coś?? stary o czym my to rozmawiamy jak ty podajesz mi takie filmu przeciez to typowy amerykanski syf,filmu o zombie? czy o trupach?

Nie doceniasz klasyki gore. Widocznie nie ogladales zadnych z tych filmow.


hehe obrazasz mnie takimi tekstami ze nie widzialem tych filmow,to jak tak bym nie ogladal Indiany Jonesa:) Ale sceny w tych filmach juz nie robia wrazenia jak kiedys sa dosyc monotonne sztuczne sa tu kultowe filmy ale nie dla mnie do nich mozna jeszcze zaliczyc chyba nr1 wsrod starych horrorow ``Hellraiser`` i tam tez sa takie sceny ale to nie ten styl. Co ty porownujesz klasyke horrorow do thrillera jakim jest Pila?? to tak jakbym porownywal obecne kino Japonskie do wczesnego Kurosawy...troche rozszadku...

Nie wiem jak mozna podniecac sie taka bajką jak Piła typowy thrillerer klasy C, do szybkiego zapomnienia.

:) ja sie wcale nie podniecam dla mnie to film jak kazdy inny nic szczegolnego jedynie uwage zwrocilem na zakonczenie co mi sie pdobalo bo niespodziewalem sie tego a lubie filmy ktore zaskakuja wspomniany Memento czy np. Mechanik,Podejrzani. Pila jako calosc mi sie srednio podobal jedynie na uwage zasluguja sceny z zagadkami dosyc brutalnie pokazane jak na owczesne mega-ocenzurowane kino amerykanskie i scena koncowa poza tym film kiepski,tyle, niema czym sie zachwycac, katastrofalny film to PILA2,ciekawa jaka bedzie czesc 3. Ogolnie mysle ze nieglupi pomysl na film tylko gorzej z wykonczeniem go,jakby wzial sie za to jakis w miare przyzwoity rezyser powiedzmy,Tarantino czy Rodriquez oni lubia takie krwiste filmy:) to moze cos by z tego bylo a tak tylko dla tych kilku scen uwazam ze film nie zasluguje na nagrode CHALY ROKU przyznana przec ciebie:)

Piła typowy thrillerer klasy C, do szybkiego zapomnienia.

Jakos nie zapomniales co sie dzieje w filmie, chociaz w niektorych sprawach poprostu pieprzysz glupoty jezeli kazdy film ktory ogladasz jest odbierany przez ciebie w taki sposob to jaki film zasluguje na uznanie w oczach takiego fachowca jakim jestes? skoro potrafisz dostrzec tak smieszne i niedorzeczne bledy w LOGICE!!??? film klasy C chyba niewiesz jakie to sa filmy klasy C

Ostatnio edytowany przez: Randall McMurphy, 22 lutego 2006, 12:54 [1 raz(y)]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7217 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 22/02/2006 12:58
Dobra, widze, ze dyskusja bedzie jałowa:D

Niech kazdy zostanie przy swoim zdaniue.

avelyn--->Moglbys wtracic 3 grosze do dyskusji, a nie rzucac kurwami na lewo.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Shee
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6881 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 22/02/2006 13:01

  Randall McMurphy napisał:  


Mylisz sie, jest mozliwosc zwolnienia oddechu,zwolnienia pracy serca, mozna sie tego nauczyc i niewazne czy ma glowe do dolu czy do goryi nie napisalem ze WSTRZYMAL ODDECH tylko mozna go uspokoic i wyrownac,tak ze niebylbys w stanie tego rozpoznac,mowie tu o sytuacji w filmi gdzie skrzetnie odmierzyl dlugosc lancucha zeby niemogl sie do niego zblizyc a z daleka niebylbys w stanie tego rozpoznac,skad wiesz jakiej klasy to byl lekarz o tym nie wspomnieli w filmie,etyka lekarska mu to nakazuje? ale on nie byl w stanie zblizyc sie do niego i sprawdzic a jak mozna z daleka sprwdzic czy gosciu oddycha? skoro potrafi tak umiejetnie spowolnic i wyrownac oddech.



Tak troszke odbiegajac od tematu: masz racje, jest mozliwosc spowolnienia oddechu i tetna... chociazby poprzez trening autogenny czy chinskie metody, dzieki ktorym mozna wykonywac zaledwie jeden oddech na minute... :)


  Randall McMurphy napisał:  
:) ja sie wcale nie podniecam dla mnie to film jak kazdy inny nic szczegolnego jedynie uwage zwrocilem na zakonczenie co mi sie pdobalo bo niespodziewalem sie tego a lubie filmy ktore zaskakuja wspomniany Memento czy np. Mechanik,Podejrzani. Pila jako calosc mi sie srednio podobal jedynie na uwage zasluguja sceny z zagadkami dosyc brutalnie pokazane jak na owczesne mega-ocenzurowane kino amerykanskie i scena koncowa poza tym film kiepski,tyle, niema czym sie zachwycac, katastrofalny film to PILA2,ciekawa jaka bedzie czesc 3. Ogolnie mysle ze nieglupi pomysl na film tylko gorzej z wykonczeniem go,jakby wzial sie za to jakis w miare przyzwoity rezyser powiedzmy,Tarantino czy Rodriquez oni lubia takie krwiste filmy:) to moze cos by z tego bylo a tak tylko dla tych kilku scen uwazam ze film nie zasluguje na nagrode CHALY ROKU przyznana przec ciebie:)



Zasnelam na pile, jak ogladalam ja z bratem. Juz na samym poczatku wiedzialam jak sie skonczy, wiec nie mialam ochoty nawet posiwecac swojego czasu na ten film.. Z kregu zaskakujacych to rzeczywiscie Memento, Podejrzani czy Mechanik. To filmy, nad ktorymi niezle mozna sie pozastanawiac. Pila nie zaskoczyla. :-)


„ Płynie się zawsze do źródeł pod prąd. Z prądem płyną śmiecie ” - Z. H.
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 22/02/2006 13:04
do kosza

Ostatnio edytowany przez: Randall McMurphy, 22 lutego 2006, 13:27 [1 raz(y)]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Kumaty Piknik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7561 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 22/02/2006 15:09
Oglądał ktoś może Więznia nienawiści (American history x) i mógłby ew. coś o nim na skrobać??


celciusz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8282 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 22/02/2006 15:10
dla wybrednych zawsze pozosteje kino dokumentalne..........


Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 22/02/2006 15:13

  GraC napisał:  
Oglądał ktoś może Więznia nienawiści (American history x) i mógłby ew. coś o nim na skrobać??



Swietny film:)


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7303 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 22/02/2006 15:40

  Randall McMurphy napisał:  

  GraC napisał:  
Oglądał ktoś może Więznia nienawiści (American history x) i mógłby ew. coś o nim na skrobać??



Swietny film:)



bez dwoch zdan swietny:D
masz tu z filmweb'a opis:
->klik<-


100% PD
hPS
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 7026 dni

****




Odp: Ogladamy-polecamy! - 22/02/2006 16:45
Kto nie oglądał " zły zakręt "(Wrong Way) to polecam. Mimo iż film nienajnowszy ale naprawdę warty obejrzenia :) pzdr maniaki


Podniesiona adrenalina to Śródmiejska siła
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005