Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Ogladamy-polecamy! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
mike
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7404 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 30/03/2005 10:45
wczoraj zmusiłem się by obejrzec film "Rób swoje, ryzyko jest Twoje". ogolnie nedza, do polowy filmu scenariusz spojny, potem sie jakos rozchodzi w bezlad. film nie warty wspominania gdyby nie pewien motyw. Pod koniec filmu na scene w malym budynku wyskakuja 3 "laski": Bujakiewicz, Wlodarczyk i Sewiolo (ta z B.B.) i wymachuja szalikami pilkarskimi. Bujakiewicz wymachuje szalikiem Pogoni, a muzyka w tle to ta sama, co na rozpoczecu meczu u nas (sorry, zapomnialem tytulu :) ). i to by bylo na tyle.

ps. no i piosenka tytulowa jest calkiem spoko ;)


ted
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8224 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 30/03/2005 13:53

  qbajag napisał:  
Zaróno Piłę jak i Klątwę obejżałem tego samego dnia...jakieś 2-3 tygodnie temu.
Pierwszy film Mnie zachwycił, choć rzeczywiście do gry aktorskiej można się trochę przyczepić...natomiast w Klątwie nie podobało Mi się w zasadzie nic.



u mnie było to samo ale musze się przyznać że parę razy na Klątwie się poruszyłem (b.ważna jest pora oglądania tego filmu)


byliśmy, jesteśmy, będziemy... PS 1948 !
PKU !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7031 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 30/03/2005 16:04
polecam "siłe strachu" dla wszystkich rozkminaczy....:)


PKU !
seeedzik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7454 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 30/03/2005 16:20
Polecam wielbicielom "czarnego" humoru White Chicks, po krotce dwohc murzynow przebiera sie za biale blondynki, ze wygladaja jak mastodonty w peruce nie istotne, naprawde niektore sceny zwalaja z nog (wymiata poczatkowa scena z murzynami przebranymi za meksykancow czy jak murzyn wielkosci najwiekszej szafy w moim domu wali ulkadzik do cukierkowatej piosenki (bodajze 1000 miles)) ,a no i jeszcze Soul Plane, no tez film wymiata, Snoop jako kapitan samolotu ?? mef robiacy imperki na pokladzie, sporo gwiazd, dobra muzyka i duzo smiechu.


"My wszyscy wolimy zginąć, walcząc, aniżeli żyć na klęczkach." - gen. Anders
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Ulubione filmy - 07/10/2005 00:33
Tak jak w temacie wasze ulubione filmy,aktorzy,aktorki,niezapomniane-najlepsze sceny filmowe,kultowe filmy czyli wszystko naj,naj,naj.


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
crls
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7158 dni




Odp: Ulubione filmy - 07/10/2005 02:25
dobrych filmow widzialo sie sporo;) ale takie moje ulubione ktore ogladalem w chuj razy to Osadzony z Sylvestrem Stallon'em i Zielona mila, za mocne filmiki jak d;la mnie:D a tak poza tym to by mozna bylo jeszcze troche wymieniac, Siedem tez byl dobry, jest tego troche;)


"Wśród pięknych kwiatów rosną te chwasty, popularnie to pedały i lewe niewiasty..."
U-96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7951 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 07/10/2005 17:13
1.Okret ("Das Boot") - jak dla mnie film wszechczasow, wlasnie po jego obejrzeniu zaczela mnie interesowac niemiecka bron podwodna i ogolnie historia. Film co prawda ma juz troche lat (ponad 20)jednak jest swietny. Znakomicie odwzorowane wnetrze okretu podwodnego typu VIIC o numerze burtowym (a jakze...) U-96 :) Wspaniale efekty obrzucania okretu bombami glebinowymi, swietna muzyka, zdjecia, gra aktorska. Ksiazke o tym samym tytule przeczytalem ok 20 razy (na podstawie ktorej powstal film) i nadal mi sie nie znudzila. Film jak najbardziej wart polecenia, dla mnie absolutny klasyk, hit, po prostu najlepzy film

2.Blues Brothers - znakomita komedia - super muzyka, fabula, aktorzy (Belushi,Aykroyd) - po prostu trzeba obejrzec. Mam nawet soundtrack z filmu ktory czesto gosci w mojej wiezy. goraco polecam.

Te 2 filmy to dla mnie absolutne hity i moge ja ogladac codziennie. Sa rowniez inne tytuly warte polecenia ale o nich napisze pozniej gdyz po ciezkim dniu pracy ide obejzec Allo Allo (nota bene najlepszy jak dla mnie sitcom)

pzdr


Szlugi, wóda, gołe baby !
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 07/10/2005 23:12
Nareszcie moj temacik na poczatek:

raczej mozna zobaczyc:

FOOTBALL FACTORY

Obsada:
Danny Dyer
Stephen Humby
Calum Mcnaff

``Akcja filmu koncentruje się wokół Tommy Johnsona, znudzonego dwudziestoparolatka, który żyje dla weekendów, przypadkowego seksu, żłopanego litrami piwa, nadużywanych narkotyków i... możliwości skopania od czasu do czasu jakiegoś tyłka. Tak toczy się jego życie, aż do chwili, gdy gwałtowne starcie z rywalizującą ekipą kibiców Millwall, klubu z południowych dzielnic Londynu zapoczątkuje regularną wojnę. Seria koszmarnych wypadków zmusi Tommy`ego, by zastanowił się nad własnym życiem i zadał sobie pytanie: czy było warto? ``

Filmik jak dla mnie troche nudnawy szczegolnie te watki z jego dziadkiem i troche przebarwiony ale z dobrym aktorem mozna zobaczyc.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Trzeba zobaczyc:

GREEN STREET HOOLIGANS

Obsada:
Elijah Wood
Charlie Hunnam
Marc Warren

``Główny bohater (Elijah Wood) wyrusza do Londynu, po tym jak zostaje wyrzucony z elitarnej szkoły. W Londynie poznaje chłopaka o imieniu Pete, który wprowadza go w świat pseudokibiców pilki nożnej.``

Film o niebo lepszy od Football Factory, mi osobiscie sie bardzo podobal, angielskie akcenty,spiewy no i ``ciekawa`` akcja szczegolnie wyjazd na Manchester tylko jak oni dali rade 45osobom w ok 10......Jedno mnie zastanawia rozumiem ze udzial przy tym filmie brali kibice WHU,ale dlaczego przy kazdej zadymie bylo mniej WHU niz innych(chelsea,Millwall,ManUTD) chceili sie chyba lekko wylansowac hehe ale spoko to tylko film i warto obejrzec:)

--------------------------------------------------------------------------------------------------

No i jeszcze jeden zebym nie wyszedl na malo ambitnego widza jeden z moich ulubionych filmow jak i nie ulubiony:


LOT NAD KUKULCZYM GNIAZDEM

Obsada:
Jack Nicholson
Danny de Vito
William Redfield
Louise Fletcher
Christopher Lloyd

``Główny bohater filmu, złodziejaszek, szuler i chuligan, chcąc uniknąć więzienia udaje psychicznie chorego, tym samym idąc do zakładu psychiatrycznego zamiast do celi. Jednak powoli przekonuje się, że w szpital wcale nie jest bezpiecznym azylem, gdzie można przyjemnie spędzieć czas. Całym oddziałem rzadzi despotyczna siostra Ratched, która nie unika psychicznych i fizycznych ataków ma pacjentów, stosując okrutne i bolesne metody zaprowadzające spokój. Randall widząc swoich zastraszonych współtowarzyszy, postanawia sie zbunotwac i pokazać, kto tu rządzi. Jednak jego bunt przynosi niespodziewane i drastyczne skutki dla niego samego i innych pajentów...``

Świetny film Milosa Formana(m.i.n Amadeus), Genialna gra aktorska nie tylko wspanialego Jacka Nicholsona a takze pozostalych aktorow,to jest poprostu juz wybitny,kultowy, film dla mnie poprostu rewelacja ile razy juz to ogladalem i nigdy mi sie nie znudzi jak dla mnie nr.1 szczegolnie Jack Nicholson w roli ``chorego`` psychicznie. Ten film poprostu trzeba zobaczyc!!


--------------------------------------------------------------------------------------------------------

i cos z klasyki:

SIEDMIU SAMURAJÓW

Obsada:
Toshiro Mifune
Takashi Shimura
Yoshio Inaba
Isao Kimura

``Dramat samurajski. Epicka opowieść, której treścią jest historia mieszkańców pewnej japońskiej wioski nękanej i co roku najeżdżanej przez bandę 40-tu opryszków zabierających jej mieszkańcom coroczny dorobek ich ciężkiej pracy na roli. Zdesperowani rolnicy wynajmują do obrony przed bandytami roninów - samurajów "bez pana", którzy za przysłowiową "garstkę ryżu" podejmują walkę z najeźdźcami.``


Tego filmu chyba nie trzeba reklamowac, genialny film najwybitniejszego japonskiego rezysera Akiry Kurosawy,pierwszy film nagrodzony Oscarem, jak dobrze pamietam zostal wydany w 1954r. i o glowe przebijal wszystkie komercyjne produkcje amerykanskie przez wiele lat do dzis jest to jedyny w miare prawdziwy film ukazujacy zycie,kulture,stosunki miedzy zwyczajnym chlopem a samurajem.Poprostu Fenomenalny.
Goraco Polecam!

Na dzis starczy tyle cdn. Pozdrawiam Randall Patrick McMurphy

Ostatnio edytowany przez: Randall McMurphy, 7 października 2005, 23:20 [1 raz(y)]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Kuba L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6896 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 08/10/2005 02:24
Heh, z Blues Brothers najbardziej mi sie wbil w glowe ten dialog (zreszta przekomiczny):
- Jaką muzykę zwykło się tu grywać?
- Obie
- ????
- Country i Western

A co do tematu to właśnie obejrzałem po raz drugi "Ghost Dog: Droga Samuraja" i stwierdzam, ze wiele rzeczy za pierwszym razem przeoczyłem. Ogolnie b. dobry film i nawet muzyka mi sie podoba, mimo ze generalnie nie lubie hip hopu.


Trybik w machinie zwanej Pogonią.
PoGo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6780 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 10/10/2005 22:10
Dodam swoje 8 groszy (kolejność przypadkowa):
1. Gladiator - jeden z najlepszych filmów jaki widziałem, klasyka.
2. Wróg u bram - wojenna dawka snajperskiego fachu.
3. Kompania braci - najlepszy film (w zasadzie to serial) wojenny jaki kiedykolwiek widziałem. Obecnie znów leci w tv, tvn 7 co sobote. Świetna ścieżka dźwiękowa, można słuchać bez przerwy.
4. Szeregowiec Ryan - wzruszające momenty na końcu filmu.
5. Eurotrip - porządna dawka śmiechu, najlepsza scena: "wybór" nowego Papieża ;-)
6. Boondock Saints (Święci z Bostonu) - świetny pomysł na film.
7. Zły mikołaj - łojezu ależ to mocne było :D
8. Madagaskar :-)


  U-96 napisał:  
1.Okret ("Das Boot")


DVD z tym filmem czeka na oglądnięcie, jednak nigdy nie mogę czasu znaleźć, 208 minut to kawał życia ;-)

Pewno przegapiłem kilka filmów, jak coś dopisze. Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez: PoGo, 10 października 2005, 22:28 [1 raz(y)]


Bo Pogoń szczecińska to jedna rodzina, starszy czy młodszy, piknik czy chuligan! piwo
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 18/10/2005 23:23
CDN

no i wracam z kolejna dawna dobrego kina tym razem wybralem 3 film warte uwagi:

AMERICAN HISTORY X

Obsada:
Edward Furlong
Edward Norton
Jennifer Lien
Ethan Suplee

``Derek Vinyard, przywódca jednej z amerykańskich grup nazistowskich, pewnego razu trafia do więzienia. Po 3 latach spędzonych w towarzystwie czarnoskórego chłopaka, wraca do domu z pewnymi przemyśleniami. Postanawia zmienic swoje dotychczasowe życie. Okazuje się, że Daniel - brat Dereka, podczas jego nieobecności poszedł w jego ślady. Derek postanawia opowiedzieć bratu jak ciężko było mu w więzieniu i ostrzec przed błędem, który sam popełnił.``

Bardzo polecam ten film,jeden z lepszych jakie widzialem,Edward Furlong nagrodzony wyroznieniem za glowną role. Świetna rola Edwarda Nortona ktory okolo roku przygotowywal sie do tej roli(głównie siłownia) Jak ktos widzial np.Red Dragon takze z Nortonem a zobaczy ten film...roznice zauwazy odrazu.Szczegolnie robi na mnie wrazenie scena przy obiedzie gdy sciaga z siebie koszulke i pokazuje facetowi swojej matki(żydowi) sfastyke i ten tekst``You see this? That`s not welcome`` niezle:] POLECAM.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------


BLUE IN THE FACE-BROOKLYN BOOGIE

Obsada:

Harvey Keitel
Lou Reed
Michael J. Fox
Roseanne
Jim Jarmusch
Madonna

``Komedia nawiązująca do filmu "Dym". W sklepie tytoniowym na Brooklynie spotykają się znajomi, każdy opowiada historię. Znany reżyser pragnie rzucić palenie, żona wlaściciela sklepu chce rozstać się z mężem, on sam pragnie zlikwidować sklep. Zbiorowy portret dzielnicy miasta i jej mieszkańców. ``

Jedna z lepszych komedii jakie ogladalem szczegolnie rola Jima Jarmuscha i mlodego Michaela J. Foxa i do tego Harvey Keitel(Wsciekle psy,Pulp Fiction) poprostu mieszanka aktorska, Trzeba to zobaczyc:]

--------------------------------------------------------------------------------------------------

GONG FU- HUSTLE

Obsada:
Stephen Chow
Xiaogang Feng
Wah Yuen

``Zwariowana, oryginalna i błyskotliwa komedia. Drobny złodziejaszek Sing (Stephen Chow - Shaolin Soccer) marzy, by zostać bezwzględnym gangsterem. Na osiedlu znajdującym się pod kontrolą mafii próbuje wyłudzić pieniądze od miejscowych, którzy okazują się zakamuflowanymi mistrzami kung fu. Działania Singa zwracają na niego uwagę przestępców znanych jako Axe Gang co prowadzi w efekcie do serii zaskakujących wydarzeń``

Ale film, takiego jeszcze nie bylo:] mozna to porownac do mieszanki Mangi-Sci-FI-Komedi. Naprawde bardzo ciekawy smieszny film , kazdy z bohaterow posiada jakas tajemnicza moc(szybkie bieganie,rzucanie nozami,wladanie mieczem itp.). Poprostu ten film to jeden wielki SMIECH:] Ale takich efektow i takich sztuczek filmowych gwarantuje wam ze nigdzie jeszcze nie widzieliscie. W skrocie : Smiech,sztuki walki,efekty. Jak ktos to widzial lub zamierza ogladac niech sie wypowie:]

CDN...........


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
ringwraith
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6755 dni




maraton z Władcą Pierścieni 4.11 - 29/10/2005 16:20
...w Multikinie, od godz. 19:00.
znajdzie sie ktoś chętny?


Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: maraton z Władcą Pierścieni 4.11 - 29/10/2005 16:35
zacznie sie o 19.00 a skonczy o ktorej? bo cholera siedziec przy 3 czesciach WP i ile wstep?


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
seeedzik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7454 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 29/10/2005 19:11

  R.P McMurphy napisał:  
CDN

no i wracam z kolejna dawna dobrego kina tym razem wybralem 3 film warte uwagi:

AMERICAN HISTORY X

Obsada:
Edward Furlong
Edward Norton
Jennifer Lien
Ethan Suplee

``Derek Vinyard, przywódca jednej z amerykańskich grup nazistowskich, pewnego razu trafia do więzienia. Po 3 latach spędzonych w towarzystwie czarnoskórego chłopaka, wraca do domu z pewnymi przemyśleniami. Postanawia zmienic swoje dotychczasowe życie. Okazuje się, że Daniel - brat Dereka, podczas jego nieobecności poszedł w jego ślady. Derek postanawia opowiedzieć bratu jak ciężko było mu w więzieniu i ostrzec przed błędem, który sam popełnił.``

Bardzo polecam ten film,jeden z lepszych jakie widzialem,Edward Furlong nagrodzony wyroznieniem za glowną role. Świetna rola Edwarda Nortona ktory okolo roku przygotowywal sie do tej roli(głównie siłownia) Jak ktos widzial np.Red Dragon takze z Nortonem a zobaczy ten film...roznice zauwazy odrazu.Szczegolnie robi na mnie wrazenie scena przy obiedzie gdy sciaga z siebie koszulke i pokazuje facetowi swojej matki(żydowi) sfastyke i ten tekst``You see this? That`s not welcome`` niezle:] POLECAM.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------


BLUE IN THE FACE-BROOKLYN BOOGIE

Obsada:

Harvey Keitel
Lou Reed
Michael J. Fox
Roseanne
Jim Jarmusch
Madonna

``Komedia nawiązująca do filmu "Dym". W sklepie tytoniowym na Brooklynie spotykają się znajomi, każdy opowiada historię. Znany reżyser pragnie rzucić palenie, żona wlaściciela sklepu chce rozstać się z mężem, on sam pragnie zlikwidować sklep. Zbiorowy portret dzielnicy miasta i jej mieszkańców. ``

Jedna z lepszych komedii jakie ogladalem szczegolnie rola Jima Jarmuscha i mlodego Michaela J. Foxa i do tego Harvey Keitel(Wsciekle psy,Pulp Fiction) poprostu mieszanka aktorska, Trzeba to zobaczyc:]

--------------------------------------------------------------------------------------------------

GONG FU- HUSTLE

Obsada:
Stephen Chow
Xiaogang Feng
Wah Yuen

``Zwariowana, oryginalna i błyskotliwa komedia. Drobny złodziejaszek Sing (Stephen Chow - Shaolin Soccer) marzy, by zostać bezwzględnym gangsterem. Na osiedlu znajdującym się pod kontrolą mafii próbuje wyłudzić pieniądze od miejscowych, którzy okazują się zakamuflowanymi mistrzami kung fu. Działania Singa zwracają na niego uwagę przestępców znanych jako Axe Gang co prowadzi w efekcie do serii zaskakujących wydarzeń``

Ale film, takiego jeszcze nie bylo:] mozna to porownac do mieszanki Mangi-Sci-FI-Komedi. Naprawde bardzo ciekawy smieszny film , kazdy z bohaterow posiada jakas tajemnicza moc(szybkie bieganie,rzucanie nozami,wladanie mieczem itp.). Poprostu ten film to jeden wielki SMIECH:] Ale takich efektow i takich sztuczek filmowych gwarantuje wam ze nigdzie jeszcze nie widzieliscie. W skrocie : Smiech,sztuki walki,efekty. Jak ktos to widzial lub zamierza ogladac niech sie wypowie:]

CDN...........



GONG FU- HUSTLE - za mocny film, tak lalem ogladajac go ze 3 dni mnie brzuch bolal, Bestia czyli dziadek co potrafi zatrzymac kule czy baba z glosem ak moje nauczycielka z matematyki :] jeszcze z podobnych bym Kung-Pow dorzucil, ciekawie zrobiony film :]


"My wszyscy wolimy zginąć, walcząc, aniżeli żyć na klęczkach." - gen. Anders
ringwraith
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6755 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 30/10/2005 13:08

  R.P McMurphy napisał:  
zacznie sie o 19.00 a skonczy o ktorej? bo cholera siedziec przy 3 czesciach WP i ile wstep?


skończy się jakoś około 5 nad ranem.
o ile się nie mylę, cena za wstęp oscyluje wokół ~18zł


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7217 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 30/10/2005 15:00
Bylem ostatnio w kinie na Doomie:) Fajny, odmozzdajacy film, nieco podobny do Obcego 2 (podobny klimat, ale to nie to:)). Fajne efekty, troche krwi i flaków. Pod koniec mamy do czynienia z kilkuminutową sekwencją FPP (tj. w grze), która wymiata wszystko co do tej pory widziałem:) Takie mocne 5/10.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
PoGo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6780 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 31/10/2005 01:17
Byłem dwukrotnie na Maratonie Władcy. Dwa lata temu zwykłe wersje, rok temu reżyserskie. Obie wyświetlane w kinie Helios, zaczynały się jakoś o 23:00, kończyły ok 10:00 rano. Ceny biletów wtedy to: 20 zł (2 lata temu) i 25 zł (rok temu). Dla fanów trylogii niesamowity efekt zobaczyć trzy części po sobie. Radze porządnie się wyspać przed maratonem, bądź zaopatrzyć w termos kawy. Ogólnie seans godny polecenia, w sumie poszedłbym jeszcze raz, ale w moim budżecie operacyjnym nie przewidziałem takich wydatków ;-)


Bo Pogoń szczecińska to jedna rodzina, starszy czy młodszy, piknik czy chuligan! piwo
Mateusz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6761 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 31/10/2005 09:02
Niewidzialny !!! POLECAM TEN FILM !


Obrazek gif wstawiony na forum
monter
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7185 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 31/10/2005 20:39
W piatek bylem w kinie na "40letnim prawiczku" - nawet fajny film zeby sie posmiac, cos troche mniej smiesznego niz "Polowanie na druhny"


MKS Pogoń Szczecin Polska
/tommy/
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7434 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 31/10/2005 20:47
PRZEKLETA-film totalne dono.tragedia!!!!!!


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.09 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005