Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Ogladamy-polecamy! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7217 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 13/01/2006 11:24

  Niebuszewiak napisał:  
King Konga obejrzałem i muszę przyznać, że nie zrobił na mnie wrażenia. W pewnym momencie myslałem, że jestem na Jurassic_Park_IV, tyle tych dinozaurow było.;)

A tak na marginesie, czy nie zastanawialiście się jaką wysokość ma ten budynek na który wspina się Kong??? Bo musial byc bardzo wysoki skoro King byl taki mały. (30 - 60 metrow) ;)




Dinozaury to elemenet filmu z 1933 roku. Tam bylo ich nawet wiecej:) Wiec nie miej pretensji do Jacksona, ze chcial byc wierny oryginałowi:D

I w ogole film byl zle przetlumaczony - Kong nie mial 60, ani nawet 30 metrow. Mial moze niecale 15 (w filmie pada slowo "60 feet", al sa to stopy, a nie metry). Ten budynek, na ktory wspina sie Kong to Empire State Building (ok. 300 metrow). Wiec jak Kong ma jakies 15 metrow to wszystko jest ok:D


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 13/01/2006 11:52

  eJay napisał:  

  Niebuszewiak napisał:  
King Konga obejrzałem i muszę przyznać, że nie zrobił na mnie wrażenia. W pewnym momencie myslałem, że jestem na Jurassic_Park_IV, tyle tych dinozaurow było.;)

A tak na marginesie, czy nie zastanawialiście się jaką wysokość ma ten budynek na który wspina się Kong??? Bo musial byc bardzo wysoki skoro King byl taki mały. (30 - 60 metrow) ;)




Dinozaury to elemenet filmu z 1933 roku. Tam bylo ich nawet wiecej:) Wiec nie miej pretensji do Jacksona, ze chcial byc wierny oryginałowi:D

I w ogole film byl zle przetlumaczony - Kong nie mial 60, ani nawet 30 metrow. Mial moze niecale 15 (w filmie pada slowo "60 feet", al sa to stopy, a nie metry). Ten budynek, na ktory wspina sie Kong to Empire State Building (ok. 300 metrow). Wiec jak Kong ma jakies 15 metrow to wszystko jest ok:D



60 feet czyli okolo 18-19 metrow a Empire State Building wraz z wieżą ma dokladnie 449metrow. Takze w miare dobrze to wszystko pasuje do siebie.


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
AL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6816 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 14/01/2006 00:04
W nocy z soboty na niedziele o godz.1.05 "Komenda" ze Szczecina (TV4)


CENTRALNY WOJSKOWY KOCHANY SPORTOWY
crls
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7158 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 14/01/2006 01:05

  Aris(L) napisał:  
W nocy z soboty na niedziele o godz.1.05 "Komenda" ze Szczecina (TV4)



lecialo wczoraj juz. W ogole przesada, ziomki dostali oklep pod Galaxy, many stracil 3 zeby, kurtka poszarpana i nie wsypal ich, a psy mu mandat 200 wjebali za udzial w bojce, kiedy to on byl poszkodowany...


"Wśród pięknych kwiatów rosną te chwasty, popularnie to pedały i lewe niewiasty..."
ZCH 1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7391 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 14/01/2006 10:49

  crls napisał:  

  Aris(L) napisał:  
W nocy z soboty na niedziele o godz.1.05 "Komenda" ze Szczecina (TV4)



lecialo wczoraj juz. W ogole przesada, ziomki dostali oklep pod Galaxy, many stracil 3 zeby, kurtka poszarpana i nie wsypal ich, a psy mu mandat 200 wjebali za udzial w bojce, kiedy to on byl poszkodowany...


Którzy byli z Poznania bo była mowa o tym coś ci bez zębów czy ci drudzy?:D


Na Ziemi Choszczeńskiej Wychowani Z Pogonią Od Zawsze Związani...
crls
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7158 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 14/01/2006 11:39

  ToMeK MKS napisał:  

  crls napisał:  

  Aris(L) napisał:  
W nocy z soboty na niedziele o godz.1.05 "Komenda" ze Szczecina (TV4)



lecialo wczoraj juz. W ogole przesada, ziomki dostali oklep pod Galaxy, many stracil 3 zeby, kurtka poszarpana i nie wsypal ich, a psy mu mandat 200 wjebali za udzial w bojce, kiedy to on byl poszkodowany...


Którzy byli z Poznania bo była mowa o tym coś ci bez zębów czy ci drudzy?:D



z Poznania to byli podobno ci co klepali i uciekli, a poszlo o szmule :D najsmieszniejsze dla mnie to ze poszkodowany musi mandat placic...


"Wśród pięknych kwiatów rosną te chwasty, popularnie to pedały i lewe niewiasty..."
AL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6816 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 15/01/2006 19:34
Pod Napieciem godz. 21.45
Superwizjer godz. 22.15 - "misie" z PZPNu


CENTRALNY WOJSKOWY KOCHANY SPORTOWY
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7192 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 15/01/2006 20:57

  borsuk napisał:  

  pogoniarz73 napisał:  
Ja znalazlem caly koncercik do sciagniecia ale ma ponad cztery giga i jest to dvd takze odpada :( odezwe sie za pare dzionkow no chyba ze bedziesz wczesniej wiedzial to daj cyne..
Pozdrowka



Ahh...i wez tu zaufaj babie....poprosilem kolezanke aby mi nagrala we wtorek Gang Related i w srode Resurrection araz koncert....dzisiaj podbijam do niej na gg i zostalem zaskoczony pytaniem...a czy ten wczorajszy film tez ci mialam nagrac?...lurwa jego no!...Tak wiec przykro mi narazie koncertu na VHS ani na DVD nie mam...chyba ze z jakiegos innego zrodla...z regoly ziomki dbaja o mnie i czesto nagrywaja mi rozne rzeczy zwiazane z 2Pac'iem..ale narazie nikt nie dal znaku zycia:)



Mowi sie trudno a tak na marginesie to niezla ta twoja kolezanka,czy ona nie jest przypadkiem blondynka :D
co do samego "Resurrection" to mam go na VCD a "Gang Related" na VHS takze glownie chodzilo mi o sam koncert,coz jakos musze to przezyc ;)


borsuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8322 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 16/01/2006 04:29
hehe..jakby byla blondyynka to bym jej przebaczyl bez problemu...no ale nic...a co do koncertu to jezeli chodzi ci o 2Pac'a to nie ma go tam zbyt wiele (ale wazne ze chociaz jest)...ja odnioslem wrazenie jakby to byl koncert Snoop'a..no ale mowie jeszcze nic straconego...szukam teraz po znajomych moze ktos akurat nagral...jakby cos to dam znac na forum:)


"Badz uprzejmy miec watpliwosc"
pizmak
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6681 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 16/01/2006 07:20
Nie wiem gdzie to dać :/ To tutaj dam :P

A ja zapraszam do oglądnięcia parady Tomasza Kuszczaka w meczu przeciwko Wigan.... Widać, iż powoli rośnie nam kolejny świetny zawodnik - oby tak dalej

KLIKNIJ TUTAJ


Jestem Bogiem ;)

Pchela ty rzezniku :D
Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6910 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 16/01/2006 11:37
czas surferów...bardzo polecam :]


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
AL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6816 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 16/01/2006 12:28

  ostry11 napisał:  
czas surferów...bardzo polecam :]



Film przeciętny


CENTRALNY WOJSKOWY KOCHANY SPORTOWY
Radoslavik77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6873 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 16/01/2006 12:37

  Aris(L) napisał:  

  ostry11 napisał:  
czas surferów...bardzo polecam :]



Film przeciętny


Powiedziałbym słaby


www.iskierka.info
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 16/01/2006 12:40

  Radoslavik77 napisał:  

  Aris(L) napisał:  

  ostry11 napisał:  
czas surferów...bardzo polecam :]



Film przeciętny


Powiedziałbym słaby



Powiedzialbym bardzooo slaby.
W Polsce osttanio zrobila sie moda na komedie romantyczne,mysla ze w taki sposob przyciagna ludzi do kina kiedys byl sposob na lektury szkolne wiadomo widzow napewno bede miec(wyjscie do kina cala klasa) teraz komedie romantyczne zobaczymy co dalej....


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
AL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6816 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 16/01/2006 13:07

  Randall McMurphy napisał:  
Powiedzialbym bardzooo slaby.
W Polsce osttanio zrobila sie moda na komedie romantyczne,mysla ze w taki sposob przyciagna ludzi do kina kiedys byl sposob na lektury szkolne wiadomo widzow napewno bede miec(wyjscie do kina cala klasa) teraz komedie romantyczne zobaczymy co dalej....



Nastepnie będą realizowane tasiemce brazylijskie na wzór "Zbuntowanego anioła" (pozdro B. ;) ) może ktoś ze słabszych grajków okarze się lepszym aktorem niz piłkarzem ;)


CENTRALNY WOJSKOWY KOCHANY SPORTOWY
Radoslavik77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6873 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 16/01/2006 13:39
Ale trzeba wierzyć w polską kinematografię. Czas Surferów jest beznadziejny i szkoda na niego czasu. Jest jednak parę filmów, które naprawdę warto obejrzeć, np. "Komornik", "Symetria"


www.iskierka.info
Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6910 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 17/01/2006 12:14

  Radoslavik77 napisał:  
Ale trzeba wierzyć w polską kinematografię. Czas Surferów jest beznadziejny i szkoda na niego czasu. Jest jednak parę filmów, które naprawdę warto obejrzeć, np. "Komornik", "Symetria"



Komornika ogladalem moze byc,ale bez rewelacji........


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
Kumaty Piknik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7561 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 17/01/2006 16:11
Ostatnio zapodałem Fanatyka (The Believer) film o młodym neonaziscie , który gnębi nowojorskich żydów i nie tylko choć sam jest.... żydem . Jak dla mnie film bardzo dobry polecam ...


BNY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7187 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 17/01/2006 18:51

  GraC napisał:  
Ostatnio zapodałem Fanatyka (The Believer) film o młodym neonaziscie , który gnębi nowojorskich żydów i nie tylko choć sam jest.... żydem . Jak dla mnie film bardzo dobry polecam ...



zgadzam sie z toba. film ogladalem dosyc dawno chyba nawet w kinie o ile dobrze pamietam i wywarl na mnie ogromne wrazenie


barcish
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7289 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 17/01/2006 19:42

  benny napisał:  

  GraC napisał:  
Ostatnio zapodałem Fanatyka (The Believer) film o młodym neonaziscie , który gnębi nowojorskich żydów i nie tylko choć sam jest.... żydem . Jak dla mnie film bardzo dobry polecam ...



zgadzam sie z toba. film ogladalem dosyc dawno chyba nawet w kinie o ile dobrze pamietam i wywarl na mnie ogromne wrazenie



a moim zdaniem strasznie prozydowski jest...


POGOŃ SZCZECIN!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.21 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005