Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Ogladamy-polecamy! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
mazzi16
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6509 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 02/01/2007 12:12
Polecam niezla komedie : Parcie natarcie


Persona non grata
SKPS Portowcy
IP: zapisany
Na forum od 6423 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 02/01/2007 19:05
Obrazek gif wstawiony na forum
"Lucku number" czyli jak latwo zgadnac "Zabojczy numer"

"Życie nie układa się Slevinovi (Josh Hartnett). Budynek, w którym mieszkał uznano za niezdatny do zamieszkiwania, kieszonkowiec ukradł mu dokumenty, a do tego Slevin przyłapał swoją dziewczynę w łóżku z innym. Przeprowadza się do Nowego Jorku, ale jego niefart dogoni go i tu..."

Ocena 5
Film bardzo fajny , tak szczerze cała intryga ujawnia sie na koncu i to w tym filmie jest zajebiste.
Bardzo polecam !


happy2504
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7022 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 04/01/2007 16:39
Polecam " Bo mi sie bzykac chcialo"

http://eryk1717.wrzuta.pl/film/eKSWKNtRu8/

Ostatnio edytowany przez: happy2504, 4 stycznia 2007, 16:44 [1 raz(y)]


Persona non grata
SKPS Portowcy
IP: zapisany
Na forum od 6423 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 06/01/2007 23:00
Było tyle krzyków wokół Piły III , rozgłośnie podawały ,że ludzie w Wielkiej Brytanii wcyhodzili i wymiotowali , a ja dziś odwiedziłem kino , obejrzałem ten film , i według mnie nie jest on taki straszny i ochydny , w tych sprawach jest zblirzony do pierwszej i drugiej części . Jak dla mnie Teksańsa Masakra wzbudzuła we mnie wieksze obrzydzenie :P i wyszedłe z tego seansu z lekim bólem żoładka ;P


nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7048 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 06/01/2007 23:16

  Szymon75 napisał:  
Było tyle krzyków wokół Piły III , rozgłośnie podawały ,że ludzie w Wielkiej Brytanii wcyhodzili i wymiotowali , a ja dziś odwiedziłem kino , obejrzałem ten film , i według mnie nie jest on taki straszny i ochydny , w tych sprawach jest zblirzony do pierwszej i drugiej części . Jak dla mnie Teksańsa Masakra wzbudzuła we mnie wieksze obrzydzenie :P i wyszedłe z tego seansu z lekim bólem żoładka ;P



byłem na pile 3 i koleś siedzący 4 miejsca obok mnie rzygał na podłoge : X


Persona non grata
SKPS Portowcy
IP: zapisany
Na forum od 6423 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 06/01/2007 23:21

  Skocz napisał:  

  Szymon75 napisał:  
Było tyle krzyków wokół Piły III , rozgłośnie podawały ,że ludzie w Wielkiej Brytanii wcyhodzili i wymiotowali , a ja dziś odwiedziłem kino , obejrzałem ten film , i według mnie nie jest on taki straszny i ochydny , w tych sprawach jest zblirzony do pierwszej i drugiej części . Jak dla mnie Teksańsa Masakra wzbudzuła we mnie wieksze obrzydzenie :P i wyszedłe z tego seansu z lekim bólem żoładka ;P



byłem na pile 3 i koleś siedzący 4 miejsca obok mnie rzygał na podłoge : X



a Ciebie osobiście coś wizieło , bo wedlug mnie nie była to bardziej obrzydliwa cześcia od innych xD


nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7048 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 06/01/2007 23:46

  Szymon75 napisał:  

  Skocz napisał:  

  Szymon75 napisał:  
Było tyle krzyków wokół Piły III , rozgłośnie podawały ,że ludzie w Wielkiej Brytanii wcyhodzili i wymiotowali , a ja dziś odwiedziłem kino , obejrzałem ten film , i według mnie nie jest on taki straszny i ochydny , w tych sprawach jest zblirzony do pierwszej i drugiej części . Jak dla mnie Teksańsa Masakra wzbudzuła we mnie wieksze obrzydzenie :P i wyszedłe z tego seansu z lekim bólem żoładka ;P



byłem na pile 3 i koleś siedzący 4 miejsca obok mnie rzygał na podłoge : X



a Ciebie osobiście coś wizieło , bo wedlug mnie nie była to bardziej obrzydliwa cześcia od innych xD



ściągnij i ustaw na maksa głośniki/słuchawki i posłuchaj jak się kości łamią u czarnego ; )


Persona non grata
SKPS Portowcy
IP: zapisany
Na forum od 6423 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 06/01/2007 23:51

  Skocz napisał:  

  Szymon75 napisał:  

  Skocz napisał:  

  Szymon75 napisał:  
Było tyle krzyków wokół Piły III , rozgłośnie podawały ,że ludzie w Wielkiej Brytanii wcyhodzili i wymiotowali , a ja dziś odwiedziłem kino , obejrzałem ten film , i według mnie nie jest on taki straszny i ochydny , w tych sprawach jest zblirzony do pierwszej i drugiej części . Jak dla mnie Teksańsa Masakra wzbudzuła we mnie wieksze obrzydzenie :P i wyszedłe z tego seansu z lekim bólem żoładka ;P



byłem na pile 3 i koleś siedzący 4 miejsca obok mnie rzygał na podłoge : X



a Ciebie osobiście coś wizieło , bo wedlug mnie nie była to bardziej obrzydliwa cześcia od innych xD



ściągnij i ustaw na maksa głośniki/słuchawki i posłuchaj jak się kości łamią u czarnego ; )



byłem w kinie i było bardzo dobrze słychać , aż ciarki przechodzą :D ;) To było chyba najgorsze w tej cześci xP

Ostatnio edytowany przez: Persona non grata, 6 stycznia 2007, 23:57 [1 raz(y)]


hPS
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 7026 dni

****




Odp: Ogladamy-polecamy! - 07/01/2007 00:22
Dla mnie trylogia "Piły" jest jedną z najlepszych ktore kiedykolwiek oglądałem. Tylko po tym filmie mogę powiedzieć "zazdroszczę tym ktorzy go jeszcze nie oglądali" Juz pierwsza czesc zrobiła na mnie furorę i modliłem sie by powstały kolejne. Kazda czyms sie rozni a bardziej wgłębiający sie kinomani podczas tego seansu napewno to ujrzeli. Piła 3 miala obrzydzic i obrzydziła napewno wiekszosc i gratki tworcom za wykonanie.. DLA MNIE REWELKA! POLECAM


Podniesiona adrenalina to Śródmiejska siła
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7447 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 07/01/2007 07:54
kolejne czesci to juz tylko nowe metody zabijania... w III calkowicie juz zabraklo pomyslu na fabule, w IV moze juz byc calkowita zenada... :(

Are You Scared - marna kopia pily. cos mi sie wydaje ze podobnie moze IV wygladac :(


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7303 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 07/01/2007 20:57
po obejrzeniu Pily III nasuwa mi sie tylko jedna mysl - ludzi wymyslajacych i krecacych takie filmy powinni zamykac w zakladach gdzie sa pokoje bez klamek. niby to ma trzymac w napieciu widza, a tylko obrzydza i odstrasza brutalnoscia podobnie jak Hostel - ale w sumie tutaj jakas fabula jest, w hostelu to juz bylo dno totalne;) gdzie sie podzialo stare dobre kino?? np. Lśnienie - tam rzezni nie bylo a jaki klimat byl, dreszczyk emocji caly czas, napiecie bardziej rezajace glowe od pily. czy chociazby Siedem i Kolekcjoner Kości. niby kino podobnego typu a roznica: niebo i ziemia.
btw: Skazanych na Shawshank, 12 małp i jeszcze paru innych dziel i tak nic nie przebije:]


100% PD
hPS
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 7026 dni

****




Odp: Ogladamy-polecamy! - 07/01/2007 21:58

  tribu napisał:  
po obejrzeniu Pily III nasuwa mi sie tylko jedna mysl - ludzi wymyslajacych i krecacych takie filmy powinni zamykac w zakladach gdzie sa pokoje bez klamek. niby to ma trzymac w napieciu widza, a tylko obrzydza i odstrasza brutalnoscia podobnie jak Hostel - ale w sumie tutaj jakas fabula jest, w hostelu to juz bylo dno totalne;) gdzie sie podzialo stare dobre kino?? np. Lśnienie - tam rzezni nie bylo a jaki klimat byl, dreszczyk emocji caly czas, napiecie bardziej rezajace glowe od pily. czy chociazby Siedem i Kolekcjoner Kości. niby kino podobnego typu a roznica: niebo i ziemia.
btw: Skazanych na Shawshank, 12 małp i jeszcze paru innych dziel i tak nic nie przebije:]



A tworcow "Oszukać przeznaczenie I, II, III" , "Texańskiej Masakry" czy chociażby "Droga bez powrotu" tez powinno sie zamykać w pokojach bez klamek? Jednym pasi drugim nie.. o gustach sie nie dyskutuje raczej. A jak film Cie obrzydza zawsze mozesz przezucic sie na Dirty Dancing. Piła trzyma w napieciu w kazdej czesci ( chyba ze ogladałes seans z kobietą :D ). Piła ma swoj klimat "gry" ze tak to nazwe w puzle. Wszystko jest tak dopasowane ze w moim przypadku nie mogłem sie doczekać konca i wyjasnienia zagdki czy to z 1,2 lub 3 czesci.. KOSMOS! I te motywy smierci kiedy kiedy ofiara musi grać w gre w ktorej ma bardzo nikłe szanse na koncowy sukces.. Piła odzwierciedla zycie i jak je traktujemy czego dowodem jest poźniejsze uargumentowanie nagraniem video przez tego doktorka i ten głos! I poźniej dokonanie wyboru smierc albo zwyciestwo po niesamowitych wrecz nieziemskich meczarniach. Cos nie samowitego.. i tak mogłbym w koło macieju :D wiec kogo nie trzyma w napięciu to nie trzyma ja zas tak to widze!

IV czsci Piły raczej sie nie doczekamy bo po smierci tej Amandy i doktorka nie widze dalszego sensu kontynuowania ich pracy... chociaz :D

no krytycy do dzieła..


Podniesiona adrenalina to Śródmiejska siła
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7187 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 07/01/2007 22:14
Jeśli już mówimy o niezapomnianych filmach to trzeba wspomnieć o kreacjach postaci stworzonych przez aktorów takich jak Robert de Niro, Joe Pesci, Marlon Brando, Harvey Keitel, Michael Madsen, James Woods oraz oczywiście Al Pacino w roli życia w filmie... no przecież wszyscy wiedzą w jakim ;)


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 07/01/2007 22:19
The Illusionist
Obrazek jpg wstawiony na forum

``Magik Eisencheim (Norton), na przełomie wieków XIX i XX, znajduje się w Wiedniu, gdzie raczy osobistości z wyższych sfer pokazami iluzjonistycznymi. Jednocześnie zakochuje się w kobiecie, zaręczonej z następcą tronu. Jednak czarodziej nie daje za wygraną, używa wszelkich dostępnych mu sposobów, żeby odzyskać ukochaną, nie bacząc na to, że swoim działaniem podkopuje zaufanie i stabilność rządów panujących tam od wieków Habsburgów.``

Polecam!!! Film producentow oscarowego CRASH(Miasto Gniewu) Kolejna swietna rola Nortona,zreszta jak on gra to film MUSI byc dobry:]dosyc ambitne kino, z lekką niechecia podchodze do filmow kostiumowych ale po tym filmie zmienilem zdanie,teraz czas na The Prestige... co do Pily 3 nie ogladalem jeszcze ale jak wroce z kina(jakos na dniach) napewno sie wypowiem:] czesc 2 i pierwsza miala kilka swoich stron na forum, teraz pewnie bedzie podobnie,narazie moge powiedziec Pila 1,2,3..ale to juz bylo...zobaczymy...

EDIT:
Dobra wiadomość dla wielbicieli serialu "Prison Break". Już w styczniu będzie można oglądać przygody Michaela Scofielda i jego brata w Polsce. Dokładnie 21-ego stycznia o godzinie 20:00 Polsat wyemituje pilotowy odcinek serialu, który bije rekordy oglądalności w Stanach Zjednoczonych. W USA obecnie nadawany jest drugi sezon serialu.

"Prison Break" opowiada historię Michaela Scofielda (w tej roli Wentworth Miller) i jego brata Lincolna Burrowsa (Dominic Purcell) oskarżonego o zabójstwo brata wiceprezydenta i skazanego na karę śmierci w więzieniu stanowym Fox River. Scolfield przekonany o niewinności brata - pomimo jednoznacznych dowodów wskazujących na Burrowsa - postanawia dostać się do więzienia i uwolnić go. Nikt jednak nie spodziewa się, że Michael wcześniej projektował plany więzienia. Z wytatuowanym na ciele planem więzienia pod postacią nic nie znaczącej grafiki oraz ze ściśle sprecyzowanym planem Scofield dokonuje napadu na bank, po którym dostaje się do więzienia. Z każdym odcinkiem poznajemy geniusz Michaela a wraz z nim kolejne elementy układanki wielkiej ucieczki.

Serial "Prison Break" będzie nadawany w każdą niedzielę o 20:00.

Oczywiscie niemogli zostawic orginalnego tytulu po polsku wyszlo im:``Skazany na Wolnosc`` ale z checia obejrze od nowa po raz 4:] Mam nadzieje ze pobije rekord ogladalnosci i zniesie na 2 plan ``M jak Milosc``.

Ostatnio edytowany przez: Randall McMurphy, 7 stycznia 2007, 22:41 [1 raz(y)]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7303 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 08/01/2007 16:39

  Łysy napisał:  
A tworcow "Oszukać przeznaczenie I, II, III" , "Texańskiej Masakry" czy chociażby "Droga bez powrotu" tez powinno sie zamykać w pokojach bez klamek? Jednym pasi drugim nie.. o gustach sie nie dyskutuje raczej. A jak film Cie obrzydza zawsze mozesz przezucic sie na Dirty Dancing. Piła trzyma w napieciu w kazdej czesci ( chyba ze ogladałes seans z kobietą :D ). Piła ma swoj klimat "gry" ze tak to nazwe w puzle. Wszystko jest tak dopasowane ze w moim przypadku nie mogłem sie doczekać konca i wyjasnienia zagdki czy to z 1,2 lub 3 czesci.. KOSMOS! I te motywy smierci kiedy kiedy ofiara musi grać w gre w ktorej ma bardzo nikłe szanse na koncowy sukces.. Piła odzwierciedla zycie i jak je traktujemy czego dowodem jest poźniejsze uargumentowanie nagraniem video przez tego doktorka i ten głos! I poźniej dokonanie wyboru smierc albo zwyciestwo po niesamowitych wrecz nieziemskich meczarniach. Cos nie samowitego.. i tak mogłbym w koło macieju :D wiec kogo nie trzyma w napięciu to nie trzyma ja zas tak to widze!

IV czsci Piły raczej sie nie doczekamy bo po smierci tej Amandy i doktorka nie widze dalszego sensu kontynuowania ich pracy... chociaz :D

no krytycy do dzieła..


a ja gdzies czytalem ostatnio ze juz planuja 4 i 5 czesc. a czemu odrazu Dirty Dancing? mi chodzi o to ze mozna zrobic zajebiste kino bez uzycia skrajnej brutalnosci. dzisiaj kino w stylu wlasnie piły III czy hostela podjezdzaja pod gatunek zwany gore. i widz nie idzie na to ze wzgledu na fabule tylko zobaczyc jak sobie miazdza nogi itp. mnie to akurat nie rusza,a na seansie faktycznie bylem z kobieta:) przyznam sie ze Pila I mi sie zajebiscie podobala i rzeczywiscie trzymala w napieciu ale 2 i 3 czesc juz sa naciagane strasznie i robione tylko zeby pokazac coraz to nowsze sposoby ubijania ludzi. tak mozna w nieskonczonosc - fabule zawsze mozna jakas dorobic.
swoja droga zakonczenie III czesci bylo po czesci oczywiste:) i co do tych puzzli i dopasowania szczegolow tez bym polemizowal ale ciiiiiii:)
Ty masz swoj gust, ja mam swoj. tyle w temacie;)

btw. obejrzyjcie sobie Skazanych na Shawshank, 12 Gniewnych Ludzi, Siedem, Leona Zawodowca, Mechaniczna Pomarancze, Lśnienie, Forrest Gump, Blade Runner, Braveheart, Zielona Mile, Heat, 12 Małp, The Thing, Scareface i jeszcze pare innych z rankingu #250 IMdB. mysle ze za parenascie lat ludzie beda o tych filmach pamietac a nie o tych ktore sa wymienione na poczatku cytowanego posta. pozdro!


  Randall McMurphy napisał:  
wyszlo im:``Skazany na Wolnosc``


smierc;)

Ostatnio edytowany przez: tribu, 8 stycznia 2007, 16:49 [2 raz(y)]


100% PD
nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7048 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 08/01/2007 16:44
The Thing pierwszy horror jaki widziałem, świetne kino : )


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7418 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 08/01/2007 16:45
A już za niecałe 15 dni kolejny odcinek Prison Break`a pt. " John Doe", kolejne odcinki :
30.01.07 - " The Message "
06.02.07 - " Chicago "
13.02.07 - " Bad Blood "

Nie wiem jak Wy ale ja nie mogę się doczekać ;)


hPS
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 7026 dni

****




Odp: Ogladamy-polecamy! - 09/01/2007 00:32

  tribu napisał:  

  Łysy napisał:  
A tworcow "Oszukać przeznaczenie I, II, III" , "Texańskiej Masakry" czy chociażby "Droga bez powrotu" tez powinno sie zamykać w pokojach bez klamek? Jednym pasi drugim nie.. o gustach sie nie dyskutuje raczej. A jak film Cie obrzydza zawsze mozesz przezucic sie na Dirty Dancing. Piła trzyma w napieciu w kazdej czesci ( chyba ze ogladałes seans z kobietą :D ). Piła ma swoj klimat "gry" ze tak to nazwe w puzle. Wszystko jest tak dopasowane ze w moim przypadku nie mogłem sie doczekać konca i wyjasnienia zagdki czy to z 1,2 lub 3 czesci.. KOSMOS! I te motywy smierci kiedy kiedy ofiara musi grać w gre w ktorej ma bardzo nikłe szanse na koncowy sukces.. Piła odzwierciedla zycie i jak je traktujemy czego dowodem jest poźniejsze uargumentowanie nagraniem video przez tego doktorka i ten głos! I poźniej dokonanie wyboru smierc albo zwyciestwo po niesamowitych wrecz nieziemskich meczarniach. Cos nie samowitego.. i tak mogłbym w koło macieju :D wiec kogo nie trzyma w napięciu to nie trzyma ja zas tak to widze!

IV czsci Piły raczej sie nie doczekamy bo po smierci tej Amandy i doktorka nie widze dalszego sensu kontynuowania ich pracy... chociaz :D

no krytycy do dzieła..


a ja gdzies czytalem ostatnio ze juz planuja 4 i 5 czesc. a czemu odrazu Dirty Dancing? mi chodzi o to ze mozna zrobic zajebiste kino bez uzycia skrajnej brutalnosci. dzisiaj kino w stylu wlasnie piły III czy hostela podjezdzaja pod gatunek zwany gore. i widz nie idzie na to ze wzgledu na fabule tylko zobaczyc jak sobie miazdza nogi itp. mnie to akurat nie rusza,a na seansie faktycznie bylem z kobieta:) przyznam sie ze Pila I mi sie zajebiscie podobala i rzeczywiscie trzymala w napieciu ale 2 i 3 czesc juz sa naciagane strasznie i robione tylko zeby pokazac coraz to nowsze sposoby ubijania ludzi. tak mozna w nieskonczonosc - fabule zawsze mozna jakas dorobic.
swoja droga zakonczenie III czesci bylo po czesci oczywiste:) i co do tych puzzli i dopasowania szczegolow tez bym polemizowal ale ciiiiiii:)
Ty masz swoj gust, ja mam swoj. tyle w temacie;)

btw. obejrzyjcie sobie Skazanych na Shawshank, 12 Gniewnych Ludzi, Siedem, Leona Zawodowca, Mechaniczna Pomarancze, Lśnienie, Forrest Gump, Blade Runner, Braveheart, Zielona Mile, Heat, 12 Małp, The Thing, Scareface i jeszcze pare innych z rankingu #250 IMdB. mysle ze za parenascie lat ludzie beda o tych filmach pamietac a nie o tych ktore sa wymienione na poczatku cytowanego posta. pozdro!


  Randall McMurphy napisał:  
wyszlo im:``Skazany na Wolnosc``


smierc;)



Zawsze 1 cześć robii najwieksze wrażenie, a w kolejnych mozemy juz przewidywać o co chodzii.. Jednak nie o tym chciałem napisac. Piła uderzyła mnie nieziemsko bo jakby to napisać "była innym filmem thrillerem czy horrorem jak kto woli" od pozostałych. Oglądajac takie filmy ktore Ty wspominasz w swoim poscie mogę powiedzieć ze niczym mnie nie zaskoczyły (chociaz są wyjątki) zas Piła pierdolneła mnie niesamowicie, ta gra, ten głos, motywy smierci, cierpienie ludzii, wybór no i ZAKOŃCZENIE! Kiedy pierwszy raz ujrzałem w gazecie obrazek ją zapowiadający pomyslalem sobie kolejny szajs typu Dom woskowych ciał czy niedawne cos ala Wzgorza maja oczy.. Prawda jest taka ze oprocz Piły i Texańskiej Masakry jakiegos horroru na miane wyzej wymienonych (albo cos przeoczyłem)nie widziałem by sie pokazały i zrobiły taką furorę. I własnie takie sceny ktore Ty nazywasz "obrzydliwe" pozwalają mi odczuc ze sie oglada film pełen grozy taki jaki powinien być (nawiązujac do zwiastuna). A koncowy motyw odciecia sobie nogi w 1 cz. nie był dla Ciebie obrzydliwy? A mowisz ze Ci sie ogolnie podobała, wiec? Kolejne częsci miały czyms zaskakiwać i być coraz brutalniejsze by były ciekawsze, tak to widze. Tworcy musieli czyms zaciekawic i wydaje mi sie ze obrali dobry kierunek bo widok kobiety wiercącej w przytomnym człowieka czasce powiedz ze nie robii wrazenia? Fakt Ciebie obrzydza a innych rajcuje..

3 czesci Piły i dla mnie kazda zajebista! Po pierwszej spodziewałem sie kontunuacji z tym doktorkiem ktory uciekł i moze jakims cudem wyszedłcało zas film obiera inny kierunek tak jakby pierwszy raz wychodzii. Krytykom Piły mgę polecic fil Oszukac przeznaczenie rowneiz 3cz. w ktorych za kazdym razem ejst ten sam motyw wizjii a poźniej smierc ktora dotyka ocalałych. I cały czas gin albo oszukuj..

Stad moje zafascynowanie Piłą ;) Pozdrawiam


Podniesiona adrenalina to Śródmiejska siła
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7447 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 09/01/2007 04:34
juz przeciez wiadomo ze bedzie Saw IV - zapytaj google!


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 09/01/2007 09:39

  tribu napisał:  



  Randall McMurphy napisał:  
wyszlo im:``Skazany na Wolnosc``


smierc;)



smierc,smierc:]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005