Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Ogladamy-polecamy! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
pchela
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7132 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 26/01/2006 17:46
A teraz lecą ME w piłce ręcznej! Polecam oglądać i uprawiać ten sport! MAm nadzieje , że polacy dzisiaj wygrają z Ukrainą.


http://www.soccerclips.net/compilations2.php?page=24&q=&cond=

Patrzcie i podziwiajcie Ryśka! :D

Obrazek jpg wstawiony na forum
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 26/01/2006 18:57

  U-96 napisał:  
jutro na jedynce o 20.10 film "U-571" - realizmu i prawdy historycznej tyle co kot naplakal ale jako film akcji calkiem niekiepski



doczekales sie wreszcie:) a film naprawde dobry


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
U-96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7951 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 26/01/2006 19:35
wcale ze nie musze sie go doczekiwac bo mam go na plycie, a doczekac to sie nie moge wersji serialowej OKRETU - niestety moje maile od paru lat do roznych stacji telewizyjnych nic nie daly :/


Szlugi, wóda, gołe baby !
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7840 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 26/01/2006 20:08

  Randall McMurphy napisał:  

  U-96 napisał:  
jutro na jedynce o 20.10 film "U-571" - realizmu i prawdy historycznej tyle co kot naplakal ale jako film akcji calkiem niekiepski



doczekales sie wreszcie:) a film naprawde dobry



gowno prawda, neich najpierw poczytaja o historii a potem zaczna sie brac za robienie filmu :/ banda ingorantow. upadek i sophie sholl sa jeszcze gorsze :/


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
Mateusz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6761 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 26/01/2006 21:00
Oglądał ktoś ''Tylko mnie kochaj '' ? opłaca sie wybrać na ten film do kina ?


Obrazek gif wstawiony na forum
Pit.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7406 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 26/01/2006 21:09

  Mateusz napisał:  
Oglądał ktoś ''Tylko mnie kochaj '' ? opłaca sie wybrać na ten film do kina ?



moja najlepsza kumpela mówiła że zajebisty. Myśle, że "tylko mnie kochaj" to dobra opcja na "randke" z jakąś dziewczyną;) Bo np. ja nie trawie takich produkcji, jak mam iść sam czy z kumplami...

A co do nowości, to chyba jutro wchodzi do kin "Widmo"...zapowiada się nieźle


"...satysfakcja jest chwilowa - trwa moment, bo za chwilę będziesz chciał to zrobić jeszcze lepiej ziomek. Jeśli nie, to nie rozwiniesz się...'
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7192 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 26/01/2006 21:36
Napewno warte obejrzenia bedzie tez "Monachium"
ja wybiore sie napewno ;)


Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 26/01/2006 21:51

  Pogoniarz73 napisał:  
Napewno warte obejrzenia bedzie tez "Monachium"
ja wybiore sie napewno ;)



a ja slyszalem ze tragedia. Spielberga zawsze cenili za to ze nie mieszal sie w polityke, w Monachium porusza duzo wątków politycznych i bardzo kiepsko mu to wyszlo.


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7217 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 27/01/2006 08:06

  Randall McMurphy napisał:  

  Pogoniarz73 napisał:  
Napewno warte obejrzenia bedzie tez "Monachium"
ja wybiore sie napewno ;)



a ja slyszalem ze tragedia. Spielberga zawsze cenili za to ze nie mieszal sie w polityke, w Monachium porusza duzo wątków politycznych i bardzo kiepsko mu to wyszlo.




Ja slyszalem z kolei, ze to pewny kandydat do Oscara. Ostatnio filmy Spielberga maja zejebisty poczatek i srodek fabuly, natomiast gorzej jest z koncowkami:) Ja na bank obejrze, choc prawda histotyczna jest w "Monachium" nieco skrzywiona.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6806 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 27/01/2006 10:04

  Pogoniarz73 napisał:  
Napewno warte obejrzenia bedzie tez "Monachium"
ja wybiore sie napewno ;)



no ja tezsie wybiore i do tego lookne na kompie :P


Mateusz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6761 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 29/01/2006 00:04
POLECAM :
1-Jarhead
2-ZEJŚCIE
3-Duma i uprzedzenie
:)


Obrazek gif wstawiony na forum
AL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6816 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 29/01/2006 00:15
Ma ktos film "Życie ma sens" ?? Szukam go od dawna. POMOCY !!!!!!!!!


CENTRALNY WOJSKOWY KOCHANY SPORTOWY
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 12/02/2006 23:29
Posiada ktos moze napisy do filmu`` The Firm``? Zaznaczam ze to nie jest ten film z Tomem Cruisem,tylko z Garym Oldmanem i jest o kibicach z 1987roku chyba niedawno go scignalem kilka scenek bylo niezlych ale nigdzie niema napisow.


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7840 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 13/02/2006 00:08

  Mateusz napisał:  
POLECAM :
1-Jarhead
2-ZEJŚCIE
3-Duma i uprzedzenie
:)



człowieku, zejsie ogladalem jakos we wrzesniu i jedyne co mozna o tym gownie powiedziec, ze warto go obejzec jak sie juz totalnie nie ma co robic :./

ja za to polecam:
PI
ID (o kibolach :))
Man bites dog
the trip

a z seriali to rozwe lata 70te :)


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 14/02/2006 23:24
SHAOLIN SOCCER

Obsada:
Stephen Chow
Vicki Zhao
Yin Tse


Obrazek jpg wstawiony na forum Obrazek jpg wstawiony na forum
Obrazek jpg wstawiony na forum Obrazek jpg wstawiony na forum

``Sing, młody mężczyzna kochający kung-fu pewnego dnia spotyka byłego piłkarza, który z powodu poważnej kontuzji musiał zrezygnować ze swojej kariery. Po wielu perypetiach oboje dogadują się i postanawiają założyć drużynę piłkarską składającą się z byłych adeptów Shaolin. Nie jest to łatwe zadanie gdyż wielu z nich żyje własnym życiem, w żaden sposób nie związanym ze sztukami walki. Na szczęście jakoś udaje się ich namówić i drużyna zostaje skompletowana. Po długich, męczących, a nawet drastycznych treningach startują w turnieju piłki nożnej, organizowanym przez jedną z wielkich korporacji. Czy uda im się dojść do finału?``

Panowie....zapraszam do obejrzenia tego filmu , jak dla mnie rewelacja dawno nie ogladalem takiego luznego filmu, brechty niesamowite proponuje tak do filmu 6-7 piwek,poprostu ten film to jeden wielki smiech. Moge powrownac to do legendarengo juz seruialu``Kapitan Tsubasa`` czy jakos tak...czary,ogniste strzaly,jakies zelazne uderzenia,stalowe nogi itp. Niech nikt sie nie spodzeiwa jakiegos dobrego filmu jest to typowo efekciarski,lekko bajkowy film...rezyserem jest Stephen Chow zreszta gra w glownej roli.....zrobil miedzy innymi GONG-FU HUSTLE kto widzial ten wie czym on moze zaskoczyc i jakie stosuje efekty specjalne , godne uwagi jest to ze film jest produkcji CHINSKIEJ....poprstu zwala mnie to z nog ze takie CHINY moga zrobic taki film a polacy nie potrafia....typowy filmik zeby sie rozluznic przy browarku i posmiac tym bardziej ze o pilce noznej:)
POZDRAWIAM i milego ogladania.

P.S jezeli ktos juz to widzial to niech sie wypowie na temat tego filmu...
P.S 2 jest tez SHAOLIN SOCCER2 wlasnie sciagam zobaczymy jak wypadla kontynuacja..


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
crls
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7158 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 15/02/2006 00:40
fajny filmik, kiedys chyba tu o nim wspominalem, cos jak Tsubasa;)


"Wśród pięknych kwiatów rosną te chwasty, popularnie to pedały i lewe niewiasty..."
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 16/02/2006 22:36
Dzisiaj o 22.55 na TV4 jest ``Prawdziwy romans`` na podstawie ksiazki o tym samym tytule,ksiazka bardzo dobra,film troszke mniej w porownaniu do ksiazki ale tak przewaznie jest.Ciekawostka do tego filmu jest to ze scenariusz napisal Quentin Tarantino,tylko niemial kasy zeby ``zrobic`` film i go sprzedal. Rezyserem jest Tony Scott(nie trzeba go przedstawiac) W filmie wystepuja m.in:

Christian Slater
Patricia Arquette:D:D:D:D
Dennis Hooper
Gary Oldman
Christopher Walken
Brad Pitt
James Gandolfini
Samuel L. Jackson
Val Kilmer
Chris Penn
Jack Black

Obrazek jpg wstawiony na forum
Takze obsada gwiazdorska i film tez bardzo dobry....odczuwa sie styl Tarantino ,chamskie teksty,brutalnosc, naprawde polecam obejrzeca jesli ktos juz czytal ksiazke tym bardziej ksiazka rownie dobra.


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 17/02/2006 13:21
Dzisiaj na Polsacie mamy ``Fanatyk``. Szczerze powiem ze jeszcze nie widzialem tego filmu ale wiele o nim slyszalem podobno bardzoo kontrowersyjny.

``Bohaterem filmu jest Danny, młody amerykański nazista (świetny, absolutnie przekonujący Gosling), paradujący po ulicach Nowego Jorku z wygoloną głową i w koszulce ze swastyką. Danny lubi bijać napotkanych żydowskich chłopaków, regularnie uczęszcza na zebrania faszystowskiej partii, w snach widzi siebie jako żołnierza Wehrmachtu itd. Na pierwszy rzut oka - normalny przypadek patologicznego antysemity. Ale jest jeden drobny szczegół - Danny sam jest Żydem. I to Żydem wychowywanym w ortodoksyjnym środowisku, kształconym w jesziwie, gdzie - od kontrowersji z nauczycielem na temat Boga - zaczyna się jego bunt przeciwko sobie. Bunt ten przybiera formy krzykliwe i odrażające, ale naznaczony jest od początku pewną ambiwalencją: Danny deklaruje nienawiść wobec Żydów (jego polityczną mantrą jest "Zabić ich wszystkich! Niech żyją Niemcy!"), ale na "donacyjnym" zebraniu swojej partii radzi Żydów pokochać ("Nasza nienawiść ich tylko wzmacnia. Miłość ich unicestwi"); potem instaluje bombę w synagodze, ale chroni torę przed zbezczeszczeniem jej przez kolegów-skinów itd. Człowiek targany tak sprzecznymi uczuciami nie może dobrze skończyć... ``

Skin ktory jest zydem i sam nienawidzi zydow:) hmm to moze byc ciekawe w roli glownej Ryan Gosling.
Obrazek jpg wstawiony na forum Obrazek jpg wstawiony na forum
Ktos moze go ogladal i cos wiecej powiedziec na jego temat?


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
hPS
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 7026 dni

****




Odp: Ogladamy-polecamy! - 17/02/2006 13:43

  Mateusz napisał:  
POLECAM :
1-Jarhead
2-ZEJŚCIE
3-Duma i uprzedzenie
:)



Ty to sie kurwa znasz ze az mnie oczy szczypią od twojej wiedzy na ten temat :/

Komornik ? Kochaj mnnie ? Zejscie ? To ja Cie zachęcam do obejrzenia Texanskiej masakry nozem mechanicznym i na przyszłosc nie polecaj hehe :D pozdro


Podniesiona adrenalina to Śródmiejska siła
malolat_ps
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7642 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 17/02/2006 15:27

  Randall McMurphy napisał:  
Dzisiaj na Polsacie mamy ``Fanatyk``. Szczerze powiem ze jeszcze nie widzialem tego filmu ale wiele o nim slyszalem podobno bardzoo kontrowersyjny.

``Bohaterem filmu jest Danny, młody amerykański nazista (świetny, absolutnie przekonujący Gosling), paradujący po ulicach Nowego Jorku z wygoloną głową i w koszulce ze swastyką. Danny lubi bijać napotkanych żydowskich chłopaków, regularnie uczęszcza na zebrania faszystowskiej partii, w snach widzi siebie jako żołnierza Wehrmachtu itd. Na pierwszy rzut oka - normalny przypadek patologicznego antysemity. Ale jest jeden drobny szczegół - Danny sam jest Żydem. I to Żydem wychowywanym w ortodoksyjnym środowisku, kształconym w jesziwie, gdzie - od kontrowersji z nauczycielem na temat Boga - zaczyna się jego bunt przeciwko sobie. Bunt ten przybiera formy krzykliwe i odrażające, ale naznaczony jest od początku pewną ambiwalencją: Danny deklaruje nienawiść wobec Żydów (jego polityczną mantrą jest "Zabić ich wszystkich! Niech żyją Niemcy!"), ale na "donacyjnym" zebraniu swojej partii radzi Żydów pokochać ("Nasza nienawiść ich tylko wzmacnia. Miłość ich unicestwi"); potem instaluje bombę w synagodze, ale chroni torę przed zbezczeszczeniem jej przez kolegów-skinów itd. Człowiek targany tak sprzecznymi uczuciami nie może dobrze skończyć... ``

Skin ktory jest zydem i sam nienawidzi zydow:) hmm to moze byc ciekawe w roli glownej Ryan Gosling.
Obrazek jpg wstawiony na forum Obrazek jpg wstawiony na forum
Ktos moze go ogladal i cos wiecej powiedziec na jego temat?



film jest raczej ciezki , many ma chore jady - jest zydem i zarazem ich nienawidzi i udaje faszyste - w kazdym razie na koncu jednak okazal sie cienka dupa i uradowal zydzikow .... w kazdym razie jak ktos go nie widzial to jest warty obejrzenia i ma pare fajnych scenek, tylko ciekawe jaka tv przetlumaczy niektore zwroty ....



.... aaaa i najwazniejsze ... nie palcie jointow przed tym filmem .... ( pozDO ... WfH - WwA )


z frajerami kosa z przyjaciolmi sztama
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005