Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Ogladamy-polecamy! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7303 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 14/11/2004 09:55
a ja sobie ostatnio przez przypadek poszedlem na Alien Versus Predator bo na inne seanse o tej godzinie juz biletow nie bylo i szczerze nie polecam. takiego gowna dawno nie ogladalem. tak jak mi sie 4 czesci obcego podobaly(chociaz IV tak sobie) i predatora dwie(chociaz II tak sobie) to ten film pokrzywdzili strasznie. i tak sądząc po zakończeniu to za niedlugo mozemy sie spodziewac AVP 2...


100% PD
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7217 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 14/11/2004 10:44

  trib napisał:  
a ja sobie ostatnio przez przypadek poszedlem na Alien Versus Predator bo na inne seanse o tej godzinie juz biletow nie bylo i szczerze nie polecam. takiego gowna dawno nie ogladalem. tak jak mi sie 4 czesci obcego podobaly(chociaz IV tak sobie) i predatora dwie(chociaz II tak sobie) to ten film pokrzywdzili strasznie. i tak sądząc po zakończeniu to za niedlugo mozemy sie spodziewac AVP 2...




Najlpesze w filmie jest to, ze przez pierwsza godzine nic sie nie dzieje, a film trwa jakies 1:20:D:D:D To prawda - pokrzywdzili ten film. Jednak trzeba na niego patrzec z perspektywy komiksu/gry, a nie filmow o Obcym i Predatorze....


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
dr Pavlo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7633 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 14/11/2004 14:35

  eJay napisał:  

  trib napisał:  
a ja sobie ostatnio przez przypadek poszedlem na Alien Versus Predator bo na inne seanse o tej godzinie juz biletow nie bylo i szczerze nie polecam. takiego gowna dawno nie ogladalem. tak jak mi sie 4 czesci obcego podobaly(chociaz IV tak sobie) i predatora dwie(chociaz II tak sobie) to ten film pokrzywdzili strasznie. i tak sądząc po zakończeniu to za niedlugo mozemy sie spodziewac AVP 2...




Najlpesze w filmie jest to, ze przez pierwsza godzine nic sie nie dzieje, a film trwa jakies 1:20:D:D:D To prawda - pokrzywdzili ten film. Jednak trzeba na niego patrzec z perspektywy komiksu/gry, a nie filmow o Obcym i Predatorze....



a mi tam film sie podobał, jest "coś" czego mu brakuje, momętami bywa nudny i jakiś taki niedopracowany ale mi się podobał i myśle że 2 część nie będzie gorsza (jeśli wogóle bedzie)
Pimo to polecam!!!


Na zawsze Pogoń
Borys
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7499 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 15/11/2004 22:50
Ja chciałbym polecic film produkcjii naszych zachodnich sasiadów "UPADEK" . Jak dla mnie ten film to majstersztyk , ciekawa fabuła a całego uroku tego filmu dodaje znakomita gra aktorów.Sam Adolf Hitler został zagrany wyśmienicie nie wspominając już o dr.Gebelsie (sorry za pisownie),myśle że aktor który go grał w pełni zasługuje na co najmniej na nominacje do Oskara. Od razu chciałbym uprzedzić wybierających się na ten film miłośników krwawych jatek w stylu "Szeregowca Rayana" , bardzo sie zawiedziecie :)


O swe walczyć będziemy, tradycja nie zginie póki my żyjemy...
UI
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7205 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 15/11/2004 23:01

  Borys napisał:  
Ja chciałbym polecic film produkcjii naszych zachodnich sasiadów "UPADEK" . Jak dla mnie ten film to majstersztyk , ciekawa fabuła a całego uroku tego filmu dodaje znakomita gra aktorów.Sam Adolf Hitler został zagrany wyśmienicie nie wspominając już o dr.Gebelsie (sorry za pisownie),myśle że aktor który go grał w pełni zasługuje na co najmniej na nominacje do Oskara. Od razu chciałbym uprzedzić wybierających się na ten film miłośników krwawych jatek w stylu "Szeregowca Rayana" , bardzo sie zawiedziecie :)

tez bym polecił upadek nawet może być film


Obrazek gif wstawiony na forum
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7217 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 29/12/2004 16:32
W poniedzialek bylem na przedpremierowym pokazie "Aleksandra". Film bardzo mi sie spodobal, mimo tego, ze zbiera niepochlebne recenzje. Potrzebne jest tylko odpowiednie nastawienie, bo jak ktos oczekuje batalistyki to bedzie smacznie spal...


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Cypek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7426 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 29/12/2004 17:26
...byłem z klasą na "Upadku"...wg mnie i mojej klasy( wychowawczyni chyba też bo prawie zasnęła ) ten film jest do kitu...


mike
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7404 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 29/12/2004 20:54

  eJay napisał:  
W poniedzialek bylem na przedpremierowym pokazie "Aleksandra". Film bardzo mi sie spodobal, mimo tego, ze zbiera niepochlebne recenzje. Potrzebne jest tylko odpowiednie nastawienie, bo jak ktos oczekuje batalistyki to bedzie smacznie spal...



ja bylem na Aleksandrze wczoraj. Film jest slaby, nudny, 2 bitwy (nie chodzi o ilosc, ale o slabe nakreconie ich, kamera w ruchu i czlowiek nie ogarnia w pewnej chwili co sie dzieje), sceny z rozterkami Aleksnadra wydluzone do granic bolu. Widz nie ma odczucia, ze ten czlowiek zawojowal ogromna czesc starozytnego swiata. Ogolnie pomysl na film dobry, gra aktorska przecietna, nakrecenie mierne. ALEKSANDER to WIELKI niewypal, nie wart 13/15zl. jak to sie mowi, film w sam raz na DivX.


Lu Dex
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7789 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 29/12/2004 21:29
Polecam:
PIŁA- mega psychoza.. dawno nie bylo tak wyśmienitego końca w moim odczuciu w thillerze.
The Grunde- jak ktoś uważa że nic go nie wystraszy.. niech oebjrzy ten film nocą... gwarantuję podskakiwanie mięśni ze strachu....


Wiara i nadzieja trwaja w nas do końca.
Tylko ogień wybacza nam winy
Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7777 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 29/12/2004 23:37
Barbershop... po raz czwarty dziś oglądnąłęm :)


Obrazek gif wstawiony na forum
Mick
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7486 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 31/12/2004 00:37
a ja polecam "dziewczyna z sasiedztwa", ale to chyba w kinach bedzie za jakis czas jak sie nie myle :D

ale zajebisty jest ten film:D


Obrazek jpg wstawiony na forum
MN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7147 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 31/12/2004 11:44
Ostatnio oglądałem na jedynce już po raz drugi ,, Bez Twarzy" z Johnem Travoltą i Nicolasem Cagem. Polecam dla tych którzy go jeszcze nie widzieli.


celciusz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8282 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 31/12/2004 12:12
Oldboy
Azumi
Collateral
2009 Lost Memories
Super Size Me
..........naprawde niezle filmy


Cinek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7522 dni

****




Odp: Ogladamy-polecamy! - 31/12/2004 14:12

  Sanbal napisał:  
Polecam:
PIŁA- mega psychoza.. dawno nie bylo tak wyśmienitego końca w moim odczuciu w thillerze.
The Grunde- jak ktoś uważa że nic go nie wystraszy.. niech oebjrzy ten film nocą... gwarantuję podskakiwanie mięśni ze strachu....



Pile (Saw) widzialem juz z dwa miechy temu, niezla schiza, a do Klątwy nie mam zsynchronizowanych napisow, jaka masz wersje ?
pozdro

edit: dzisiaj obejrzalem Klątwe...masakra, zeby mi tylko miesnie ze strachu skakaly to by bylo dobrze...

Ostatnio edytowany przez: Cinek, 4 stycznia 2005, 00:43 [1 raz(y)]


"Dobra banda z tradycjami, po co takie ekipy w ogóle pytaja o zdanie ludzi internetu?"
mike
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7404 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 02/01/2005 19:41
jeszcze o Aleksandrze -> czytaj tutaj <-
widac nie tylko ja mam bardzo slabe zdanie o tym filmie...


Arek87
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7706 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 19/02/2005 10:29
Wczoraj obejrzalem Pile. Rzeczywiscie swietne kino. Czolowka thrillerow, a zakonczenia to niespodiewalby sie chyba zaden koneser. Na prawde polecam. Jakbz ktos potryebowal to wklejam link do tego filmu na emule.

ed2k://|file|Saw.2004.DVDSCR.XviD-KSi.avi|734216192|35AB583EF37FD2A05978FBAB42137CA2|h=7HHQJWYMETZKRQHMV5I4E3MNV7Y722OH|/


Obrazek jpg wstawiony na forum
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7217 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 19/02/2005 10:36
Piła jest niestety nędzna. Do bolu przewidywalna mimo koncowki. Pelna buraków, a w roli glownej wystepuja 2 manekiny, bo ich poziom aktrorstwa jest slaby jak Dropsel Katowice:)


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
DANI
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7018 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 19/02/2005 13:24
Dla mnie de beściak byl jest i będzie LOTR:Powrót króla

...Żywot Bryana the best komedia...


Choć życie ciąży a psychika siada, nie mogę się poddać!To Moja Zasada!
qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7767 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 19/02/2005 13:31
Zaróno Piłę jak i Klątwę obejżałem tego samego dnia...jakieś 2-3 tygodnie temu.
Pierwszy film Mnie zachwycił, choć rzeczywiście do gry aktorskiej można się trochę przyczepić...natomiast w Klątwie nie podobało Mi się w zasadzie nic.


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7303 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 28/03/2005 14:06
zna ktos jakies filmy o tematyce zwiazanej z mitologia nordycka i ogolnie wikingami?? oprocz 13 wojownika??


100% PD
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.17 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005