Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Ogladamy-polecamy! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
chrisxx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7972 dni

***




Odp: Ogladamy-polecamy! - 13/11/2005 09:47

  Szczeper napisał:  

  KryS napisał:  
Dziś widziałem Egzorcyzmy Emily Rose i powiem że film dobry, ale nie ruszył mnie aż tak bardzo...jednak można go zobaczyć ;)



Co?? Dawno nie ogladalem nudniejszego filmu 9/10 filmu to jakies paplanie w sadzie, tylko kilka scenek bylo niezlych, reszat do 4 liter:) Dobry horror to, np. LĘK. Gorąco polecam, długo po obejrzeniu tego filmu nie pojdziecie na metro.:)



A mi sie firm podobal i to bardzo. Fakt, ze scen strachliwych jak na horror ma nie za duzo, ale sama fabula i fakt ze jest on oparty na faktach autentycznych daje do myslenia. Osobiscie polecam.


KMT
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7497 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 15/11/2005 19:22
http://film.wp.pl/p/id,64536,wiadomosc.html <- Już sie nie moge doczekac:)


Bądz dumny z tego kim jesteś...
hPS
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 7026 dni

****




Odp: Ogladamy-polecamy! - 15/11/2005 19:27

  K3moT napisał:  
http://film.wp.pl/p/id,64536,wiadomosc.html <- Już sie nie moge doczekac:)



Przegiecie pały :D:D:D:D


Podniesiona adrenalina to Śródmiejska siła
Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7159 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 29/11/2005 18:00
Harry Potter i czara Ognia ...
Bardzo fajny film bylem na nim wczoraj godny poecenia ... duzo fajnych efektow oraz fajnie podlozone glosy(oczywiscie jesli chodiz o dubbing) spore zainteresowanie .. sa momenty smiechu oraz momenty grozy ... naprawde POLECAM !
Ocena 8,5/10


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
Praga Płd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6787 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 01/12/2005 10:34

  chrisxx napisał:  

  Szczeper napisał:  

  KryS napisał:  
Dziś widziałem Egzorcyzmy Emily Rose i powiem że film dobry, ale nie ruszył mnie aż tak bardzo...jednak można go zobaczyć ;)



Co?? Dawno nie ogladalem nudniejszego filmu 9/10 filmu to jakies paplanie w sadzie, tylko kilka scenek bylo niezlych, reszat do 4 liter:) Dobry horror to, np. LĘK. Gorąco polecam, długo po obejrzeniu tego filmu nie pojdziecie na metro.:)



A mi sie firm podobal i to bardzo. Fakt, ze scen strachliwych jak na horror ma nie za duzo, ale sama fabula i fakt ze jest on oparty na faktach autentycznych daje do myslenia. Osobiscie polecam.



Film calkiem calkiem.
Chrisxx nie ma czegos takiego jak fakt autentyczny kolego.


WYCHOWANY NA POGONI
Aras Capone
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7663 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 01/12/2005 11:41
Miasto Boga - film, który nie pozwala odwrócić uwagi od niego na choćby sekundę,
skupia całą uwagę na sobie. Zrealizowany w sposób kapitalny, zagrany kapitalnie.
Ten film przez długi okres czasu nie daje o sobie zapomnieć, wiele scen gdzieś tam
pałęta się w naszej pamięci. Wyjątkowo dobry scenariusz na faktach. Takiego
dzieła nie było jeszcze, tu wszysko jest inne. Może najbliżej jest do "Chłopaków z ferajny"
ale tu jest inny klimat, slamsy Rio de Janeiro. Te miejsce, ci bohaterowie i ta akcja to
coś pięknego, polecam.


Życia nie traci się wraz ze śmiercią. Życie traci się minuta po minucie, godzina po godzinie w nieskończonej ilości wyrażeń bez miłości.
Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6806 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 01/12/2005 16:29
a jak wczorajszy film na TVN-ie :D
dla mnie bomba, zwlaszcza te autko co w 9sekund wyciaga cwierc mili :o


tttttt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6828 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 01/12/2005 16:36

  Porto napisał:  
a jak wczorajszy film na TVN-ie :D
dla mnie bomba, zwlaszcza te autko co w 9sekund wyciaga cwierc mili :o



:D leciało już na TVNie 'Za szybcy, za wścielki', teraz 'Szybcy i wścielki' to teraz powinni puścić 'Za szybcy, za wściekli II' ;) zajebiste filmy :)

Biker Boyz - dobry film, tuningowane motory :] Polecam.


Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6806 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 01/12/2005 16:50

  senses napisał:  

  Porto napisał:  
a jak wczorajszy film na TVN-ie :D
dla mnie bomba, zwlaszcza te autko co w 9sekund wyciaga cwierc mili :o



:D leciało już na TVNie 'Za szybcy, za wścielki', teraz 'Szybcy i wścielki' to teraz powinni puścić 'Za szybcy, za wściekli II' ;) zajebiste filmy :)

Biker Boyz - dobry film, tuningowane motory :] Polecam.



kiedy lecialo "Za szybcy za wsciekli" ??


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7447 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 02/12/2005 14:19
Invasion serial


  "a" napisał:  

SHOW DESCRIPTION:
For centuries, man has searched the skies for signs of intelligent life, but to no avail. What if the explanation lay in the fact that aliens were already here -- already among us? And what if all of the natural disasters we've been experiencing of late were smokescreens designed to mask something far more ominous? When yet another devastating hurricane threatens Florida, temporarily cutting off a small town at the edge of the Everglades, U.S. Park Ranger Russell Poole takes heroic measures to keep both the town's citizens and his family safe. In the middle of the violent storm, his young daughter is the only one to see small lights floating towards the water, seemingly unaffected by the vicious winds. At the time he thinks nothing of her claim, but begins to suspect that something may indeed be amiss when his missing ex-wife is found naked, with no memory of what happened during the storm. As the tiny town struggles to recover while his nemesis, the Sheriff, quarantines the entire area, Poole begins to investigate the strange goings on, unwittingly beginning a fight for the survival of the human race.




Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7777 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 02/12/2005 16:36

  senses napisał:  

  Porto napisał:  
a jak wczorajszy film na TVN-ie :D
dla mnie bomba, zwlaszcza te autko co w 9sekund wyciaga cwierc mili :o



:D leciało już na TVNie 'Za szybcy, za wścielki', teraz 'Szybcy i wścielki' to teraz powinni puścić 'Za szybcy, za wściekli II' ;) zajebiste filmy :)

Biker Boyz - dobry film, tuningowane motory :] Polecam.



Pomieszales - lecialo "szybcy i wsciekli" a druga czesc to "za szybcy za wsciekli" i nie ma czegos takiego jak "za szybcy za wsciekli 2"

A "biker boyz" rownie dobry jak juz kiedys pisalem...


Obrazek gif wstawiony na forum
Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6806 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 02/12/2005 16:53

  Jay-J napisał:  

  senses napisał:  

  Porto napisał:  
a jak wczorajszy film na TVN-ie :D
dla mnie bomba, zwlaszcza te autko co w 9sekund wyciaga cwierc mili :o



:D leciało już na TVNie 'Za szybcy, za wścielki', teraz 'Szybcy i wścielki' to teraz powinni puścić 'Za szybcy, za wściekli II' ;) zajebiste filmy :)

Biker Boyz - dobry film, tuningowane motory :] Polecam.



Pomieszales - lecialo "szybcy i wsciekli" a druga czesc to "za szybcy za wsciekli" i nie ma czegos takiego jak "za szybcy za wsciekli 2"

A "biker boyz" rownie dobry jak juz kiedys pisalem...



cosik gdzies czytalem ze maja zamiar zrobic Szybcy i Wsciekli III :)


seeedzik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7454 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 02/12/2005 20:03
Po obejrzeniu Pana i Pani Smith's, film oglada sie przyjemnie (ehh Angelina :D ) kilka dobrych dialogow ("Kochanie kupilam nowe zaslony" - "Aha" - "Trzeba bedzie zmienic tapety pod kolor" - "To nie mozna zostawic starych zaslon i nie zmieniac wiecej" - "Jak ci sie nie podobaja to moge je zwrocic do sklepu" - "Zwroc je do sklepu") ale to raczej rozrywka na niskim poziomie


"My wszyscy wolimy zginąć, walcząc, aniżeli żyć na klęczkach." - gen. Anders
Frz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8258 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 02/12/2005 20:06
ja polecam film Story Of Ricky,dla miłośników kung fu,latajacych flaków i głów. 80 minut czystej akcji i rozrywki.Polecam:D:D


2003/2004- Mistrzostwo Klasy B juniorów z Chrobrym Lisie Pole
tttttt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6828 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 02/12/2005 20:21

  Porto napisał:  

  Jay-J napisał:  

  senses napisał:  

  Porto napisał:  
a jak wczorajszy film na TVN-ie :D
dla mnie bomba, zwlaszcza te autko co w 9sekund wyciaga cwierc mili :o



:D leciało już na TVNie 'Za szybcy, za wścielki', teraz 'Szybcy i wścielki' to teraz powinni puścić 'Za szybcy, za wściekli II' ;) zajebiste filmy :)

Biker Boyz - dobry film, tuningowane motory :] Polecam.



Pomieszales - lecialo "szybcy i wsciekli" a druga czesc to "za szybcy za wsciekli" i nie ma czegos takiego jak "za szybcy za wsciekli 2"

A "biker boyz" rownie dobry jak juz kiedys pisalem...



cosik gdzies czytalem ze maja zamiar zrobic Szybcy i Wsciekli III :)



Za szybcy za wścielki leciało całkiem niedawno na tvnie a za szybcy za wściekli 2 jest ;)


Hanki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7707 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 02/12/2005 23:37
Jak ktoś jeszcze nie oglądał to polecam wybrać się na "Podwójną grę" z Pacino. Naprawdę świetny film z głębokim przesłaniem, oparty na faktach. Filmy z tym kolesiem praktycznie zawsze przykuwają moją uwagę.


Llibertat per a Catalunya!
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7447 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 03/12/2005 00:04

  seeedzik napisał:  
Po obejrzeniu Pana i Pani Smith's, film oglada sie przyjemnie (ehh Angelina :D ) kilka dobrych dialogow ("Kochanie kupilam nowe zaslony" - "Aha" - "Trzeba bedzie zmienic tapety pod kolor" - "To nie mozna zostawic starych zaslon i nie zmieniac wiecej" - "Jak ci sie nie podobaja to moge je zwrocic do sklepu" - "Zwroc je do sklepu") ale to raczej rozrywka na niskim poziomie

wieje nuda strasznie... ani efekty ani fabula... pod wzgledem usniec w czasie seansu moze konkurowac z "Tlumaczka" z N. Kidman


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Daiman
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7123 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 03/12/2005 00:37
Jeden z lepszych filmów jaki oglądałem i polecam jest oparty na faktach autentycznych a jego tytuł to "The Hurricane" z Denzel'em Washingtonem.


No Pain, No Glory
- papa gamoniu! -
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6823 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 03/12/2005 09:37
Jaki fajny temacik! Uwielbiam dobry film, choć nie jestem regularnym bywalcem sal kinowych. Większość oglądam na DVD lub DivX/XViD na kompie i niekoniecznie muszą to być nowości.

- PAN ŻYCIA I ŚMIERCI -
Ostatnio w kinie byłem na tym filmie w roli głównej z Nicholasem Cage'm. Opowiada o Ukraińcu mieszkającym w USA, który postanawia zrobić biznes. Handel bronią. Zaczyna dosłownie od pistoletów a kończy na wyposażaniu całych armii. Cóż, krótko mówiąc mi się podobał. Dla lubiących sensacje i pana Cage'a z pewnością film warty polecenia...

- CZAS APOKALIPSY/REDUX -
Inna sprawa. Piszę o nim, bo kilka tygodni temu na poczcie udało mi się go kupić za 9.90zł (wersja reżyserska - baaaaardzo długa). Wersja DVD. Nie lada gratka dla kolekcjonerów. Filmu przedstawiać chyba nie trzeba. Kto jeszcze nie widział - niech nie traci czasu. Dzisiaj takie produkcje to rzadkość ...

- OLD BOY -
Jeden z serii trzech filmów o zemście koreańskiego reżysera(zapomniałem jak sie nazywa...). Mocny film. Za wart polecenia niech posłuży komentarz o tym filmie autorstwa Quentina Tarantino: "...ten film jest bardziej tarantinowski niż wszystko co do tej pory zrobiłem...". Faktycznie tak jest. A najlepsze w nim jest to, że w zasadzie nic nie da się przewidzieć, a to dzisiaj rzadkość. Tradycyjnie - kto jeszcze nie widział - niech załątwia i ogląda!

- MAN ON FIRE -
Sensacja z Denzelem Washingtonem. Moc. Choć scenariusz dość typowy (porwanie dziecka, wynajęty Denzel go szuka) to całość wypada perfekcyjnie. Po prostu polecam.

---
Pozostałe, które mogę polecić:

- Nasza Ameryka
- Salvador
- Miasteczko Salem
- Boxing Helena
- Truposz
- Prosta Historia

Jeśli ktoś chce coś więcej nt. wyżej wymienionych - proszę pytać...

W tej chwili mam do obejrzenia nieco materiału (na kompa), więc wkrótce coś będę mógł znowu napisać w temacie.

Pozdro dla wszystkich kinomanów.

---

P.S. Poproszę o kilka słów na temat filmu "War of the Worlds" ("Wojna Światów") - właśnie sie nad nim zastaniawiam...

P.S2. A kto z was kolekcjonuje mecze?

---

A ten film "THE HURRICANE" z Denzelem to o czym był? Yyyy.... chyba widziałem, ale nie moge zajarzyć o czym to było .... o bokserze? (z góry sorry jeśli się pomyliłem!)...

Ostatnio edytowany przez: - papa gamoniu! -, 3 grudnia 2005, 09:44 [1 raz(y)]


lol
Daiman
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7123 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 03/12/2005 10:25

  mccnex napisał:  

A ten film "THE HURRICANE" z Denzelem to o czym był? Yyyy.... chyba widziałem, ale nie moge zajarzyć o czym to było .... o bokserze? (z góry sorry jeśli się pomyliłem!)...


Tak o bokserze który został skazany na dożywotni pobyt w wiezieniu za zbrodnie której nie popełnił. Ten film to historia którą przeżył Rubin Carter aby zostać bokserem a później aby wyjść z więzienia.


No Pain, No Glory
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005