Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Ogladamy-polecamy! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
marcin66
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6004 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 28/02/2008 19:16
Ja polecam filmik Jumper bardzo ciekawa fabuła a efekty specjalne doslownie wganiatają w fotel:P Szczerze mówiąc nie spodziewałem sie tego po tym filmie


Bengoro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6056 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 28/02/2008 20:30

  Randall McMurphy napisał:  
Cos z polskiego kina:

Rezerwat, wszystko będzie dobrze


Ogladals ktos polski film ``Teczki``?



Zgadzam sie z przedmówcą, "Rezerwat" film fajny, ale tak w sam raz na raz, ogólnie można obejrzeć,
"Wszystko będzie dobrze" film ciekawy, rola Więckiewicza, tak jak Malcolm mówisz :], btw to nie mercedes to stary passat, ale to mały szczegół
Film "Teczki" zastanawiałem się nad obejrzeniem, warto?


Ojczyzna – to wielki zbiorowy obowiązek.

FC Kamień Pomorski
Ligowiec.net Team
Cycek.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6917 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 28/02/2008 21:22
Jeśli ktoś z Was, miałby linki do filmu 8mm to byłbym wdzięczny, jakby mi podał...;] Chodziło mi raczej o linki typu rapidshare czy netload - może źle sprecyzowałem ;) ale dzięki Randall za dobre chęci.

Ostatnio edytowany przez: Cycek., 28 lutego 2008, 23:56 [1 raz(y)]


...spójrz na te dziurawe szosy, anonimowe blokowiska i stare kamienice, gdzie każdy zna wszystkich sąsiadów z nazwiska. Spójrz na podmiejskie oazy...
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 28/02/2008 23:35

  Cycek. napisał:  
Jeśli ktoś z Was, miałby linki do filmu 8mm to byłbym wdzięczny, jakby mi podał...;]



klik

polecam:

Charlie Wilson War calkiem przyjemnie sie oglada,ponoc oparty na faktach....

i dla tych co nie widzieli: JFK o zabojstwie Kennedyego, duzo ujec swiadkow, prawdziwych osob, sytuacji ktore podobno mialy miejsce a takze samego morderstwa, ciekawie opisany spisek ,film dosyc dlugi okolo 3godz ale dobrze sie oglada szczegolnie koncowka i prawie 20min monolog Kevina costnera(powala) :]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7840 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 29/02/2008 21:46

  Cycek. napisał:  
Jeśli ktoś z Was, miałby linki do filmu 8mm to byłbym wdzięczny, jakby mi podał...;] Chodziło mi raczej o linki typu rapidshare czy netload - może źle sprecyzowałem ;) ale dzięki Randall za dobre chęci.



PEB


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 14/03/2008 17:55
The Mist - Mgła

1/10 !! Zdecydowanie nie polecam, w tv reklamowany jako najlepszy film grozy od 9 lat, moze ktos mi powie dlaczego? Fabuła calkowicie nie trzyma sie kupy juz nie wspomne o aktorach(tragedia), ponadto kilka tak absurdalnych scen ,mialo powiac grozą a powiało nudą, wogole jakies potwory, pajaki, babka pierdzaca w sklepiej o pokucie,poprzednia wersja Mgly( The Fog) zdecydowanie lepsza....

[SPOILER: ]

Żenada, nie polecam,wrecz odradzam !!!

Ostatnio edytowany przez: Randall McMurphy, 14 marca 2008, 19:47 [1 raz(y)]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
phoenix
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6262 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 14/03/2008 18:08
@up
a mi właśnie podobał jako człowiekowi który ogląda horrory i thrilery bardzo żadko
właśnie paradoks zakończenia był świetny prawie jak w lostach :D
ps. właśnie 2 odcinek lostów z rzędu kieeepski.


Dobre chłopaki reprezentują JP.
Wszyscy razem JP.
gregm
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6686 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 14/03/2008 20:13
polecam film Control opisujacy życie Ian'a Curtisa. ciekawie przedstawiona biografia


WIARA BęDZIE W NAS TRWAć!!!
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 14/03/2008 21:39

  gregm napisał:  
polecam film Control opisujacy życie Ian'a Curtisa. ciekawie przedstawiona biografia



dokladnie,szczegolnie podobaly mi sie fragmenty wystepow na scenie do zludzenia przypominal prawdziwego wokaliste Joy Division, film nie dla kazdego.


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 25/03/2008 14:56
na szybkiego:

Odradzam: The Eye Kolejny remake japonskiego horroru i kolejny niewypal, raczej tylko dla milosnikow Alby,japonski oczywiscie o klase lepszy,juz widzialem ze Amerykance zrobili One Missed Call(2 czesci japonskie calkiem fajne), tez pewnie bedzie dno tak samo jak klatwa ju-on czy The Ring cos niewychodza im te kopie...

Polecam: Metoda

``Argentyńczyk Marcelo Pineyro chłodnym okiem zagląda pod podszewkę korporacyjnego świata. Pokazuje grupę rywalizujących ze sobą kandydatów na pracowników firmy. Poddani serii dehumanizujących testów, wymyślonych przez departament zasobów ludzkich korporacji, walczą ze sobą popadając w paranoję podejrzliwości, lęku i zdrady. Doskonali aktorzy stworzyli wiarygodne portrety najczęściej spotykanych w tym środowisku ludzkich typów. Są zimni, wyrachowani i pozbawieni skrupułów. Reżyser pokazuje, jak strategie "naturalnej" selekcji w rzeczywistości pozbawiają kandydatów ludzkiej godności, nie pozwalają ujawnić i wykorzystać tkwiącego w nich potencjału.``

2-godzinny film i cala akcja praktycznie w 1 pomieszczeniu fajne ulozone dialogi jak i wiarygodni aktorzy,ciekawie sie oglada..moze film nie dla kazdego ale mnie jakas wciagaja takie filmy bardziej niz fuckin nigga will smith zabijajacy wszystkich...


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Kuba L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6896 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 26/03/2008 13:42

  eF^ napisał:  

  Cytat:  
No country for old men - dosyc ciekawie zrobiony choc niektore watki strasznie sie ciagnely,bardzo dobra gra aktorska jak i zdjecia, mi sie podobal choc slyszalem duzo negatywnych opini na temat filmu,ale lubie kino braci Coen i jak dla mnie film do polecenia jaki dobry.



Świetny film z genialną grą aktorską (szczególnie Javier Bardem i Tommy Lee Jones) - jakaś odskocznia od tego chłamu serwowanego nam przez kina na co dzień.



Rowniez goraco polecam - bardzo dobry film dla szerokiej publicznosci.


Trybik w machinie zwanej Pogonią.
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7447 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 26/03/2008 14:23

  Cytat:  

Polecam: Metoda

Najlepszy film jaki widziałem od .... oj dawna ! :D


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
christoph
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7952 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 26/03/2008 15:01

  Randall McMurphy napisał:  
The Mist - Mgła

1/10 !! Zdecydowanie nie polecam, w tv reklamowany jako najlepszy film grozy od 9 lat, moze ktos mi powie dlaczego? Fabuła calkowicie nie trzyma sie kupy juz nie wspomne o aktorach(tragedia), ponadto kilka tak absurdalnych scen ,mialo powiac grozą a powiało nudą, wogole jakies potwory, pajaki, babka pierdzaca w sklepiej o pokucie,poprzednia wersja Mgly( The Fog) zdecydowanie lepsza....

Żenada, nie polecam,wrecz odradzam !!!



Muszą film zareklamować tak, aby przyciągnął ludzi.
To nie jest żadna nowa wersja mgły, To zupełnie inna historia. Co do zakończenia moim zdaniem właśnie dobre, poza tym to jest na podstawie opowiadania Kinga więc chyba wyboru za dużego nie było.
Ogólnie moim zdaniem film do obejrzenia.


Dziękuję :)
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7447 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 27/03/2008 09:00
28/3 do Polski wchodzi irlandzki film Once

http://www.filmweb.pl/Once,2006,galeria,FilmGaleria,id=391528

Widziałem plakat w okolicach Zamku, zastanawia mnie gdzie będą to grali ? Macie jakieś info ? Na stronce Pioniera nic nie ma :(

How often do you find the right person?
ONCE


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 29/03/2008 09:55

  christoph napisał:  

  Randall McMurphy napisał:  
The Mist - Mgła

1/10 !! Zdecydowanie nie polecam, w tv reklamowany jako najlepszy film grozy od 9 lat, moze ktos mi powie dlaczego? Fabuła calkowicie nie trzyma sie kupy juz nie wspomne o aktorach(tragedia), ponadto kilka tak absurdalnych scen ,mialo powiac grozą a powiało nudą, wogole jakies potwory, pajaki, babka pierdzaca w sklepiej o pokucie,poprzednia wersja Mgly( The Fog) zdecydowanie lepsza....

Żenada, nie polecam,wrecz odradzam !!!



Muszą film zareklamować tak, aby przyciągnął ludzi.
To nie jest żadna nowa wersja mgły, To zupełnie inna historia. Co do zakończenia moim zdaniem właśnie dobre, poza tym to jest na podstawie opowiadania Kinga więc chyba wyboru za dużego nie było.
Ogólnie moim zdaniem film do obejrzenia.



Rozumiem ze musza zareklamowac ale mogli sobie darowac tekst ze najlepszy film grozy od 9 lat czy jakos,czysta komercja.
Mi konkretnie chodzi o MGLE z 1980r. Johna Carpentera
Mgła 1980r. TRAILER a koncowke zawsze mozna zmienic nawet jak jest robione na podstawie ksiazki choc nie wszystko sie zupelnie zgadzalo ale co z tego ze taka koncowka jak film niesamowicie przereklamowany , jest jeszzce mgla z 2005r. widzialem kilka miechow temu ale tej zdecydowanie nie polecam..


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7217 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 29/03/2008 11:47
Ta wersja Mgły (The Mist) jest na podstawie ksiazki Stephena Kinga i nie ma nic wspolnego z Mgłą (The Fog) Carpentera.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
christoph
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7952 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 29/03/2008 12:14
Dokładnie to próbowałem wytłumaczyć w poprzednim poście.


Dziękuję :)
Cycek.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6917 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 29/03/2008 12:55
The Bucket List

Edwarda Cole’a (Jack Nicholson), który zbił fortunę na swojej korporacji, i mechanika samochodowego Cartera Chambersa (Morgan Freeman) dzieli absolutnie wszystko, łączy zaś ciężka choroba – rak. W tym bardzo trudnym momencie swojego życia obaj spotykają się w szpitalnej sali i odkrywają, że poza chorobą łączą ich jeszcze dwie rzeczy – chęć spędzenia swoich ostatnich chwil na robieniu tego, o czym zawsze marzyli, i pogodzenia się wreszcie z myślą o tym, kim jest każdy z nich.
Wspólnie wyruszają w podróż życia, w trakcie której zaprzyjaźniają się i uczą się korzystać z uroków życia z radością i pełnym jego zrozumieniem.
Każda przygoda to kolejny zrealizowany punkt na liście życzeń.(z film.onet.pl)

Polecam - świetny film.


...spójrz na te dziurawe szosy, anonimowe blokowiska i stare kamienice, gdzie każdy zna wszystkich sąsiadów z nazwiska. Spójrz na podmiejskie oazy...
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 29/03/2008 14:28
przeciez napisalem ze bardziej podoba mi sie ta wersja mgly z 1980r. Carpentera niepowiedzialem ze to to samo,i malo to bylo filmow robionych na podstawie ksiazki ze zmienionym scenariuszem... Mogli zrobic o wiele lepszy film owiac go w jakis sposob tajemnica jak wiekszosc ksiazek Kinga i dopiero na koncu pokazac co jest w tej mgle,takie moje zdanie.


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
christoph
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7952 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 29/03/2008 14:41
Moje zdanie jest takie, że niestety większość filmów na podstawie książek Kinga jest przeciętna albo słaba. Nie wiem dlaczego tak jest, bo same książki są świetne. Jestem fanem Kinga i trochę mnie to wkurza.
Chyba jedyny godny polecenia to "Skazani na Shawshank"...no może jeszcze "Zielona mila"


Dziękuję :)
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005