Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Ogladamy-polecamy! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Frz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8258 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 01/11/2005 14:43
Ichi The Killer:Prequel . Mam ten film i 300 innych horrorów:)


2003/2004- Mistrzostwo Klasy B juniorów z Chrobrym Lisie Pole
monter
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7185 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 01/11/2005 15:03

  Łysy napisał:  

  VasyL - Zawodowy Szaman napisał:  
Szukam jakiegos mocnego horroru. Poleci ktos cos? ;)



Bez wątpienia Dom Woskowych Ciał !! :D Jednym słowem przegięcie pały . Ja tam czekam z niecierpliwoscią na Piłe 2



dom woskowych cial jest slaby strasznie, szczegolnie scena koncowa w woskowym muzeum kiedy pod wplywem temperatury topnieja kolejne kondygnacje, a bohaterowie biegaja niczym po tartanie.


MKS Pogoń Szczecin Polska
A. Strzelba
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7179 dni

***




Odp: Ogladamy-polecamy! - 01/11/2005 15:43
wczoraj byl dobry film na polsacie - "Helikopter w ogniu". Po (nie)malej dawce cygarko ganja w kilka osob nie odzywalismy sie przez caly film tylko ogladalismy ze szczena opuszczana
aaaa


Kuba L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6896 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 01/11/2005 19:37

  avelyn napisał:  
ogladalem dzisiaj full metal jacket- zajebisty wojenny film i samotnych (czeski, ale fajny :D)



Jak Ci sie podobal Full Metal Jacket to sprobuj inny film Kubricka - Mechaniczna Pomarańcza - jeden z moich ulubionych. Film z lat 70-tych uważany wówczas za mega brutalny. Opowiada o społeczenstwie w przyszlosci i niektore rzeczy sie juz urzeczywistniły.
Generalnie bardzo polecam.


Trybik w machinie zwanej Pogonią.
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 01/11/2005 22:30

  Qba, Biały Bór napisał:  

  avelyn napisał:  
ogladalem dzisiaj full metal jacket- zajebisty wojenny film i samotnych (czeski, ale fajny :D)



Jak Ci sie podobal Full Metal Jacket to sprobuj inny film Kubricka - Mechaniczna Pomarańcza - jeden z moich ulubionych. Film z lat 70-tych uważany wówczas za mega brutalny. Opowiada o społeczenstwie w przyszlosci i niektore rzeczy sie juz urzeczywistniły.
Generalnie bardzo polecam.



Jak juz jestesmy przy Kubricku to obejrzyj takze ``The Shining`` wspomnialem juz o tym wczesniej a Mechaniczna Pomarancza to juz klasyka tak samo jak Full Metal Jacket i genialne ustawienie kamery zreszta Kubrick wlasnie tym sie charakteryzuje,zeby ``objąć`` kamerą jak najwiecej szczegółów:]

MECHANICZNA POMARAŃCZA:
Obrazek jpg wstawiony na forum

p.s jeszcze 30min do ``Lot Nad Kukulczym Gniazdem``:]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Kuba L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6896 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 01/11/2005 23:20
W "Lśnieniu" jest taki fajny nerwowy klimat, umiejętne budowanie napięcia no i też kilka kultowych scen (użytych m.in. przez Slipknot w video "Spit It out").
Jeszcze przypomniała mi się ciekawostka odnośnie Mechanicznej Pomarańczy. Podobno nazwa filmu pochodzi od "nabitych" żyletkami pomarańczy, którymi w zamierzchłych czasach obrzucali się angielscy kibole.
Więc tematyka kibicowska jak najbardziej została zachowana ;)


Trybik w machinie zwanej Pogonią.
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7303 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 02/11/2005 11:04
Clockwork Orange i Lśnienie wymiataja:D niby stare kino troche kiczowato jak na dzisiejsze czasy zrobione a przebijaja spokojnie wiekszosc dzisiejszych produkcji, ktore leca tylko na efekty specjalne. jeszcze ze starszych filmow zajebisty jest Łowca Androidów i Scarface


100% PD
eFeM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7511 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 02/11/2005 16:53
Jaką polecacie dooobrą komedie :> ??


Cycek.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6917 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 02/11/2005 17:38

  Crazy Frog napisał:  
Jaką polecacie dooobrą komedie :> ??



Chłopaczki z sąsiedztwa
But Manitou

dwie zajebiste komedie:D


...spójrz na te dziurawe szosy, anonimowe blokowiska i stare kamienice, gdzie każdy zna wszystkich sąsiadów z nazwiska. Spójrz na podmiejskie oazy...
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 02/11/2005 19:17

  Crazy Frog napisał:  
Jaką polecacie dooobrą komedie :> ??



dobra komedie , wszystko zalezy od gustu jak dla mnie nr1. z komedii ``Monthy Phyton`` i kolejne czesci ``sens zycia`` czy ``Zywot Briana`` itd. Ale to tylko dla milosnikow humoru angielskiego.


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
eFeM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7511 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 02/11/2005 20:26

  czoczo napisał:  

  Crazy Frog napisał:  
Jaką polecacie dooobrą komedie :> ??



Chłopaczki z sąsiedztwa
But Manitou

dwie zajebiste komedie:D



Dwie ogladałem :) Niezłe były hehe...


KMT
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7497 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 02/11/2005 20:36

  Crazy Frog napisał:  
Jaką polecacie dooobrą komedie :> ??



Eurotrip, Wieczny student, New guy, Harold and Kumar go to White Castle, Road trip, Chłopaki na Ibizie, White chicks, Soul plane <---jedne z lepszych jakie oglądałem ,polecam:)


Bądz dumny z tego kim jesteś...
eFeM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7511 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 02/11/2005 20:40

  K3moT napisał:  

  Crazy Frog napisał:  
Jaką polecacie dooobrą komedie :> ??



Eurotrip, Wieczny student, New guy, Harold and Kumar go to White Castle, Road trip, Chłopaki na Ibizie, White chicks, Soul plane <---jedne z lepszych jakie oglądałem ,polecam:)



hehe widze że mamy podobne gusta :D za mocne filmy, widze że cięzko bedzie coś nowego znaleść :D


Heaton
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7205 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 02/11/2005 22:30

  VasyL - Zawodowy Szaman napisał:  

  Crazy Frog napisał:  
Jaką polecacie dooobrą komedie :> ??



EuroTrip. Najlepsza komedia jaka widzialem.


EuroTrip wymiata :D. Ostatnio ogladalem Harold And Kumar Go To White Castle, komedia o tematyce podobnej do How High u nas przetlumaczyli to jako "O dwoch takich co poszli w miasto".
edit: Aha polecam :p


100% PD
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7840 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 03/11/2005 00:35
harolda trzeba ogladac w towarzystwie i z kilkoma bronami :)

ogladalem dooma, nic specjalnego, no ale czego sie mozna spodziewac po filmeiaz the rockiem :D dobry motyw pod koniec jak widzimy oczami bohatera....

johnny got his gun, motywy z tego filmu widac w klipie metallicy- one, obraz przezamocny, wart obejzenia...


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
Heaton
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7205 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 03/11/2005 00:53

  avelyn napisał:  
harolda trzeba ogladac w towarzystwie i z kilkoma bronami :)

ogladalem dooma, nic specjalnego, no ale czego sie mozna spodziewac po filmeiaz the rockiem :D dobry motyw pod koniec jak widzimy oczami bohatera....

johnny got his gun, motywy z tego filmu widac w klipie metallicy- one, obraz przezamocny, wart obejzenia...


Co do harolda oczywiscie sie zgadza :D. Doom nie jest jakis rewelacyjny, ale fanom tej gry na pewno sie spodoba. Nie przesadzaj tak z The Rockiem :P, gral np w Walking Tall (Z podniesionym czolem), czyli w calkiem niezlym filmie :). A tak wogole to nadaje sie na aktora, bo przeciez to cale WWE to wielka gra aktorska z udawanymi ciosami.


100% PD
eFeM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7511 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 03/11/2005 08:23

  VasyL - Zawodowy Szaman napisał:  
Sciagam wlasnie Skeleton Key a potem Pile2. Obadamy :)



Wczoraj sciagnełem Piłe... Okazała sie Riding the Bullet heh...


Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 03/11/2005 08:31
A Walking tall to dobry film? gra tam tez Johny Knoxville,to chyba przesadza to przecietnosci tego filmu,tym bardziej fabula.Facet po kilka latach nieobecnosci wraca do rodzinnego miasteczka w ktorym panuje handej narkotykami i oczywicie jako on jeden BOHATER sam proboje z tym walczyc przypominaja sie filmy ze Seagalem czy Stallone,nuda sam przeciwko CALEJ MAFII i oczywiscie wszystko pokonal zostal szeryfem BOHATER BUHAHA:]

P.S Kilka komentarzy znalezionych na necie to najglupszej jak dla mnie Komedii`` Eurotrip``:

``Idealny dla zakompleksionych gości co nie mają dziewczyny , spoko film dla dresiarzy , blokersów lub ziomali. Tak na marginesie amerykanie chyba leczą swoje kompleksy robiąc takie filmy. Na koniec jeszcze jedno - scena seksu w konfesjonale w wykonaniu tego motłochu jest faktycznym dowodem na to że sypie się świat wartości....``

``jak można uznać,że ten film jest fajny!? śmieszny?!?ZAJEBISTY!?!! ten film to istny idiotyzm i beznadzieja. może dla amerykanów on jest śmieszny, ale dla europejczyków nie. najwyraźniej jak komuś się podoba to się za dużo mięcha z bułką w mcdonaldzie nażarł.``

``ten film to na prawdę chłam. Trudno go nazwać nawet lekką rozrywką. To po prostu bzdura!!!!!!!! amerykańska kultura jest do bani i ten film to potwierdza. jak ktoś uważa,że jest to obraz średni...to jest odważny.``

To zadna prowokacja na jakas klotnie wiadomo kazdy ma inny gust ale po tym co czytalem na forum,myslalem ze tylko dla mnie byl beznadziejny ledwo co do konca wysiedzialem szczegolnie motywy z Bratyslawa czy Papiezem wogole calej Europie,ale jednak odetchnalem ale zobaczy;em te wpisy:)

Ostatnio edytowany przez: Randall McMurphy, 3 listopada 2005, 08:45 [1 raz(y)]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Heaton
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7205 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 03/11/2005 10:47

  R.P McMurphy napisał:  
A Walking tall to dobry film? gra tam tez Johny Knoxville,to chyba przesadza to przecietnosci tego filmu,tym bardziej fabula.Facet po kilka latach nieobecnosci wraca do rodzinnego miasteczka w ktorym panuje handej narkotykami i oczywicie jako on jeden BOHATER sam proboje z tym walczyc przypominaja sie filmy ze Seagalem czy Stallone,nuda sam przeciwko CALEJ MAFII i oczywiscie wszystko pokonal zostal szeryfem BOHATER BUHAHA:]

P.S Kilka komentarzy znalezionych na necie to najglupszej jak dla mnie Komedii`` Eurotrip``:

``Idealny dla zakompleksionych gości co nie mają dziewczyny , spoko film dla dresiarzy , blokersów lub ziomali. Tak na marginesie amerykanie chyba leczą swoje kompleksy robiąc takie filmy. Na koniec jeszcze jedno - scena seksu w konfesjonale w wykonaniu tego motłochu jest faktycznym dowodem na to że sypie się świat wartości....``

``jak można uznać,że ten film jest fajny!? śmieszny?!?ZAJEBISTY!?!! ten film to istny idiotyzm i beznadzieja. może dla amerykanów on jest śmieszny, ale dla europejczyków nie. najwyraźniej jak komuś się podoba to się za dużo mięcha z bułką w mcdonaldzie nażarł.``

``ten film to na prawdę chłam. Trudno go nazwać nawet lekką rozrywką. To po prostu bzdura!!!!!!!! amerykańska kultura jest do bani i ten film to potwierdza. jak ktoś uważa,że jest to obraz średni...to jest odważny.``

To zadna prowokacja na jakas klotnie wiadomo kazdy ma inny gust ale po tym co czytalem na forum,myslalem ze tylko dla mnie byl beznadziejny ledwo co do konca wysiedzialem szczegolnie motywy z Bratyslawa czy Papiezem wogole calej Europie,ale jednak odetchnalem ale zobaczy;em te wpisy:)


Jesli o przecietnosci filmu ma przesadzac to, ze gra tam jakis aktor to niestety taki argument mnie nie przekonuje. Co do fabuly to jest taka jak w 99% innych filmow akcji, wiec nie wiem czego oczekiwales.

Co do EuroTrip, a wlasciwie do samych komentarzy to zawsze znajda sie osoby, ktorym nawet najlepszy film nie bedzie sie podobal, pomijajac fakt, ze jedynym argumentem komentujacych jest to, ze film jest amerykanski. A nie przepraszam, jeszcze film jest dla zakompleksionych gosci, ziomali itp., widac, ze komentujacy mogl wreszcie wylac swoje zale. Wreszcie mogl sie dowartosciowac, bo w koncu internet sprawia , ze mozemy byc kim chcemy. Murphy, nastepnym razem postaraj sie bardziej z tymi komentarzami, albo najlepiej sam przedstaw swoje zdanie tyle, ze w dluzszej formie, bo na pewno wniesie to wiecej do dyskusji. Tym samym koncze swoj przydlugi wywod. Pozdro


100% PD
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7303 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 03/11/2005 11:27

  Heaton napisał:  

  R.P McMurphy napisał:  
A Walking tall to dobry film? gra tam tez Johny Knoxville,to chyba przesadza to przecietnosci tego filmu,tym bardziej fabula.Facet po kilka latach nieobecnosci wraca do rodzinnego miasteczka w ktorym panuje handej narkotykami i oczywicie jako on jeden BOHATER sam proboje z tym walczyc przypominaja sie filmy ze Seagalem czy Stallone,nuda sam przeciwko CALEJ MAFII i oczywiscie wszystko pokonal zostal szeryfem BOHATER BUHAHA:]


Jesli o przecietnosci filmu ma przesadzac to, ze gra tam jakis aktor to niestety taki argument mnie nie przekonuje. Co do fabuly to jest taka jak w 99% innych filmow akcji, wiec nie wiem czego oczekiwales.



walking tall jest kiepskim ramake'em dosc starego filmu ktory byl chyba pod tym samym tytulem:)


100% PD
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.16 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005