Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Ogladamy-polecamy! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7217 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 13/01/2009 11:37

  Bzyku napisał:  

  eJay napisał:  
Jeśli kogoś interesują filmy na DVD to od dzisiaj w Media Markt jest wyprzedaż.


To Ty pisałeś o tym na KMF?

A Juno po ile? Wczoraj omal nie wylicytowałem za 26zł, ale skoro tak, to chyba się przejadę do MM.

Szkoda tylko, że mam tak daleko :(





Tak to ja :D Juno jest za 19,99, w normalnym 1-płytowym wydaniu w boxie.

malcoolm, to zależy od wydania. W zasadzie lektor jest w standardzie i napisy też powinny być (ale jak to w Polsce bywa - na okładkach pisze "wersja z polskim lektorem" :)). Radzę się przejśc bo promocja jest naprawde niezła


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7257 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 13/01/2009 18:49
Przejechałem się i chyba wziąłem ostatnią sztukę Juno :D

Na regałach ani widu ani słychu, ale za to pod ścianą, gdzie leżą filmy wg alfabetu znalazła się jedna sztuka. Przygarnąłem ją z chęcią.

Przy okazji i "Labirynt Fauna" się załapał, choć kusiło też wzięcie "Lust, Caution". Ale to może następnym razem :)


Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6226 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 13/01/2009 21:11
jest ktoś w posiadaniu wszystkich części "Kompanii braci"? byłbym wdzięczny za linka jakiegoś ;)

edit. dobra chyba coś juz mam :]

Ostatnio edytowany przez: Castaway, 13 stycznia 2009, 21:17 [1 raz(y)]


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7192 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 13/01/2009 21:32

  qbis napisał:  
Slumdog naprawdę kapitalny film ! Polecam. :)



Jestem pod wrażeniem... dobrze tak czasem się "odchamić" i obejrzeć coś innego niż bajeczki typu "Transporter 3" :)
...ścieżka dźwiękowa również dobra!

Ostatnio edytowany przez: 1973, 14 stycznia 2009, 10:18 [1 raz(y)]


Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 13/01/2009 22:00
Wrestler

Mickey Rourke kapitalny! Montaz jaki i praca kamery rewelacja!!(zreszta caly Aronofsky), reszta wedlug uznania niektorzy beda pewnie troche zawiedzeni ,mi osobiscie sie podobal ,choc nie az tak wielka rewelacja jakiej oczekiwalem..Podejrzewam ze gdyby nie Rourke to film bylby slabiutki. Koncowka filmu robi wrazenie ,sami sobie mozemy dokonczyc film w zaleznosci od tego jakie zakonczenie bysmy chieli - inaczej juz niemoge napisac zeby sie niewygadac:] Wiecej mozna podyskutowac jak wiekszosc z forum go obejrzy...


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6226 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 14/01/2009 16:13

  Pogoniarz73 napisał:  

  qbis napisał:  
Slumdog naprawdę kapitalny film ! Polecam. :)



Jestem pod wrażeniem... dobrze tak czasem się "odchamić" i obejrzeć coś innego niż bajeczki typu "Transporter 3" :)
...ścieżka dźwiękowa również dobra!



popieram. Znakomity film, strasznie życiowy, no i ta muza :) polecam gorąco :)


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 16/01/2009 09:41
http://www.imdb.com/title/tt0892255/
http://www.imdb.com/title/tt0374569/

Del Toro w roli Che Guevary swietnie pasuje,ciekawe jak sam film na necie dostepne narazie wersje screener...


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7192 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 17/01/2009 11:47
Po wczorajszym oglądnieciu "Gomorry" miałem mieszane uczucia a film wpędził mnie w tęgą rozkminkę przed snem oczy
Ciężko mi jakoś określić jednoznacznie; dobry,znakomity... ale daje napewno dużo do myślenia.
Ciekawostką jest iż niektóre z drugoplanowych ról grali parwdziwi członkowie Camorry...
Co by nie mówić polecam,warto zobaczyć ;)


avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7840 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 17/01/2009 12:49

  Pogoniarz73 napisał:  
Po wczorajszym oglądnieciu "Gomorry" miałem mieszane uczucia a film wpędził mnie w tęgą rozkminkę przed snem oczy
Ciężko mi jakoś określić jednoznacznie; dobry,znakomity... ale daje napewno dużo do myślenia.
Ciekawostką jest iż niektóre z drugoplanowych ról grali parwdziwi członkowie Camorry...
Co by nie mówić polecam,warto zobaczyć ;)



mi akurat sie nie podobal. rozumiem, ze mafia nie wyglada jak w ojcu chrzestnym czy gottim, ale tu sa pokazane jakies stare wiesniaki co maja po prostu bron i sa ze soba powiazani. sam neapol wyglada jak jakies moldawskie miaso:P zawiodlem sie na tym filmie i uwazam, ze nagrody zostaly mu przyznane bardziej za cala otoczke (mafia wydala wyrok smierci na autora ksiazki), a inne europejskie filmy minionego roku byly lepsze.


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7192 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 20/01/2009 12:16

  Randall McMurphy napisał:  
Wrestler

Mickey Rourke kapitalny! Montaz jaki i praca kamery rewelacja!!(zreszta caly Aronofsky), reszta wedlug uznania niektorzy beda pewnie troche zawiedzeni ,mi osobiscie sie podobal ,choc nie az tak wielka rewelacja jakiej oczekiwalem..Podejrzewam ze gdyby nie Rourke to film bylby slabiutki. Koncowka filmu robi wrazenie ,sami sobie mozemy dokonczyc film w zaleznosci od tego jakie zakonczenie bysmy chieli - inaczej juz niemoge napisac zeby sie niewygadac:] Wiecej mozna podyskutowac jak wiekszosc z forum go obejrzy...



Na mnie też specjalnie wrażenia nie zrobił chociaż warto było obejrzeć dla samych zapaśniczych tricków (nie widziałem nigdy jak to wygląda od "kuchennych drzwi" ),fakt żeby nie Mickey (nagroda nie bez kozery) to zapewne nie oglądałbym... końcówka zaiste "mocna" ;)


TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6767 dni

****




Odp: Ogladamy-polecamy! - 20/01/2009 17:08

  TeHaCe napisał:  
ostatnio, jakos tydzien temu, na tvp1 albo tvp2 ok23 film o takich laseczkach z bogatych domow co studiowaly na dobrej uczelni i szukały w razeń w jakims gangu czy cos. chcialy sie tam dostac, ale musiały być najpierw zruchane:P ktoś moze wie jaki to tytuł jest??
pzdr!




podbijam, moze ktoś będzie wiedział OCB.
jeden text zapamietalem z tego filmu, mianowicie po jakiejs bibce z mexykańcami gdy wracały samochodem jedna doszła do wniosku, ze "to lepsze niz obciąganie pod sklepem"


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
bo(L)ek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7179 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 20/01/2009 17:53
Nie chodzi Ci przypadkiem o film " Spustoszenie" ?


Ko nie pije,ten kapuje
Rudi87Sz-n
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6325 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 20/01/2009 18:12
Ktoś może wie skąd można pobrać bajkę "Blokersi"
Tu są linki do "blokersów" bajka emitowana była swego czasu na wizji 1. Niestety ale są to tylko cztery odcinki. A serial miał chyba 41. Jeżeli ktoś ma jakieś inne to niech podrzuci link.
http://www.sendspace.pl/file/J8vodm3E/

http://www.sendspace.pl/file/Jsr3SYra/

http://www.zshare.net/download/1977618462ec0110/

http://www.sendspace.pl/file/sethcMoN/

materiał dostałem z
http://www.dubbing.fora.pl/
niestety ale to jedyne co tam mają:(

Ostatnio edytowany przez: Rudi87Sz-n, 20 stycznia 2009, 20:43 [1 raz(y)]


borsuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8322 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 20/01/2009 18:21

  YAKIN napisał:  
w ramach przypomnienia proponował bym obejrzec film "Czacha dymi":) pamiętam że w czasch dziecięcych ten film wywoływał u mnie obłędny wręcz śmiech który mało co nie doprowadzał do zawału woreczka żółciowego:D



Komedia wprost genialna...zreszta jak wszystkie komedie Benigni'ego:)

A co do blokersow to dolaczam sie do prosby....jaralem sie ta bajka:D


"Badz uprzejmy miec watpliwosc"
Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7169 dni

***




Odp: Ogladamy-polecamy! - 20/01/2009 18:27

  avelyn napisał:  

  Pogoniarz73 napisał:  
Po wczorajszym oglądnieciu "Gomorry" miałem mieszane uczucia a film wpędził mnie w tęgą rozkminkę przed snem oczy
Ciężko mi jakoś określić jednoznacznie; dobry,znakomity... ale daje napewno dużo do myślenia.
Ciekawostką jest iż niektóre z drugoplanowych ról grali parwdziwi członkowie Camorry...
Co by nie mówić polecam,warto zobaczyć ;)



mi akurat sie nie podobal. rozumiem, ze mafia nie wyglada jak w ojcu chrzestnym czy gottim, ale tu sa pokazane jakies stare wiesniaki co maja po prostu bron i sa ze soba powiazani. sam neapol wyglada jak jakies moldawskie miaso:P zawiodlem sie na tym filmie i uwazam, ze nagrody zostaly mu przyznane bardziej za cala otoczke (mafia wydala wyrok smierci na autora ksiazki), a inne europejskie filmy minionego roku byly lepsze.



Neapol to miasto kontrastow, do tego to poludniowe Wlochy, ktore znacznie odbiegaja zamoznoscia od polnocy. Po drugie pokazali ciemna strone tego miasta a nie fotki z widokow biur podrozy. Film niezly.


www.sectorshop.net
exces
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5728 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 20/01/2009 18:54

  Rudi87Sz-n napisał:  
Ktoś może wie skąd można pobrać bajkę "Blokersi"
Tu są linki do "blokersów" bajka emitowana była swego czasu na wizji 1. Niestety ale są to tylko cztery odcinki. A serial miał chyba 41. Jeżeli ktoś ma jakieś inne to niech podrzuci link.
http://www.sendspace.pl/file/J8vodm3E/

http://www.sendspace.pl/file/Jsr3SYra/

http://www.zshare.net/download/1977618462ec0110/

http://www.sendspace.pl/file/sethcMoN/



Pobijam, świetna bajka. i też nigdzie nie mogłem, znaleźć.
z podobnych klimatów kiedyś ściągnąłem CB4 ale z kolei nie było nigdzie napisów. film też notabene zajebsity ;)


tylko prawdziwa przyjaźń to potęga...
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7840 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 20/01/2009 21:02

  Czarny napisał:  



Neapol to miasto kontrastow, do tego to poludniowe Wlochy, ktore znacznie odbiegaja zamoznoscia od polnocy. Po drugie pokazali ciemna strone tego miasta a nie fotki z widokow biur podrozy. Film niezly.


i wlasnie przez pokazanie tylko syfiastej strony film sporo traci na wiarygodności.

z ambitniejszego kina "gangsterskiego" polecam PUSHER. w sumie cala trylogia dobra.


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 20/01/2009 21:35

  avelyn napisał:  

  Czarny napisał:  



Neapol to miasto kontrastow, do tego to poludniowe Wlochy, ktore znacznie odbiegaja zamoznoscia od polnocy. Po drugie pokazali ciemna strone tego miasta a nie fotki z widokow biur podrozy. Film niezly.


i wlasnie przez pokazanie tylko syfiastej strony film sporo traci na wiarygodności.

z ambitniejszego kina "gangsterskiego" polecam PUSHER. w sumie cala trylogia dobra.



Pusher rewelacja cala trylogia, podobalo mi sie ze kazda z czesci opowiada historie 1 osoby a jako bonus w 3 filmie mamy polakow...gosciu przyjechal z malolata zeby ja sprzedac:) Dobre mocne kino gangsterskie...Co do do Gomorry to film niezbyt mi sie podobal brakowalo mi tego typowego klimatu wloskiej mafii znanego z innych filmow ,czasami wygladalo to jak jakies slumsy w Rio(Miasto Boga). Momentami troche nudnawy


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
borsuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8322 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 21/01/2009 18:23
Mam jeszcze dwie prosby filmowe:)...poniewaz nie moge nigdzie znalezc tych tytulow:

Day in the Life i Live 2 Tell

Z gory dzieki za pomoc


"Badz uprzejmy miec watpliwosc"
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 22/01/2009 08:58
Ktos sie orientuje bo niemam za bardzo czasu aby poszukac,dzis pojawil sie nowy odcinek Lost S05E02 a gdzie jest 1 odcinek 5 serii?


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005