Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Ogladamy-polecamy! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
blessmaster
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7156 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 03/08/2006 23:42

  Freezer napisał:  
Polecam thriller "Three" tytuł polski "W piekielnym słońcu"


ogladalem ten film i mi sie nie podobal. zero akcji, wieje nuda, a jedynym plusem jest piekna aktorka ;P


ze swojej strony polecam:
- Monachium
- The net 2.0
- Running scared
- V for Vendetta (rozne sa opinie, mi sie podobal :) )
- Tsotsi
- Terminal
- Minotaur (zadna rewelka ale mozna ogladnac)
- 436 mieszkancow
- Wyspa
- Chaos
- Plan doskonaly
- Requiem dla snu
- Tristan i Izolda :]

nie warte ogladniecia: Poseidon (klapa), Oszukac przeznaczenie 3, Zejscie


FC Gryfice
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 04/08/2006 09:06
A ja nadal niemoge sie doczekac az TV pusci ``Allo Allo`` czy ``Hotel zacisze`` wedlug mnie najlepsze seriale komediowe wszechczasow, a rola Johna Cleese poprostu genialna:]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7217 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 04/08/2006 09:38

  Randall McMurphy napisał:  
A ja nadal niemoge sie doczekac az TV pusci ``Allo Allo`` czy ``Hotel zacisze`` wedlug mnie najlepsze seriale komediowe wszechczasow, a rola Johna Cleese poprostu genialna:]



"Hotel Zacisze" byl emitowany pol roku temu na TVP 2, duzo czasu w Odrze uplynie zanim wystartuja z seria ponownie:)


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 04/08/2006 10:00

  eJay napisał:  

  Randall McMurphy napisał:  
A ja nadal niemoge sie doczekac az TV pusci ``Allo Allo`` czy ``Hotel zacisze`` wedlug mnie najlepsze seriale komediowe wszechczasow, a rola Johna Cleese poprostu genialna:]



"Hotel Zacisze" byl emitowany pol roku temu na TVP 2, duzo czasu w Odrze uplynie zanim wystartuja z seria ponownie:)



Wiem ,ogladalem:] i czekam na kolejna powtorke:D


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7777 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 04/08/2006 10:13
Najlepszy serial to Detektyw Monk, wczoraj wlasnie lecial ostatni odcinek 4 serii, a w Stanach rozpoczeli nadawanie 5. Kazdy odcinek jest rewelacyjny :)


Obrazek gif wstawiony na forum
Zbyszek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7039 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 04/08/2006 10:43

  Jay-J napisał:  
Najlepszy serial to Detektyw Monk, wczoraj wlasnie lecial ostatni odcinek 4 serii, a w Stanach rozpoczeli nadawanie 5. Kazdy odcinek jest rewelacyjny :)



Też mi sie ten serial podoba


Ramzes_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6536 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 05/08/2006 16:09
Polecam "Wzgórza mają oczy" i "Długi Tydzien":)


mks1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6939 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 11/08/2006 22:08
Na Szczecinskiej wywiad z Majdanem i Kurasem ;]


szoterol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6705 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 11/08/2006 22:27

  Zbyszek napisał:  

  Jay-J napisał:  
Najlepszy serial to Detektyw Monk, wczoraj wlasnie lecial ostatni odcinek 4 serii, a w Stanach rozpoczeli nadawanie 5. Kazdy odcinek jest rewelacyjny :)



Też mi sie ten serial podoba



wg mnie Monk jest strasznie przymulony i nudny strasznie.

Podoba mi sie serial "Prawo Ulicy" leci na TVNie. Dosyc fajne akcje, i ladnie ulozone sceny.Dla mnie bomba :D


twoja smieszna poprzeczka jest pod moją nogą :)
AMS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7043 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 12/08/2006 09:04
Potrzebny mi jest tytul filmu -akcja dzieje sie w w domku w lesie podczas drugiej wojny swiatowej ,zolnieze spedzaja razem swieta Niemcy i Anglicy gra w tym filmie chyba Linda Chamilton
dzieki z gory


A ja i tak wierzyc nie przestane...
M_1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6526 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 12/08/2006 10:19

  szoterol napisał:  

  Zbyszek napisał:  

  Jay-J napisał:  
Najlepszy serial to Detektyw Monk, wczoraj wlasnie lecial ostatni odcinek 4 serii, a w Stanach rozpoczeli nadawanie 5. Kazdy odcinek jest rewelacyjny :)



Też mi sie ten serial podoba



wg mnie Monk jest strasznie przymulony i nudny strasznie.

Podoba mi sie serial "Prawo Ulicy" leci na TVNie. Dosyc fajne akcje, i ladnie ulozone sceny.Dla mnie bomba :D



W jakich dniach i o której godzinie jest ten serial '' Prawo ulicy '' ???


''...to my przeżyjemy życie tak jak się powinno.. na całego! ''
Kuba L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6896 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 07/09/2006 12:43

  Randall McMurphy napisał:  
A ja nadal niemoge sie doczekac az TV pusci ``Allo Allo`` czy ``Hotel zacisze`` wedlug mnie najlepsze seriale komediowe wszechczasow, a rola Johna Cleese poprostu genialna:]


Dobre seriale...dodałbym jeszcze "Czarną żmiję" z Rowanem Atkinsonem w roli tytułowej - pol godziny smiechu;). Nie wiem czy był kiedys w tv polskiej, leci regularnie na BBC.

A z filmow pelnometrazowych polecam bardzo mocny film z 1992 "Człowiek pogryzl psa", ktorego tworca dzisiaj umarl.


Trybik w machinie zwanej Pogonią.
zakoo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6823 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 07/09/2006 15:00

  Kuba L. napisał:  

  Randall McMurphy napisał:  
A ja nadal niemoge sie doczekac az TV pusci ``Allo Allo`` czy ``Hotel zacisze`` wedlug mnie najlepsze seriale komediowe wszechczasow, a rola Johna Cleese poprostu genialna:]


Dobre seriale...dodałbym jeszcze "Czarną żmiję" z Rowanem Atkinsonem w roli tytułowej - pol godziny smiechu;). Nie wiem czy był kiedys w tv polskiej, leci regularnie na BBC.

A z filmow pelnometrazowych polecam bardzo mocny film z 1992 "Człowiek pogryzl psa", ktorego tworca dzisiaj umarl.



allo allo wlasnie wystartowalo od pierwszego odcinka na tvp2. a co do czarnej zmiji to jakis rok temu w jakims pismie kobiecym byly wszystkie serie (cztery?) na dvd. wymiana zdan pomiedzy atkinsonem a boldrikiem miażdzy :)


If you continue to burn up d herbs, we gonna burn down d cane fields...
s_portowiec
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7187 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 07/09/2006 15:31

  Kuba L. napisał:  

  Randall McMurphy napisał:  
A ja nadal niemoge sie doczekac az TV pusci ``Allo Allo`` czy ``Hotel zacisze`` wedlug mnie najlepsze seriale komediowe wszechczasow, a rola Johna Cleese poprostu genialna:]


Dobre seriale...dodałbym jeszcze "Czarną żmiję" z Rowanem Atkinsonem w roli tytułowej - pol godziny smiechu;). Nie wiem czy był kiedys w tv polskiej, leci regularnie na BBC.

A z filmow pelnometrazowych polecam bardzo mocny film z 1992 "Człowiek pogryzl psa", ktorego tworca dzisiaj umarl.



Kilka dni temu dodawano to "Rzeczpospolitej" DVD z "Hotelem Zacisze"- dwa dni po pięć odcinków na każdej płycie.
Zakupiłem, część obejrzałem od razu. Rzeczywiście John Cleese nie do podrobienia.


Kocham Szczecin=kocham Pogoń
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 17/09/2006 18:31
Obejrzalem niedawno ``Lot 93`` i jak dla mnie bezprzecznie najlepszy film o porwaniu samolotu,wiadomo ze chodzi o pamietna date 11 Wrzesnia,swietnie nakrecony z perspektywy zwyklych ludzi,pracujacych w stacjach lotniczych jak i na pokladzie 1! samolotu a rozbily sie 3 i to mi sie najbardziej podobalo, ze skupiono sie tylko na 1 samolocie,film bez zadnych efekciarskich wybuchow bylo tylko to co widzieli normalni ludzie i co pokazywalo CNN,polecam! w Kinie jak i na kompie,wstrzasajacy.


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7840 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 17/09/2006 20:25
przeciez tego lotu nawet nie bylo :D tym co lubia spiskowo teorie dziejow- loose change, najlepiej special edition :)


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
M_1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6526 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 17/09/2006 20:39
LOT 93 i Step up - Polecam :)


''...to my przeżyjemy życie tak jak się powinno.. na całego! ''
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 18/09/2006 08:37

  avelyn napisał:  
przeciez tego lotu nawet nie bylo :D tym co lubia spiskowo teorie dziejow- loose change, najlepiej special edition :)



taaa,wiem o czym mowisz:D dlatego ogladalem ten film lekko z przymruzeniem oka,wkoncu Lot 93 bezpiecznie wyladaowal:) ale cii

Dla tych co nie widzieli:

Loose Change - NIE TRZEBA SCIAGAC! klikac i ogladac + z polskimi napisami

jesczze taki maly dodatek:

boeing? Czy to wyglada na kokpit samolotu? 1:26min filmu:]

EDIT:

Jeszcze jeden kontrowersyjny dokument:911 in Plane site takze nie trzeba sciagac+ polskie napisy

Ostatnio edytowany przez: Randall McMurphy, 18 września 2006, 08:56 [1 raz(y)]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7192 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 18/09/2006 17:43
Potwierdzam i polecam "Lot 93" dobry film trzymajacy w napieciu do samego konca...
Randall moglbys rozwinac ten watek z lotem 93 iz wyladowal normalnie bo czegos nie rozumiem lub tez przeoczylem...oczy


Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 18/09/2006 19:14

  Pogoniarz73 napisał:  
Potwierdzam i polecam "Lot 93" dobry film trzymajacy w napieciu do samego konca...
Randall moglbys rozwinac ten watek z lotem 93 iz wyladowal normalnie bo czegos nie rozumiem lub tez przeoczylem...oczy



ee no Pogoniarz ogladaj uwaznie:P pod koniec dokumentu jest mowa o wspomnianym locie 93(czyt.samolot):P,z tego co pamietam jakos po 1 czy 2 dniach w Clevland mialo sie odbyc awaryjne ladowanie jednego z samolotow(oficjalnie) wyladowaly dwa(nieoficjalnie) tym drugim byl samolot 93 pozniej pasazerowie zostali przewiezieni do tajnej bazy i ich ``przesluchiwano``. pod koniec dokumentu byla o tym mowa zreszta polecam obejrzec jesczze raz:] za kazdym razem mozna dowiedziec sie i zrozumiec kilka nowych szczegolow - dziewczytna mowi zebym nie pisal pozdro pisze pozdrawiam:]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005